Kurier Geis nawet do 70% taniej! Zamów kuriera Geis z AlleKurier!

Kurier Geis nawet do 70% taniej! Zamów kuriera Geis z AlleKurier!

min czytania

Kurier Geis to część międzynarodowego przedsiębiorstwa logistycznego. Firma została założona po wojnie w miejscowości Bad Neustadt przez Hansa Geisa. Zajmowała się ona transportem mebli na terenie powojennych Niemiec. Na początku kurier Geis świadczył usługi jedynie dla klientów indywidualnych, jednak z czasem tego rodzaju transportem zainteresowali się również klienci komercyjni. Firma dynamicznie ewoluowała, stale rozwijając się i powiększając swoją flotę o nowe środki transportu.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak dokładnie wygląda cały proces - krok po kroku - zamawiania kuriera Geis lub K-EX to zapoznaj się z naszym poradnikiem i zobacz jakie to proste: Jak zamówić kuriera Geis? lub analogicznie Jak zamówić kuriera K-EX?

Nadaj paczkę kurierm Geis (K-EX, ET Logistik) do 70% taniej!

Kurier Geis - stały rozwój kluczem do osiągnięcia celu

Firma przez lata stale się rozwijała poszerzając zakres swoich usług o nowe dziedziny. W latach sześćdziesiątych, które były okresem jej dynamicznej ekspansji, firma zajęła się również magazynowaniem. Powstały nowe, ważne centra magazynowe w strategicznych dla Kuriera Geis miastach. Nie bez znaczenia na rozwój firmy pozostały również inwestycje w nowoczesne technologie. Od początku swojego istnienia firma dbała o nowoczesny tabor i ciekawe rozwiązanie ułatwiające pracę kierowców i magazynierów. Lata osiemdziesiąte przyniosły rozwój obszernych sieci transportowych, a firma swoim zasięgiem zaczęła obejmować coraz to dalsze zakątki świata. Dodatkowe przejęcia i fuzje z już istniejącymi przewoźnikami pozwalały na zwiększenie mocy przerobowych i dodatkowe zwiększanie zasięgu usług. Na polskim rynku kurier Geis postawił zdecydowany krok w roku 2015. Przejęci dwóch dużych korporacji - ET Logistik oraz K-EX pozwoliło na świadczenie usług logistycznych na znaczącym obszarze Polski.

Zamów kuriera Geis (K-EX, ET Logistik) na AlleKurier.pl

Aby zaoszczędzić nawet do 70% najlepiej zacząć nadawać paczki na stronie AlleKurier.pl. Jeśli do tej pory z powodzeniem zamawiałes paczki kurierem K-EX lub ET Logistik to od teraz możesz również zamówić kuriera Geis na naszej stronie. To bardzo prosta czynność, która nie potrwa więcej niż 5 minut. Zdecyduj się na dużą oszczędność czasu i pieniędzy i zamawiaj kurierów za pośrednictwem AlleKurier.pl. Nie musisz podpisywać żadnych umów. Nasze ceny są dostępne już przy pierwszym zamówieniu. Wypełnij krótki formularz i nadaj paczkę w dowolne miejsce na świecie.

Pomocne linki

Geis kontakt infolinia Śledzenie przesyłek Geis
Komentarze
Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami