O nas | AlleKurier - Przesyłki Kurierskie Tańsze nawet do 70%!
Dostępna jest nowa wersja serwisu.
Nadasz w niej przesyłki krajowe - paczki i koperty.

Czym jest i jak działa pośrednik kurierski Allekurier.pl?

min czytania

Czym jest serwis AlleKurier,pl?

Serwis AlleKurier.pl powstał z inicjatywy grupy osób zajmujących się transportem już od 1992 roku. Doświadczenie które nabyliśmy od tego czasu, pozwala nam na kompleksową obsługę dowolnego rodzaju przesyłek. Aranżujemy przesyłki lotnicze, drogowe i morskie (zarówno drobnicowe jak i pełnokontenerowe). W wyniku zmian jakie obserwujemy w ostatnim czasie na rynku transportowym podjęliśmy decyzję o uruchomienie internetowej platformy przesyłkowej o nazwie AlleKurier.pl. AlleKurier jest platformą internetową umożliwiającą automatyczne zamawianie kuriera, nadawanie oraz śledzenie przesyłek kurierskich. Jeśli chciałbyś nadać swoją pierwszą przesyłkę, zapoznaj się z naszym poradnikiem: Jak wysłać coś kurierem? AlleKurier jako broker usług kurierskich współpracujący w wieloma podmiotami na unikalną możliwość zaoferowania rozwiązań technicznych integrujących wiele usług w zunifikowanym interfejsie. Nasz serwis nie jest powiązany z serwisami Grupy Allegro sp. z o.o.

Kto może korzystać z platformy AlleKurier?

Oferta AlleKurier-a skierowana jest do wszystkich, zarówno osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. AlleKurier stawia na prostotę i otwartość, dlatego nie wymagamy podpisywania umowy w celu nadawania przesyłek. Jedyną wymaganą rzeczą jest wypełnienie formularza na stronie Nadaj przesyłkę oraz posiadanie drukarki na której wydrukowane muszą zostać automatycznie przesłane dokumenty przewozowe.

Czy konieczne jest podpisanie umowy?

Aby korzystać z usług AlleKurier.pl nie ma potrzeby podpisywania umowy, a tym bardziej konieczności deklarowania ilości przesyłek.

Dokąd mogę wysłać przesyłkę AlleKurier-em?

AlleKurier.pl oferuje dostawę przesyłek pod dowolny adres w Polsce jak również przesyłki zagraniczne. Aktualna oferta dostępna jest poprzez formularz Nadaj przesyłkę.

Dlaczego ceny za przesyłkę są niższe niż u firm kurierskich?

Umowy podpisane z firmami kurierskimi oraz duża ilość realizowanych zleceń dają nam status brokera.

Co zyskuję wysyłając przesyłkę poprzez AlleKurier-a?

Niższą cenę w stosunku do ofert firm kurierskich. Wygodę nadawania, dzięki intuicyjnemu serwisowi on-line. Szybkość dzięki automatycznemu procesowi zamawiania kuriera. Aktualną informację dzięki zintegrowanym narzędziom śledzenia przesyłek. Kontrolę kosztów poprzez zawsze aktualne zestawienie operacji.

Składając zlecenie poprzez platformę AlleKurier wybierasz jedną, prostą drogę na wysłanie przesyłki. Każde kolejne zlecenie może być zrealizowana przez inną dostępną firmę, jedyna różnica dla użytkownika to wybór innej usługi.

Czy moja przesyłka jest bezpieczna?

Tak. Współpracujemy z najlepszymi i najbardziej wiarygodnymi firmami kurierskimi o ugruntowanej pozycji. Dzięki temu masz pewność że przesyłka zostanie obsłużona wg najwyższych standardów.

AlleKurier pozwala na automatyczne śledzenie przesyłki. Od momentu złożenia zlecenia, poprzez płatność, odbiór i doręczenie zawsze widzisz aktualny status. Nasz system jest w pełni zintegrowany z systemami kurierskimi, dlatego też wszystkie informacje wymieniane są na bieżąco, niezależnie od wybranego przewoźnika.
  • Niższą cenę w stosunku do ofert firm kurierskich.
  • Wygodę nadawania, dzięki intuicyjnemu serwisowi on-line.
  • Szybkość dzięki automatycznemu procesowi zamawiania kuriera.
  • Aktualną informację dzięki zintegrowanym narzędziom śledzenia przesyłek.
  • Kontrolę kosztów poprzez zawsze aktualne zestawienie operacji. 

Nasza misja

Za naszym pośrednictwem osoby oraz firmy, mogą korzystać bez dodatkowych formalności (brak konieczności podpisywania umów) z usług firm kurierskich czy też współpracować z globalnymi armatorami. Naszym celem jest umożliwienie powszechnego dostępu do usług transportowych dla osób nie mających doświadczenia w branży. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

W celu integracji naszej platformy z innymi aplikacjami (sklepy internetowe, magazyny) stworzyliśmy interfejs oparty na protokole SOAP. Dzięki niemu możliwa jest wymiana wszystkich niezbędnych danych, tworzenie listów przewozowych, zamawianie kuriera. W celu uzyskania szczegółów prosimy o bezpośredni kontakt.

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami