Grupa AlleKurier

Kompleksowe rozwiązania dla e-commerce

Grupa AlleKurier skupia spółki, których działalność opiera się na usługach transportowych oraz logistycznych. Razem zapewniamy naszym Klientom z obszaru e-commerce kompleksowe wparcie poprzez zapewnienie wygodnej platformy do zamawiania usług kurierskich i transportowych, a także organizację logistyki oraz obsługę magazynową sklepów internetowych. Uzupełnieniem tych działań są usługi z zakresu content marketingu.

AlleKurier.pl

Przesyłki kurierskie

AlleKurier to broker usług kurierskich i porównywaka ofert. Naszą misją jest zapewnienie dostępności usług kurierskich prosto, bezpieczenie i na wyciągnięcie ręki. Bez zbędnych formalności, oraz w jak najlepszej cenie.

logistiko.pl

Logistyka i magazynowanie

Naszym celem jest rozwijanie rynku e-commerce w Polsce. Służymy pomocą w organizacji logistyki oraz obsługą magazynową sklepów internetowych. Pierwszy magazyn otworzyliśmy w 2007. Stale rozwijamy nasz doświadczony zespół magazynowy, dzięki czemu codziennie pakujemy i wysyłamy kilkaset przesyłek naszych klientów. Dzięki posiadanym umowom z większością firm kurierskich możemy zaoferować bardzo korzystne ceny na przesyłki krajowe i zagraniczne.

Posiadamy status AEO

Prowadzimy także pełną obsługę celną a z dniem 17-11-2015 decyzją Dyrektora Izby Celnej w Krakowie firma Logistiko uzyskała status AEO nr PLAEOC350000150070.

Przyznanie statusu AEO to uznanie Logistiko Sp. z o.o. za Upoważniony Podmiot Gospodarczy, tj. podmiot uprzywilejowany, któremu przysługuje szereg udogodnień przy dokonywaniu obrotu towarowego i obsłudze e-commerce w Polsce.

Zobacz nasz magazyn Wybierz się na wirtualny spacer po naszym magazynie. Zapewnimy optymalne warunki do przechowywania Twojego towaru. Dysponujemy ponad 3 000 miejsc paletowych oraz 6 000 miejsc półkowych. Posiadamy komorę klimatyczną (regulacja temperatury i wilgotności) oraz pomieszczenie dla towarów objętych ścisłą kontrolą.

Statkiem.pl

Transport morski

Uruchamiając serwis statkiem.pl postawiliśmy sobie za zadanie umożliwienie małym i średnim przedsiębiorcom korzystanie z profesjonalnych narzędzi umożliwiających realizację transportu morskiego. Oferta może być atrakcyjna również dla dużych firm, którym wycena frachtu morskiego zajmowała wiele czasu i była nieprzejrzysta.

discolm.pl

Import towarów z Chin

Nasza firma zajmuje się importem produktów z Chin na Twoje zlecenie. Realizujemy wszelkie zamówienia – z niskim minimum logistycznym. Nie musisz się znać na imporcie.

Wszystko o imporcie z chin

Kuba Maj, prezes firmy Discolm dzieli się swoim doświadczeniem na temat importu z Chin. Jego kanał subskrybuje już 2,7k osób chcących dowiedzieć się, jak zorganizować import z Chin.

Zobacz więcej

Trafficpeaks.pl

Marketing internetowy

Marka Traffic Peaks jest odpowiedzią na rosnące potrzeby naszych Klientów - przedsiębiorców z branży e-commerce. Zapewniamy profesjonalne usługi z zakresu marketingu internetowego, których celem jest budowanie zaufania do marki oraz wzrost sprzedaży.

Posiadamy status rejestratora domen

Spółka Traffic Peaks spełnila surowe warunki przystąpienia do programu partnerskiego NASK.

Dzięki odpowiedniemu zapleczu technicznemu, jesteśmy w stanie zagwarantować bezpieczne przechowywanie informacji o abonentach domen internetowych.

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto