Polityka prywatności

Korzystając z serwisu AlleKurier.pl lub prenumerując newslettery akceptujesz zasady naszej Polityki Prywatności znajdujące się poniżej.

Dane osobowe

Właścicielem zbioru danych osobowych jest – AlleKurier sp. z o.o. NIP: 6772370941, REGON: 122640506, KRS: 0000430370. Dane osobowe są gromadzone i przetwarzane tylko do realizacji zleceń w ramach serwisu Allekurier.pl.zgodnie z obowiązującą ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.).

W ramach realizacji zleceń dane adresowe są udostępniane firmom kurierskim, transportowym, ubezpieczniowym oraz obsługującym płatności elektroniczne. W żaden sposób nie są udostępniane ani sprzedawane osobom czy firmom trzecim. Każda osoba ma prawo do zmiany swoich danych lub usunięcia z bazy danych.

Mailing marketingowy oraz newslettery

Użytkownik, który zarejestruje się w serwisie Allekurier.pl lub zdecyduje się wpisać na listę subskrybentów otrzymujących newslettery wyraża zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych przekazywanych przez serwis Allekurier.pl drogą elektroniczną (art. 8 ust. 1 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną Dz. U. nr 144, poz. 1204 z 2002 r.).

Pragniemy podkreślić, iż dokładamy wszelkich starań, aby e-mailing nie był dla naszych Klientów uciążliwy, ograniczamy jego objętość i wysyłamy go tylko gdy to konieczne. Każda taka wiadomość zawiera także specjalny link, umożliwiający rezygację z dalszego ich otrzymywania bez potrzeby likwidacji zarejestrowanego w serwisie Allekurier.pl konta.

Zastrzeżenia

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w naszej polityce prywatności. Osoby odwiedzające nasz serwis obowiązuje zawsze wersja dostępna na tej stronie.

Inspektor Danych Osobowych

  • AlleKurier - IOD@allekurier.pl
  • Logisitko - IOD@logistiko.pl
Komentarze
Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło