Kurier InPost nawet do 70% taniej! Zamów kuriera Inpost z AlleKurier!

Kurier InPost nawet do 70% taniej! Zamów kuriera Inpost z AlleKurier!

min czytania

Kurier InPost jest to polski prywatny operator logistyczny. Przedsiębiorstwo to zostało założone w listopadzie 2006 roku i swoją siedzibę mieści w Krakowie. Kurier InPost jest spółką akcyjną i należy do grupy kapitałowej o nazwie Integer. Firma ta działała w zakresie kolportażu druków, zarówno adresowych jak i bezadresowych. Jej zaplecze technologiczne oraz infrastruktura wykorzystywane do świadczenia wymienionych usług były bazą do stworzenia firmy kurierskiej InPost. Jej działania już w okresie pierwszych kilku lat przyniosły pozycję wicelidera rynku. W roku 2016 spółka zadecydowała o zakończeniu działania w sektorze tradycyjnych przesyłek listowych. Kurier InPost w ostatnim czasie skoncentrował się na realizacji działań bardziej perspektywicznych oraz związanych z dynamicznie rozwijającym się rynkiem e-commerce. Przedsiębiorstwo za swój cel uznaje zwiększenie potencjału obsługi paczkomatów oraz przesyłek kurierskich, a także wprowadziło całkiem nowe usługi takie jak listy polecone e-commerce oraz usługę smartcourier.

Kurier InPost to lider usług paczkomatowych

InPost S.A. świadczy usługi kurierskie oraz dostarcza przesyłki do paczkomatów na terenie całej Polski. Posiada własne zaplecze logistyczno-techniczne oraz prawie 2000 paczkomatów znajdujących się w ponad 400 miastach i miejscowościach na terenie całego kraju. Oprócz obsługi przesyłek z doręczeniem do paczkomatów firma ta dostarcza korespondencję listową i kurierską pod drzwi odbiorcy w całej Polsce i do 18 krajów na terenie Europy. W roku 2015 kurier InPost zrealizował prawie 20 milionów przesyłek świadczonych dla sektora e-commerce. Największa ilość paczkomatów firmy kurierskiej InPost poza Polską znajduje się w Wielkiej Brytanii. Oprócz tego z powodzeniem funkcjonują one w Kanadzie, Włoszech, Francji oraz Rosji, Czechach, Słowacji i na Węgrzech.

Nadaj następną paczkę kurierm InPost za pośrednictwem AlleKurier i zaoszczędź nawet 70%!

Usługi realizowane przez firmę InPost zostały niejednokrotnie docenione co zaowocowało przyznaniem licznych nagród. Dlatego też serwis AlleKurier należący do liderów rynku pośredników usług kurierskich zdecydował się na umożliwienie zainteresowanym wyboru tego przewoźnika jako dostawcy ich paczek. Za pośrednictwem serwisu AlleKurier.pl maja Państwo możliwość zamówienia kuriera InPost nawet do 70% taniej! Wystarczy skorzystać z naszego formularza, w kilka chwil wycenić paczkę i otrzymać wyjątkowo korzystna ofertę dostawy swojej paczki. Dzięki AlleKurier można otrzymać najniższą cenę nawet nadając tylko jedna paczkę! Bez umów i bez dodatkowych formalności!

Pomocne linki

Cennik InPost Oddziały InPost InPost kontakt infolinia Śledzenie przesyłek InPost
Komentarze
Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami