Firmy kurierskie | Kurierzy dostępni w ofercie | AlleKurier.pl

Firmy kurierskie - Kurierzy dostępni w ofercie

min czytania

Aby dostarczyć najlepsze usługi transportowe AlleKurier.pl współpracuje jako broker z wieloma firmami kurierskimi obecnymi na rynku. W zależności od potrzeb współpracujemy także z wieloma innymi przedsiębiorstwami. W naszej ofercie dostępni sa tylko najlepsi kurierzy w Polsce. Oferowane przez nas usługi największych firm kurierskich są dopasowane do potrzeb każdego klienta. Zarówno firmy jak i klienci indywidualni mogą wybrać ofertę, która będzie najbardziej oczekiwać ich oczekiwaniom. Udostępniamy możliwość wyceny każdego zlecenia i wybór usługi najlepiej dopasowanej zarówno pod względem cennika przesyłek kurierskich, terminu realizacji czy renomy danej firmy kurierskiej. Do najważniejszych przewoźników realizujących zlecenia klientów AlleKurier.pl należą następujące firmy kurierskie:

Firma kurierska DPD Polska

Logo DPD Kurier DPD to jedna z najbardziej popularnych firm kurierskich w Europie ale i na Świecie. Posiada bardzo sprawna siec transportową, w której skład wchodzi ponad pięćset oddziałów w 40 różnych krajach całego świata. Codziennie kurierzy DPD realizują tysiące paczek i przesyłek poprzez transport drogowy na terenie Polski i Unii Europejskiej. Zachowując najwyższą jakość usług, DPD jest w stanie również zaoferować bardzo korzystne ceny.

Firma kurierska UPS Polska

Logo UPS Kurier UPS to globalne przedsiębiorstwo będące niewątpliwym liderem w dziedzinie transportu i logistyki. Oferuje szeroki zakres rozwiązań, posiadając w swoim asortymencie usług fracht, obsługę handlu międzynarodowego, transport przesyłek oraz najnowocześniejsze technologie podwyższające wydajność zarządzania w świecie biznesu. Firma kurierska UPS posiada swoja centrale w Stanach Zjednoczonych, w Atlancie i prowadzi działalność usługową w 220 krajach i ich terytoriach na całym świecie. Dla UPS pracują tylko wyselekcjonowani kurierzy.

Firma kurierska DHL Express

Logo DHL Kurier DHL Express stanowi część dużego międzynarodowego przedsiębiorstwa jakim jest DHL. Grupa ta należy do jednego z największych na świcie konsorcjów świadczącego usługi kurierskie i logistyczne - Deutsche Post. Firma kurierska DHL oprócz rynku polskiego i Unii Europejskiej działa na terytoriach 220 krajów świata. Światowa sieć logistyczno transportowa posiada 350 samolotów, 450 magazynów i terminali, 4700 biur oraz 72000 innych pojazdów. Takie zaplecze pozwala na realizowanie usług kurierskich do około 120000 miejsc na całym świecie.

Firma kurierska Geis Parcel

Logo Geis Kurier Geis wchodzi w skład międzynarodowego przedsiębiorstwa zajmującego się transportem i logistyką, która mieści się w Niemczech w mieście Bad Neustadt. Firma Kurierska Geis stworzyła wyjątkową sieć logistyczną oraz usługowo transportową na terenie Polski, Niemiec, Czech i Słowacji. Dzięki temu oferuje jedyny w swoim rodzaju pakiet usług logistycznych, przybliżając niemal cały świat dla mieszkańców Europy środkowo-wschodniej. Usługi, jakie grupa świadczy we własnym zakresie to transport i logistyka paczek, transport kontenerowy i drobnicowy, przewozy lotnicze i morskie.

Firma kurierska InPost

Logo InPost Kurier InPost świadczy usługi na terenie Polski. Należy do liderów tej branży w naszym kraju i posiada własne zaplecze logistyczne oraz techniczne. Świadczy usługi zarówno dostawy bezpośredniej door to door jak i przesyłki za pośrednictwem Paczkomatów. Firma działa na skalę ogólnopolską od końca 2006 roku. Przesyłki kurierskie są również doręczane do 18 krajów w Europie.

Paczkomaty InPost

Logo Paczkomatów InPost Paczkomaty InPost to nowoczesne urządzenia służące do nadawania i odbierania przesyłek kurierskich. Jest to zbiór skrytek pocztowych w których nadający mogą umieszczać swoje paczki i odbierać te zostawione przez kurierów InPost. Paczkomaty działają siedem dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Jest to doskonałe ułatwienie i rozwiązanie dla osób, które nie chcą czekać

Firma kurierska FedEx

Logo FedEx Kurier FedEx posiada swoją siedzibę w Memphis w Stanach Zjednoczonych. Poza USA największy hub przeładunkowy znajduje się we Francji, w Paryżu. Przedsiębiorstwo świadczy usługi logistyczne z zakresu przesyłek kurierskich zarówno droga lotnicza jak i lądową na całym Świecie. Firma kurierska FedEx stworzyła system ekspresowej dystrybucji, świadcząc usługi szybkiej i niezawodnej dostawy w ciągu jednego do trzech dni roboczych do ponad 220 krajów na świecie.

Firma kurierska GLS

Logo GLS Kurier GLS to przedsiębiorstwo oferujące usługi logistyczne i transportowe, którego siedziba mieści się w Holandii w Amsterdamie. Firma działa w 37 krajach poprzez swoje spółki córki, w tym w Polsce jako General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. Na tym rynku jest jednym z wiodących dostawców usług transportowych. Zapewnia wysokiej jakości usługi kurierskie oraz ekspresowy transport. Posiada zwarta siec ponad 1500 punktów nadawania i odbierania paczek oraz oferując liczne usługi dodatkowe zapewnia krótkie czasy realizacji dostaw.

Usługa kurierska Paczka w Ruchu

Logo Paczki w Ruchu Paczka w Ruchu to doskonała usługa specjalnie dla tych, którzy cenią sobie wygodę i jednocześnie niezależność. Dzięki temu mogą nadawać paczkę kiedy chca wybierając jeden z pobliskich kiosków Ruchu. Nie ma potrzeby czekania na kuriera w domu czy biurze. Wystarczy zaniesć przesyłkę do punktu nadania wtedy kiedy nam to najbardziej pasuje. Przewoźnicy przetransportuja twoja paczke do wyznaczongeo kiosku ruchu a tam adresat bedzie mógł spokojnie i wygodnie odebrac paczkę.

Firma kurierska Poczta Polska

Logo Poczta Polska Poczta Polska to narodowy przewoźnik realizujący przesyłki listowe i paczkowe w Polsce. Jest to Spółka Skarbu Państwa, która w swojej ofercie świadczy usługi nie tylko z zakresu obrotu usługami pocztowymi, ale także i usługi bankowe i ubezpieczeniowe. Sprawdź ofertę tego przewoźnika i zobacz jakie korzyści możesz zyskac nadając swoją przesyłkę pocztowa razem z serwisem AlleKurier.pl.

Firma kurierska Pocztex

Logo Pocztex Pocztex to usługa kurierska realizowana przez narodowego przewoźnika w Polsce - Pocztę Polską. Jest to usługa na przesyłki kurierskie, która charakteryzuje się zdecydowanie nakrótszym czasem dostawy spośród wszystkich oferowanych przez Pocztę. Dopasowując się do szerokiego wahlarza wymagań klientów, Pocztex przygotował wiele wariantów dostawy z serwisem dostępnym nawet 7 dni w tygodniu.

Wszystkie użyte na stronie nazwy, logotypy oraz znaki towarowe i handlowe są wyłączną własnością stosownych podmiotów i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych i identyfikacyjnych.
Komentarze
Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami