Firmy kurierskie

Aby dostarczyć najlepsze usługi transportowe AlleKurier.pl współpracuje jako broker z wieloma firmami kurierskimi obecnymi na rynku. W zależności od potrzeb współpracujemy także z wieloma innymi przedsiębiorstwami. W naszej ofercie dostępni są jedynie najlepsi kurierzy działający w Polsce oraz za granicą. Oferowane przez nas usługi największych firm kurierskich są dopasowane do potrzeb każdego klienta. Zarówno firmy, jak i klienci indywidualni mogą wybrać ofertę, która będzie najbardziej odpowiadać ich oczekiwaniom. Udostępniamy możliwość wyceny każdego zlecenia i wybór usługi najlepiej dopasowanej zarówno pod względem cennika przesyłek kurierskich, terminu realizacji czy renomy danej firmy kurierskiej. Którzy kurierzy dostępni są dla Ciebie na naszej platformie? Sprawdź to poniżej!

Firmy kurierskie w Polsce dostępne na platformie AlleKurier

Z jakiej firmy kurierskiej możesz skorzystać nadając swoje paczki? Do najważniejszych przewoźników realizujących zlecenia Klientów AlleKurier.pl należą następujące firmy kurierskie. Wybierz dla siebie już teraz najlepszą firmę przewozową!

Firma kurierska Geis

Kurier Geis wchodzi w skład międzynarodowego przedsiębiorstwa zajmującego się transportem i logistyką, która mieści się w Niemczech, a konkretnie w miejscowości Bad Neustadt. Firma Kurierska Geis stworzyła wyjątkową sieć logistyczną oraz usługowo transportową na terenie Polski, Niemiec, Czech oraz Słowacji. Dzięki temu oferuje jedyny w swoim rodzaju pakiet usług logistycznych, przybliżając niemal cały świat dla mieszkańców Europy środkowo-wschodniej. Usługi, jakie grupa świadczy we własnym zakresie to transport i logistyka paczek, transport kontenerowy i drobnicowy, przewozy lotnicze i morskie. W jaki sposób można zamówić kuriera Geis? Kliknij w pomarańczowy przycisk i wypełnij niezbędne dane!

Firma kurierska Orlen Paczka

Orlen Paczka to nowa usługa kurierska, która od września zastępuje usługę Paczka w Ruchu. Paczki Orlen to ciekawa alternatywa i jeśli wolimy sami zanieść paczkę do punktu lub odebrać ją z punktu, będzie to bardzo dobra opcja. W AlleKurier usługa Orlen Paczka dostępna jest już od 7,86 zł brutto.

Firma kurierska Paczkomaty Inpost

Paczkomaty InPost to nowoczesne urządzenia służące do nadawania i odbierania przesyłek kurierskich. Jest to zbiór skrytek pocztowych, w których nadający mogą umieszczać swoje paczki i odbierać te zostawione przez kurierów InPost. Paczkomaty działają siedem dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Jest to doskonałe ułatwienie i rozwiązanie dla osób, które nie chcą czekać na kuriera w domu i wolą przejść się samodzielnie do skrytki po odbiór lub nadanie paczki. Paczkomaty mają wiele zalet, a jeśli interesuje Cię jak nadać paczkę w paczkomacie, doczytasz o tym w naszym poradniku!

Firma kurierska DPD

Kurier DPD to jedna z najbardziej popularnych firm kurierskich zarówno w Europie, jak i na świecie. Posiada bardzo sprawną sieć transportową, w której skład wchodzi ponad pięćset oddziałów w 40 różnych krajach całego świata. Codziennie kurierzy DPD realizują tysiące paczek i przesyłek poprzez transport drogowy na terenie Polski i Unii Europejskiej. Zachowując najwyższą jakość usług, DPD jest w stanie również zaoferować bardzo korzystne ceny .Firma kurierska DPD to często wybierany przewoźnik wśród naszych Klientów. Chcesz wiedzieć jak zamówić kuriera DPD i ile kosztuje wysyłka paczki? Kliknij w poniższe przyciski!

Firma kurierska FedEx

Kurier FedEx posiada swoją siedzibę w Memphis w Stanach Zjednoczonych. Poza USA największy hub przeładunkowy znajduje się we Francji, a dokładniej w Paryżu. Przedsiębiorstwo świadczy usługi logistyczne z zakresu przesyłek kurierskich zarówno droga lotniczą, jak i lądową na całym świecie. Firma kurierska FedEx stworzyła system ekspresowej dystrybucji, świadcząc usługi szybkiej i niezawodnej dostawy w ciągu jednego do trzech dni roboczych do ponad 220 krajów na świecie. Robi to wrażenie! Firmę kurierską FedEx na pewno warto brać pod uwagę jeśli chodzi o przesyłki zagraniczne, ze względu na szerszy zakres usług. Przykład? Z kurierem FedEx bez problemu nadasz paczki do USA!

Firma kurierska Kurier InPost

Kurier InPost świadczy usługi na terenie Polski. Należy do liderów tej branży w naszym kraju i posiada własne zaplecze logistyczne oraz techniczne. Świadczy usługi zarówno dostawy bezpośredniej door to door, jak i przesyłki za pośrednictwem Paczkomatów. Firma kurierska działa na skalę ogólnopolską od końca 2006 roku. Przesyłki kurierskie są również doręczane do 18 krajów w Europie, jednak największa ich ilość przesyłana jest oczywiście na terenie naszego kraju. InPost mimo iż działa od stosunkowo niedawna, popularność zdobył w tym czasie ogromną i coraz więcej osób nadaje swoje przesyłki właśnie za pomocą tego przewoźnika. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się oczywiście paczkomaty, o których małe co nieco można przeczytać poniżej!

Firma kurierska Pocztex

Pocztex to usługa kurierska realizowana przez narodowego przewoźnika w Polsce - Pocztę Polską. Jest to usługa na przesyłki kurierskie, która charakteryzuje się zdecydowanie najkrótszym czasem dostawy spośród wszystkich oferowanych przez naszą dobrze wszystkim znaną Pocztę. Dopasowując się do szerokiego wachlarza wymagań Klientów, Pocztex przygotował wiele wariantów dostawy z serwisem dostępnym nawet 7 dni w tygodniu.

Firma kurierska DHL

Kurier DHL Express stanowi część dużego międzynarodowego przedsiębiorstwa jakim jest DHL. Grupa ta należy do jednego z największych na świcie konsorcjów świadczącego usługi kurierskie i logistyczne - Deutsche Post. Firma kurierska DHL oprócz rynku polskiego i Unii Europejskiej działa na terytoriach 220 krajów świata. Światowa sieć logistyczno transportowa posiada 350 samolotów, 450 magazynów i terminali, 4700 biur oraz 72000 innych pojazdów. Takie zaplecze pozwala na realizowanie usług kurierskich do około 120000 miejsc na całym świecie. Z firmą DHL współpracuje wiele znanych sklepów internetowych związanych z odzieżą, przez co często też Klienci decydują się właśnie na tę firmę kurierską wysyłając swoje przesyłki. 

Firma kurierska Poczta Polska

Poczta Polska to narodowy przewoźnik realizujący przesyłki listowe i paczkowe w Polsce. Jest to Spółka Skarbu Państwa, która w swojej ofercie świadczy usługi nie tylko z zakresu obrotu usługami pocztowymi, ale także i usługi bankowe oraz ubezpieczeniowe. Mimo iż pojawiło się wielu konkurentów z branży kurierskiej, poczta polska wciąż znajduje swoich sympatyków. Sprawdź ofertę tego przewoźnika i zobacz jakie korzyści możesz zyskać nadając swoją przesyłkę pocztową razem z serwisem AlleKurier.pl.

Firma kurierska GLS

Kurier GLS to przedsiębiorstwo oferujące usługi logistyczne i transportowe, którego siedziba mieści się w Holandii w Amsterdamie. Firma działa w 37 krajach poprzez swoje spółki córki, w tym w Polsce jako General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. Na tym rynku jest jednym z wiodących dostawców usług transportowych. Zapewnia wysokiej jakości usługi kurierskie oraz ekspresowy transport. Posiada zwartą sieć ponad 1500 punktów nadawania i odbierania paczek oraz oferując liczne usługi dodatkowe, zapewnia krótkie czasy realizacji dostaw.

Firma kurierska Paczka w Ruchu

Paczka w Ruchu to doskonała usługa specjalnie dla tych, którzy cenią sobie wygodę i jednocześnie niezależność. Dzięki temu mogą nadawać paczkę kiedy chcą wybierając jeden z pobliskich kiosków Ruchu. Nie ma potrzeby czekania na kuriera w domu czy biurze. Wystarczy zanieść przesyłkę do punktu nadania wtedy, kiedy nam to najbardziej pasuje. Przewoźnicy przetransportują Twoją przesyłkę do wyznaczonego kiosku ruchu, a tam adresat będzie mógł spokojnie i wygodnie odebrać paczkę. Jakie są plusy korzystania z paczki w ruchu? Dowiesz się o tym z poradnika o nadaniu paczki!

Firma kurierska UPS

Kurier UPS to globalne przedsiębiorstwo będące niewątpliwym liderem w dziedzinie transportu i logistyki. Oferuje szeroki zakres rozwiązań, posiadając w swoim asortymencie usług fracht, obsługę handlu międzynarodowego, transport przesyłek oraz najnowocześniejsze technologie podwyższające wydajność zarządzania w świecie biznesu. Firma kurierska UPS posiada swoja centrale w Stanach Zjednoczonych, w Atlancie i prowadzi działalność usługową w 220 krajach i ich terytoriach na całym świecie. Dla UPS pracują tylko wyselekcjonowani kurierzy. Jest to firma kurierska, którą najczęściej spotkasz przy wysyłce paczek do dalekich krajów np. za ocean. Można powiedzieć, że pod tym względem nie ma dużej konkurencji! Dokąd wyślesz paczki z kurierem UPS? Informacje znajdziesz w poradniku jak zamówić kuriera UPS lub wpisując dane swojej paczki!

Czym kierować się przy wyborze firmy kurierskiej?

Wybór firm kurierskich jest jak widać bardzo duży! Możemy skorzystać z klasycznego kuriera lub postawić na punkty odbioru oraz wysyłki paczek. Na co zwrócić uwagę, żeby się nie zawieść? Z pewnością jednym z głównym kryteriów jest cena. Przy wpisaniu danych dotyczących przesyłki, wyświetlą się wszyscy dostępni kurierzy oraz koszty, jakie związane są z wysyłką Twojej paczki. Drugim kryterium, jakie należy rozważyć, jest także przewidywany czas dostawy. W zależności od firmy kurierskiej ten czas może być różny. Niektórzy przewoźnicy realizują przesyłki bardzo szybko (nawet w 1 dzień roboczy), a niektórym schodzi z tym nieco dłużej. Jeśli więc zależy Ci na błyskawicznej dostawie, sprawdź koniecznie czy wybrany kurier faktycznie w satysfakcjonującym Cię terminie przywiezie przesyłkę do odbiorcy! Dobrze jest również poczytać opinie o konkretnym przewoźniku. Nie raz może się okazać to bardzo przydatne i pomoże nam ustrzec się przed kimś nieodpowiednim. Na szczęście, jeśli zamówisz kuriera przez AlleKurier.pl, masz gwarancję wysokiej obsługi Twoich zleceń nadania przesyłek i nie musisz martwić się o dostawę zaplanowanych paczek!

Dlaczego nie zawsze dana firma kurierska jest dostępna?

Po wpisaniu danych przesyłki nie wyskoczyła firma kurierska, z której usług chciałeś skorzystać? Czasami tak bywa. Może tak się dziać z kilku przyczyn. Firmy kurierskie mają swoje wytyczne dotyczące transportowanych paczek. Jeśli na przykład Twoja przesyłka jest niestandardowa i przekracza założenia konkretnej firmy kurierskiej, nie zostanie ona pokazana do wyboru. Duże znaczenie ma również destynacja wysyłanej paczki. Część kurierów działa na terenie Europy i stosuje jedynie transport drogowy, przez co niektórych paczek nie są w stanie zrealizować. Wtedy potrzebna jest firma kurierska, która oferuje transport lotniczy lub drogą morską. My jednak nie musimy niczego szukać i sprawdzać, ponieważ dostępne firmy kurierskie dla nadawanej paczki po prostu się nam pokażą w panelu!

Wszystkie użyte na stronie nazwy, logotypy oraz znaki towarowe i handlowe są wyłączną własnością stosownych podmiotów i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych i identyfikacyjnych.

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto