Zawsze w dobrym kierunku

W Allekurier znamy się na logistyce. Każdego dnia nasz serwis odwiedzają setki klientów, nadając przesyłki kurierskie, szybko i bez zbędnych formalności. Dowiedz się więcej o AlleKurier.

11 lat na rynku

Nasza historia

Nasza historia rozpoczęła się w 2010 roku, z chwilą uruchomienia pierwszej wersji serwisu AlleKurier. Zaczynaliśmy jako kilkuosobowa firma, dziś na pokładzie mamy ponad 50 specjalistów. Działając zespołowo realizujemy naszą misję - usługi kurierskie dostępne dla wszystkich. Od ponad 11 lat rozwijamy naszą ofertę, dbając o satysfakcję Klientów. 
Poznaj naszą historię.

Więcej

To się dla nas liczy

Wartości

Działamy zespołowo, bo realizować dalekosiężne cele i małe, codzienne wyzwania. Poznaj wartości, którymi kierujemy się na co dzień.

Satysfakcja Klientów

Zadowolenie Klientów jest dla nas priorytetem. Konsekwentnie stawiajmy je na pierwszym miejscu. Dbamy o jakość i przejrzystość usług.

Praca zespołowa

Ludzie są naszym najcenniejszym kapitałem i największą siłą. Synegria doświadczeń specjalistów z różnych dziedzin nadaje nam tempa.

Specjalizacja

Działamy szeroko w wąskiej specjalizacji. Doświadczenie oraz unikalne know-how pozwalają nam budować ofertę dopasowaną do potrzeb zmieniającego się świata.

Rozwój

Śmiało patrzymy w przyszłość. Dzięki innowacjom tworzymy konkurencyjne usługi. Stale się szukamy nowych kierunków rozwoju, by jeszcze lepiej realizować naszą misję.

Dlaczego klienci nam ufają

Poznaj nas bliżej

11 firm kurierskich w jednym miejscu

Transport drogowy, lotniczy oraz morski

Własna agencja celna

230 obsługiwanych kierunków

Biuro w Krakowie

Zobacz nasze biuro

Mierzymy wysoko

Grupa AlleKurier

Grupa AlleKurier skupia spółki, których działalność opiera się na usługach transportowych oraz logistycznych. Razem zapewniamy naszym Klientom z obszaru e-commerce kompleksowe wparcie poprzez zapewnienie wygodnej platformy do zamawiania usług kurierskich, a także organizację logistyki oraz obsługę magazynową sklepów internetowych. Uzupełnieniem tych działań są usługi z zakresu content marketingu.

Dowiedz się więcej o Grupie AlleKurier

AlleKurier to broker usług kurierskich i porównywaka ofert. Naszą misją jest zapewnienie dostępności usług kurierskich prosto, bezpieczenie i na wyciągnięcie ręki. Bez zbędnych formalności, oraz w jak najlepszej cenie.

Discolm oferuje import produktów z Chin. Realizujemy wszelkie zamówienia, nawet te, z niskim minimum logistycznym. Nie musisz się znać na imporcie - organizujemy zamówienie, transport oraz odprawę celną.

Poznaj Discolm.pl

Serwis Statkiem.pl udostępnia przedsiębiorcom profesjonalne narzędzia umożliwiającę realizację transportu morskiego drobnicowego. Świadczymy usługi spedycji morskiej do 340 portów na całym świecie

Poznaj Statkiem.pl

Ligostiko to lider w obszarze organizacji logistyki oraz obsługi magazynowej firm. Zapewniamy usługi z zakresu kompleksowej realizacji zamówień. Od przyjęcia towaru od producenta, po obsługę zwrotów.

Posiadamy status AEO

Poznaj Logistiko

Marka Traffic Peaks jest odpowiedzią na rosnące potrzeby naszych Klientów - przedsiębiorców z branży e-commerce. Zapewniamy profesjonalne usługi z zakresu marketingu internetowego, których celem jest budowanie zaufania do marki oraz wzrost sprzedaży.

Jesteśmy rejestratorem domen

Poznaj TrafficPeaks

Wygodne Zwroty to innowacyjne i bezpłatne dla e-sklepów narzędzie, które ułatwia kompleksową organizację i optymalizację procesu obsługi zwrotów, dbając jednocześnie o pozytywne doświadczenia zakupowe Klientów sklepu.

Poznaj Wygodne Zwroty

Wspieramy innych

Społeczna odpowiedzialność

Stowarzyszenie AlleKurier

W 2015 roku powołaliśmy do życia Stowarzyszenie AlleKurier. Nadrzędnym celem Stowarzyszenia jest wspieranie przedsiębiorców poprzez dzielenie się wiedzą z obszaru usług transportowych. Prowadzimy konsultacje ze specjalistami, z których mogą skorzystać przedsiębiorcy chcący poszerzyć swoją wiedzę z zakresu transportu, a także procedur celnych.

Działalność charytatywna

Warto się dzielić - kierując się tym hasłem, regularnie wspieramy organizacje charytatywne oraz bierzemy udział w akcjach mających na celu wsparcie osób najbardziej potrzebujących. Zaangażowaliśmy się m.in. w projekt Szlachetnej Paczki.

Firmy Kurierskie

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto