Dla firm

Z każdym biznesem nam po drodze

Bez znaczenia, czy działasz na lokalnym rynku, czy wysyłasz przesyłki do najdalszych zakątków świata z AlleKurier zrobisz to łatwo i w korzystnej cenie. 


Załóż konto firmowe i nadaj pierwsza przesyłkę, a jeśli wysyłasz więcej niż 25 przesyłek miesięcznie, skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie indywidualny cennik.

Allekurier dla firm oraz e-commerce

Tani kurier DPD, DHL, UPS, InPost, Geis, GLS i FedEx

AlleKurier to natychmiastowy dostęp do usług kurierskich - bez umów i zbędnych formalności. Kontroluj wydatki na transport, wybieraj najkorzystniejsze oferty. Zarządzaj wygodnie logistyką w firmie - wszystkie informacje o przesyłkach w jednym miejscu.

Korzystne rabaty i brak umów

Im więcej wysyłasz, tym mniej płacisz. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny cennik. Z nami oszczędzasz nie tylko czas. Dodatkową korzyścią jest brak stałej umowy. Elastycznie i bez zobowiązań.

Fachowe wsparcie

Nasi konsultanci są zawsze gotowi Ci pomóc oferując fachowe wsparcie, korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia. Partnerska relacja z Klientem to fundament naszego działania.

Integracje

Platforma AlleKurier posiada możliwość integracji z systemem sprzedaży przez API lub przez popularny system Baselinker. Dopasuj platformę AlleKurier do swojego modelu biznesu.

Udogodnienia, by wysyłać jeszcze szybciej

Kreator szablonów przesyłek, generowanie etykiet, książka adresowa - to tylko kilka z narzędzi, które pozwolą Ci nadawać przesyłki łatwo i przyjemnie.

Wygoda i łatwość obsługi

Poznaj narzędzie wspomające biznes

Szybkie porównanie cen dla wszystkich dostępnych form nadania i doręczenia

Wygodna mapa punktów kurierskich

Możliwość zapisywania przesyłek do wysłania na później

Możliwość podpięcia nowej przesyłki do istniejącego zlecenia odbioru

Ustalenie godziny odbioru kuriera niezależnie od zamówienia przesyłki

Zmiana adresu miejsca odbioru przesyłki przez kuriera

Macbook na biurku

Przesyłki kurierskie bez zbędnych formalności

Co zyskujesz?

Oszczędność

Cennik biznesowy już od 25 przesyłek miesięcznie. Na przejrzystych zasadach.

Ciągłość usług

Serwis Allekurier korzysta ze stabilnego hostingu u najlepszych dostawców przestrzeni serwerowej.

Wygoda w kwestiach finansowych

Konto pre paid daje kontrolę nad wydatkami, a faktura zbiorcza pod koniec miesiąca to wygoda i brak papierologii

Funkcje szyte na miarę

Nasi klienci są często architektami naszych rozwiązań, dzięki czemu razem rozwijamy się jako partnerzy biznesowi.

Integracje z popularnymi narzędziami e-commerce

Serwis AlleKurier posiada możliwość integracji bezpośredniej z popularnymi w branży e-commerce systemami. Serwis AlleKurier posiada możliwość integracji pośredniej za pomocą systemu BaseLinker. Integracja tego typu jest zdecydowanie najszybszą jak i najłatwiejszą metodą generowania zamówień kurierskich w sposób zautomatyzowany.

cennik przesyłek

Sprawdź, ile zapłacisz

Płacisz za to, co wysyłasz. Bez umowy i zobowiązań

Serwis AlleKurier posiada możliwość integracji bezpośredniej z popularnymi w branży e-commerce systemami. Serwis AlleKurier posiada możliwość integracji pośredniej za pomocą systemu BaseLinker. Integracja tego typu jest zdecydowanie najszybszą jak i najłatwiejszą metodą generowania zamówień kurierskich w sposób zautomatyzowany.

A jeśli ciągle szukasz nowych możliwości

Kompleksowe rozwiązania dla e-commerce
Grupa AlleKurier

Grupa AlleKurier skupia spółki, których działalność opiera się na usługach transportowych oraz logistycznych. Razem zapewniamy naszym Klientom z obszaru e-commerce kompleksowe wparcie poprzez zapewnienie wygodnej platformy do zamawiania usług kurierskich i transportowych, a także organizację logistyki oraz obsługę magazynową sklepów internetowych. Uzupełnieniem tych działań są usługi z zakresu content marketingu.

Ligostiko to lider w obszarze organizacji logistyki oraz obsługi magazynowej firm. Zapewniamy usługi z zakresu kompleksowej realizacji zamówień. Od przyjęcia towaru od producenta, po obsługę zwrotów.

Serwis Statkiem.pl udostępnia przedsiębiorcom profesjonalne narzędzia umożliwiającę realizację transportu morskiego drobnicowego. Świadczymy usługi spedycji morskiej do 340 portów na całym świecie

Marka Traffic Peaks jest odpowiedzią na rosnące potrzeby naszych Klientów - przedsiębiorców z branży e-commerce. Zapewniamy profesjonalne usługi z zakresu marketingu internetowego, których celem jest budowanie zaufania do marki oraz wzrost sprzedaży.

Discolm oferuje import produktów z Chin. Realizujemy wszelkie zamówienia, nawet te, z niskim minimum logistycznym. Nie musisz się znać na imporcie - organizujemy zamówienie, transport oraz odprawę celną.

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto