Kurier Siódemka (obecnie DPD) do 70% taniej! Zamów na Allekurier.pl!
Pomoc Allekurier

Kurier Siódemka (obecnie DPD) do 70% taniej! Zamów na Allekurier.pl!

Kurier Siódemka od kwietnia 2015 roku stał się częścią spółki DPD Polska. Od tego momentu usługi kurierskie świadczone do tej pory przez kuriera Siódemka, brandowane są przez kuriera DPD. Oznacza to, że Dynamic Parcel Distribution w pełni przejął Siódemkę a całe zaplecze logistyczne i personel stały się również częścią tego przedsiębiorstwa. Wszyscy dotychczasowi klienci Siódemki mogą dalej korzystać z usług kurierskich, teraz sygnowanych logiem DPD lub zdecydować się na inna ofertę od innych firm kurierskich, które są dostępne na platformie AlleKurier i to taniej nawet do 70%!

Zamów kuriera DPD (dawniej Siódemka) do 70% taniej!

Kurier Siódemka (obecnie DPD) do 70% taniej!

Kurier Siódemka powstał w 1998 roku. Jego pierwszą siedzibą było Legionowo, ale jeszcze w tym samym roku firma przeniosła się do Warszawy. Od początku swojej działalności firma dynamicznie sie rozwijała. Z roku na rok powstawały coraz to nowsze oddziały w różnych miejscach Polski pozwalające na zwiększenie zasięgu oraz jakości oferowanych usług. Firma inwestowała we flotę samochodową oraz zaplecze logistyczne. Była wielokrotnie odznaczana wieloma nagrodami i wyróżnieniami za jakość usług i obsługi klienta. Bardzo ważne dla przedsiębiorstwa były również bezpieczeństwo i środowisko co potwierdzają certyfikaty ISO zdobyte w roku 2008. Ostatnie lata to okres największych sukcesów dla kuriera Siódemka. Seria licznych wyróżnień i nagród zaowocowała atrakcyjna ofertę od kuriera DPD. Firma została w całości przejęta, a jej zaplecze i pracownicy zasilili szeregi DPD Polska.

Zamów kuriera DPD (dawniej Siódemka) online!

Platforma AlleKurier.pl będąca brokerem kurierskim pośredniczy w zamawianiu przesyłek u największych firm kurierskich w Polsce. W naszej ofercie znajdują się tacy przewoźnicy jak UPS, DHL, InPost, Geis, FedEx czy GLS. Wszystkich zadowolonych z usług kuriera Siódemka klientów zapraszamy do skorzystania z usług kuriera DPD. Na naszej stronie można nadać paczkę już w kilka minut i to bez wychodzenia z domu. Zapraszamy do wypełnienia, krótkiego formularza wyceny, który pozwoli naszemu systemowi na wycenę Państwa przesyłki. Dzięki niemu zamówią Państwo kuriera we wskazane miejsce, który odbierze od Państwa paczkę.

Dane firmy

Allekurier Sp. z o.o.
ul. Balicka 12A/B4
30-149 Kraków
NIP: 6772370941
REGON: 122640506
KRS: 0000430370
Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami