Najtańsze paczki do Włoch od 56,83 zł! Dostawa już w 4 dni!
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Najtańsze paczki do Włoch od 56,83 zł! Dostawa już w 4 dni!

Najtańsze paczki do Włoch online! Przesyłka kurierska już od 56,83 zł netto, dotrze nawet w 3-7 dni roboczych. Wyceń paczkę w formularzu poniżej i zamów kuriera!

Najtańszy kurier do Włoch
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Najtańsze paczki do Włoch

Wysłanie paczki do Włoch nigdy nie było takie proste. Przejrzysty interfejs użytkownika, możliwość wyboru konkretnej, interesującej nas oferty i wysoki poziom świadczonych usług, to cechy naszego serwisu. Wypróbuj go, jeśli zależy Ci na szybkim przesłaniu paczki do Włoch.

Paczki do Włoch od strony technicznej

Przewóz paczki do Włoch odbywa się najczęściej w oparciu o centra przeładunkowe. Zakładamy bowiem, że jeden Klient nie będzie w stanie wynająć całego samochodu. Oczywiście jeśli do tego dojdzie, wtedy przesłanie paczki będzie proste i szybkie - samochód przewiezie ją od nadawcy, bezpośrednio do odbiorcy.

Jak nadać przesyłkę do Włoch?

Jeśli chcemy wysłać paczkę do Włoch, koniecznie musimy zarejestrować chęć jej przewiezienia do tego kraju. Wbrew pozorom, jest to bardzo proste zadanie. Wystarczy, że wejdziemy na stronę główną naszego serwisu, wprowadzimy odpowiednie parametry przesyłki (masa, wymiary itd) a następnie - wybierzemy miejsce docelowe, do którego chcemy ją przesłać. Oczywiście nie możemy zapomnieć o ewentualnym zaznaczeniu szeregu opcji dodatkowych, zależnych od naszych oczekiwań. Wraz z danymi dotyczącymi naszej przesyłki, koniecznie musimy przesłać nasze dane kontaktowe. Najczęściej wystarczy sam adres mailowy. Przyda się on w dalszych etapach rozliczeń z nadawcą. Gdy opłacimy przesyłkę, otrzymamy specjalny list przewozowy, właśnie dla niej dedykowany. Jest on niezbędny, jeśli zależy nam na przewiezieniu paczki. Pamiętajmy, że kurier nie ma możliwości jego wydrukowania. Należy to do naszych obowiązków!

Zobacz jak zamówić kuriera do Włoch

Procedura wysyłki do Włoch

Gdy już opłacimy naszą przesyłkę do Włoch, możemy czekać na przybycie kuriera. W międzyczasie należy trwale przymocować nasz list przewozowy do paczki i przenieść ją w łatwo dostępne miejsce. Pamiętajmy, że rolą kuriera nie jest jej transport pomiędzy poszczególnymi piętrami. Jego zadaniem jest odbiór paczki i przesłanie jej dalej. Warto zaznaczyć, że jeśli zależy nam na szybkim przyjeździe kuriera w określonym dniu, musimy szybko opłacić zarejestrowaną przesyłkę. Najlepiej zrobić to w dniu poprzedzającym jego przyjazd, maksymalnie do godziny 16-tej.

Dlaczego warto wysyłać paczki za pośrednictwem naszego serwisu?

1. Wybierasz ofertę, która jest dla Ciebie najlepsza. Dzięki temu wszyscy są zadowoleni, a Ty możesz przesyłać paczki jeszcze taniej! 2. Zyskujesz na cenie! Nasz serwis jest brokerem spedycyjnym. Oznacza to, że współpracujemy z różnymi firmami transportowymi. Taki model prowadzenia biznesu, pozwala nam na znaczną redukcje kosztów, związanych z przesyłką wybranego towaru. 3. Oferujemy Ci proste zasady! Wysyłka paczki do Włoch (dotyczy to również wielu innych krajów) jest bardzo prosta i... przejrzysta. Dostępny na naszej stronie formularz kontaktowy jest domyślny i prosty w obsłudze. Podsumowując, wysyłka paczki do Włoch jeszcze nigdy nie była tak prosta. Chcemy jednak zaznaczyć, że wybierając konkretną ofertę, nie można sugerować się wyłącznie ceną, lecz opcjami dodatkowymi, które mogą być dla Nadawcy bardzo korzystne. Zapraszamy na naszą stronę!

Włochy na mapie Świata

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami