Kurier UPS - przesyłki kurierem UPS do 70% taniej!

Kurier UPS jest bardzo pewnym wyborem jeśli chodzi o realizację przesyłek kurierskich zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Natomiast najtrafniejszym wyborem jeśli chodzi o zamawianie kuriera UPS jest zdecydowanie serwis AlleKurier. Jako pośrednik usług kurierskich oferuję zdecydowanie korzystniejsze ceny przesyłek niż bezpośrednio u przewoźników. Korzystając z usług AlleKurier można zamówić kuriera UPS nawet do 70% taniej!

Kliknij przycisk poniżej aby przejść do zamawiania kuriera UPS. Jeśli jednak nie jesteś pewien jak to się dokładnie robi to zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem: Jak zamówić kuriera UPS?

Kurier UPS to jedena z najbardziej innowacyjnych firm przewozowych na świecie

Kurier UPS to wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej firma o globalnym zasięgu, której pełna nazwa brzmi United Parcel Service. Przedsiębiorstwo zostało założone 28 sierpnia 1907 roku pod nazwą American Messenger Company. Pierwsza siedziba mieściła się w Seattle w stanie Waszyngton. Pomysłodawcą i założycielem firmy był James E. Casey. Aby zrealizować swój wspaniały pomysł a jednocześnie marzenie pożyczył on od kolegi 100 dolarów, które przeznaczył na założenie działalności. Od samego początku istnienia firma świadczyła usługi w zakresie dostarczania przesyłek i listów. Co ciekawe w pierwszych latach istnienia firma American Messenger Company zajmowała się również dostarczaniem posiłków z restauracji. Przez kilka początkowych lat pracownicy tej firmy kurierskiej roznosili paczki i listy na rowerze lub pieszo.

Przełomowym rokiem był rok 1913 kiedy to firma zakupiła swój pierwszy pojazd z silnikiem spalinowym. Było to bardzo duże osiągniecie i nie lada innowacja gdyż pojazdem tym był pierwszy seryjnie produkowany samochód - Ford model T. Ekspansji na rynek europejski firma dokonała w roku 1976. Wtedy to została założona pierwsza europejska filia kuriera UPS, a jej siedziba znalazła się w Niemczech.

Kurier UPS - Zaoszczędź nawet do 70% wysyłając przesyłkę za pośrednictwem AlleKurier!

Firma United Parcel Service przez ponad sto lat swojego istnienia bezustannie dynamicznie się rozwijała. Z każdym rokiem i dekadą zdobywała nowe rynki i oferowała coraz większy i doskonalszy wachlarz usług. W chwili obecnej UPS posiada dwie centrale danych. Jedna z nich znajduje się w Atlancie natomiast druga w Mahwah. Obydwa miasta znajdują się na terenie Stanów Zjednoczonych. Kurier UPS jako nowoczesna i innowacyjna firma posiada już 14 superkomputerów mainframe. Ich łączna wydajność to 52666 MIPS. Komputery te są odpowiedzialne również razem z innymi systemami unix za przechowywanie prawie 4 petabajtów danych.

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto