Kurier DHL - przesyłki kurierem DHL do 70% taniej!

Kurier DHL jest to oddział niemieckiej firmy logistycznej Deutsche Post DHL i zajmuje się międzynarodowymi przesyłkami kurierskimi. Deutsche Post DHL to największa na świecie firma transportowo-logistyczna, która operuje zarówno na lądzie, na wodzie oraz w powietrzu. Przedsiębiorstwo zostało założona w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej w roku 1969. Na początku swojej działalności zajmowało się dostawą przesyłaniem dokumentów pomiędzy San Francisco a Honolulu. Przedsiębiorstwo przeżywało dynamiczną ekspansję do końca lat siedemdziesiątych dwudziestego wieku. Na początku firma była zainteresowana międzykontynentalnymi przesyłkami. Jednak sukces firmy FedEx sprawił, że kurier DHL rozpoczął własną działalność na wewnętrznym rynku amerykańskim.

Jeśli chcesz za darmo wycenić swoją paczkę i zamówić kuriera DHL po jej odbiór - kliknij przycisk poniżej. Natomiast jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwość - zapoznaj się z poradnikiem: Jak zamówić kuriera DHL?

Kurier DHL jest największą firma transportowo logistyczną

W roku 1998 Deutsche Post rozpoczęła proces wykupywania udziałów w firmie kurierskiej DHL. Większościowe udziały udało się jej zdobyć już w 2001 roku, a 100% udziałów w grudniu 2002. Kurier DHL został przydzielony do sekcji Express i dzisiaj jest osobna marka pod nazwą DHL Express. Rezultaty finansowe kuriera DHL z roku na rok są coraz lepsze. W roku 2016 przychody firmy wzrosły o 2,7 procenta i wyniosły 14 miliardów euro.

Usługi kurierskie DHL na najwyższym poziomie

Obecnie kurier DHL zapewnia usługi kurierskie dostarczane przez międzynarodowych specjalistów. W swojej ofercie przedsiębiorstwo oferuje szeroki wachlarz usług dla przesyłek międzynarodowych i lokalnych a także najnowocześniejsze rozwiązania związane z monitorowaniem przesyłek i śledzeniem ich doręczenia. Firma kurierska DHL świadczy również usługi wysokiej jakości nie tylko w zakresie przesyłek paczkowych ale także paletowych. W ostatnim czasie przedsiębiorstwo rozwinęło również wachlarz usług dedykowanych dla branży e-commerce i zapewnia doręczenie przesyłek już następnego dnia roboczego od daty nadania

Kurier DHL - złóż zamówienie za pośrednictwem serwisu AlleKurier do 70% taniej!

Skorzystaj z fantastycznej oferty AlleKurier i zleć wysyłkę kurierem DHL nawet do 70% taniej. Serwis AlleKurier jest pośrednikiem usług kurierskich i zapewnia najniższe ceny już od pierwszej nadanej paczki. Nie musisz podpisywać żadnych umów ani deklarować liczby wysłanych paczek. Wystarczy wycenić paczkę używając naszego formularza wyceny aby w kilka chwil otrzymać świetną ofertę. Nie zwlekaj i skorzystaj z naszych usług.

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto