Darmowa paczka dla schroniska

Pomagaj razem z AlleKurier.pl

Jeśli chcesz pomóc jednemu ze schronisk to dobrze trafiłeś. Dzięki AlleKurier.pl każdy komu nie jest obojętny los zwierząt może bezpłatnie nadać paczkę do jednego ze schronisk, z którym współpracujemy. Jeśli zostałeś przekierowany na stronę naszego serwisu ze strony internetowej jednego ze schronisk to znaczy, że umożliwimy Ci nadanie paczki zawierającej niezbędne datki dla podopiecznych schroniska całkowicie bez opłat.

Jak nadać darmową paczkę do schroniska?

1. Aby móc tego dokonać wystarczy, że napiszesz do nas maila na adres marek.minko(małpa)allekurier.pl z informacją co i do jakiego schroniska chcesz przesłać.

2. Następnie my prześlemy Ci specjalny link promocyjny, umożliwiający nadanie paczki kurierem InPost do 30 kilo za 0,00 zł.

3. W kolejnym kroku należy wejśc w otrzymany link podać wymiary oraz wagę paczki i kliknąć "Wyceń przesyłkę".

4. Pojawi sie wtedy lista przewoźników z kurierem InPost na samej górze. Wartośc przesyłki powinna wynosić 0,00 zł. Wybieramy tego przewoźnika klikając "Wybieram". 

5. Następnie wypełniamy formularz nadania podając własne dane nadawcy oraz w miejscu odbiorcy dane wybranego schroniska. Zaznaczamy na kogo ma zostać załozone konto w naszym serwisie oraz wpisujemy co jest zawartością przesyłki. Pełna lista towarów wyłączonych z przewozu znajduje się pod tym linkiem.

Zobacz jak wygląda proces przyznawania darmowej paczki

darmowa paczka do schroniska

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami