O nas | AlleKurier - Przesyłki Kurierskie Tańsze nawet do 70%!

Czym jest serwis AlleKurier,pl?

Serwis AlleKurier.pl powstał z inicjatywy grupy osób zajmujących się transportem już od 1992 roku. Doświadczenie które nabyliśmy od tego czasu, pozwala nam na kompleksową obsługę dowolnego rodzaju przesyłek. Aranżujemy przesyłki lotnicze, drogowe i morskie (zarówno drobnicowe jak i pełnokontenerowe). W wyniku zmian jakie obserwujemy w ostatnim czasie na rynku transportowym podjęliśmy decyzję o uruchomienie internetowej platformy przesyłkowej o nazwie AlleKurier.pl. AlleKurier jest platformą internetową umożliwiającą automatyczne zamawianie kuriera, nadawanie oraz śledzenie przesyłek kurierskich. Jeśli chciałbyś nadać swoją pierwszą przesyłkę, zapoznaj się z naszym poradnikiem: Jak wysłać coś kurierem? Nasz serwis nie jest powiązany z serwisami Grupy Allegro sp. z o.o.

Kto może korzystać z platformy AlleKurier?

Oferta AlleKurier-a skierowana jest do wszystkich, zarówno osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych.

Czy konieczne jest podpisanie umowy?

Aby korzystać z usług AlleKurier.pl nie ma potrzeby podpisywania umowy, a tym bardziej konieczności deklarowania ilości przesyłek.

Dokąd mogę wysłać przesyłkę AlleKurier-em?

AlleKurier.pl oferuje dostawę przesyłek pod dowolny adres w Polsce jak również przesyłki zagraniczne. Aktualna oferta dostępna jest poprzez formularz Nadaj przesyłkę.

Dlaczego ceny za przesyłkę są niższe niż u firm kurierskich?

Umowy podpisane z firmami kurierskimi oraz duża ilość realizowanych zleceń dają nam status brokera.

Co zyskuję wysyłając przesyłkę poprzez AlleKurier-a?

Niższą cenę w stosunku do ofert firm kurierskich. Wygodę nadawania, dzięki intuicyjnemu serwisowi on-line. Szybkość dzięki automatycznemu procesowi zamawiania kuriera. Aktualną informację dzięki zintegrowanym narzędziom śledzenia przesyłek. Kontrolę kosztów poprzez zawsze aktualne zestawienie operacji.

Czy moja przesyłka jest bezpieczna?

Tak. Współpracujemy z najlepszymi i najbardziej wiarygodnymi firmami kurierskimi o ugruntowanej pozycji. Dzięki temu masz pewność że przesyłka zostanie obsłużona wg najwyższych standardów.

  • Niższą cenę w stosunku do ofert firm kurierskich.
  • Wygodę nadawania, dzięki intuicyjnemu serwisowi on-line.
  • Szybkość dzięki automatycznemu procesowi zamawiania kuriera.
  • Aktualną informację dzięki zintegrowanym narzędziom śledzenia przesyłek.
  • Kontrolę kosztów poprzez zawsze aktualne zestawienie operacji. 

Nasza misja

Za naszym pośrednictwem osoby oraz firmy, mogą korzystać bez dodatkowych formalności (brak konieczności podpisywania umów) z usług firm kurierskich czy też współpracować z globalnymi armatorami. Naszym celem jest umożliwienie powszechnego dostępu do usług transportowych dla osób nie mających doświadczenia w branży. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Komentarze
Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło