Paczka do Australii - wysyłka paczki do Australii


Interesuje Cię wysłanie paczki z Polski do Australii? Nic prostszego, z nami to możliwe! Platforma brokerska AlleKurier umożliwia przesłanie paczki kurierem również do dalekiej Australii. Bez umowy i zbędnych formalności, by proces nadania paczki był jak najbardziej skrócony i prosty. Cena zależy od rozmiaru i wagi paczki, lecz najtańszą z nich możesz nadać już za 189 zł. Odbiór przesyłki następuje z dowolnego miejsca w całym kraju, co jest niezwykle wygodne. Paczka jest przesyłana transportem lotniczym i może dotrzeć na miejsce już nawet w 3 dni robocze. Kliknij w formularz poniżej i wyceń swoją przesyłkę, aby poznać dokładną cenę paczki do Australii. Poznaj najatrakcyjniejszą ofertę na rynku, bez kłopotliwych formalności i skomplikowanych umów. Tani kurier? Mamy go zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm!

Przesyłki do Australii - koszt koperty już od 189 zł netto!

Kurier do Australii może dostarczyć zarówno przesyłkę nadaną w kopercie, jak i w większej, standardowej przesyłce. Wszystko zależy od Ciebie! Jej rodzaj nie ma znaczenia, ponieważ i tak będzie ona musiała pokonać tę samą drogę! Ważne natomiast jest to, dzięki platformie Allekurier.pl możesz bez problemu najpierw wycenić swoją paczkę do Australii, zanim zdecydujesz się na zamówienie kuriera. Jest to bardzo komfortowe i niezobowiązujące rozwiązanie, zwłaszcza jeśli nie chcesz od razu decydować się na nadanie przesyłki do Australii. Wystarczy w formularzu wpisać odpowiednie dane dotyczące potencjalnej paczki i wszystkie informacje ukażą się jak na dłoni! Możesz sprawdzić cenę i wrócić do nadania paczki w wybranym dla Ciebie momencie! P.S. jeśli chcesz wiedzieć, na co należy uważać przy wysyłce do Australii i innych krajów spoza UE, zapoznaj się z naszym poradnikiem! Ten krótki przewodnik będzie świetnym drogowskazem jak nadać paczkę do USA czy paczkę do Anglii (która od niedawna już nie należy do struktur Unii Europejskiej).

paczki do Australii

Jak wysłać paczkę do Australii? - kurier do Australii najlepszą opcją!

Wysłanie paczki z Polski do Australii może wydawać się nie lada wyprawą, jednakże procedura zamawiania kuriera do Australii jest prosta - należy wypełnić formularz na stronie oraz dokonać wpłaty. Nie jest to skomplikowany proces. Schody mogą zacząć się natomiast nieco później. Niestety, przepisy celne Australii wymagają dodatkowej dokumentacji. W przypadku jej braku, przesyłka może zostać zatrzymana przez Australijski Urząd Celny do czasu uzupełnienia niezbędnych dokumentów. Na stronie AlleKurier znajdziesz informacje jakie dokumenty powinieneś dołączyć, aby dokonać skutecznej wysyłki paczki z Polski do Australii. Jeśli przesyłasz towary podlegające obostrzeniom w Australii, musisz dołączyć do przesyłki dodatkowe dokumenty, które mogą być wymagane ze względu na australijskie przepisy. Przed wysłaniem paczki prześledź wszystko na spokojnie, by nic Cię nie zaskoczyło! A które firmy kurierskie świadczą usługę wysyłek do tego odległego kraju jakim jest Australia? Dostępne są aż 3 opcje! Pierwszą jest kurier FedEx, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych przewoźników, który usługi kurierskie świadczy w wielu państwach na całym świecie. Podobnie jak i firma UPS, o której z pewnością każdy z nas słyszał. 3 wariantem, jest skorzystanie z bezpośredniej oferty od Allekurier.pl. Jest to przesyłka ekspresowa, dzięki czemu czas dostawy jest najkrótszy! Jeśli zależy Wam na tym, by paczka do Australii doszła szybciej niż w standardowo, wybierzcie właśnie transport od Allekuriera.

Wysłanie paczki do Australii - niezbędne dokumenty, o których musisz pamiętać!

W zależności od tego, czy nadawcą przesyłki do Australii jest firma czy osoba prywatna, wymagane są dodatkowe dokumenty, umożliwiające skuteczną dostawę paczki do odbiorcy:

  • Wysyłka paczki przez osobę prywatną może wymagać skanu dowodu osobistego, upoważnienia dla agencji celnej oraz oświadczenia, że przesyłka nie jest efektem transakcji handlowej. Wzory wszystkich niezbędnych dokumentów pobierzesz z naszej strony zamawiając kuriera.
  • Wysyłka paczki przez firmę może wymagać potwierdzenia numeru REGON, NIP, wpisu do KRS lub CEIDG, numeru EORI oraz upoważnienia dla agencji celnej. Konieczna jest też faktura handlowa.

Pamiętaj! Upoważnienie dla agencji celnej nie jest konieczne, jeśli wysyłasz same dokumenty w kopercie.

przesyłki do Australii

Paczki lotnicze do Australii - szybka paczka z Polski do Australii

Zastanawiasz się jak długo idzie paczka do Australii? To zależy od transportu, jakim zostanie przez Ciebie nadana. Przesyłka do Australii może zostać dostarczona drogą morską lub drogą lotniczą. AlleKurier oferuje przesyłki lotnicze do Australii, które są znacznie szybsze niż przewóz paczek drogą morską, co pozwala na zaoszczędzenie naprawdę sporej ilości czasu. Paczka do Australii drogą morską może iść do odbiorcy nawet 3-5 miesięcy! Jest to naprawdę bardzo długi termin, więc jeśli zależy nam na szybkim dostarczeniu przesyłki, zdecydowanie należy postawić na transport drogą morską. Przewóz paczek za pomocą samolotu, skraca czas do 3-5 dni roboczych (bez czasu odprawy celnej). Jest to wysyłka znacznie pewniejsze i nieporównywalnie szybsza.

Szybka przesyłka do Australii - maksymalny rozmiar wysyłanej paczki

Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że waga oraz rozmiar przesyłki ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o cenę oraz czas dostarczenia paczki. Przy transporcie lotniczym, maksymalna waga pojedynczej paczki nie może przekroczyć 31.5 kg. Paczka nie może być też dłuższa niż 120 cm. Jeśli przesyłka ma być większa lub cięższa zalecamy podzielenie jej na mniejsze paczki, co pozwoli na uniknięcie niechcianych kłopotów. Niewymiarowa bądź ciężka paczka do Australii może również zostać przesłana drogą lotniczą (lub na palecie drogą morską) - skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta, a wyjaśnimy Ci jak to zrobić, by transport takiej przesyłki stał się możliwy.

Koszt paczki do Australii - ile kosztuje wysyłka do Australii?

Cena paczki do Australii uzależniona jest od kliku zmiennych, na które należy mocno zwrócić uwagę przed zamówieniem kuriera. Przede wszystkim są to takie parametry jak:

  • waga paczki;
  • rozmiar paczki;
  • szybkość przesyłki (kurier lotniczy lub fracht morski);
  • niestandardowe elementy paczki bądź usługi dodatkowe

Sprawdź cenniki firm kurierskich realizujących przesyłki do Australii

Zanim zamówisz kuriera po odebranie wysyłanej paczki do Australii, zapoznaj się z cennikiem, jaki posiadają poszczególne firmy, świadczące usługi kurierskie. Ceny z pewnością będą się różnić, a po co przepłacać! Najlepiej wybrać kuriera do Australii, który będzie posiadał najlepszą i najbardziej atrakcyjną ofertę. Fedex czy UPS? A może po prostu Allekurier? Poznaj ceny i wybierz dla siebie idealną opcję!

Cennik Fedex Cennik UPS

Wbrew powszechnej opinii, przesyłki do Australii mogą być tanie! Nie daj się zwieść i wysyłaj śmiało paczki do znajomych, rodziny czy kontrahentów tak często, jak tego potrzebujesz!

Chcesz wiedzieć ile dokładnie kosztuje wysłanie paczki do Australii lub w inne dowolne miejsce w Polsce lub na świecie? Skorzystaj z naszego formularza wyceny i zamów kuriera!

Przesyłki do Australii - czego nie wolno przesyłać w paczce do Australii?

Australia posiada spore ograniczenia jeśli chodzi o możliwość wwozu towarów. Wiąże się to przede wszystkim z dbaniem o zachowanie równowagi biologicznej kontynentu, która jak wiemy jest niezwykle bogata. W efekcie zakazane jest przesyłanie paczek zawierających jakiekolwiek elementy pochodzenia roślinnego lub zwierzęcego. Nawet drewniane pudełko może sprawić, że paczka zostanie zatrzymana na kwarantannie i nie przejdzie odprawy celnej. Warto więc zapoznać się z informacjami dotyczącymi bezpiecznych wysyłek do Australii, by mieć pewność, że przygotowana przez nas przesyłka na pewno trafi w odpowiednie miejsce. P.S sprawdź nasz poradnik dotyczący przedmiotów zakazanych do wysyłki za granicę! Pomoże on rozwiać wiele wątpliwości!

Dowiedz się dokąd jeszcze przesyłamy Twoje paczki!

Paczki przesyłane za granicę są tak powszechnym zjawiskiem, że nie powinno nas dziwić to, że można je już wysyłać praktycznie wszędzie. Allekurier stoi zawsze na wysokości zadania i umożliwia wysyłkę paczek do wielu krajów - nawet tych niestandardowych! Poznaj naszą ofertę i przesyłaj paczki międzynarodowe do Chin, Tajlandii czy Kolumbii! Gdzie chcesz i kiedy chcesz!

info

Serwis Allekurier.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.