Przesyłki Zagraniczne - Kurier Międzynarodowy | AlleKurier.pl

Przesyłki Zagraniczne - Kurier Międzynarodowy

min czytania

Przesyłki zagraniczne - Oferta

Serwis AlleKurier.pl to broker usług kurierskich, który pośredniczy przy nadawaniu przesyłek za pośrednictwem największych i najbardziej znanych firm transportowych w Polsce i na Świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z tymi firmami jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom bardzo atrakcyjne ceny na przesyłki zagraniczne i nie tylko. Dzięki podpisanym korzystnym umowom z przewoźnikami jesteśmy w stanie świadczyć usługi przesyłek zagranicznych dla naszych klientów po najbardziej atrakcyjnych cenach na rynku.

Przesyłki międzynarodowe - Jak nadawać?

Za pośrednictwem platformy AlleKurier mogą Państwo w łatwy sposób nadać paczkę do wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz wielu innych z całego Świata. Udostępniamy bardzo intuicyjny w obsłudze formularz do wyceniania przesyłek międzynarodowych. Za jego pomocą można wycenić każdą kopertę, paczkę, a nawet paletę. W celu otrzymania naszej świetnej oferty cenowej na przesyłki międzynarodowe należy podać wymiary oraz wagę przesyłki zagranicznej oraz kraj docelowy jej dostawy. Nasza wyceniarka w mgnieniu oka przedstawi Państwu naszą ofertę. Zapraszamy do zapoznania sie z treścia naszego poradnika, w którym dokładnie tłumaczymy, jak krok po kroku wysłać paczkę kurierem międzynarodowym.

Przesyłka zagraniczna - Gwarancja jakości

Przesyłka zagraniczna za pośrednictwem serwisu AlleKurier to gwarancja jakości i satysfakcji klienta. Zaufało nam już wiele osób, a ich zadowolenie odzwierciedla się wieloma pozytywnymi opiniami na nasz temat. Przesyłki zagraniczne wysyłane poprzez naszą platformę, czy to zewnętrznymi firmami przewozowymi czy własnym transportem AlleKurier Europa to pewność, że paczka dojdzie do odbiorcy nieuszkodzona i w wyznaczonym terminie.

Przesyłka za granicę - Jaki termin dostawy?

Termin dostawy przesyłki za granicę uwarunkowany jest od odległości jaką pokonać musi kurier przewożący Państwa przesyłkę zagraniczną. Do większości krajów Unii Europejskiej oferujemy jeden z najkrótszych czasów dostawy transportem drogowym. Jednakowo na tych samych trasach oraz na trasach do krajów położonych najdalej względem Polski oferujemy ekspresową usługę przesyłki za granicę transportem lotniczym. Ich cena jest nieco wyższa natomiast czas dostawy wyraźnie krótszy.

Kurier międzynarodowy - Własna oferta AlleKurier Europa

AlleKurier świadczy również dla swoich klientów chcących nadać przesyłkę zagraniczną własna usługę kurierską, która jest dostępna na wielu trasach międzynarodowych do różnych krajów na Świecie. Najwyższej klasy specjaliści w Polsce i krajach docelowych dla Państwa przesyłek są gotowi do wzmożonej pracy przy realizacji przesyłek międzynarodowych. Dzięki nim, paczki zagraniczne za pośrednictwem serwisu AlleKurier.pl są wstanie dotrzeć do najdalszych zakątków Świata w tempie ekspresowym przy zachowaniu wysokiej jakości całej usługi. Kurier międzynarodowy AlleKurier Europa to usługa, którą warto rozważyć w celu zaoszczędzenia czasu i pieniędzy. Pozwala ona na oszczędność nawet do 70% na kosztach przesyłki kurierskiej zagranicznej. Jeśli komukolwiek potrzebny jest kurier, który przewiezie paczkę za granicę to najrozsądniejszym wyborem jest serwis AlleKurier.pl.

Kurier za granicę - Korporacje kurierskie

W naszej ofercie znajdują się także tacy potentaci rynku przesyłek zagranicznych jak DPD, DHL, UPS, FedEX, Geis czy GLS. Taki kurier za granicę to również gwarancja satysfakcji. Firmy te posiadają niezliczoną ilość oddziałów na całym swiecie. Na trasach między nimi codziennie przewożone są setki tysięcy przesyłek zagranicznych oraz krajowych. Dzięki temu mamy pewność, że ludzie obsługujący takie połączenia są ekspertami w swojej dziedzinie pracy i nic ich nie może zaskoczyć. Przesyłki międzynarodowe są obsługiwane szybko, kompleksowo i trafiają zawsze do celu.

Kurier zagraniczny - Cennik

Podobnie jak czas dostawy, cena kuriera zagranicznego zależy od miejsca docelowego dostawy przesyłki zagranicznej. Im dalej kraj docelowy znajduje się od Polski, czyli najczęstszego kraju nadawania dla naszych klientów, tym droższa jest przesyłka międzynarodowa. Ma na to wpływ poziom skomplikowania różnych form transportu, jakie wymagane są aby dotrzeć do danego państwa. Dlatego też paczki do krajów Unii Europejskiej będa stosunkowo najtańsze, a przesyłka międzynarodowa może do każdego z nich dotrzeć drogą lądową. Po drugiej stronie bieguna poziomu trudności dostawy znajdują się kraje na innych kontynentach oddzielone od Europy oceanem. W wielu przypadkach kurier zagraniczny do takiego kraju musi posiłkować się nie tylko transportem lądowym, ale także morskim czy lotniczym. Wszystkie te aspekty mają wpływ na wysokość ceny usługi kuriera zagranicznego.

Cennik Polska Anglia | Cennik Polska USA | Cennik Polska Niemcy

Paczka zagraniczna - Dodatkowe informacje

Paczka zagraniczna wysłana za pośrednictwem serwisu AlleKurier to gwarancja satysfakcji. Nasz sztab specjalistów z dziedziny transportu i logistyki jest odpowiedzialny za zadowolenia naszych klientów. ich wieloletnie doświadczenie pozwala na zachowanie wysokiej jakości usług przesyłek zagranicznych oraz pewność, że wybrany przez Państwa kurier międzynarodowy dowiezie przesyłkę w idealnym stanie oraz punktualnie na czas. Aby być zawsze spokojnym o losy swojej przesyłki międzynarodowej oraz mieć nad nią stałą kontrolę podczas jej transportu umożliwiamy śledzenie przesyłek na każdym etapie doręczenia. Sprawdź jakie są procedury i formalności celne przy przesyłkach międzynarodowych.

Paczki zagraniczne - Towary zabronione

Aby zapewnić wysoką jakość usług, a przedewszystkim bezpieczeństwo przewożonym za granicę towarom, firmy kurierskie udostępniają listę towarów wyłączonych z przewozu. Obejmuje ona wiele przedmiotów oraz substancji, których transport jest problematyczny lub wręcz niebezpieczny. Ich wykluczenie z przewozu eliminuje zagrożenie dla innych standardowych paczek. Do głównych zagrożeń zalicza się substancje i materiały, które mogą się rozlać i zanieczyścić lub skazić inne paczki. Są to także materiały mogące stanowić zagrożenie dla pracowników firm przewozowych. Wykluczone z transportu są również przedmioty prawnie zakazane w różnych krajach, jak broń czy narkotyki. Takie procedury mają również na celu wyeliminowanie transportu w paczkach zagranicznych żywych stworzeń.

Paczki międzynarodowe - eksport

Nadając paczkę międzynarodową poza granice Unii Europejskiej obowiązują dodatkowe procedury celne. Takie przesyłki międzynarodowe podlegają odprawie celnej oraz wymagane jest dołączenie do nich dodatkowych dokumentów. W związku z takimi procedurami należy przygotować się na możliwe delikatne wydłużenie szacowanego terminu doręczenia przesyłki o czas związany z ewentualną odprawą.

Paczki za granicę - import

W przypadku wysłania paczki za granicę Unii Europejskiej istnieją również dodatkowe procedury celne. Ewentualna odprawa celna przesyłki zagranicznej w kraju docelowym może wydłużyć szacowany czas jej doręczenia.

Sprawdź cenniki firm kurierskich

Cennik InPostCennik FedexCennik DHLCennik GLSCennik DPDCennik UPSCennik Paczka w RuchuCennik Paczkomatów
Komentarze
Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami