Kurier DPD - przesyłki kurierem DPD do 70% taniej!

Kurier DPD czyli Dynamic Parcel Distribution (wcześniej: Kurier Siódemka) to jedna z największych firm kurierskich na świecie. Z racji wieloletniego doświadczenia sięgającego 1977 roku należy do liderów rynku usług takich jak transport, spedycja czy logistyka. Od samego początku istnienia DPD zajmuje się realizowaniem przesyłek kurierskich szybko i na najwyższym poziomie. Jeśli chcesz nadać paczkę kurierem DPD zapoznaj się z naszym poradnikiem: Jak zamówić kuriera DPD?

Kurier DPD - nieustanny rozwój kluczem do sukcesu

Firma kurierska DPD wywodzi się z Niemczech gdzie w 1977 roku założono jej siedzibę w mieście Aschaffenburg. Mimo skromnych początków przedsiębiorstwo to bardzo szybko się rozwijało zdobywając to coraz nowsze rynki oraz świadcząc coraz bardziej skomplikowane i szerokie usługi  w zakresie transportu przesyłek. Dzisiaj mimo niemieckiego rodowodu i siedziby wciąż zlokalizowanej na terenie Niemiec, Dynamic Parcel Distribution jest w ponad 80% własnością spółki Francuskiej zależnej od La Poste.

Dynamiczny rozwój firmy zaowocował jej zasięgiem obejmującym cały świat, można więc powiedzieć, że obecnie firma DPD jest przedsiębiorstwem o globalnym zasięgu. Sytuację tą świetnie przedstawiają liczby. Dziś firma kurierska DPD to 60 tysięcy ekspertów z zakresu działalności firm kurierskich i dostarczania przesyłek, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem w każdej chwili służą milionom klientów na całym świecie. Swoim zasięgiem DPD obejmuje ponad 230 krajów z całego świata. Na ich terenach oraz pomiędzy nimi realizuje codziennie ponad 4 miliony przesyłek.

Liczby te mówią same za siebie. Warto więc zaufać kurierowi DPD ponieważ firma ta oferuje usługi na najwyższym światowym poziomie. Bez względu na to czy realizuje przesyłkę standardową czy ekspresową zapewnia bezpieczną i szybką dostawę, dbając nawet o najmniejsze przesyłki kurierskie. Zapewniając najwyższej jakości, skuteczną obsługę klienta, codziennie zyskuje nowych zadowolonych klientów na całym świecie.

Skorzystaj z AlleKurier i wybierz firmę kurierską DPD

Nic nie stoi na przeszkodzie aby do realizacji swojej przesyłki wybrać właśnie firmę kurierską DPD. Najlepiej zrobić to za pośrednictwem serwisu AlleKurier.pl! Wystarczy skorzystać z bardzo prostego, a zarazem dokładnego formularza wyceny przesyłki, podać wymiary i wagę przesyłki, wybrać adres odbioru i doręczenia i otrzymać wycenę swojej usługi realizowane za pośrednictwem przedsiębiorstwa DPD taniej nawet do 70% niż bezpośrednio u przewoźnika!

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto