Paczkomaty Inpost - przesyłki już za 8,83 zł netto! | Allekurier.pl

Paczkomaty Inpost - przesyłki już za 8,83 zł netto! | Allekurier.pl

min czytania

Paczkomat to układ zautomatyzowanych skrytek pocztowych, w którym można nadawać i odbierać przesyłki. Urządzenia tego typu rozlokowane są w łatwo dostępnych miejscach publicznych, szczególnie w pobliżu miejsc o dużym natężeniu ruchu pieszych (dworce, supermarkety, osiedla mieszkalne, stacje benzynowe, kampusy uniwersyteckie). Główną zaletą Paczkomatów oprócz wspomnianej wcześniej ogólnej dostępności jest możliwość nadawania i odbierania paczek przez 24 godziny na dobę (w większości z nich)

Nadanie paczki w Paczkomacie - Jak to działa?

Nadawanie paczek w paczkomatach firmy InPost jest bardzo prostym procesem. W skrócie polega to na zdeponowaniu przesyłki w jednej ze skrytek wybranego paczkomatu. Przedmiot wysyłki zapakowany najlepiej w kartonowe pudełko należy zarejestrować w systemie. Mozna to zrobic na dwa sposoby. Bezpośrednio w paczkomacie wprowadzając dane na klawiaturze zintegrowanego komputera lub przez internet na własnym komputerze lub smartfonie. Druga opcja jest zdecydowanie wygodniejsza a przede wszystkim tańsza!

O stałych porach nadawane paczki są pobierane z paczkomatów przez kurierów firmy InPost, a na ich miejsce pozostawiane gotowe do odbioru. Kurierzy 24h na dobę przewożą przesyłki między paczkomatami tak aby docierały do jak najszybciej nawet do najdalszych zakątków w Polsce.

Cały proces usprawniają powiadomienia SMS informujące na jakim etapie znajduje się nasza paczka i kiedy jest gotowa do odbioru.

Nadaj Paczkę Paczkomatową na AlleKurier.pl

Zamów usługę Paczkomat InPost za pośrednictwem AlleKurier.pl i zrób to jeszcze taniej!

Wystarczy wypełnić formularz wyceny przesyłki kurierskiej, wybrać interesującą nas ofertę i paczkomat. Następnie pozostaje opłacić zlecenie najlepiej szybkim przelewem internetowym i zanieść paczkę do paczkomatu.

Taki rodzaj wysyłki jest bardzo wygodny w głównej mierze dlatego, że nie musimy oczekiwać przyjazdu kuriera. Paczkę możemy nadać dokładnie wtedy kiedy nam pasuje wybierając najbliższy nam paczkomat. Możemy nadać paczkę jadąc rano do pracy, wracając po południu do domu czy wieczorem na zakupach. W całej Polsce znajduje się blisko 3000 urządzeń gotowych przyjąc twoja przesyłkę.

Sprawdź pozostałe usługi z nadaniem lub odbiorem przesyłki w punkcie dostępne na AlleKurier.pl

Paczka w Ruchu
Komentarze
Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami