Kurier Fedex - przesyłki kurierem Fedex do 70% taniej!

Kurier FedEx Corporation a właściwie Federal Express to jedno z największych amerykańskich przedsiębiorstw, które zajmuje się logistyką oraz przewozem przesyłek. Głównym środkiem transportu, który obsługuje zlecenia kuriera FedEx są samoloty. Firma ma zasięg ogólnoświatowy a jej usługi docierają do 220 różnych krajów i ich terytoriów zależnych. FedEx w szczególności może pochwalić się usługami najwyższego poziomu na dalekich trasach zagranicznych, gdzie w pełni może zostać wykorzystany potencjał transportu lotniczego.

Kurier FedEx - gwarancja szybkiej przesyłki lotniczej

Kurier FedEx specjalizuje się w przesyłkach lotniczych. Początki działalności przedsiębiorstwa sięgają 1971 roku. Firmę Federal Express w miejscowości Little Rock w stanie Arkansas założył wtedy Frederick W. Smith. Jednak siedziba firmy już dwa lata później została przeniesiona do Memphis w stanie Tenessee z powodu konfliktu z władzami lotniska w mieście Little Rock. Przedsiębiorstwo otrzymało swoją nazwę głównie dlatego, aby łatwiej było otrzymać lukratywne kontrakty zlecane przez rząd Stanów Zjednoczonych. Oficjalne rozpoczęcie działalności przez przedsiębiorstwo datuje się więc na 17 kwietnia 1973 roku. W początkowych latach świadczenia swoich usług przedsiębiorstwo realizowało je na trasach pomiędzy 25 miastami w Stanach Zjednoczonych. W swojej flocie posiadało wtedy 14 odrzutowców Falcon 20. Kurier FedEx był pionierem pod względem używania samolotów odrzutowych do transportu towarów.

W roku 2012 FedEx kupił jedną z największych firm kurierskich w Polsce. Do przejęcia kuriera Opek Sp. z o.o. doszło dokładnie 14 kwietnia.

Kurier FedEx - wysyłka poprzez AlleKurier do 70% taniej!

Serwis AlleKurier jest pośrednikiem usług kurierskich. W swojej ofercie udostępnia usługi największych firm przewozowych na Świecie, w tym kuriera FedEx. Przewoźnik ten realizuje głównie ekspresowe przesyłki kurierskie lotnicze do USA. Jeśli jesteś zainteresowany taką przesyłką lub jakąkolwiek inną i dodatkowo chciałbyś zaoszczędzić nawet do 70% to zamów kuriera FedEX lub dowolnego innego wypełniając specjalny formularz wyceny. Taka czynność nie zajmie Ci więcej niż 5 minut, więc oprócz zaoszczędzonych pieniędzy zyskasz też wiele cennego czasu, który musiałbyś poświecić na szukanie oddziału kuriera lub dzwonienie na infolinie.

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto