Firmy kurierskie - Przwoźnicy dostępni w ofercie

min czytania

Aby dostarczyć najlepsze usługi transportowe AlleKurier.pl współpracuje jako broker z wieloma firmami kurierskimi obecnymi na rynku. W zależności od potrzeb współpracujemy także z wieloma innymi przedsiębiorstwami. Oferowane przez nas usługi największych firm kurierskich są dopasowane do potrzeb każdego klienta. Zarówno firmy jak i klienci indywidualni mogą wybrać ofertę, która będzie najbardziej oczekiwać ich oczekiwaniom. Udostępniamy możliwość wyceny każdego zlecenia i wybór usługi najlepiej dopasowanej zarówno pod względem cennika przesyłek kurierskich, terminu realizacji czy renomy danej firmy kurierskiej. Do najważniejszych przewoźników realizujących zlecenia klientów AlleKurier.pl należą następujące firmy kurierskie:

Firma kurierska DPD Polska

Logo DPD Kurier DPD to jedna z najbardziej popularnych firm kurierskich w Europie ale i na Świecie. Posiada bardzo sprawna siec transportową, w której skład wchodzi ponad pięćset oddziałów w 40 różnych krajach całego świata. Codziennie firma kurierska DPD realizuje tysiące paczek i przesyłek poprzez transport drogowy na terenie Polski i Unii Europejskiej. Zachowując najwyższą jakość usług, DPD jest w stanie również zaoferować bardzo korzystne ceny.

Firma kurierska UPS Polska

Logo UPS Kurier UPS to globalne przedsiębiorstwo będące niewątpliwym liderem w dziedzinie transportu i logistyki. Oferuje szeroki zakres rozwiązań, posiadając w swoim asortymencie usług fracht, obsługę handlu międzynarodowego, transport przesyłek oraz najnowocześniejsze technologie podwyższające wydajność zarządzania w świecie biznesu. Firma kurierska UPS posiada swoja centrale w Stanach Zjednoczonych, w Atlancie i prowadzi działalność usługową w 220 krajach i ich terytoriach na całym świecie.

Firma kurierska DHL Express

Logo DHL Kurier DHL Express stanowi część dużego międzynarodowego przedsiębiorstwa jakim jest DHL. Grupa ta należy do jednego z największych na świcie konsorcjów świadczącego usługi kurierskie i logistyczne - Deutsche Post. Firma kurierska DHL oprócz rynku polskiego i Unii Europejskiej działa na terytoriach 220 krajów świata. Światowa sieć logistyczno transportowa posiada 350 samolotów, 450 magazynów i terminali, 4700 biur oraz 72000 innych pojazdów. Takie zaplecze pozwala na realizowanie usług kurierskich do około 120000 miejsc na całym świecie.

Firma kurierska Geis Parcel

Logo Geis Kurier Geis wchodzi w skład międzynarodowego przedsiębiorstwa zajmującego się transportem i logistyką, która mieści się w Niemczech w mieście Bad Neustadt. Firma Kurierska Geis stworzyła wyjątkową sieć logistyczną oraz usługowo transportową na terenie Polski, Niemiec, Czech i Słowacji. Dzięki temu oferuje jedyny w swoim rodzaju pakiet usług logistycznych, przybliżając niemal cały świat dla mieszkańców Europy środkowo-wschodniej. Usługi, jakie grupa świadczy we własnym zakresie to transport i logistyka paczek, transport kontenerowy i drobnicowy, przewozy lotnicze i morskie.

Firma kurierska InPost

Logo InPost Kurier InPost świadczy usługi na terenie Polski. Należy do liderów tej branży w naszym kraju i posiada własne zaplecze logistyczne oraz techniczne. Świadczy usługi zarówno dostawy bezpośredniej door to door jak i przesyłki za pośrednictwem Paczkomatów. Firma działa na skalę ogólnopolską od końca 2006 roku. Przesyłki kurierskie są również doręczane do 18 krajów w Europie.

Paczkomaty InPost

Logo Paczkomatów InPost Paczkomaty InPost to nowowczesne urzadzenia służace do nadawania i odbierania przesyłek kurierskich. Jest to zbiór skrytek pocztowych w których nadający mogą umieszczać swoje paczki i odbierać te zostawione przez kurierów InPost. Paczkomaty działają siedem dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Jest to doskonałe ułatwienie i rozwiązanie dla osób, które nie chcą czekać

Firma kurierska FedEx

Logo FedEx Kurier FedEx posiada swoją siedzibę w Memphis w Stanach Zjednoczonych. Poza USA największy hub przeładunkowy znajduje się we Francji, w Paryżu. Przedsiębiorstwo świadczy usługi logistyczne z zakresu przesyłek kurierskich zarówno droga lotnicza jak i lądową na całym Świecie. Firma kurierska FedEx stworzyła system ekspresowej dystrybucji, świadcząc usługi szybkiej i niezawodnej dostawy w ciągu jednego do trzech dni roboczych do ponad 220 krajów na świecie.

Firma kurierska GLS

Logo GLS Kurier GLS to przedsiębiorstwo oferujące usługi logistyczne i transportowe, którego siedziba mieści się w Holandii w Amsterdamie. Firma działa w 37 krajach poprzez swoje spółki córki, w tym w Polsce jako General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. Na tym rynku jest jednym z wiodących dostawców usług transportowych. Zapewnia wysokiej jakości usługi kurierskie oraz ekspresowy transport. Posiada zwarta siec ponad 1500 punktów nadawania i odbierania paczek oraz oferując liczne usługi dodatkowe zapewnia krótkie czasy realizacji dostaw.

Usługa kurierska Paczka w Ruchu

Logo Paczki w Ruchu Paczka w Ruchu to doskonała usługa specjalnie dla tych, którzy cenią sobie wygodę i jednocześnie niezależność. Dzięki temu mogą nadawać paczkę kiedy chca wybierając jeden z pobliskich kiosków Ruchu. Nie ma potrzeby czekania na kuriera w domu czy biurze. Wystarczy zaniesć przesyłkę do punktu nadania wtedy kiedy nam to najbardziej pasuje. Przewoźnicy przetransportuja twoja paczke do wyznaczongeo kiosku ruchu a tam adresat bedzie mógł spokojnie i wygodnie odebrac paczkę.

Firma kurierska Poczta Polska

Logo Poczta Polska Poczta Polska to narodowy przewoźnik realizujący7 przesyłki listowe i paczkowe w Polsce. Jest to Spółka Skarbu Państwa, która w swojej ofercie świadczy usługi nie tylko z zakresu obrotu usługami pocztowymi, ale także i usługi bankowe i ubezpieczeniowe. Sprawdź ofertę tego przewoźnika i zobacz jakie korzyści możesz zyskac nadając swoją przesyłkę pocztowa razem z serwisem AlleKurier.pl.

Wszystkie użyte na stronie nazwy, logotypy oraz znaki towarowe i handlowe są wyłączną własnością stosownych podmiotów i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych i identyfikacyjnych.
Komentarze
Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło