Pomoc Allekurier

Firmy kurierskie | Przwoźnicy dostępni w ofercie | AlleKurier.pl

Aby dostarczyć najlepsze usługi transportowe AlleKurier.pl współpracuje jako broker z wieloma firmami kurierskimi obecnymi na rynku. W zależności od potrzeb współpracujemy także z wieloma innymi przedsiębiorstwami. Oferowane przez nas usługi największych firm kurierskich są dopasowane do potrzeb każdego klienta. Zarówno firmy jak i klienci indywidualni mogą wybrać ofertę, która będzie najbardziej oczekiwać ich oczekiwaniom. Udostępniamy możliwość wyceny każdego zlecenia i wybór usługi najlepiej dopasowanej zarówno pod względem ceny, terminu realizacji czy renomy danej firmy kurierskiej. Do najważniejszych przewoźników realizujących zlecenia klientów AlleKurier.pl należą następujące firmy kurierskie:

Firma kurierska DPD Polska

Logo DPD Kurier DPD to jedna z najbardziej popularnych firm kurierskich w Europie ale i na Świecie. Posiada bardzo sprawna siec transportową, w której skład wchodzi ponad pięćset oddziałów w 40 różnych krajach całego świata. Codziennie firma kurierska DPD realizuje tysiące paczek i przesyłek poprzez transport drogowy na terenie Polski i Unii Europejskiej. Zachowując najwyższą jakość usług, DPD jest w stanie również zaoferować bardzo korzystne ceny.

Nadaj paczkę kurierem DPD

Firma kurierska UPS Polska

Logo UPS Kurier UPS to globalne przedsiębiorstwo będące niewątpliwym liderem w dziedzinie transportu i logistyki. Oferuje szeroki zakres rozwiązań, posiadając w swoim asortymencie usług fracht, obsługę handlu międzynarodowego, transport przesyłek oraz najnowocześniejsze technologie podwyższające wydajność zarządzania w świecie biznesu. Firma kurierska UPS posiada swoja centrale w Stanach Zjednoczonych, w Atlancie i prowadzi działalność usługową w 220 krajach i ich terytoriach na całym świecie.

Nadaj paczkę kurierem UPS

Firma kurierska DHL Express

Logo DHL Kurier DHL Express stanowi część dużego międzynarodowego przedsiębiorstwa jakim jest DHL. Grupa ta należy do jednego z największych na świcie konsorcjów świadczącego usługi kurierskie i logistyczne - Deutsche Post. Firma kurierska DHL oprócz rynku polskiego i Unii Europejskiej działa na terytoriach 220 krajów świata. Światowa sieć logistyczno transportowa posiada 350 samolotów, 450 magazynów i terminali, 4700 biur oraz 72000 innych pojazdów. Takie zaplecze pozwala na realizowanie usług kurierskich do około 120000 miejsc na całym świecie.

Nadaj paczkę kurierem DHL

Firma kurierska Geis Parcel

Logo Geis Kurier Geis wchodzi w skład międzynarodowego przedsiębiorstwa zajmującego się transportem i logistyką, która mieści się w Niemczech w mieście Bad Neustadt. Firma Kurierska Geis stworzyła wyjątkową sieć logistyczną oraz usługowo transportową na terenie Polski, Niemiec, Czech i Słowacji. Dzięki temu oferuje jedyny w swoim rodzaju pakiet usług logistycznych, przybliżając niemal cały świat dla mieszkańców Europy środkowo-wschodniej. Usługi, jakie grupa świadczy we własnym zakresie to transport i logistyka paczek, transport kontenerowy i drobnicowy, przewozy lotnicze i morskie.

Nadaj paczkę kurierem Geis

Firma kurierska InPost

Logo InPost Kurier InPost świadczy usługi na terenie Polski. Należy do liderów tej branży w naszym kraju i posiada własne zaplecze logistyczne oraz techniczne. Świadczy usługi zarówno dostawy bezpośredniej door to door jak i przesyłki za pośrednictwem Paczkomatów. Firma działa na skalę ogólnopolską od końca 2006 roku. Przesyłki kurierskie są również doręczane do 18 krajów w Europie.

Nadaj paczkę kurierem InPost

Firma kurierska FedEx

Logo FedEx Kurier FedEx posiada swoją siedzibę w Memphis w Stanach Zjednoczonych. Poza USA największy hub przeładunkowy znajduje się we Francji, w Paryżu. Przedsiębiorstwo świadczy usługi logistyczne z zakresu przesyłek kurierskich zarówno droga lotnicza jak i lądową na całym Świecie. Firma kurierska FedEx stworzyła system ekspresowej dystrybucji, świadcząc usługi szybkiej i niezawodnej dostawy w ciągu jednego do trzech dni roboczych do ponad 220 krajów na świecie.

Nadaj paczkę kurierem FedEx

Firma kurierska GLS

Logo GLS Kurier GLS to przedsiębiorstwo oferujące usługi logistyczne i transportowe, którego siedziba mieści się w Holandii w Amsterdamie. Firma działa w 37 krajach poprzez swoje spółki córki, w tym w Polsce jako General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. Na tym rynku jest jednym z wiodących dostawców usług transportowych. Zapewnia wysokiej jakości usługi kurierskie oraz ekspresowy transport. Posiada zwarta siec ponad 1500 punktów nadawania i odbierania paczek oraz oferując liczne usługi dodatkowe zapewnia krótkie czasy realizacji dostaw.

Nadaj paczkę kurierem GLSWszystkie użyte na stronie nazwy, logotypy oraz znaki towarowe i handlowe są wyłączną własnością stosownych podmiotów i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych i identyfikacyjnych.

Dane firmy

Allekurier Sp. z o.o.
ul. Balicka 12A/B4
30-149 Kraków
NIP: 6772370941
REGON: 122640506
KRS: 0000430370
Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło