Koronawirus, doręczenia - komunikat od przewoźników | AlleKurier.pl

Koronawirus, doręczenia - komunikat od przewoźników

Szanowni Państwo,

W związku z ograniczeniami wprowadzanymi w wielu krajach oraz wynikającymi z nich utrudnieniami w transporcie, uprzejmie informujemy, że szacowane terminy doręczeń paczek podawane na naszej stronie mogą ulec zmianie. W trosce o Państwa paczki oraz ich jak najsprawniejszy transport, w tym trudnym dla wszystkich czasie, jesteśmy w stałym kontakcie z Przewoźnikami na bieżąco aktualizując naszą ofertę.

1. W związku z utrudnieniami na granicy polsko-niemieckiej wprowadziliśmy zmiany w sposobie funkcjonowania usługi Allekurier Europa do krajów obsługiwanych dotąd przez GLS Germany. Przesyłki dostarczane do naszego magazynu w Zgorzelcu będa kierowane do tych krajów za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Ufamy, że zmiany te spowodują, że czas dostawy Państwa przesyłek będzie możliwie najkrótszy.

2. Przypominamy, że w związku czasowym zamknięciem szkół, przedszkoli, żłobków, uczelni wyższych oraz rekomendowanym przez samorządy zamknięciem ośrodków i instytucji kultury, poradni szkolno – pedagogicznych, obiektów sportowych, ogrodów zoologicznych, przesyłki adresowane do placówek, które zostały lub zostaną zamknięte będą automatycznie zwracane do nadawcy.

Wszystkie aktualizacje na temat czasowych ograniczeń w doręczeniach będą publikowane w Aktualnościach na naszej stronie internetowejZamów kuriera
Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami