Przesyłki Zagraniczne - Przesyłki Międzynarodowe | AlleKurier.pl

Przesyłki Zagraniczne - Przesyłki Międzynarodowe

min czytania

Przesyłki zagraniczne - atrakcyjna oferta wysyłek za granicę

Serwis AlleKurier.pl to broker usług kurierskich, który pośredniczy w realizacji przesyłek przy współpracy z największymi i najbardziej znanymi na rynku firmami transportowymi w Polsce i na Świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z szerokim wachlarzem firm kurierskich (DPD, UPS, Fedex, DHL), jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim Klientom bardzo atrakcyjne ceny na przesyłki zagraniczne, jak i przesyłki krajowe. Nasza oferta pozwala na wysyłkę za granicę w rozsądnej kwocie, bez nadmiernego obciążania domowego budżetu.

Przekonaj się o tym już teraz i nadaj przesyłkę do dowolnego, wybranego przez Ciebie miejsca, którą zrealizujesz błyskawicznie przez allekurier.pl! Sprawdź ofertę już teraz i skorzystaj z prezentowanych usług na przesyłki zagraniczne tak, jak tego potrzebujesz!

Przesyłki międzynarodowe - jak nadać paczki za granicę?

Za pośrednictwem platformy AlleKurier możesz w łatwy i bardzo szybki sposób nadać paczkę do wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz wielu innych państw na całym świecie, z czego korzysta już wielu naszych Klientów. Udostępniamy niezwykle intuicyjny w obsłudze formularz do wyceniania przesyłek międzynarodowych. Za jego pomocą można sprawdzić ceny na różnego rodzaju przesyłki. Od wysyłki kopert, przez klasyczne paczki, a nawet gabarytowe przesyłki paletowe. W celu otrzymania najlepszej oferty cenowej na przesyłki międzynarodowe należy podać wymiary oraz wagę przesyłki zagranicznej, a także kraj docelowy doręczenia przesyłki. Nasza specjalna wyceniarka w mgnieniu oka jest w stanie przedstawić Ci doprecyzowaną ofertę zawierającą konkretne ceny za wysyłki zagraniczne.

Zapraszamy także do zapoznania się z treścią naszego poradnika, w którym dokładnie tłumaczymy, jak wysłać paczkę kurierem międzynarodowym. Nic bardziej prostego! Z pewnością po tej krótkiej, acz wyczerpującej lekturze od razu z łatwością zamówisz kuriera, a nadana paczka dotrze do odbiorcy! odbiorcy!

przesyłki zagraniczne

Przesyłka zagraniczna - gwarancja jakości i bezproblemowej wysyłki paczek

Wysyłając paczki za granicę chcemy, by na każdym etapie jej drogi do odbiorcy wszystko przebiegło prawidłowo i bez żadnych problemów. Zależy nam, żeby przygotowana przez nas przesyłka dotarła w odpowiednie miejsce i na czas, jaki zaplanowaliśmy. Nic więc dziwnego, że sprawdzamy każdą możliwą stronę, by znaleźć tego najlepszego, sprawdzonego przewoźnika. Przesyłka zagraniczna zlecona za pośrednictwem serwisu AlleKurier to gwarancja jakości i satysfakcji Klienta. Zaufało nam już wiele osób, a ich zadowolenie odzwierciedla się we wszystkich pozytywnych opiniach na nasz temat, które można w kilka sekund zweryfikować.

Przesyłki zagraniczne wysyłane poprzez naszą platformę, czy to zewnętrznymi firmami przewozowymi czy własnym transportem AlleKurier Europa to pewność, że paczka dojdzie do odbiorcy nieuszkodzona i w wyznaczonym terminie. Szybkie i bezpieczne doręczenia przesyłek? Zaufaj nam i dołącz do grona naszych Klientów! Jeśli masz do wysłania paczkę, nadaj ją właśnie z AlleKurier!

przesyłki kurierskie zagraniczne

Przesyłka za granicę - termin dostawy paczki za granicę

Ile dni idzie paczka wysłana poza granice Polski? Czas doręczenia przesyłki za granicę uwarunkowany jest od odległości jaką pokonać musi kurier przewożący nadaną przez Ciebie przesyłkę zagraniczną do wybranego państwa. Inny będzie czas przesyłki do Niemiec, a inny przesyłki do USA czy wysyłki do Australii, dlatego zanim wyślesz paczkę, warto wstępnie sprawdzić ile czasu zajmie przesyłka i nadać ją w odpowiednim momencie (zwłaszcza jeśli powinna ona dotrzeć do odbiorcy na konkretny termin). Przesyłki kurierskie do krajów będących blisko Polski idą z reguły szybko - czas doręczenia wynosi nawet do 48 godzin, czyli zaledwie 2 dni roboczych. Raz, dwa i droga od nadawcy do odbiorcy pokonana! W przypadku wysyłek "za ocean" termin doręczenia przesyłki będzie wyraźnie dłuższy i często zależny chociażby od wielkości - gabarytów nadawanej paczki.

AlleKurier do większości krajów Unii Europejskiej oferuje jeden z najkrótszych czasów dostawy transportem drogowym. Jednakowo, na tych samych trasach oraz na trasach do krajów położonych najdalej względem Polski, oferujemy ekspresową usługę przesyłki za granicę poprzez transport lotniczy. Cena takich przesyłek jest nieco wyższa, natomiast czas dostawy wyraźnie krótszy. Jeśli więc zależy Ci na czasie, warto przemyśleć skorzystanie z tego rodzaju usługi. Pozwoli Ci to na mniej zmartwień i krótsze odliczanie do momentu aż paczka dotrze na miejsca docelowego! Skorzystaj i wybierz naszą ofertę, a Twoją paczkę dostarczymy nawet na drugi kraniec świata!

wyślij przesyłkę zagraniczną

Kurier międzynarodowy - własna oferta AlleKurier Europa

Czym jeszcze możemy się pochwalić jeśli chodzi o przesyłki zagraniczne? AlleKurier świadczy również dla swoich klientów chcących nadać przesyłkę zagraniczną własną usługę kurierską, która jest dostępna na wielu trasach międzynarodowych do różnych krajów na całym świecie. Najwyższej klasy specjaliści w Polsce i krajach docelowych są gotowi do wzmożonej pracy przy realizacji przesyłek międzynarodowych, które będą przez Ciebie nadawane. Dzięki nim, przesyłki zagraniczne za pośrednictwem serwisu AlleKurier.pl są w stanie dotrzeć do najdalszych zakątków Świata w tempie ekspresowym przy zachowaniu wysokiej jakości całej usługi. Masz to u nas jak w banku!

Kurier międzynarodowy AlleKurier Europa to usługa, którą warto rozważyć w celu zaoszczędzenia czasu i pieniędzy. Pozwala ona na oszczędność nawet do 70% na kosztach przesyłki kurierskiej zagranicznej i transport staje się zdecydowanie bardziej opłacalny. Jeśli komukolwiek potrzebny jest kurier, który przewiezie paczkę za granicę to najrozsądniejszym wyborem jest serwis AlleKurier.pl. Poznaj szczegóły naszej oferty i skorzystaj z bezproblemowej wysyłki paczek po całym świecie!

usługa allekurier na przesyłki zagraniczne

Kurier za granicę - który kurier dostarczy przesyłki zagraniczne?

Firm kurierskich, które zajmują się transportem przesyłek zagranicznych jest naprawdę dużo, więc wybór mamy w tym przypadku ogromny. W naszej ofercie znajdują się znani na rynku transportowym kurierzy dostarczający przesyłki zagraniczne. Są to między innymi firmy kurierskie: DPD, DHL, UPS, FedEX, Geis czy GLS. Taki kurier za granicę to również gwarancja satysfakcji oraz bezpieczeństwa (za transport Twojej przesyłki odpowiada rozpoznawalna i ceniona firma kurierska). Wymienione firmy kurierskie posiadają niezliczoną ilość oddziałów na całym świecie, co sprawia, że przesyłki zagraniczne dotrą nawet do bardzo dalekich zakątków. Na trasach między nimi codziennie przewożone są setki tysięcy przesyłek zagranicznych oraz krajowych. Dzięki temu mamy pewność, że ludzie obsługujący takie wysyłki są ekspertami w swojej dziedzinie pracy i nic ich nie może zaskoczyć.

Przesyłki kurierskie za granicę są obsługiwane szybko, kompleksowo i trafiają zawsze do celu. Warto się o tym przekonać na własną rękę i przetestować którąś z dostępnych usług. Jesteśmy przekonani, że wybrany przez Ciebie kurier stanie na wysokości zadania i wysłaną przez Ciebie przesyłkę międzynarodową dostarczy wprost do drzwi odbiorcy.

ceny przesyłek za granicę

Kurier zagraniczny - jaki jest koszt przesyłek międzynarodowych?

Co jeszcze odgrywa rolę, jeśli zamierzamy skorzystać z usług kurierskich? Równie ważnym czynnikiem, poza czasem dostawy, na który zwracamy uwagę przed wysłaniem przesyłki międzynarodowej jest koszt jej wysłania. Cena kuriera zagranicznego zależy od miejsca docelowego dostawy przesyłki zagranicznej. Im dalej kraj docelowy znajduje się od Polski, czyli najczęstszego kraju nadania dla naszych klientów, tym droższa jest przesyłka międzynarodowa. Ma na to wpływ poziom skomplikowania różnych form transportu, jakie wymagane są aby dotrzeć do danego państwa.

Paczki zagraniczne wysyłane do krajów Unii Europejskiej będą stosunkowo najtańsze, a przesyłka międzynarodowa może do każdego z nich dotrzeć drogą lądową. Po drugiej stronie bieguna poziomu trudności dostawy znajdują się państwa na innych kontynentach, oddzielone od Europy oceanem. W wielu przypadkach kurier zagraniczny do takiego kraju musi posiłkować się nie tylko transportem lądowym, ale także morskim czy lotniczym. Poza samą odległością, na cenę ma także wpływ rozmiar przesyłki oraz jej rodzaj.

Przesyłka listowa będzie tańsza niż paczka, a im większy rozmiar i ciężar przesyłki, tym większy koszt jej nadania. Wszystkie te aspekty mają wpływ na wysokość ceny usługi kuriera zagranicznego. Dobrze jest wcześniej sprawdzić, ile wynosi koszt przesyłki do danego państwa (skorzystaj w tym celu z dostępnej dla Klientów wyceniarki) i wiedzieć, co nas czeka! Nie bójmy się porównywać oferty i zawsze wybierajmy usługi najwyższej jakości!

dostawa przesyłek zagranicznych

Przesyłki międzynarodowe - gdzie można wysłać paczkę?

Dokąd można wysyłać paczki zagraniczne? Odpowiedź na to pytanie jest prosta, bo wysyłkę możemy zrealizować w zasadzie do większości krajów zarówno w Unii Europejskiej, jak i na całym świecie. Oczywiście istnieją bardziej lub mniej popularne kierunki nadania przesyłek, ale w obecnych czasach już naprawdę niewiele nas ogranicza, jeśli chodzi o transport i podróżowanie. Gdzie najczęściej wysyłane są paczki zagraniczne? Z reguły są to kraje, do których ludność emigruje w poszukiwaniu pracy. Nie powinno więc dziwić, iż najwięcej przesyłek zagranicznych zawozi kurier do Anglii, Niemiec, USA czy Holandii. Rozpoznanie tych kierunków jako najbardziej rozchwytywanych, pozwoliło dostosować rynek usług kurierskich i stworzyć atrakcyjne oferty na wysyłki paczek zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm oraz małych przedsiębiorców. Każdy Klient znajdzie dla siebie najbardziej odpowiednią ofertę!

Nic nie stoi również na przeszkodzie, by wysłać paczkę do dalekiej Australii, Kanady czy Chin. Mimo iż wydają się to być państwa, z których częściej przychodzą do nas paczki niż są wysyłane, to mamy możliwość nadania przesyłek międzynarodowych także i tam, w zaskakująco dobrych cenach. Koszt wysyłki z pewnością mile Cię zaskoczy! Masz znajomych lub rodzinę za granicą? Wyślij im paczkę za pośrednictwem serwisu Allekurier.pl! Kurier przyjedzie do domu lub do biura i odbierze wysyłkę od nadawcy!

jakiego kuriera wybrać do wysłania paczki za granicę

Przesyłka międzynarodowa - jak zaadresować paczkę za granicę?

Ważnym krokiem, bez którego paczka z pewnością nie zostanie doręczona, jest poprawne zaadresowanie przesyłki. Jest to szczególnie istotne w przypadku, gdy nadajemy przesyłki zagraniczne. Skoro nasza przesyłka ma przebyć dużo dłuższą drogę i trafić z rąk nadawcy do rąk odbiorcy, musimy poprawnie wpisać wszystkie dane. Zasadniczo adresowanie paczek za granicę nie różni się bardzo od tych wysyłanych po Polsce. W tym przypadku jest jednak jeden szczegół, na który należy zwrócić uwagę, a mianowicie na nazwę kraju, do którego przesyłka będzie wysłana.

Przyjmuje się, że nazwę państwa powinno napisać się nie tylko w języku polskim. Najczęściej stosuje się tutaj język angielski (najprostsze rozwiązanie) lub można zapisać ją również w języku urzędowym danego kraju. Wtedy będziemy mieć pewność, że paczka trafi pod wskazany adres, do miejsca docelowego. Nie zapomnijmy także wpisać nazwy kraju, z którego sami wysyłamy paczkę za granicę, czyli nazwę państwa nadawcy. W lewym, górnym rogu będą więc nasze dane (dane nadawcy) wraz z nazwą kraju, natomiast po prawej stronie, dane odbiorcy, do którego chcemy dostarczyć przesyłkę.

Jeśli adresujemy przesyłkę ręcznie, zapiszmy wszystko najczytelniej jak tylko potrafimy. Z kolei w przypadku drukowania informacji, sprawdź przed wydrukowaniem czy nie popełniłeś błędu pisząc szybko na klawiaturze. Unikniemy wtedy z pewnością zamieszania! Kiedy przygotowaliśmy już przesyłkę (oczywiście prawidłowo zapakowaną), możemy teraz zlecić jej transport i zamówić kuriera po odbiór paczki.

adresowanie przesyłek za granicę

Przesyłki zagraniczne a COVID - jak wygląda transport przesyłek zagranicznych?

Odkąd Covid-19 zapanował nad otaczającą nas rzeczywistością, także w transporcie przesyłek zagranicznych zrobił niemałe zamieszanie. Przez jakiś czas wyłączone były przesyłki międzynarodowe do takich krajów jak Anglia czy Szwecja, o krajach niebędących w UE już nie wspominając. Zamknięcie szlaków transportowych to znaczne utrudnienie, przez które wysyłki zagraniczne nie mogą dojść do wielu różnych miejsc na świecie lub ich czas dostawy ulega wydłużeniu. Ma to ogromny wpływ na wszelkiego rodzaju biznesy, gospodarkę, aż po losy pojedynczych jednostek.

Sytuacja zmienia się w tym przypadku bardzo dynamicznie, w zasadzie z dnia na dzień, dlatego dobrze jest być cały czas na bieżąco. Jeśli chcesz w najbliższym czasie nadać przesyłkę za granicę, sprawdź na stronach informacyjnych, czy wysyłka do wybranego przez Ciebie państwa jest w tym momencie możliwa, by się nie rozczarować. Warto również śledzić newsy, które będą uaktualniać na swojej stronie firmy kurierskie. Z nich dowiemy się czy dany przewoźnik będzie w stanie zadbać o dostarczenie paczek do wybranego przez nas miejsca oraz jaki będzie czas doręczenia przesyłki.

Musimy brać pod uwagę to, że te dodatkowe, niekorzystne czynniki mogą wpłynąć na to, że czas dostawy będzie dłuższy. Bądźmy więc uzbrojeni w cierpliwość! Firmy kurierskie robią co mogą, by dostarczenie paczek przebiegło jak najszybciej.

przesyłki kurierskie za granicę a covid

Paczka zagraniczna - na co zwrócić uwagę przed wysłaniem paczki?

Zanim zdecydujesz się na wysyłkę paczki za granicę zwróć uwagę na kilka istotnych aspektów, które mogą być pomocne przy realizacji. Przede wszystkim warto sprawdzić oferty różnych przewoźników, by móc wybrać tego kuriera, który prezentuje najlepszą i najbardziej atrakcyjną ofertę. Zapoznaj się z tym, jaki jest przewidywany czas dostawy oraz cena za usługę, by nic Cię nie zaskoczyło. Idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług brokera kurierskiego, mającego pod swoimi skrzydłami wiele firm kurierskich, które można ze sobą szybko porównać.

Paczka zagraniczna wysłana za pośrednictwem serwisu AlleKurier to gwarancja satysfakcji i szybkie dostarczenie Twoich przesyłek. Nasz sztab specjalistów z dziedziny transportu i logistyki jest odpowiedzialny za zadowolenie naszych Klientów. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala na zachowanie wysokiej jakości usług przesyłek zagranicznych oraz pewność, że wybrany przez Ciebie kurier międzynarodowy dowiezie przesyłkę w idealnym stanie oraz punktualnie na czas.

Aby być zawsze spokojnym o losy swojej przesyłki międzynarodowej oraz mieć nad nią stałą kontrolę podczas jej transportu umożliwiamy śledzenie przesyłek na każdym etapie doręczenia. Skorzystaj z tej usługi i dowiedz się jaki jest status przesyłki, którą wysyłasz. Sprawdź również jakie są procedury i formalności celne przy przesyłkach międzynarodowych.

na co zwrócić uwagę przed wysłaniem paczki za granicę

Przesyłki międzynarodowe - czego nie mogą zawierać paczki za granicę?

Wydawać by się mogło, że w przesyłki kurierskie mogą zawierać dosłownie wszystko, ale nie jest to prawda. Niektóre z przedmiotów z zakazem przesyłki mogą być dla niektórych nawet zaskakujące. Czego więc nie wolno wysyłać za granicę? Aby zapewnić wysoką jakość usług, a przede wszystkim bezpieczeństwo przewożonym za granicę towarom, firmy kurierskie udostępniają listę towarów wyłączonych z przewozu. Obejmuje ona wiele towarów oraz substancji, których transport jest problematyczny lub wręcz niebezpieczny. Ich wykluczenie z przewozu eliminuje zagrożenie dla innych standardowych paczek, które mają dotrzeć do odbiorcy.

Do głównych zagrożeń, które mogą wpłynąć na wysyłkę zalicza się substancje i materiały, które mogą się rozlać i zanieczyścić lub skazić inne paczki zagraniczne i krajowe. Są to także materiały mogące stanowić zagrożenie dla pracowników firm przewozowych. Wykluczone z transportu są również przedmioty prawnie zakazane do wysyłki w różnych krajach, jak broń czy narkotyki. Takie procedury mają również na celu wyeliminowanie z transportu w paczkach zagranicznych żywych stworzeń.

Zanim zdecydujesz się na wysłanie przesyłki międzynarodowej, sprawdź koniecznie czy rzecz, którą chcesz nadać, nie znajduje się na liście przedmiotów zabronionych! W razie złamania takiego zakazu, przesyłka może nie zostać doręczona, a często trzeba liczyć się również z innymi konsekwencjami!

paczka za granicę - czego nie można wysłać firmą kurierską

Paczki międzynarodowe - eksport przesyłek za granicę

Chcesz eksportować towary za granicę? Pamiętaj, że wiąże się to z dodatkowymi obowiązkami dotyczącymi wysyłki paczek. O ile przesyłki zagraniczne do krajów Unii Europejskiej mogą się "swobodnie" przemieszczać z punktu A do B i ich transport przebiega sprawnie, o tyle przesyłki "za ocean", czy chociażby do Chin, nie mają już tak lekko. Nadając paczkę międzynarodową poza granice Unii Europejskiej obowiązują określone procedury celne, których nie sposób uniknąć. Takie przesyłki międzynarodowe podlegają odprawie celnej oraz wymagane jest dołączenie do nich dodatkowych dokumentów, bez których paczki zagraniczne nie dotrą od nadawcy do odbiorcy. Warto potrzebne informacje przygotować sobie wcześniej i mieć spokojną głowę, kiedy transport wysyłki się już rozpocznie.

W związku z takimi procedurami należy przygotować się także na możliwe delikatne wydłużenie szacowanego terminu doręczenia przesyłki o czas związany z ewentualną odprawą. Warto to mieć na uwadze, jeśli zależy nam na czasie. Wysyłając przesyłkę poza UE dołóż do standardowego czasu dostawy jeszcze kilka dni na wszelki wypadek.

przesyłki kurierskie eksportowe za granicę

Paczki za granicę - import przesyłek zagranicznych

Podobnie jak przy eksporcie przesyłek zagranicznych, także i import przesyłek obwarowany jest odprawą celną. W przypadku wysłania paczki za granicę Unii Europejskiej istnieją również dodatkowe procedury celne. Jak już wspomnieliśmy, ewentualna odprawa celna przesyłki zagranicznej w kraju docelowym może wydłużyć szacowany czas doręczenia paczki. Warto więc brać zawsze termin dostawy na "zapas". Czas trwania odprawy celnej zależny jest głównie od rodzaju towaru i przedmiotów, które znajdują się w przesyłce, a także od tego, czy będziesz mieć przygotowane wszystkie, niezbędne dokumenty, weryfikowane podczas kontroli.

Jeśli chcesz importować produkty z krajów nie należących do UE np. z Chin, zapoznaj się koniecznie z naszym artykułem o przesyłkach importowanych, w których rozprawiamy na temat sprawnego i bezproblemowego transportu przesyłek. Usługa importu z Chin jest na wyciągnięcie ręki, więc skorzystaj z niej już dzisiaj! Naszą ofertę na morski transport drobnicowy, znajdziesz w poradniku, do którego Cię odsyłamy!

przesyłki kurierskie zagraniczne importowane

Sprawdź cenniki firm kurierskich i wybierz najlepszą ofertę na rynku

Jaka firma kurierska ma najlepszą ofertę? Sprawdź cenniki firm przewozowych dostępne poniżej i skorzystaj z wygodnego nadania paczek międzynarodowych przez AlleKurier. Każdy kurier ma u nas swój osobny cennik, ale przy wpisaniu danych dotyczących Twojej paczki, w jednym miejscu od razu zobaczysz koszt wysyłki, dla ukazanych przewoźników. Dzięki temu będziesz w stanie bez problemu zadecydować, z której oferty skorzystasz. Naszą specjalnością są przesyłki zagraniczne do Niemiec, Wielkiej Brytanii i USA, a cena za wysyłki na pewno Cię pozytywnie zaskoczy! Mamy dla Ciebie zawsze atrakcyjną ofertę, którą możesz zobaczyć po uzupełnieniu danych w formularzu.

Dlaczego warto wybrać usługi AlleKurier? Nie tylko niskie ceny grają u nas pierwsze skrzypce! Dbamy o 100% zadowolenie Klientów z realizacji przesyłek i udostępniamy wszelki informacje, ułatwiające nawigację na naszej stronie oraz sprawne wysłanie paczek. Mamy przejrzysty i prosty w obsłudze formularz dla nadawcy paczki, dzięki któremu w szybki i łatwy sposób można zamówić kuriera. Swoją przesyłkę bez problemu nadasz również osobiście, w punkcie, jeśli wcześniej dokonasz realizacji zlecenia na stronie.

W formularzu przedstawiamy Ci szacunkowy czas dostawy, jaki oferowany jest przez wybranego przez Ciebie kuriera. Pozwoli Ci to od razu zadecydować, który kurier będzie najlepszy i który zadba o jak najszybszy transport oraz dostarczenie przesyłki od nadawcy do odbiorcy. 3 najważniejsze korzyści z wybrania usług AlleKurier? Po pierwsze, atrakcyjne ceny na przesyłkę do wielu krajów, po drugie sprawdzone firmy kurierskie, które dostarczają paczki (DPD, UPS, Fedex, InPost, DHL) i po trzecie oferujemy wygodne i komfortowe zamawianie kuriera po odbiór przesyłek.

nadanie paczki w allekurier - skorzystaj i wybierz naszą ofertę

W jaki sposób nadać przesyłkę zagraniczną?

Chcesz nadać paczkę za granicę do różnych krajów na świecie? To proste! Wejdź na stronę allekurier.pl i kliknij "zamów kuriera". Wypełnij informacje dotyczące Twojej paczki (wagę, wymiary oraz kraj dostarczenia) i wybierz wyceń przesyłkę. Wybierz kuriera (spośród dostępnych firm kurierskich), który przyjedzie po wysyłkę, a następnie uzupełnij wszystkie pola widoczne w formularzu. W tym miejscu masz również możliwość wybrania dodatkowych usług, takich jak np. ubezpieczenie przesyłki. Jeśli chcesz, skorzystaj z tej opcji i przejdź do opłacenia paczki. Koszt wysłania paczki będzie zależny od kraju, do którego planujesz wysyłkę.

Po umieszczeniu opłaty, pozostaje spakować paczkę i poczekać aż kurier odbierze ją od nas i dostarczy przesyłkę wprost do rąk odbiorcy! Usługa "od drzwi do drzwi" to bardzo popularne rozwiązanie najczęściej wybierane przez Klientów. Sprawdź i wybierz naszą ofertę, na pewno będziesz zadowolony z współpracy!

Interesują Cię pokrewne zagadnienia dotyczące wysyłki paczek? Sprawdź naszego bloga, a w nim znajdziesz pomocne poradniki, w których umieściliśmy odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z branżą kurierską, transportem przesyłek i bliżej opisaliśmy naszą ofertę! Oto najciekawsze propozycje do przeczytania!

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami