Paczki do Anglii | Tanie przesyłki do Anglii od 73,95zł | AlleKurier.pl

Paczki do Anglii - Tania paczka do UK od 73,95 zł brutto

min czytania

Wysyłasz regularnie lub co jakiś czas paczki do Anglii? Z Allekurier.pl zrobisz to taniej! Co możemy Ci zaoferować? Przyjmujemy do przewozu przesyłki od osób indywidualnych oraz od firm. Aby nadać paczkę wystarczy wypełnić formularza zamówienia kuriera, wydrukować list przewozowy i przekazać przesyłkę kurierowi. Czas doręczenia paczki do Anglii to około 7 dni roboczych. Usługa nie obejmuje wysp offshore oraz terytoriów zamorskich, dlatego sprawdź koniecznie czy dostawa paczki pod wskazane miejsce jest możliwa do zrealizowania. Zainteresowała Cię nasza oferta? Zamów kuriera już teraz i wysyłaj śmiało tanie paczki do Anglii kiedy tylko chcesz!

paczki do Anglii

Paczka do Anglii

Cena: od 73,95 zł

Doręczenie: ok. 7 dni roboczych

Typ transportu: drogowy

Wyceń kuriera do Anglii

Paczki Polska-Anglia - przesyłki kurierskie do Anglii

Szacuje się, że poza granicami Polski żyje ponad 21 milionów Polaków. Duża część tej Polonii mieszka w Anglii (ok. 500 tys.). Sprawia to, że wysyłanie paczek na linii Polska-Anglia jest bardzo popularne! Możliwości wysyłki paczki do Anglii jest wiele – można zdecydować się na tradycyjną pocztę, na usługi kurierskie, a nawet na przekazanie pakunku za pośrednictwem prywatnych firm przewozowych. Warto jednak postawić na bezpieczeństwo i zaufać sprawdzonej firmie transportowej.

Jeśli więc potrzebujesz nadać przesyłkę do Wielkiej Brytanii, skorzystaj z usług brokera kurierskiego, który w swoim zapleczu posiada szeroką ofertę firm kurierskich. Najlepszych kurierów w atrakcyjnych cenach znajdziesz oczywiście w Allekurier.pl! Zamów kuriera po przesyłkę już teraz!

wysyłka paczek do anglii

Jak wysłać paczkę do Anglii? - zamów kuriera online!

Spośród wymienionych wyżej sposobów na wysłanie paczki z Polski do Anglii tym najpewniejszym i najkorzystniejszym wydaje się być kurier. Dlaczego lepiej skorzystać z firmy kurierskiej? Poczta, z której do tej pory jeszcze sporo osób korzysta liczy sobie dość duży koszt przesyłki, a do tego czas dostarczenia paczki również pozostawia wiele do życzenia. Warto więc postawić na standardowego, dobrze znanego przewoźnika o ugruntowanej pozycji. Paczki do Anglii, możesz wysłać korzystając z AlleKurier. Warto przeanalizować zakładkę dotyczącą cennika paczek do UK i wybrać najbardziej pasującą Ci opcję!

Przesyłki kurierskie do Anglii dostępne w AlleKurier są ekonomiczne oraz bardzo wygodne. Może wydawać się, że cała procedura jest skomplikowana i trudniejsza niż na poczcie, gdzie wystarczy podejść z przesyłką do okienka, dlatego postaramy się przybliżyć, jak wysłać paczkę do UK kurierem, by wszystko było jasne i potrwało niewiele czasu. Najważniejszym atutem tej opcji wysyłki jest to, że cała procedura nadania przesyłki odbywa się we własnym domu – wystarczy tylko dostęp do Internetu.

Zastanawiasz się jak możesz zamówić kuriera po swoją paczkę? Zobacz koniecznie nasze poradniki!

transport przesyłek do uk

Jak nadać paczkę do Wielkiej Brytanii?

Pierwszym krokiem, jaki należy zrobić jest otwarcie strony internetowej AlleKurier i wypełnienie znajdującego się tam krótkiego formularza online. W tym miejscu podajemy takie informacje jak waga i wymiary wysyłanej paczki oraz kraj doręczenia przesyłki. Po kliknięciu w przycisk wyceń przesyłkę, pojawią się dostępne warianty usługi, które możesz wybrać. Dla podanych wymiarów paczki wyświetlają się kurierzy, którzy doręczą paczkę od drzwi, do drzwi oraz szacowany czas doręczenia i ceny zamówienia.

Musisz kliknąć w przycisk wybieram, jeśli zdecydujesz się na danego przewoźnika oraz uzupełnić pozostałe dane dotyczące transportu przesyłek. Będzie to między innymi adres doręczenia, numer telefonu do odbiorcy, adres e-mail i identyczne dane nadawcy.

W tym miejscu uzupełnia się również dane o zawartości przesyłki i w zależności od potrzeby, jest możliwość wyboru dodatkowego ubezpieczenia wysyłanego w paczce towaru. Pozostaje jedynie opłacić zlecenie, zapakować paczkę i poczekać na jej odbiór przez kuriera.

Pamiętaj o tym, by wydrukować otrzymany na email list przewozowy. Jest on niezbędny, by przesyłka mogła trafić do adresata. W przypadku przesyłki do Anglii jest to specjalny międzynarodowy list przewozowy. Należy przed wydrukowaniem listu sprawdzić, czy zgadzają się wszystkie dane, gdyż dalsze losy paczki zależeć będą od ich poprawności.

transport paczek do anglii

Paczka do Anglii – ile kosztuje paczka z Polski do Anglii?

Koszt transportu paczki do Anglii zależy od kilku czynników. Im paczka jest cięższa oraz większa, tym wyższa będzie cena za jej dostarczenie. Nie bez znaczenia jest także dokładna odległość do pokonania przez kuriera, a także sposób dostarczenia paczki z Polski do Anglii. Przesyłka nadana drogą lądową będzie tańsza niż paczka kurierska wysyłana priorytetem, czyli samolotem. Jeśli nadawca zdecyduje się ubezpieczyć przesyłkę, także musi liczyć się z dodatkowym kosztem. Do niespodziewanych zmian (chociaż teoretycznie wiadomo było o tym wydarzeniu już od jakiegoś czasu), które mogą wpłynąć na cenę paczki do Anglii należy także Brexit, czyli opuszczenie przez Wielką Brytanię struktury Unii Europejskiej.

Wielka Brytania od 31 stycznia 2020 roku nie należy już do UE, w związku z czym transport między innymi przesyłek z zagranicy uległ zmianie. Warto śledzić na bieżąco informacje na temat usług kurierskich do Anglii oraz pozostałych krajów UK, by wiedzieć kiedy i jak wysyłać swoje paczki.

Ile kosztuje wysyłka paczek u poszczególnych kurierów? Zobacz na stronie internetowej AlleKurier wszystkie cenniki przewoźników i poznaj niskie ceny za przesyłki!

wielka brytania wysyłka paczek

Jak tanio wysłać paczkę do Anglii? - tania wysyłka paczek do UK

W przypadku przesyłek międzynarodowych wielu osobom może wydawać się, że takie pojęcie jak „tania przesyłka” w ogóle nie istnieje. Ze względu na dużą odległość jest oczywiste, że kurier do Anglii będzie dużo droższy niż np. z Warszawy do Szczecina. Nie oznacza to jednak, że nie można postarać się o to, by koszt takiego nadania okazał się jak najniższy.

Przede wszystkim należy zadbać o jak najbardziej ekonomiczne opakowanie – koszt transportu jest bowiem zależy nie tylko od ciężaru paczki, ale i od jej wymiarów. Jeśli paczka kilogramowa ma wymiary odpowiadające przesyłkom cięższym, prawdopodobnie trzeba będzie zapłacić więcej. Dlatego starajmy się tak pomieścić wszystko w paczce, by pudełko okazało się jak najmniejsze, a zwłaszcza, by nie miało ono znamion paczki niestandardowej (owinięcie folią stretch, kształt niebędący prostopadłościanem, wystające elementy itd). Wyceń swoją paczkę do Anglii i sprawdź czy przesyłka, którą chcesz wysyłać mieści się we wspomnianym zakresie!

Tania paczka do Anglii jest możliwa, dzięki skorzystaniu z AlleKurier! Usługi wysłania paczki do UK od drzwi do drzwi zaczynają się już od 73,95 zł brutto! Dzięki nam nadasz przesyłki nawet 70% taniej niż bezpośrednio na stronach przewoźników. To się opłaca!

W AlleKurier możesz również wysyłać paczki zagraniczne do innych krajów w Europie i na całym świecie! Oto jedne z najpopularniejszych kierunków!

do anglii paczka

Jaki jest czas dostarczenia przesyłki do Anglii?

Podobnie jak nie da się jednoznacznie stwierdzić, ile trzeba zapłacić za transport paczki do Anglii, tak trudno odpowiedzieć na pytanie, jak długo trwa przekazanie przesyłki od nadawcy do odbiorcy. Średni czas realizacji standardowego zamówienia wynosi około 7 dni roboczych, ale jest to uzależniony od tego, w jakim okresie paczka jest przekazana kurierowi (np. czy w ciągu tych najbliższych dni jest weekend lub święta).

Nie bez znaczenia jest odległość do miejsca docelowego oraz fakt, czy w jego pobliżu znajduje się sortownia przesyłek należąca do wybranego partnera kurierskiego. Dlatego też Londyn – stolica Anglii – czy też inne duże miasta, np. Birmingham, Sheffield, Bradford, Liverpool i Leeds mogą zostać o jeden dzień szybciej obsłużone niż oddalone od nich prowincje. Jeśli zależy nam na konkretnym terminie dostawy, zawsze weźmy ten jeden dzień "na zapas", w razie ewentualnych opóźnień, by nie denerwować się i nie martwić nie przychodzącą przesyłką.

wysyłki paczek do uk

Paczki do Anglii - co można wysłać w paczce do UK?

Paczki do Anglii najczęściej przysyłane są mieszkającym tam członkom rodziny, którzy wyemigrowali w poszukiwaniu pracy. Bardzo często umieszcza się więc tam polską żywność. Ale zdarza się także, że za pomocą przesyłki kurierskiej wysyła się swoje prywatne przedmioty z Polski, takie jak książki, ubrania czy dokumenty. Zanim jednak przygotuje się paczkę do wysłania, warto zapoznać się z regulaminem konkretnej firmy kurierskiej, który zawsze zawiera listę rzeczy niedozwolonych do przesyłki.

Zwykle na liście tej znajdują się narkotyki, alkohol, wyroby tytoniowe, leki, zwierzęta, żywe rośliny, produkty niebezpieczne (broń, trucizny, substancje łatwopalne, żrące), ale często również wspominana już żywność. W przypadku nadania paczki z takimi przedmiotami, może ona zostać wycofana ze zlecenia bez zwrotu kosztów, dlatego zanim nadasz przesyłkę, sprawdź czy wszystko co chcesz wysłać, jest zgodne z obowiązującymi przepisami.

nadanie paczek do uk od stycznia 2021

FAQ - paczki do Anglii

 • Wysyłka przesyłek do Anglii - jak to zrobić?

  Najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest wysłanie paczki do Anglii przez sprawdzoną firmy kurierskie. Wejdź na allekurier.pl, wpisz wymiary i wagę swojej przesyłki, uzupełnij wszystkie niezbędne dane. Opłać zlecenie bezpiecznie online i oczekuj aż kurier odbierze Twoją przesyłkę!
 • Ile wynosi koszt wysłania paczki do Anglii?

  Koszt wysłania paczki do Wielkiej Brytanii zależny jest od jej wymiarów, wagi oraz wybranej usługi (rodzaj przewoźnika). W AlleKurier nadasz przesyłkę do Anglii już od 73,95 zł brutto!
 • Jak długo trwa transport paczki do Anglii przez firmy kurierskie?

  Czas doręczenia różni się w zależności od tego, która z firm kurierskich obsługuje transport Twojej przesyłki. W AlleKurier szacunkowy czas dostawy wynosi około 7 dni roboczych.
 • Czy po Brexicie można dalej wysyłać paczki do Anglii bez problemów?

  Tak. Mimo wyjścia Wielkiej Brytanii z UE, zmiany jakie weszły w życie nie spowodowały całkowitego braku możliwości nadania paczek. W AlleKurier dalej możesz wysyłać przesyłki do Anglii - tanio, szybko i bezpiecznie!
Komentarze
Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami