Status przesyłki

Śledzenie przesyłki

Śledzenie przesyłek to prosty, szybki i wygodny sposób, by monitorować aktualny status swojej paczki.

szybkość, wygoda i bezpieczeństwo

Wygodne śledzenie przesyłki

Śledzenie przesyłki jeszcze nigdy nie było takie proste! Dzięki wygodnej w obsłudze i prostej wyszukiwarce powyżej możesz sprawdzić, gdzie znajduje się paczka. Łatwiej zaplanować swój harmonogram, gdy wiadomo, w którym dokładnie dniu będzie próba jej doręczenia. Jedyne, co trzeba znać, to numer przesyłki i wpisać go w odpowiednim miejscu na tej stronie. Współpracujemy tylko z najlepszymi kurierami, którzy od lat dostarczają paczki krajowe i zagraniczne. Wieloletnie doświadczenie przekuwamy w najwyższą jakość usług i wiele innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym cały proces nadawania, a potem monitorowania trasy przesyłki, da się wykonać bez wychodzenia z domu. Wystarczy do tego telefon lub inne urządzenie z dostępem do internetu.

Wygodne śledzenie przesyłki
Śledzenie przesyłek od różnych kurierów

Tylko zaufani kurierzy

Śledzenie przesyłek od różnych kurierów

Jesteśmy brokerem usług kurierskich, co oznacza, że pośredniczymy między klientem a przewoźnikiem. Mamy podpisane umowy z wszystkimi wiodącymi kurierami, którym zaufali klienci indywidualni i biznesowi na całym świecie, dzięki czemu proponujemy atrakcyjne ceny za nadanie paczki nawet do 70% niższe niż na stronie konkretnego kuriera. W portfolio naszych usług znajduje się m.in. kurier InPost, DPD, DHL, UPS, FedEx i Orlen Paczka. Obsługujemy trasy krajowe i międzynarodowe do krajów należących do Unii Europejskiej i nie tylko. Za pomocą naszej strony można też nadać przesyłkę do innych odległych zakątków, jak Stany Zjednoczone, Australia czy Sri Lanka.

Paczka niejedno ma imię

Śledzenie przesyłki kurierskiej i nie tylko

W wyszukiwarce powyżej możliwe jest nie tylko śledzenie przesyłki w domyśle paczki, ale też listu czy palety. Na naszej stronie można nadawać różnego rodzaju pakunki krajowe i zagraniczne. Sprawdź już teraz, jakie usługi oferujemy i wysyłaj paczki jako klient indywidualny lub biznesowy. Nie trzeba podpisywać z nami żadnej umowy, a szybkie i tanie nadanie jest możliwe bez względu na liczbę paczek - wyślij nawet jedną! Numer przesyłki, czyli unikatowy ciąg znaków nadrukowanych na liście przewozowym, możesz sprawdzić w każdym miejscu i czasie! Innym patentem, by sprawdzić status paczki, są usługi dodatkowe, jak potwierdzenie odbioru lub elektronicznego potwierdzenia doręczenia. Podczas nadawania paczki w naszym panelu wystarczy zaznaczyć opcję serwis SMS lub email, jeśli chcesz, aby odbiorca był informowany o procesie doręczenia paczki.

Śledzenie przesyłki kurierskiej i nie tylko
Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto