• AlleKurier
 • Przesyłki Zagraniczne - Przesyłki Międzynarodowe

Przesyłki Zagraniczne - Przesyłki Międzynarodowe

Przesyłki zagraniczne wysyłane są każdego dnia z wielu miejsc na całym świecie. Umożliwiają szybkie dostarczenie tego, co potrzebne, bez konieczności osobistego dowozu czy odbioru. Są ogromnym ułatwieniem tak naprawdę dla wszystkich, bo przesyłki międzynarodowe mogą być nadawane w różnych celach. Zarówno osobistych, jak i biznesowych. Korzystamy z nich, kiedy chcemy wysłać coś do swoich bliskich lub znajomych mieszkających za granicą, a firmy zajmujące się sprzedażą, mogą bez problemu doręczyć towar do swoich Klientów. Czy przesyłki zagraniczne są realizowane ekspresowo? Oczywiście, że jest to możliwe!

Odległość nie jest już w tym momencie żadną barierą - mamy do dyspozycji przesyłki międzynarodowe ekspresowe, które w krótkim czasie pozwalają na dostarczenie paczki nawet na drugi koniec świata. A jeśli nic nas nie ogranicza, to możemy pozwolić sobie na wybór najbardziej atrakcyjnej oferty, która idealnie odpowie naszym potrzebom. Jak najlepiej wysłać paczkę za granicę? Na co zwrócić uwagę? O tym przeczytasz już za chwilę!

Wybierz kraj dostarczenia przesyłki

Jak wysłać paczkę za granicę?

Sposobów na wysyłkę paczki za granicę mamy kilka. Warto ją rozpatrzyć pod różnymi względami, by wybrać dla siebie jak najlepszą opcję. Rozkładamy przesyłki zagraniczne na czynniki pierwsze, dlatego koniecznie sprawdź wszystkie wskazówki!

Rodzaj transportu przesyłek

Przesyłki zagraniczne mogą być wysłane klasycznie, poprzez pocztę polską. Na pewno plusem jest tutaj fakt, że pocztę mamy w zasadzie na każdym większym osiedlu w mieście i stosunkowo łatwo się tam dostać. Minusów jest jednak sporo więcej. Zarówno czas poświęcony wysyłce (czas nadania przesyłki oraz czas jej doręczenia), jak i koszt przesyłki pozostawiają wiele do życzenia.

Drugim sposobem, jest nadanie przesyłki poprzez prywatnego przewoźnika. Najczęściej są to busy kursujące do państw europejskich, które za odpowiednią kwotę, podejmą się przewozu paczki. Nie jest to jednak najbezpieczniejsze rozwiązanie i wcale też nie takie tanie.

Warto więc skłonić się ku trzeciemu wariantowi, jakim są przesyłki kurierskie. Przede wszystkim dlatego, że firmy kurierskie zajmują się wysyłkami zawodowo i profesjonalnie. Zapewniają też wysyłkę do państw na całym świecie, w dodatku w dużo lepszych cenach. Wybierając znanego przewoźnika, nie boimy się również o bezpieczeństwo naszej przesyłki.

Przesyłka rejestrowana zagraniczna

Przesyłka rejestrowana zagraniczna jest dostarczana przez operatora pocztowego wszystkich krajów. Jest ona bezpieczniejsza od zwykłej, ponieważ ma numer listu przewozowego. Dzięki temu można śledzić jej trasę i wiedzieć, kiedy dotrze do odbiorcy. Ponadto jest ona ubezpieczona, więc w razie zaginięcia lub uszkodzenia można uzyskać odszkodowanie.

Przesyłki rejestrowane stają się coraz popularniejsze ze względu na ich bezpieczeństwo. Jeśli chcesz więc wysłać coś ważnego lub cennego, lepiej zdecydować się na tę opcję. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że przesyłka dotrze bezpiecznie i na czas.

Przesyłki międzynarodowe cennik

Cena odgrywa bardzo ważną rolę przy wyborze wysyłki za granicę. Szkoda przepłacać i marnować pieniądze na drogie paczki, jeśli można je wysłać zdecydowanie taniej. W przypadku przesyłek kurierskich, które w poprzednim podziale wypadają najkorzystniej, zakres cen może być zróżnicowany. Różni przewoźnicy mają różne ceny przesyłek i w zależności np. od kierunku wysyłki, raz jedna firma kurierska może być górą, a raz druga.

Dobrze jest mieć możliwość sprawnego porównania cen za wysyłkę, a to oferuje broker kurierski - AlleKurier. Dzięki stronie brokera od razu widzisz ceny wszystkich firm przewozowych, które mogą doręczyć przesyłkę o wpisanych gabarytach do konkretnego kraju. Pozwala to również na nadanie paczki zagranicznej w najkorzystniejszy sposób dla użytkownika platformy . Wszystko więc odbywa się szybko, bez problemów i z myślą o celach użytkownika!

Najszybsze przesyłki zagraniczne

Jeśli zamierzamy wysłać coś za granicę, z pewnością zależy nam na jak najkrótszym czasie transportu. Także pod tym kątem przesyłka kurierska będzie najlepszym rozwiązaniem. W grę wchodzą przesyłki wysyłane drogą lądową oraz przesyłki zagraniczne ekspresowe, czyli lotnicze. W zależności od wybranego kraju doręczenia, pojawiają się wszystkie możliwe do wybrania opcje. W przypadku państw, które znajdują się naprawdę daleko i przesyłki zagraniczne z Polski musiałyby pokonać tysiące kilometrów, zazwyczaj do wyboru będzie jedynie przesyłka ekspresowa. Co tak naprawdę nie powinno dziwić. Wysyłka za granicę do chociażby Rosji czy Chin, drogą lądową docierałaby do odbiorcy tygodniami.

Jak najtaniej wysłać paczkę za granicę?

Tanie przesyłki zagraniczne nie są wcale czymś trudnym do zdobycia! W AlleKurier możesz je mieć na wyciągnięcie ręki! Wybierając nasz serwis, wyślesz swoje paczki nawet 70% taniej! Jak działa usługa kurier międzynarodowy w AlleKurier i skąd takie niskie ceny?

Działając jako broker kurierski, współpracujemy z wieloma firmami kurierskimi. Pozwala nam to na zaoferowanie najlepszych cen za przesyłki międzynarodowe. I co ważne, wszystkie ceny możesz porównać od razu, po wpisaniu parametrów Twojej paczki! Nie musisz już wchodzić na każdą stronę www z osobna i sprawdzać, czy kurier X jest tańszy od kuriera Y. U nas od razu zauważysz, która wysyłka będzie dla Ciebie bardziej korzystna! Nie tylko oszczędzasz pieniądze, wybierając tanią przesyłkę kurierską, lecz również czas, którego nie poświęcasz na wertowanie Internetu. Komfort, wygoda, niskie ceny i wysoka jakość usług - to nasze atuty!

Jak nadać paczkę za granicę?

Nadanie paczki zagranicznej nie musi być wcale takie trudne, jeśli masz dobrze przygotowaną instrukcję. AlleKurier z chęcią Ci w tym pomoże! Pierwszym krokiem jest wpisanie parametrów dotyczących wysyłanej przesyłki. Musisz podać informacje takie jak: waga, wymiar oraz kraj, do którego ma zostać doręczona paczka. Państwo wybierzesz z rozwijalnej listy - do Twojej dyspozycji jest prawie 100 krajów, nawet tych egzotycznych! Dane wpisane? Kliknij w przycisk “wyceń przesyłkę”.

Kolejnym etapem jest uzupełnienie dalszej części formularza. Tutaj musisz podać informacje dotyczące nadawcy oraz odbiorcy paczki za granicę. Należą do nich między innymi: imię i nazwisko, adres odbioru oraz doręczenia przesyłki, a także adres e-mail. Polecamy również podać numer telefonu odbiorcy, z lokalnym kodem wyjściowym. Nr telefoniczny z kodem +48 (Polski), nie będzie brany pod uwagę przez kuriera, który dostarczy paczkę do odbiorcy - warto o tym pamiętać.

W formularzu możesz wybrać, w którym dniu oraz w jakim przedziale godzinowym kurier powinien zjawić się po Twoją przesyłkę. Określ też co zawiera Twoja przesyłka - sprawdź, czy nie ma w niej przedmiotów, które są zakazane w przypadku wysyłki przesyłki międzynarodowej.

Zatwierdź wymagane zgody i opłać przesyłkę wygodnie online. Teraz pozostaje Ci tylko porządnie zapakować Twoją paczkę i wręczyć ją w wyznaczonym terminie kurierowi! A skoro mowa o pakowaniu, to na pewno warto o tym powiedzieć słów kilka!

Jak zapakować paczkę za granicę?

Jeśli nie chcemy przysparzać sobie dodatkowych kosztów, paczka za granicę powinna zostać odpowiednio zapakowana. Co to oznacza? Nie może ona posiadać cech, które będą kategoryzować ją jako przesyłkę niestandardową.

Paczka zagraniczna powinna mieć kształt prostopadłościanu, nie może zawierać wystających ani ostrych elementów, a także być oklejona z zewnątrz folią stretch. Nie jest dopuszczalne również doklejanie do głównego kartonu innych kartonów i łączenie ich ze sobą. Ciężar przesyłki musi być także równolegle rozłożony.

W razie gdyby Twoja przesyłka charakteryzowała się którąś z tych cech, możesz zostać obciążony dodatkowymi kosztami. Jeśli mamy tylko możliwość zapakować ją standardowo, zróbmy to, wtedy kurier za granicę bez problemu doręczy przesyłkę do rąk odbiorcy!

Pamiętaj też o tym, żeby zabezpieczyć wysyłane przedmioty stosując odpowiednie wypełniacze. Może to być folia bąbelkowa, plastikowe poduszeczki wypełnione powietrzem czy nawet gazety. Ważne, żeby zawartość paczki nie poruszała się swobodnie wewnątrz kartonu. Zaklej od zewnątrz pudełko mocną taśmą klejącą, by w trakcie transportu paczka się nie otworzyła. Naklej w widocznym miejscu list przewozowy. I gotowe! Paczka zagraniczna może zostać wysłana!

Ile kosztuje wysłanie paczki za granicę? Koszt przesyłki zagranicznej

Przesyłki zagraniczne tanio wyślesz z AlleKurier, ale o tym już wiesz! Co na pewno można powiedzieć o cenach przesyłek międzynarodowych? Koszt przesyłki zagranicznej uzależniony jest przede wszystkim od kraju, do którego chcesz wysłać paczkę.

Można założyć, że im dalszy kierunek, tym większa będzie cena. Wiąże się to również z rodzajem transportu. Wysyłka drogą lądową jest z reguły tańsza, niż przesyłka międzynarodowa lotnicza.

Kluczowa jest również waga oraz rozmiar przesyłki. Im większą nadasz paczkę, tym wyższy będzie koszt jej wysłania. Tutaj należy wspomnieć też o rodzaju paczki zagranicznej. List to najtańsza forma, ale musi mieć określone parametry. Kurier za granicę niekoniecznie zabierze przesyłkę, jeśli będzie ona wykraczać poza normę.

Do tych 3 podstawowych elementów dochodzą również usługi dodatkowe, z których możemy, ale nie musimy skorzystać. Przykładem będzie dodatkowe ubezpieczenie paczki zagranicznej. Jeśli się na nie zdecydujemy, będziemy musieli powiększyć cenę przesyłki o kwotę ubezpieczenia.

Przesyłki zagraniczne cennik mają różny, co już można wysnuć na podstawie powyższych punktów, ale dla przykładu warto podać szacunkowe ceny przesyłek do najpopularniejszych krajów! Są to ceny dostępne dla paczek wysyłanych z AlleKurier!

 • przesyłki zagraniczne do Niemiec - paczka od 46,17 zł brutto
 • przesyłki zagraniczne do Anglii - paczka od 73,95 zł brutto
 • przesyłki zagraniczne do USA - paczka od 119,99 zł brutto

Przesyłki międzynarodowe najtaniej wychodzą w AlleKurier. Przekonaj się i wyślij swoją paczkę już teraz!

Ile idzie paczka priorytetowa za granicę?

Czy przesyłki zagraniczne są realizowane? Oczywiście, że tak! Jednak paczka za granicę, w zależności od kraju, do którego jest wysyłana może mieć różny czas doręczenia. Przede wszystkim zależy on od odległości, jaką pokonuje przesyłka zagraniczna, by dotrzeć do odbiorcy. Można przyjąć, że paczki, które nadane są do krajów w obrębie Unii Europejskiej dotrą znacznie szybciej, niż paczki zagraniczne poza UE, a zwłaszcza na dalszy kontynent np. do Ameryki czy Azji.

W przypadku, gdy przesyłka międzynarodowa zostaje wysłana do kraju w UE, szacunkowy czas jej doręczenia drogą lądową to średnio od 2 do 6-7 dni roboczych. Paczka priorytetowa, czyli lotnicza, skraca ten czas do nawet ok. 1-2 dni roboczych. Jeśli więc zależy nam na krótkim terminie doręczenia, opcja kurier międzynarodowy ekspres będzie świetnym rozwiązaniem.

Wysyłka za granicę do krajów o znacznej odległości od Polski potrwa na pewno dłużej. Tutaj nie zawsze istnieje możliwość postawienia na przesyłkę drogą lądową i zostaje nam przesyłka lotnicza. A na taką przesyłkę musimy poczekać od około 3 do 7 dni roboczych.

Pamiętajmy, że szacunkowy czas doręczenia przesyłki, nie uwzględnia czasu ewentualnych odpraw celnych! Jeśli Twoja paczka powinna dotrzeć w konkretnym terminie, warto wysłać ją z zapasem czasu na ewentualne opóźnienia.

Które przesyłki międzynarodowe obejmuje odprawa celna?

Wysyłka paczki za granicę wiąże się z odprawami celnymi, ale nie w każdym przypadku. Odprawa celna dotyczy tych przesyłek, które wysyłane są poza Unię Europejską. Warto przypomnieć, że mimo iż Wielka Brytania znajduje się w Europie, nie należy już do Unii Europejskiej, a to oznacza, że możesz spodziewać się odprawy celnej wysyłając paczki do Anglii. Nie unikniemy jej również wysyłając paczki do USA.

Na szczęście, korzystając z usług AlleKurier możesz mieć mniej zmartwień na głowie, a to dlatego, że koszt standardowej odprawy celnej masz już wliczony w cenę paczki zagranicznej! To duże ułatwienie i jasna, przejrzysta oferta - bez gwiazdek i drobnych druczków!

Przesyłka międzynarodowa - jak zaadresować paczkę za granicę?

Ważnym krokiem, bez którego paczka z pewnością nie zostanie doręczona, jest poprawne zaadresowanie przesyłki. Jest to szczególnie istotne w przypadku, gdy nadajemy paczki zagraniczne. Skoro nasza przesyłka ma przebyć dużo dłuższą drogę i trafić z rąk nadawcy do rąk odbiorcy, musimy poprawnie wpisać wszystkie dane. Zasadniczo adresowanie paczek za granicę nie różni się bardzo od tych wysyłanych po Polsce. W tym przypadku jest jednak jeden szczegół, na który należy zwrócić uwagę, a mianowicie na nazwę kraju, do którego przesyłka będzie wysłana.

Przyjmuje się, że nazwę państwa powinno napisać się nie tylko w języku polskim. Najczęściej stosuje się tutaj język angielski (najprostsze rozwiązanie) lub można zapisać ją również w języku urzędowym danego kraju. Nie zapomnijmy także wpisać nazwy kraju, z którego sami wysyłamy paczkę za granicę, czyli nazwę państwa nadawcy. W lewym, górnym rogu będą więc nasze dane (dane nadawcy) wraz z nazwą kraju, natomiast po prawej stronie, dane odbiorcy, do którego chcemy dostarczyć przesyłkę.

Jeśli adresujemy przesyłkę ręcznie, zapiszmy wszystko najczytelniej jak tylko potrafimy. Z kolei w przypadku drukowania informacji, sprawdź przed wydrukowaniem czy nie popełniłeś błędu pisząc szybko na klawiaturze. Unikniemy wtedy z pewnością zamieszania!

Czego nie może zawierać przesyłka międzynarodowa?

Wydawać by się mogło, że w przesyłki kurierskie mogą zawierać dosłownie wszystko, ale nie jest to prawda. Niektóre z przedmiotów z zakazem przesyłki mogą być dla niektórych nawet zaskakujące. Czego więc nie wolno wysyłać za granicę? Aby zapewnić wysoką jakość usług, a przede wszystkim bezpieczeństwo przewożonym za granicę towarom, firmy kurierskie udostępniają listę towarów wyłączonych z przewozu. Obejmuje ona wiele towarów oraz substancji, których transport jest problematyczny lub wręcz niebezpieczny. Ich wykluczenie z przewozu eliminuje zagrożenie dla innych standardowych paczek, które mają dotrzeć do odbiorcy. Jakie są to przedmioty? Oto lista z kluczowymi przykładami:

 • narkotyki,
 • alkohol,
 • wyroby tytoniowe,
 • leki,
 • zwierzęta,
 • żywe rośliny,
 • produkty niebezpieczne (broń, trucizny, substancje łatwopalne, żrące)
 • żywność

Pozostałe informacje znajdziesz w poradniku o przedmiotach wyłączonych z przewozu. Pamiętaj o tym, żeby sprawdzić czy Twoja przesyłka na pewno nie zawiera jednego z nich!

Paczka do Afganistanu

Chcesz wysłać paczkę na odległe tereny Afganistanu? AlleKurier dociera nawet do Azji Południowej. Wybierz opcję nadania i wyślij swoją paczkę. Przewidywany czas dostawy wynosi od 3 do 5 dni. Czas doręczenia nie uwzględnia ewentualnych odpraw celnych.

Paczka do Albanii

Skorzystaj z wysyłki do Albanii z Allekurier! Paczka dotrze do miejsca docelowego nawet w dwa-trzy dni. Kurierzy odbiorą ją z całej Polski i dostarczą do magazynu, skąd wyruszy w dalszą podróż. Odprawa celna przesyłki może zmienić czas dostawy.

Paczka do Algierii

Zamów kuriera z Allekurier do Algierii! Ciesz się odbiorem paczki z całej Polski lub nadaj ją w wybranym punkcie. Przesyłka ekspresowa dostarczona zostanie nawet w trzy dni. Pamiętaj o odprawie celnej, która może zmienić czas doręczenia przesyłki.

Paczka do Arabii Saudyjskiej

Wyślij paczkę poza Unię Europejską z Allekurier! Przesyłka do Arabii Saudyjskiej zostanie dostarczona nawet w trzy dni, a kurierzy odbiorą ją od Ciebie na terenie całej Polski. Nie musisz się już martwić o wysyłki do Azji ze względu na pandemię! Szacowany czas dostarczenia może się jedynie różnić, ze względu na odprawę celną.

Paczka do Argentyny

Nadaj paczkę z Allekurier nawet do Ameryki Południowej! Przesyłki do Argentyny odbierane są przez kurierów w całej Polsce, skąd trafiają do magazynu, aby potem kontynuować podróż. Czas dostarczenia Twojej paczki może wynieść jedynie trzy dni robocze. Może on się różnić, ze względu na ewentualną odprawę celną.

Paczka do Armenii

Wysyłka z Allekurier do Armenii! Nadaj przesyłkę z całej Polski - wydrukuj i naklej list przewozowy na paczkę, a resztą zajmie się kurier. Do miejsca docelowego zostanie dostarczona nawet w trzy dni. Czas wysyłki na Kaukaz Południowy może się różnić, ze względu na możliwą odprawę celną.

Paczka do Australii

Allekurier dostarcza przesyłki nawet do Australii! Nadaj paczkę i wybierz sposób dostawy. Przygotowaną wysyłkę odbierze kurier z terenu całej Polski. Z magazynu Allekurier, przesyłka może dotrzeć do miejsca docelowego już w trzy dni, ewentualne zmiany powoduje odprawa celna.

Paczka do Austrii

Wysyłasz paczkę do Austrii? Skorzystaj z ekspresowej wysyłki od AlleKurier! Nie musisz martwić się o odprawę celną, dostarczenie przesyłki może zająć tylko jeden dzień. Wybierz sposób dostawy, przygotuj paczkę z listem przewozowym i poczekaj na kuriera. W ofercie również propozycja dla firm.

Paczka do Azerbejdżanu

Skorzystaj z oferty wysyłki zagranicznej od AlleKurier! Nadaj paczkę do Azerbejdżanu z całej Polski, skąd odbierze ją kurier. Z magazynu rozpocznie podróż do kraju docelowego, gdzie dotrze nawet w trzy dni. Czas ten może się różnić, ze względu na odprawę celną.

Paczka do Bahrajnu

Chcesz wysłać paczkę do Bahrajnu? Zrób to z AlleKurier! Paczka zostanie odebrana z terenu całej Polski i dostarczona do magazynu, skąd wyruszy bezpośrednio do Królestwa. Szacowany czas dostarczenia to tylko trzy dni. Ze względu na opłatę celną, termin dotarcia przesyłki do Bahrajnu może się zmienić.

Paczka do Bangladeszu

Wyślij paczkę nad Zatokę Bengalską z AlleKurier! Przesyłka do Bangladeszu zostanie odebrana przez kuriera z całej Polski. Dotrze tam dzięki ekspresowej wysyłce AlleKurier lub UPS Express Saver. Szacowany czas dostarczenia to nawet trzy dni. Opłata celna może zmienić termin dostarczenia przesyłki.

Paczka do Belgii

Wyślij paczkę do dowolnego miejsca w Belgii z AlleKurier! Nadaj przesyłkę i wybierz sposób dostawy - GLS, DPD, AlleKurier, a może UPS? Po paczkę przyjedzie kurier na terenie całej Polski. Dotrze ona do celu nawet w jeden dzień roboczy. W ofercie również propozycja dla firm.

Paczka do Białorusi

Chcesz wysłać paczkę do Białorusi? Zrób to z AlleKurier! Nieważne, czy wysyłasz do Mińska, Homela czy Witebska. Pracownik odbierze ją od Ciebie, a paczka trafi w miejsce docelowe do kraju od naszej wschodniej granicy.

Paczka do Bośni i Hercegowiny

Wysyłaj paczki poza Unię Europejską z AlleKurier! Zostaną odebrane z całej Polski i dostarczone w dowolne miejsce w Bośni i Hercegowinie. Czas ich doręczenia to nawet dwa dni robocze. Pamiętaj o odprawie celnej, która może zmienić ten termin.

Paczka do Brazylii

Wyślij paczkę do do Ameryki Południowej! AlleKurier dostarczy ją w dowolne miejsce w Brazylii. Wydrukuj i naklej na paczce list przewozowy, a następnie poczekaj na kuriera. Odbierze ją od Ciebie z całej Polski i dostarczy do magazynu. Stamtąd, przesyłka nawet w trzy dni dotrze do celu.

Paczka do Bułgarii

Skorzystaj z wysyłki na teren całej Bułgarii z AlleKurier! Z każdego miejsca w Polsce, kurier odbierze ją od Ciebie i dostarczy nad Morze Czarne już w jeden dzień roboczy. Wybierz przewoźnika spośród dostępnych na stronie i ciesz się ekspresową wysyłką. Dostępna jest także specjalna oferta dla firm.

Paczka do Chile

Nadaj przesyłkę z AlleKurier nawet za Ocean! Nie musisz wychodzić z domu, kurier w całej Polsce odbierze ją od Ciebie i przetransportuje do magazynu. Stamtąd, wysyłka do Chile może potrwać jedyne trzy dni. Czas ten może ulec zmianie, ze względu na odprawę celną.

Paczka do Chin

Skorzystaj z oferty AlleKurier i nadaj paczkę do Chin! Wybierz przewoźnika - FedEx, AlleKurier lub UPS i ciesz się ekspresową wysyłką. Czas dostarczenia przesyłki to nawet trzy dni robocze, choć zależy on od czasu trwania odprawy celnej. Pamiętaj, że ze względu na pandemię, paczki nie są wysyłane do Chin Wschodnich - Szanghaju, Jiangsu i Zhejiang.

Paczka do Chorwacji

Chcesz wysłać paczkę do Chorwacji? Wyślij ją z AlleKurier! W ofercie są przewoźnicy jak UPS, DPD, GLS i AlleKurier, którzy odbiorą Twoją przesyłkę na terenie Polski. Paczka zostanie dostarczona nawet w jeden dzień roboczy, w dowolne miejsce w kraju nad Morzem Adriatyckim. Dla firm, przygotowana jest specjalna oferta.

Paczka na Cypr

Wysyłasz paczkę na Cypr? Skorzystaj z oferty AlleKurier! Twoja paczka zostanie odebrana na terenie całej Polski i dostarczona w dowolne miejsce na wyspie, już w dwa dni robocze. Ekspresową wysyłkę obsługuje GLS lub UPS. Dla firm przygotowano specjalną ofertę.

Paczka do Czech

Nadaj przesyłkę do Czech z AlleKurier! Pracownik odbierze ją z terenu całej Polski, nie musisz wychodzić z domu. Minimalny czas dostarczenia paczki w dowolne miejsce w kraju, to nawet jeden dzień. Wśród przewoźników, możesz wybrać firmę UPS, DPD, GLS lub AlleKurier. Dla firm powstała specjalna oferta.

Paczka do Danii

Chcesz nadać paczkę do kraju klocków LEGO? Zrób to z AlleKurier! Przesyłki wysłane przez hurtowych, stałych nadawców zostaną dostarczone już tylko w 2 dni robocze! Wysyłając paczkę jednorazowo czas dostarczenia wynosi między 3 a 4 dni robocze.

Paczka na Dominikę

Twoja paczka leci na słoneczną Dominikę? Zapewnij jej komfort podróży z AlleKurier! Przesyłka ekspresowa to odbiór paczek z całej Polski oraz ich dostarczenie w ciągu 3 do 5 dni roboczych. Czas doręczenia może ulec zmianie ze względu na odprawy celne.

Paczka do Egiptu

Wysyłasz paczkę do faraona? Zapewnij jej dostarczenie na najwyższym poziomie z AlleKurier! Możesz zrobić to za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier lub UPS Express Saver. Czas dostarczenia wynosi już tylko od 2 dni roboczych! Przewidywany czas doręczenia nie uwzględnia czasu ewentualnych odpraw celnych.

Paczka do Ekwadoru

Chcesz nadać paczkę do Ekwadoru? Zrób to z AlleKurier! Wybierz, czy wolisz zrobić to za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier czy UPS Express Saver. Twoja paczka może być na miejscu już tylko w ciągu 3 dni roboczych! Czas doręczenia może ulec zmianie ze względu na odprawy celne.

Paczka do Estonii

Tallinn, czy inne miasta Estonii to miejsce docelowe twojej paczki? AlleKurier chętnie Ci pomoże w jej dostarczeniu. Zdecyduj, czy chcesz ją nadać z GLS, UPS czy może DPD. Czas wysyłki może wynosić nawet tylko 1 dzień roboczy! Nie przejmuj się czasem odpraw celnych.

Paczka na Filipiny

Paczki z AlleKurier dotrą nawet do tak odległych krajów jak Filipiny! Ale czego się nie robi dla białych, piaszczystych plaż z krystaliczną wodą. Możesz nadać swoją przesyłkę przez FedEx czy UPS. Najszybsze możliwe dostarczenie to tylko 3 dni robocze! Czas doręczenia może ulec zmianie ze względu na odprawy celne.

Paczka do Finlandii

Helsinki czy inne miasta i miasteczka Finlandii czekają na twoją paczkę! Dzięki AlleKurier będzie to szybki i przyjemny proces. Wybierz ofertę, która najbardziej Cię interesuje spośród DPD, GLS czy też UPS. Twoja przesyłka może zostać dostarczona nawet w ciągu 1 dnia roboczego! Dla stałych nadawców przewidziana jest atrakcyjna cenowo oferta.

Paczka do Francji

Paczka chce odwiedzić miasto zakochanych? A może festiwal filmowy w Cannes? Nieważne gdzie, ważne z kim! AlleKurier będzie idealnym kompanem podróży. Wybierz, czy chcesz ją nadać z GLS, UPS czy może DPD. Czas wysyłki może wynosić nawet tylko 1 dzień roboczy! Nie przejmuj się czasem odpraw celnych.

Paczka na Gibraltar

Powierzchnia Gibraltaru to tylko 6,8 km2! Tutaj AlleKurier też dostarcza paczki. Wybierz, czy wolisz zrobić to za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier czy UPS Express Saver. Twoja paczka może być na miejscu już tylko w ciągu 2 dni roboczych! Czas doręczenia może ulec zmianie ze względu na odprawy celne.

Paczka do Grecji

Piękne plaże, przejrzysta woda i niesamowita fauna oraz flora. Jeśli szukasz usługi wysłania paczki do Grecji wybierz AlleKurier. Zdecyduj, komu chcesz ją powierzyć DPD, GLS a może UPS to jedne z kilku propozycji. Nie zawracaj sobie głowy dodatkowym czasem odpraw celnych. Dla stałych nadawców przewidziana jest atrakcyjna cenowo oferta.

Paczka do Hiszpanii

Kraj słońca, churrosów oraz paelli. Jeśli twoja paczka musi się znaleźć w Hiszpanii, skorzystaj z AlleKurier! Dzięki nam masz duży wybór spośród kurierów. Wybierz AlleKurier Europa, GLS, DPD lub UPS. Twoja paczka może zostać dostarczona nawet w ciągu 1 dnia roboczego! Nie przejmuj się czasem odpraw celnych. Dla stałych nadawców przewidziana jest atrakcyjna cenowo oferta.

Paczka do Holandii

Twoja paczka chce odwiedzić Amsterdam? Przejechać się na rowerze? Możesz jej to umożliwić dzięki AlleKurier. Zdecyduj, komu chcesz ją powierzyć FedEx, GLS a może UPS to jedne z kilku propozycji. Przesyłki wysłane przez hurtowych, stałych nadawców zostaną dostarczone już tylko w 2 dni robocze!

Paczka do Indii

W linii prostej z Krakowa do Nowego Delhi jest aż 5313 km! Wybierz AlleKurier i ciesz się bezproblemową dostawą. Możesz wybrać spośród usług przesyłki ekspresowej AlleKurier czy UPS Express Saver. Twoja paczka może być na miejscu nawet w ciągu 2 dni roboczych! Czas doręczenia może ulec zmianie ze względu na odprawy celne.

Paczka do Iraku

Czy wiedziałeś, że to w Iraku wynaleziono 60-minutową godzinę oraz 60-sekundową minutę? My w AlleKurier wiemy, że czas to pieniądz. Wyślij swoją przesyłkę już dziś - za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier czy UPS Express Saver. Twoja paczka będzie na miejscu nawet w ciągu 3 dni roboczych! Czas doręczenia może ulec zmianie ze względu na odprawy celne.

Paczka do Irlandii

Chcesz wysłać paczkę do kraju zielonej koniczyny, trawy oraz zapierających dech w piersiach klifów? Zrób to z AlleKurier! Możesz wybrać spośród usług UPS, DPD czy GLS. Twoja paczka może być na miejscu nawet w ciągu 1 dnia roboczego! Nie zawracaj sobie głowy czasem odpraw celnych.

Paczka na Islandię

Zorze polarne, naturalne, gorące źródła oraz piękne krajobrazy to tylko kilka cech Islandii. Wyślij tam paczkę z AlleKurier! Możesz wybrać spośród usług przesyłki ekspresowej AlleKurier czy UPS Express Saver. Twoja paczka może być na miejscu nawet w ciągu 2 dni roboczych!

Paczka do Izraela

Jerozolima, Tel Awiw i morze martwe to jedne z wielu uroków Izraela. Nadaj swoją paczkę do Izraela z AlleKurier. Wybierz, czy wolisz zrobić to za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier czy UPS Express Saver. Twoja paczka może być na miejscu już tylko w ciągu 2 dni roboczych! Czas doręczenia może ulec zmianie ze względu na odprawy celne.

Paczka do Japonii

Twoja paczka leci do kraju kwitnącej wiśni? Wybierz AlleKurier i nie martw się o jej los. Zdecyduj, komu chcesz ją powierzyć FedEx i UPS to jedne z kilku propozycji. Czas dostarczenia wynosi już tylko od 3 dni roboczych! Przewidywany czas doręczenia nie uwzględnia czasu ewentualnych odpraw celnych.

Paczka do Jemenu

Chciałbyś wysłać paczkę do Jemenu? Tak się składa, że AlleKurier tutaj też sięga! Możesz zrobić to za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier lub UPS Express Saver. Czas dostarczenia wynosi już tylko od 3 dni roboczych! Przewidywany czas doręczenia nie uwzględnia czasu ewentualnych odpraw celnych.

Paczka do Jordanii

Twoja przesyłka ma dotrzeć do Jordanii? A właściwie to do Jordańskiego Królestwa Haszymidzkiego. Wybierz, czy wolisz zrobić to za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier czy UPS Express Saver. Twoja paczka może być na miejscu już tylko w ciągu 3 dni roboczych! Przewidywany czas doręczenia nie uwzględnia czasu ewentualnych odpraw celnych.

Paczka do Kanady

Wyślij swoją paczkę do Kanady z AlleKurier! Przewidywany czas doręczenia to nawet 2 dni robocze! Standardowy czas wysyłki to od 3-5 dni roboczych. Odprawy celne nie są brane pod uwagę w orientacyjnym czasie dostarczenia. Odbiór paczki możliwy całej Polski.

Paczka do Kazachstanu

Chcesz wysłać paczkę do Kazachstanu? Skorzystaj z usług AlleKurier! Szacowany czas doręczenia to 3-5 dni roboczych. Przewidywany czas dostawu nie bierze pod uwagę możliwej odprawy celnej.

Paczka do Kirgistanu

Zamierzasz nadać paczkę do Kirgistanu? Zrób to razem z AlleKurier! Przewidywany czas doręczenia przesyłki to 3-5 dni robocznych, bez uwzględnienia możliwych odpraw celnych. Kurier może odebrać Twoją paczkę w całej Polsce. Z magazynu AlleKurier ruszy w dalszą podróż.

Paczka do Kolumbii

Wyślij paczkę do Ameryki Południowej korzystając z usług AlleKurier! Do Kolumbii Twoją przesyłkę dostarczymy od 3 do 5 dni roboczych. Możesz to zrobić za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier lub UPS Express Saver. Pamiętaj, że szacowany czas doręczenia nie uwzględnia możliwej odprawy celnej.

Paczka do Kongo

Wyślij swoją paczkę nawet do Afryki razem z AlleKurier! Do Kongo przewidywany czas doręczenia to 3-5 dni roboczych. Jednak pamiętaj, że nie uwzględnia on możliwych odpraw celnych. Skorzystaj z usług przewoźnika UPS lub AlleKurier, który odbierze twoją przesyłkę na terenie całej Polski!

Paczka na Kostarykę

Zamierzasz wysłać paczkę do słonecznej Kostaryki? Skorzystaj z usług oferowanych przez AlleKurier! Twoja przesyłka do miejsca docelowego trafi w ciągu 3-5 dni roboczych. Czas dostawy może ulec zmianie ze względu na możliwe odprawy celne.

Paczka do Kuwejtu

Chcesz wysłać swoją paczkę do Kuwejtu? Zrób to z AlleKurier! Przesyłka dotrze tam nawet w dwa dni! Standardowy czas doręczenia to 3-5 dni roboczych. Szacowany czas dostarczenia paczki nie bierze pod uwagę ewentualnych odpraw celnych.

Paczka do Libanu

Potrzebujesz wysłać paczkę na Bliski Wschód? Nadaj ją razem z AlleKurier! Do Libanu szacowane doręczenie to 3-5 dni roboczych. Pamiętaj jednak, że czas ten może się wydłużyć ze względu na ewentualne odprawy celne.

Paczka do Lichtensteinu

Chcesz wysłać paczkę do Liechtensteinu? Nic trudnego! Wystarczy skorzystać z oferty wysyłki zagranicznej AlleKurier! Korzystając z UPS Express Saver, paczka może zostać dostarczona nawet w 2 dni! Standardowy czas doręczenia to 3-5 dni roboczych, jednak nie uwzględnia on ewentualnej odprawy celnej.

Paczka na Litwę

AlleKurier wyśle Twoją paczkę nawet na Litwę! Skorzystaj z usług takich jak AlleKurier, DPD czy GLS. Wybierając UPS Express Saver, przesyłka dotrze na miejsce nawet w jeden dzień! Standardowy czas doręczenia to 3-5 dni roboczych.

Paczka do Luksemburga

Wyślij paczkę do jednego z najmniejszych państw w Europie! AlleKurier pomoże Ci nadać przesyłkę do Luksemburga. Szacowany czas dostawy to 3-5 dni roboczych, jednak wybierając przesyłkę ekspresową, dotrze ona na miejsce już nawet w jeden dzień! Dla stałych nadawców możliwa specjalna oferta hurtowa.

Paczka do Macedonii

Wysłanie paczki do Macedonii? Z AlleKurier jest to możliwe! Wybierz jednego z dwóch przewoźników a Twoja paczka może tam dotrzeć nawet w 2 dni! Standarowy czas dostawy to 3-5 dni roboczych. Pamiętaj jednak, że orientacyjny czas doręczenia nie przewiduje możliwych odpraw celnych.

Paczka do Makau

Chcesz wysłać paczkę do Makau? Zrób to korzystając z AlleKurier! Twoja przesyłka pokonując ponad 8000 km, dotrze na miejsce w ciągu 3-5 dni roboczych. Czas ten może się wydłużyć z powodu możliwych odpraw celnych.

Paczka do Malezji

Wyślij swoją paczkę do Malezji korzystając z usług AlleKurier! Zostanie ona dostarczona w ciągu 3-5 dni roboczych. Czas ten może się wydłużyć ze względu na możliwe odprawy celne.

Paczka na Maltę

Zamierzasz wysłać paczkę na Maltę? Skorzystaj z usług oferowanych przez AlleKurier! Wybierz przewoźnika UPS Express Saver, który dostarczy paczkę już w 2 dni, lub GLS, który zrobi to w 4 dni. Ze względu na zwiększoną liczbę paczek, czas ten może ulec zmianie. Zapewnij swojej przesyłce bezpieczną podróż!

Paczka do Maroka

Potrzebujesz nadać przesyłkę do Maroka? AlleKurier dostarcza paczki nawet do Afryki! Orientacyjny czas dostawy to 3-5 dni roboczych. Nie uwzględnia on jednak możliwych odpraw celnych.

Paczka do Meksyku

Ale Meksyk! Wiesz, że AlleKurier dostarcza paczki również poza Unią Europejską? Skorzystaj z usług i nadaj swoją paczkę nawet do Meksyku! Szacowany czas doręczenia to 3-7 dni roboczych. Wybierz jednego z kilku przewoźników i ciesz się tanią i bezpieczną dostawą.

Paczka do Monako

Chcesz wysłać paczkę do Monako? Z AlleKurier to nic trudnego! Przewoźnik UPS dostarczy Twoją przesyłkę nawet w jeden dzień roboczy! Standardowy czas doręczenia to 2-4 dni roboczych. Ciesz się bezpieczną i szybką dostawą!

Paczka do Mongolii

Wysyłka paczki do Mongolii? Z AlleKurier jest to możliwe! Wybierz jednego z kilku dostępnych przewoźników a Twoja paczka zostanie dostarczona w ciągu 3-5 dni roboczych. Przybliżony czas doręczenia może ulec zmianie przez możliwe odprawy celne.

Paczka do Mołdawii

Zamierzasz wysłać paczkę do Mołdawii? Zrób to korzystając z usług AlleKurier! Wybierz przewoźnika Allekuerier lub UPS i ciesz się szybką i bezpieczną dostawą. Szacowany czas dostarczenia przesyłki to 2-4 robocze.

Paczka do Niemiec

Wyślij paczkę do Niemiec z AlleKurier! Przesyłka za pomocą niektórych kurierów może dotrzeć na miejsce nawet w jeden dzień! Standardowo jest to od 2 do 3 dni. Dla stałych nadawców zapewniamy zniżki nawet do 30%. Możliwość odbioru z całej Polski.

Paczka do Norwegii

Wysyłka paczki do Mongolii? Z AlleKurier jest to możliwe! Wybierz jednego z kilku dostępnych przewoźników a Twoja paczka zostanie dostarczona w ciągu 3-5 dni roboczych. Przybliżony czas doręczenia może ulec zmianie przez możliwe odprawy celne.

Paczka do Omanu

Chcesz wysłać paczkę do Omanu? Z AlleKurier Bliski Wschód jest jeszcze bliżej! Twoja paczka może dotrzeć na miejsce nawet w 3 dni. Czas doręczenia może się wydłużyć ze względu na odprawy celne.

Paczka do Korei

Nadaj swoją paczkę do Korei z AlleKurier! Zostanie ona odebrana od Ciebie z terenu całej Polski. Może ona dotrzeć na miejsce nawet w 2 dni! Standardowe przesyłki docierają w czasie od 3 do 5 dni. Przewidywany czas dostawy nie uwzględnia potencjalnych odpraw celnych.

Paczka do Nowej Zelandii

Chciałbyś nadać paczkę aż do Nowej Zelandii? Z AlleKurier nie ma nic prostszego! Twoja paczka dotrze bezpiecznie na miejsce od 3 do 5 dni roboczych nie uwzględniając odpraw celnych. Odbieramy paczki z całej Polski.

Paczka do Paragwaju

Chcesz, żeby Twoja przesyłka dotarła do Paragwaju? Z AlleKurier nie ma nic prostszego! Odbierzemy ją z terenu całej Polski oraz dostarczymy na miejsce w 3 do 5 dni. Przewidywany czas dostawy nie uwzględnia możliwych odpraw celnych.

Paczka do Szkocji

Wiesz, że w linii prostej Warszawę oraz Edynburg dzieli 1626 kilometrów? Mimo to wysłanie paczki do Szkocji z AlleKurier to nic trudnego! Z opcją UPS EXPRESS SAVER może ona dotrzeć na miejsce nawet na drugi dzień. W przypadku bardziej ekonomicznych opcji czas ten jest dłuższy o kilka dni.

Paczka do Pakistanu

W Pakistanie mieszka 50 Polaków. Chcesz wysłać któremuś z nich paczkę? AlleKurier chętnie Ci w tym pomoże! Z ekspresową dostawą może dotrzeć na miejsce nawet w 3 dni. Czas wysyłki może zostać wydłużony przez odprawy celne.

Paczka do Peru

Potrzebujesz, żeby Twoja paczka odwiedziła Machu Picchu? AlleKurier dostarczy ją nawet do Peru! Paczki odbierane są z całej Polski i dostarczane na miejsce nawet w 3 dni. Odprawy celne mogą wydłużyć czas wysyłki.

Paczka do Polski

Chcesz zamówić kuriera bez wychodzenia z domu? Zapoznaj się z ofertą AlleKurier! Możesz bardzo szybko wybrać najlepszą opcję przesyłki i zamówić odbiór ze swojego miejsca zamieszkania przez Internet.

Paczka do Portugalii

Twoja paczka chce odwiedzić plaże nad Wybrzeżem Lizbońskim? Nic prostszego! Z AlleKurier wysyłanie paczek jest wyjątkowo proste. Istnieje możliwość skorzystania z oferty dla stałych nadawców.

Paczka do Kosowa

Czy wiesz, że Kosowo to terytorium sporne ze stolicą terytorium sporne w południowej Europie ze stolicą w Prisztinie? Z firmą AlleKurier możesz wysłać tam paczkę bez wychodzenia z domu!

Paczka do Rosji

Rosja zajmuje powierzchnię 17 100 000 km2 i jest największym państwem na świecie. Przesyłki AlleKurier dotrą zarówno na mroźną Syberię jak i do Peterbsurga! Wybierz najlepszą ofertę przesyłki bez wychodzenia z domu. Kurierzy odbierają paczki w całej Polsce. Odprawy celne mogą przedłużyć szacowany czas dostarczenia wysyłki.

Paczka do Rumunii

Chcesz wysłać paczkę do Rumunii? Wyślij ją z Allekurier! Wybierz przewoźnika spośród GLS, UPS Express Saver, DPD lub Allekurier. Sprawdź także ofertę hurtową dla stałych nadawców. Odprawy celne mogą przedłużyć szacowany czas dostarczenia wysyłki.

Paczka do San Marino

San Marino ma powierzchnię 61,2 km² i mniej niż 40 000 tysięcy mieszkańców. Za pomocą AlleKuriera dotrzesz nawet tam! Najszybsza opcja wysyłki może być już na miejscu w dwa dni. Szacowany czas nie uwzględnia możliwej kontroli celnej.

Paczka do Serbii

Wiesz, że Wieża Czaszek w Niszu w Serbii, była swego czasu uznawana za największą konstrukcję z czaszek na świecie? Z pomocą firmy AlleKurier nie padniesz trupem próbując wysłać paczkę do tego kraju! Paczka może dotrzeć na miejsce nawet w 2 dni nie uwzględniając potencjalnych odpraw celnych.

Paczka do Singapuru

W Singapurze mieszka 200 Polaków! Chcesz wysłać któremuś z nich paczkę? AlleKurier chętnie Ci w tym pomoże. Z ekspresową dostawą może dotrzeć na miejsce nawet w 2 dni. Czas wysyłki może zostać wydłużony przez odprawy celne.

Paczka do Stanów Zjednoczonych

Chcesz wysłać paczkę do Nowego Jorku albo do San Francisco? Z ofertą firmy AlleKurier możesz wysłać paczkę do jakiegokolwiek miejsca w Stanach Zjednoczonych! ! Paczka może znaleźć się na miejscu najszybciej w ciągu 3 dni! Przewidywane czasy dostawy nie uwzględniają potencjalnych odpraw celnych.

Paczka do Szwajcarii

Czy wiesz, że w niemal w każdym szwajcarskim domu jest broń? Mimo tego nikt nie broni Ci wysłać tam paczki! Z ofertą firmy AlleKurier zrealizujesz ten cel bez najmniejszych problemów! ! Z opcją UPS EXPRESS SAVER może ona dotrzeć na miejsce nawet na drugi dzień. W przypadku bardziej ekonomicznych opcji czas ten jest dłuższy o kilka dni. Szacowany czas dostarczenia przesyłki nie uwzględnia potencjalnych odpraw celnych.

Paczka do Szwecji

Czy wiesz, że Szwecję zamieszkuje aż 100 000 Polaków? Jeśli chcesz któremuś z nich coś przesłać, to nie ma najmniejszego problemu! Z opcją UPS EXPRESS SAVER może ona dotrzeć na miejsce nawet w ciągu jednego dnia roboczego. Istnieje możliwość skorzystania ze specjalnej oferty dla nowych nadawców.

Paczka na Słowację

Wyślij przesyłkę na Słowację z AlleKurier! Słowacja to mały kraj należący do Unii Europejskiej. Szacowany czas doręczenia paczki wyniesie od 3 do 5 dni roboczych, a najszybciej nawet w jeden dzień roboczy. Wybierz jedną z kilku dostępnych opcji nadania.

Paczka do Słowenii

Nadaj swoją przesyłkę do Słowenii! Wybierz z kilku opcji nadania paczki do malowniczej Słowenii. Przewidywany czas doręczenia wyniesie od 3 do 5 dni roboczych, a najszybciej w 1 dzień roboczy.

Paczka do Tadżykistanu

Wyślij paczkę z AlleKurier do Tadżykistanu. AlleKurier dociera do państw środkowej Azji, także do Tadżykistanu. Szacowany czas dostawy wynosi od 3 do 5 dni. W czas doręczenia przesyłki niewliczany jest czas na ewentualne odprawy celne. Wybierz opcję nadania i nadaj bezpiecznie paczkę z Allekurier.

Paczka do Tajlandii

Wyślij przesyłkę z AlleKurier do Tajlandii. Kurier odbierze twoją paczkę na terenie całej Polski. Przewidywany czas doręczenia paczki do krainy uśmiechów wynosi od 3 do 5 dni. Przewidywany czas doręczenia nie uwzględnia czasu ewentualnych odpraw celnych.

Paczka na Tajwan

Chcesz wysłać paczkę do odległej Azji? Skorzystaj z oferty AlleKurier i nadaj paczkę na Tajwan. Na tę odległą chińską wyspę twoja paczka dotrze w czasie 3 - 5 dni roboczych. Czas doręczenia nie uwzględnia ewentualnej odprawy celnej. Wybierz dogodną ofertę i niech twoja paczka już dziś rozpocznie Azjatycką podróż.

Paczka do Tunezji

Chcesz nadać paczkę do Tunezji? Skorzystaj z oferty AlleKurier! Twoja paczka dotrze do północnej Afryki już w 3-5 dni roboczych. Przewidywany czas doręczenia nie uwzględnia odpraw celnych. Wybierz z kilku dostępnych opcji nadania.

Paczka do Turcji

Chcesz, żeby twoja paczka udała się w lot balonem po tureckiej Kapadocji? Skorzystaj z oferty AlleKurier i nadaj paczkę do Turcji. Szacowany czas doręczenia przesyłki wynosi od 3 do 5 dni roboczych. Czas dostawy może być krótszy w zależności od wybranej opcji nadania.

Paczka na Ukrainę

Wyślij swoją paczkę do zielonej Ukrainy! Przesyłki kurierskie za pośrednictwem AlleKurier to pewna i bezpieczna opcja. Postaw na szybką dostawę do kraju sąsiadującego z Polską!

Paczka do Urugwaju

Wyślij paczkę do Ameryki Południowej korzystając z oferty AlleKurier! Nadaj paczkę do Urugwaju, a twoja przesyłka dotrze w 3-5 dni roboczych. Przewidywany czas doręczenia nie uwzględnia czasu ewentualnych odpraw celnych. Urugwaj czekaj już z zaparzoną Yerba Mate na twoją przesyłkę.

Paczka do Uzbekistanu

Przesyłki zagraniczne do Uzbekistanu z AlleKurier! Nadaj paczkę do kraju, przez który przechodził Jedwabny Szlak. Czas doręczenia przesyłki wynosi od 3 do 7 dni roboczych. Czas może być krótszy w zależności od wybranej oferty. Wybierz najlepszą opcję dla siebie i nadaj paczkę.

Paczka do Wielkiej Brytanii

Chcesz wysłać prezent królowej? Świętnie się składa, bo z AlleKurier wyślesz przesyłki do Wielkiej Brytanii! Wybierz z kilku opcji nadania paczki. Od wybranej opcji będzie zależał szacowany czas dostawy. Może on wynieść 7 dni roboczych lub nawet 1, lub 2 dni robocze. Buckingham Palace czeka już na twoją przesyłkę!

Paczka do Wietnamu

Przesyłki zagraniczne do Wietnamu z AlleKurier. Twoja paczka dotrze nawet na Półwysep Indochiński! AlleKurier nie dostarczy twojej paczki tylko do Hanoi, ale także do innych miast Wietnamu. Szacowany czas doręczenia wynosi od 3 do 5 dni. Czas doręczenia nie uwzględnia ewentualnej odprawy celnej.

Paczka na Kubę

Przesyłki z firmą AlleKurier docierają na odległą Kubę! Chcesz, żeby twoja paczka trafiła do kraju słynącego z cygar i Cuba Libre? Wybierz jedną z opcji nadania paczki i ciesz się wysokiej jakości dostawą.

Paczka na Węgry

Przesyłki zagraniczne na Węgry z AlleKurier. Twoja paczka zostanie dostarczona nie tylko do pięknego Budapesztu, ale na cały teren kraju pomysłodawców kostki Rubika. Przewidywany czas dostawy zależy od wybranej opcji nadania. Może wynieść maksymalnie od 4 do 5 dni, a w najszybszej opcji nawet 1 dzień.

Paczka do Włoch

Wyślij przesyłkę do Włoch z AlleKurier. Twoja paczka dotrze nawet na krzywą wieżę w Pizie. Szacowany czas dostawy wynosi około od 3 do 5 dni, a najszybciej nawet w jeden dzień. Wybierz jedną z kilku opcji nadania.

Paczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Chcesz, żeby twoja paczka dotarła na Burj Khalifa? Zapoznaj się z ofertą AlleKurier, która pozwoli ci nadać paczkę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Szacowane doręczenie wynosi od 3 do 5 dni roboczych. Przewidywany czas doręczenia nie uwzględnia ewentualnych odpraw celnych.

Paczka na Łotwę

Wyślij paczkę na Łotwę z AlleKurier! Odległość między Warszawą a Rygą wynosi 670 kilometrów. Twoja paczka nadana z AlleKurier pokona każdą odległość, nie tylko do stolicy Łotwy. Szacowany czas doręczenia to od 2 do 3 dni, a najszybciej już nawet w 1 dzień.

Paczka do Republiki Środkowoafrykańskiej

Chcesz wysłać przesyłkę do Republiki Środkowoafrykańskiej? Z AlleKurier to możliwe! Paczka nie tylko zostanie odebrana przez pracownika na terenie całej Polski, ale i dostarczona do dowolnego miejsca nawet w trzy dni robocze. Dodatkowo, wybierając wysyłkę z UPS, przesyłka jest ubezpieczona 323 zł.

Paczka do Samoa Amerykańskiego

Planujesz wysłać paczkę na Samoa? Wiedz, że wysyłka na te wyspy nie stanowi problemu dla AlleKurier! Z każdego miejsca w Polsce nadaj paczkę, którą odbierze kurier. Dotrze ona nawet z trzy dni do celu. Ze względu na odprawę celną, czas ten może ulec zmianie.

Paczka do Andory

Czy wiesz, że AlleKurier dostarcza paczki nawet do Andory? Kurier odbierze paczkę bezpośrednio od nadawcy i dostarczy ją do magazynu, skąd dalej trafi do każdego miejsca w Księstwie. Dodatkowo, przesyłka może być objęta darmowym ubezpieczeniem do 323 zł. Czas dostarczenia to nawet dwa dni, w przypadku standardowej odprawy celnej.

Paczka do Angoli

Wysyłasz do krajów Unii Afrykańskiej? Skorzystaj z oferty wysyłki do Angoli od AlleKurier! Twoja paczka dotrze do dowolnego miejsca, mimo, że kraj ten jest 4 razy większy od Polski. To wszystko nawet w trzy dni i z darmowym ubezpieczeniem do 323 zł, w przypadku wybrania przesyłki UPS.

Paczka do Anguilii

Chcesz dostarczyć paczkę dla kogoś na Morzu Karaibskim? Dla AlleKurier to żaden problem! Mimo, że Anguillę i Warszawę dzieli blisko 8 tys. km, przewoźnik dostarczy paczkę nawet w trzy dni robocze. W ofercie są przesyłki ekspresowe od AlleKurier oraz UPS Express Saver.

Paczka do Antigua i Barbuda

Planujesz wysłać paczkę na wyspy Morza Karaibskiego? AlleKurier wysyła paczki również na Antiguę i Barbudę! Wybierając wysyłkę z UPS lub AlleKurier, przesyłka trafi za Ocean Atlantycki już w trzy dni. Czas ten może się różnić, z powodu odprawy celnej.

Paczka na Antyle Holenderskie

Zamierzasz nadać paczkę na Antyle Holenderskie? AlleKurier może ją dostarczyć! Minimalny czas dostarczenia przesyłki na to liczące niespełna tysiąc km² terytorium, to zaledwie trzy dni. Zmiany w terminie mogą być spowodowane odprawą celną.

Paczka na Arubę

Skorzystaj z oferty AlleKurier! W ofercie jest wysyłka nawet na Arubę. Już w trzy dni Twoja paczka może znaleźć się w zakątkach na Morzu Karaibskim. Kurier odbierze ją bezpośrednio od Ciebie, a przewoźnik UPS lub AlleKurier dostarczy pod wskazany adres.

Paczka na Bahamy

Chcesz zrobić wakacje swojej paczce? Wyślij ją na Bahamy z AlleKurier! W ofercie wysyłka UPS i AlleKurier. Zostanie dostarczona do odległych wysp nawet w trzy dni. Dodatkowo, może zostać objęta darmowym ubezpieczeniem do 323 zł.

Paczka na Barbados

Czy Twoja paczka musi zostać dostarczona na Barbados? To możliwe z AlleKurier! Pokonanie ponad 8 tys. km w linii prostej nie jest problemem dla przewoźników UPS i AlleKurier. Paczka dotrze na wyspiarskie państwo nawet w trzy dni, chyba że odprawa celna wydłuży się.

Paczka do Belize

Wiesz, że lot z Warszawy do Belize trwa aż 50 godzin i wymaga kilku przesiadek? Na szczęście, wysłanie paczki z AlleKurier jest o wiele prostsze! Nawet w trzy dni robocze, przesyłka trafi bezpośrednio od Ciebie, do dowolnego miejsca w tym kraju. Dodatkowo, może zostać ubezpieczona za darmo, do 323 zł.

Paczka do Beninu

Wyślij paczkę do Beninu z AlleKurier! Do kraju, który jest kolebką voodoo, przesyłka może zostać ekspresowo wysłana za pośrednictwem UPS Express Saver lub AlleKurier. I to w nawet w trzy dni, bez wychodzenia z domu. Wystarczy wydrukować i nakleić na paczkę list przewozowy.

Paczka na Bermudy

Bermudy są oddalone od Ameryki Północnej o około 1000 km. Jednak dla AlleKurier to nie jest problem. Nawet w trzy dni, Twoja paczka może zostać dostarczona na wyspę. Pamiętaj jednak o odprawie celnej, która może ten czas wydłużyć.

Paczka do Bhutanu

Wiesz, że wysłanie paczki w Himalaje nie stanowi problemu dla AlleKurier? W ofercie wysyłki do Bhutanu, poza szacowanym czasem doręczenia od trzech dni, znalazło się darmowe ubezpieczenie do 323 zł oraz wybór przewoźnika od UPS Express Saver lub AlleKurier. Skorzystaj z oferty i nadaj paczkę bezpiecznie, ze swojego domu.

Paczka do Boliwii

Choć Boliwia ma dwie stolice - La Paz i Sucre oraz jest większa 3,5 raza od Polski, to AlleKurier dostarczy paczkę dokładnie pod wskazany przez Ciebie adres. Wybierz przewoźnika z oferty na stronie i nadaj paczkę ze swojego domu. W trzy dni znajdzie się ona u celu. Czas ten może się różnić, ze względu na odprawę celną.

Paczka na Bonaire

Wysyłasz paczkę do Ameryki Środkowej? Zrób to z AlleKurier! Skorzystaj z wysyłki do Bonaire, dzięki przewoźnikowi UPS Express Saver lub AlleKurier. Przesyłka dotrze na miejsce nawet w trzy dni robocze i może zostać bezpłatnie ubezpieczona. Czas może się różnić, ze względu na odprawę celną.

Paczka do Botswany

AlleKurier dostarcza paczki nawet do Południowej Afryki! Dostarczenie paczki do Botswany, która oddalona jest od Polski o ponad 8000 km, może trwać jedynie trzy dni. Gotową paczkę kurier odbiera prosto od nadawcy. Czas wysyłki może się różnić, ze względu na odprawę celną.

Paczka na Brytyjskie Wyspy Dziewicze

Wysyłasz paczkę na Brytyjskie Wyspy Dziewicze i martwisz się, że spośród 36 wysp, przewoźnik wybierze tą złą? Z AlleKurier nie ma tego problemu! Przesyłka nawet w trzy dni trafi w odległe miejsce, dokładnie do celu. Korzystając z oferty, można wykorzystać darmowe ubezpieczenie do 323 zł.

Paczka do Burkina Faso

Mimo, że temperatura w Burkina Faso od marca do maja nieraz przekracza 45°C, AlleKurier dostarcza tam paczki cały rok. W ofercie są usługi przesyłek ekspresowych od UPS Express Saver oraz AlleKurier. Nawet w trzy dni, paczka odebrana w Polsce, może znaleźć się w dowolnym miejscu w Burkina Faso. Wyjątek stanowią zmiany spowodowane odprawą celną.

Paczka na Burundi

AlleKurier wysyła paczki nawet do niewielkiego Burundi! Jeśli chcesz skorzystać z oferty, możesz wybrać przewoźnika - UPS Express Saver lub AlleKurier. W obydwu przypadkach Twoja przesyłka dotrze do oddalonego miejsca nawet w trzy dni! Pamiętaj jednak, że ze względu na odprawę celną, czas ten może ulec zmianie.

Paczka na Wyspy Cooka

Czy wiesz, że AlleKurier wysyła również przesyłki do Nowej Zelandii? Nadaj swoją paczkę na Wyspy Cooka i ciesz się szybką dostawą w ciągu 3-5 dni roboczych. Czas ten może ulec zmianie ze względu na ewentualne odprawy celne.

Paczka na Curacao

Wysłanie paczki na Karaiby? To możliwe! Nadaj swoją paczkę na Curacao razem z AlleKurier a Twoja paczka dotrze na miejsce w ciągu 3-5 roboczych. Uwaga: Przewidywany czas doręczenia może ulec wydłużeniu ze względu na ewentualne odprawy celne.

Paczka do Czadu

Chcesz wysłać paczkę do Afryki? z AlleKurier to nic trudnego! Nadaj swoją przesyłkę do Czadu a zostanie dostarczona w ciągu 3-5 dni roboczych. Przewidywany czas dostawy nie obejmuje możliwej odprawy celnej

Paczka do Czarnogóry

Wyślij swoją przesyłkę do Czarnogóry korzystając z usług AlleKurier! Wybierając przewoźnika UPS dotrze ona na miejsce już w 2 dni! Standardowy czas doręczenia to 3-5 dni roboczych. Pamiętaj jednak, że czas ten nie uwzględnia ewentualnych odpraw celnych.

Paczka na Dominikanę

Chcesz wysłać paczkę na słoneczną Dominikanę? Zrób to korzystając z usług AlleKurier! Wybierając przewoźnika UPS lub AlleKurier, twoja przesyłka dotrze na miejsce w ciągu 3-5 dni roboczych. Przewidywany czas doręczenie nie obejmuje ewentualnych odpraw celnych.

Paczka do Dżibuti

Wysyłka paczki do Dżibuti? Brzmi egzotycznie, prawda? Z AlleKurier jest to możliwe! Wybierając jednego z dwóch dostępnych przewoźników, przesyłka zostanie doręczona w ciągu 3-5 dni roboczych.

Paczka do Erytrei

Musisz wysłać paczkę do Erytrei w Afryce? AlleKurier Ci w tym pomoże! Wybierz przewoźnika AlleKurier lub UPS, który dostarczy przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych. Uwaga: orientacyjny czas doręczenia paczki może ulec zmianie przez możliwe odprawy celne.

Paczka do Etiopii

Potrzebujesz wysłać paczkę do Etiopii? Nic trudnego! Skorzystaj z usług AlleKurier, które umożliwiają wysyłki zagraniczne, nawet poza granice Europy. Szacowany czas dostawy to 3-5 dni roboczych. Przewidywany czas doręczenia nie uwzględnia możliwych odpraw celnych.

Paczka na Fidżi

Wysyłka paczki aż na Ocean Spokojny? Z AlleKurier jest to możliwe! Nadając paczkę na Fidżi wybierz jednego z dwóch przewoźników a twoja paczka dotrze na miejsce w ciągu 3-5 dni roboczy. Orientacyjny czas doręczenie nie uwzględnia możliwej odprawy celnej

Paczka do Finlandii

Potrzebujesz wysłać paczkę do Finlandii? Zrób to razem z AlleKurier! Wybierz przewoźnika UPS Express Saver a twoja przesyłka dotrze na miejsce już w 2 dni. Standardowy czas doręczenia to 3-5 dni robocze. Czas ten może ulec zmianie ze względu na możliwe odprawy celne.

Paczka do Gabonu

Wyślij paczkę do Gabonu z razem AlleKurier! Wybierz przewoźnika AlleKurier lub UPS a Twoja paczka dotrze na miejsce w ciągu 3-5 dni roboczych. Pamiętaj jednak, że czas ten nie uwzględnia ewentualnych odpraw celnych.

Paczka do Gambii

Zamierzasz nadać przesyłkę do Gambii? Dzięki wysyłkom zagranicznym od AlleKurier jest to możliwe! Swoje paczki możesz wysyłać zarówno do państwo Europejskich jak i poza jej granice. Szacowany czas dostawy to 3-5 dni roboczych. Czas ten może ulec zmianie ze względu na możliwe odprawy celne.

Paczka do Ghany

Wysyłka paczki do gorącej Afryki? Razem z AlleKurier jest to możliwe! Wybierając jednego z dostępnych przewoźników, twoja przesyłka dotrze na miejsce w ciągu 3-5 dni roboczych. Przewidywany czas dostawy może ulec wydłużeniu ze względu na możliwe odprawy celne.

Paczka do Grenady

Zapewnij swojej paczce wyjazd na Karaiby, dzięki AlleKurier! Nadaj paczkę do Grenady a po odebraniu od kuriera dotrze do miejsca docelowego w ciągu 3-5 dni roboczych. Czas ten jednak nie uwzględnia ewentualnych odpraw celnych.

Paczka do Gruzji

Wyślij swoją paczkę do Gruzji dzięki AlleKurier! Wybierając przewoźnika AlleKurier lub UPS, Twoja paczka dotrze na miejsce w przeciągu 3-5 dni roboczych. Przewidywany czas doręczenia nie bierze pod uwagę możliwych odpraw celnych.

Paczka na Guam

Chcesz wysłać paczkę na wyspę Guam? AlleKurier dostarcza przesyłki nawet na teren Stanów Zjednoczonych! Wybierz jednego z dostępnych przewoźników a Twoja paczka pojawi się na miejscu w ciągu 3-5 dni roboczych. Uwaga: orientacyjny czas doręczenia nie uwzględnia możliwych odpraw celnych.

Paczka do Gujany

Musisz wysłać paczkę do Ameryki? Nic trudnego! Nadaj przesyłkę do Gujany razem z AlleKurier, a dotrze na miejsce w ciągu 3-5 dni roboczych. Orientacyjny czas doręczenie nie uwzględnia możliwej odprawy celnej

Paczka do Gujany Francuskiej

Wysyłka paczki do Francji? Z AlleKurier jest to naprawdę proste! Nadaj przesyłkę do Gujany Francuskiej, a dotrze na miejsce w ciągu 3-5 dni roboczych. Orientacyjny czas doręczenie nie uwzględnia możliwej odprawy celnej

Paczka do Gwadelupy

Potrzebujesz wysłać paczkę do Gwadelupy? AlleKurier dostarcza przesyłki niemalże na całym świecie! Wybierz przewoźnika UPS lub AlleKurier a Twoja paczka dotrze na miejsce w ciągu 3-5 dni roboczych. Pamiętaj jednak, że podany czas doręczenia nie uwzględnia możliwych odpraw celnych.

Paczka do Gwatemali

Czy wysłanie paczki do Gwatemali jest możliwe? Z AlleKurier jak najbardziej! Wszystko dzięki możliwości wysyłki zagranicznej. Wybierz dostępnego przewoźnika a Twoja przesyłka dotrze na miejsce w ciągu 3-5 dni roboczych. Przewidywany czas dostawy nie obejmuje możliwej odprawy celnej.

Paczka do Gwinei

Wyślij paczkę do Gwinei z AlleKurier. Każda odległość jest do pokonania, nawet do tak odległego kraju zachodniej Afryki. Szacowany czas doręczenia wynosi od 3 do 5 dni. Nie wlicza się w czas dostawy czasu na ewentualne odprawy celne. Wybierz opcję nadania i wyślij paczkę z AlleKurier.

Paczka do Gwinei Równikowej

Chcesz wysłać paczkę do odległej Afryki? Twoja paczka z AlleKurier dotrze nawet na równik do Gwinei Równikowej. Szacowany czas dostawy wynosi od 3 do 5 dni roboczych. Przewidywany czas doręczenia nie uwzględnia czasu ewentualnych odpraw celnych.

Paczka do Gwinei Bissau

Przesyłki zagraniczne do Gwinei Bissau z AlleKurier. Gwinea Bissau leży w zachodniej Afryce, ale dla AlleKurier to nie problem, żeby dostarczyć tam paczkę. Szacowany czas doręczenia wynosi od 3 do 5 dni. Nie wlicza się w czas dostawy czasu na ewentualne odprawy celne. Wybierz opcję nadania i wyślij paczkę z AlleKurier.

Paczka na Haiti

Wyślij paczkę na Haiti z AlleKurier. Paczki wysłane z AlleKurier, docierają nawet na tak odległe wyspy jak Haiti. Szacowany czas doręczenia na wyspę wynosi od 3 do 5 dni roboczych. Wybierz opcję nadania i nadaj przesyłkę z AlleKurier.

Paczka do Honduras

Honduras to państwo oddalone od Polski o 9693 kilometry. Taka odległość nie stanowi problemu dla firmy AlleKurier. Wybierz opcję nadania i nadaj przesyłkę z AlleKurier. Szacowany czas doręczenia wynosi od 3 do 5 dni roboczych. Nie wlicza się w czas dostawy czasu na ewentualne odprawy celne.

Paczka do Hong Kongu

Wyślij paczkę do Hong Kongu z AlleKurier! Neonowy tygrys, bo tak nazywany jest Hongkong nie stanowi problemu do przesłania przesyłek. Szacowany czas doręczenia wynosi od 3 do 5 dni, a najszybciej nawet w 2 dni robocze. Przewidywany czas dostawy nie uwzględnia czasu na ewentualne odprawy celne.

Paczka do Indonezji

Chcesz wysłać przesyłkę do odległej Indonezji? AlleKurier dostarczy przesyłki nawet na piękne Indonezyjskie plaże! Nieprzenikniona dżungla nie będzie żadnym problemem. Szacowany czas doręczenia wynosi od 3 do 5 dni. Nie wlicza się w czas dostawy czasu na ewentualne odprawy celne. Wybierz przewoźnika i wyślij paczkę z AlleKurier.

Paczka do Irlandii Północnej

Irlandia Północna stanowi część Zjednoczonego Królestwa. Tak samo, jak dobra wysyłka stanowi dewizę AlleKurier. Wybierz opcję nadania i wyślij paczkę z AlleKurier. Szacowany czas doręczenia wynosi od 4 do 5 dni.

Paczka na Jamajkę

Chcesz wysłać paczkę do kraju Boba Marleya? AlleKurier umożliwia nadanie przesyłki na odległą Jamajkę. Poczuj rytm reggae, wybierz przewoźnika i wyślij paczkę. Szacowany czas doręczenia wynosi od 3 do 5 dni. Nie wlicza się w czas dostawy czasu na ewentualne odprawy celne.

Paczka na Kajmany

Chcesz wysłać paczkę na Karaiby? AlleKurier umożliwia nadanie przesyłki na odległe Kajmany. Twoja paczka dotrze do stolicy Kajmanów - George Town i nie tylko. Wybierz przewoźnika i wyślij paczkę. Szacowany czas doręczenia wynosi od 3 do 5 dni. Nie wlicza się w czas dostawy czasu na ewentualne odprawy celne.

Paczka do Kambodży

Przesyłki zagraniczne do Kambodży z AlleKurier. Twoja paczka dotrze na Półwysep Indochiński bez problemu. Wybierz przewoźnika i wyślij paczkę. Szacowany czas doręczenia wynosi od 3 do 5 dni. Nie wlicza się w czas dostawy czasu na ewentualne odprawy celne.

Paczka do Kamerunu

Wyślij paczkę do Kamerunu z AlleKurier! Nasza firma dociera nawet do Afryki Środkowej do odległej Zatoki Gwinejskiej. Szacowany czas doręczenia wynosi od 3 do 5 dni. Nie wlicza się w czas dostawy czasu na ewentualne odprawy celne. Wybierz opcję nadania i wyślij paczkę z AlleKurier.

Paczka do Kataru

Wyślij paczkę do Kataru z AlleKurier! Nasza firma dociera nawet na Półwysep Arabski. Szacowany czas doręczenia wynosi od 3 do 5 dni. Nie wlicza się w czas dostawy czasu na ewentualne odprawy celne. Wybierz opcję nadania i wyślij paczkę z AlleKurier.

Paczka do Kenii

Przesyłki zagraniczne do Kenii z AlleKurier! Kenia to kraj położony nad przepięknym Jeziorem Wiktorii, które jest źródłem Nilu. AlleKurier dotrze i tam! Szacowany czas doręczenia wynosi od 3 do 5 dni. Nie wlicza się w czas dostawy czasu na ewentualne odprawy celne. Wybierz opcję nadania i wyślij paczkę!

Paczka na Kiribati

Kiribati to malutkie państwo wyspiarskie położone na Oceanie Spokojnym. Jedną z zamieszkałych osad jest miejscowość Poland! AlleKurier dociera nawet tam! Szacowany czas doręczenia wynosi od 3 do 5 dni. Nie wlicza się w czas dostawy czasu na ewentualne odprawy celne. Wybierz opcję nadania i wyślij paczkę z AlleKurier.

Paczka na Komory

Przesyłki zagraniczne na Komory z AlleKurier! Nasza firma dociera nawet do tego malutkiego państwa. Szacowany czas doręczenia wynosi od 3 do 5 dni. Nie wlicza się w czas dostawy czasu na ewentualne odprawy celne. Wybierz opcję nadania i wyślij paczkę z AlleKurier.

Paczka do Demokratycznej Republiki Konga

Wyślij paczkę do Demokratycznej Republiki Konga z AlleKurier. Demokratyczna Republika Konga to drugie największe państwo Afryki! Szacowany czas doręczenia wynosi od 3 do 5 dni. Nie wlicza się w czas dostawy czasu na ewentualne odprawy celne. Wybierz opcję nadania i wyślij paczkę z AlleKurier.

Paczka do Korei Południowej

Wyślij paczkę do Korei Południowej z AlleKurier. Twoja paczka dotrze nie tylko do Seulu, który jest stolicą tego azjatyckiego państwa. Wysyłka jest możliwa do wielu miast w Korei. Szacowany czas doręczenia wynosi od 3 do 5 dni a najkrócej od 2 do 3 dni. Nie wlicza się w czas dostawy czasu na ewentualne odprawy celne. Wybierz opcję nadania i wyślij paczkę z AlleKurier.

Paczka do Kosrae

Twoja przesyłka ma dotrzeć do Kosrae? Zrób to z AlleKurier! Wybierz, czy wolisz wysłać swoją paczkę za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier lub UPS Express Saver. Na miejsce powinna dotrzeć w ciągu od 3 do 5 dni roboczych! Czas doręczenia może ulec zmianie ze względu na odprawy celne.

Paczka do Laosu

Laos jest 1,3 razy mniejszy od Polski. Tam również sięga AlleKurier. Wybierz, czy wolisz wysłać swoją paczkę za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier, UPS Express Saver czy może FedEx? Na miejscu powinna dotrzeć w przeciągu od 3 do 5 dni roboczych! Czas doręczenia może ulec zmianie ze względu na odprawy celne.

Paczka do Lesoto

Czy wiedziałeś, że w Lesoto ruch drogowy jest lewostronny? Jednak, to nie przeszkadza AlleKurier w pracy. Wyślij swoją paczkę za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier lub UPS Express Saver. Twoja paczka może być na miejscu już tylko w ciągu 3 dni roboczych! Przewidywany czas doręczenia nie uwzględnia czasu ewentualnych odpraw celnych.

Paczka do Liberii

W Liberii 95% mieszkańców to plemiona tubylcze takie jak Mande, oraz Kru. W AlleKurier dostarczamy przesyłki na cały świat. Skorzystaj z przesyłki ekspresowej AlleKurier lub UPS Express Saver. Twoja paczka powinna dotrzeć w ciągu od 3 do 5 dni roboczych! Czas doręczenia może ulec zmianie ze względu na odprawy celne.

Paczka do Macedonii

Chcesz wysłać przesyłkę do Macedonii, państwa znajdującego się na Półwyspie Iberyjskim? Dobrze się składa! AlleKurier jest w stanie ją dostarczyć. Wybierz, czy wolisz wysłać swoją paczkę za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier lub UPS Express Saver. Na miejsce powinna dotrzeć w ciągu od 2 do 5 dni roboczych! Czas doręczenia może ulec zmianie ze względu na odprawy celne.

Paczka na Madagaskar

Madagaskar jest czwarta największą wyspą na świecie. Tam również AlleKurier sięga. Wybierz, czy wolisz wysłać swoją paczkę za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier lub UPS Express Saver. Na miejsce powinna dotrzeć w ciągu od 3 do 5 dni roboczych! Czas doręczenia może ulec zmianie ze względu na odprawy celne.

Paczka do Makao

Chcesz wysłać paczkę do kraju gdzie walutą jest Pataca? Tam również AlleKurier sięga. Wybierz, czy wolisz wysłać swoją paczkę za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier, FedEx lub UPS Express Saver. Na miejsce powinna dotrzeć w ciągu od 3 do 5 dni roboczych! Czas doręczenia może ulec zmianie ze względu na odprawy celne.

Paczka do Malawi

Wiedziałeś, że Malawi leży w Afryce Wschodniej? Wyślij tam paczkę z AlleKurier! Zdecyduj komu chcesz ją powierzyć, może FedEx czy UPS to jedne z kilku propozycji. Czas dostarczenia wynosi już tylko od 3 dni roboczych! Przewidywany czas doręczenia nie uwzględnia czasu ewentualnych odpraw celnych.

Paczka na Malediwy

Malediwy to archipelag około 1190 małych wysepek. Dla AlleKurier to nie problem, znajdziemy tę konkretną. Skorzystaj z przesyłki ekspresowej AlleKurier lub UPS Express Saver. Twoja paczka powinna dotrzeć w ciągu od 3 do 5 dni roboczych! Przewidywany czas doręczenia nie uwzględnia czasu ewentualnych odpraw celnych.

Paczka na Mali

Wiedziałeś, że Mali leży w Afryce Zachodniej? Wyślij tam paczkę z AlleKurier! Wybierz, czy wolisz wysłać swoją paczkę za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier, FedEx lub UPS Express Saver. Na miejsce powinna dotrzeć w ciągu od 3 do 5 dni roboczych! Czas doręczenia może ulec zmianie ze względu na odprawy celne.

Paczka na Wyspy Marshalla

Wyspy Marshalla składają się z 1225 wysepek. Czy chcesz, aby twoja paczka dotarła na jedną z nich? Z AlleKurier nie ma nic prostszego! Wybierz, czy wolisz wysłać swoją paczkę za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier lub UPS Express Saver. Na miejsce powinna dotrzeć w ciągu od 3 do 5 dni roboczych! Czas doręczenia może ulec zmianie ze względu na odprawy celne.

Paczka na Martynikę

Martynika to górzysta wyspa pochodzenia wulkanicznego. Wyślij tam paczkę z AlleKurier! Wybierz, czy wolisz wysłać swoją paczkę za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier lub UPS Express Saver. Na miejsce powinna dotrzeć w ciągu od 3 do 5 dni roboczych! Czas doręczenia może ulec zmianie ze względu na odprawy celne.

Paczka do Mauretanii

Twoja paczka ma dotrzeć do Mauretanii? Czyli Islamskiej Republiki Mauretańskiej. Nadaj swoją paczkę z AlleKurier. Skorzystaj z przesyłki ekspresowej AlleKurier lub UPS Express Saver. Twoja paczka powinna dotrzeć w ciągu od 3 do 5 dni roboczych! Czas doręczenia może ulec zmianie ze względu na odprawy celne.

Paczka na Mauritius

Mauritius należy do Republiki Mauritiusu. Wybierz, czy wolisz zrobić to za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier czy UPS Express Saver. Twoja paczka może być na miejscu już tylko w ciągu 3 dni roboczych! Przewidywany czas doręczenia nie uwzględnia czasu ewentualnych odpraw celnych.

Paczka na Majottę

Majotta to francuska wyspa położona w archipelagu Komorów na Oceanie Indyjskim. Czy chcesz, aby twoja paczka tam dotarła? Z AlleKurier nie ma nic prostszego! Wybierz, czy wolisz wysłać swoją paczkę za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier lub UPS Express Saver. Na miejsce powinna dotrzeć w ciągu od 3 do 5 dni roboczych! Czas doręczenia może ulec zmianie ze względu na odprawy celne.

Paczka do Mikronezji

Mikronezję zamieszkuje około 450 tys. ludzi! Czy chcesz któremuś z nich wysłać paczkę? Zdecyduj, czy wolisz zrobić to za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier czy UPS Express Saver. Twoja paczka może być na miejscu już tylko w ciągu od 3 dni roboczych! Przewidywany czas doręczenia nie uwzględnia czasu ewentualnych odpraw celnych.

Paczka na Montserrat

Montserrat to wyspa odkryta przez Krzysztofa Kolumba w 1493 roku. Nadaj swoją paczkę do Montserrat z AlleKurier. Wybierz, czy wolisz zrobić to za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier czy UPS Express Saver. Twoja paczka może być na miejscu już tylko w ciągu 3 dni roboczych! Czas doręczenia może ulec zmianie ze względu na odprawy celne.

Paczka do Mozambiku

Chcesz wysłać paczkę do Mozambiku? Z AlleKurier nie ma nic prostszego! Wybierz, czy wolisz wysłać swoją paczkę za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier lub UPS Express Saver. Na miejsce powinna dotrzeć w ciągu od 3 do 5 dni roboczych! Czas doręczenia może ulec zmianie ze względu na odprawy celne.

Paczka do Namibii

Chcesz wysłać paczkę do Namibii? Z AlleKurier nie ma nic prostszego! Wyślij swoją paczkę za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier lub UPS Express Saver. Twoja paczka może być na miejscu już tylko w ciągu 3 dni roboczych! Przewidywany czas doręczenia nie uwzględnia czasu ewentualnych odpraw celnych.

Paczka do Nepalu

80% powierzchni Nepalu pokrywają góry o wysokości powyżej 6000 m. n. p. m., ale dla AlleKuriera nie stanowi to żadnego kłopotu. Twoja paczka bez problemów pokona 5800 km dzielących Polskę i Nepal docierając do odbiorcy. Paczki odbierane są z całej Polski i dostarczane na miejsce nawet w 3 dni. Odprawy celne mogą wydłużyć czas wysyłki.

Paczka na Nevis

Chcesz wysłać paczkę na wyspę Nevis, na której urodził się jeden z ojców założycieli Stanów Zjednoczonych Ameryki, Alexander Hamilton? AlleKurier dostarczy Twoją przesyłkę nawet na Karaiby! Paczki odbierane są z całej Polski i dostarczane na miejsce nawet w 3 dni. Odprawy celne mogą wydłużyć czas wysyłki.

Paczka do Nigru

Czy wiesz, że Niger zajmuje powierzchnię 4 razy większą niż Polska? Możesz nadać bezproblemowo swoją paczkę do tego kraju bez wychodzenia z domu z pomocą firmy AlleKurier! Wybrać można dwie opcje przesyłek ekspresowych, które mogą pokonać ponad 3000 km dzielących Polskę i Niger nawet w 3 dni. W szacowany czas dostarczenia przesyłki nie jest wliczona odprawa celna.

Paczka do Nigerii

Nadaj tanio Swoją paczkę do Nigerii z AlleKurier! Zostanie ona odebrana od Ciebie z terenu całej Polski. Może ona dotrzeć na miejsce nawet w 3 dni! Przewidywany czas dostawy nie uwzględnia potencjalnych odpraw celnych.

Paczka do Nikaragui

Wiesz, że w Nikaragui zamieszkuje około 100 Polaków? Jeśli chcesz wysłać któremuś z nich przesyłkę, to z AlleKurier będzie to wyjątkowo łatwe! Paczki odbierane są z całej Polski i dostarczane na miejsce nawet w 3 dni. Zamówienia i opłaty dokonasz bez wychodzenia z domu przez Internet. Odprawy celne mogą wydłużyć czas doręczenia.

Paczka do Nowej Kaledonii

Nowa Kaledonia znajduje się aż 15 587 km od Polski, ale z pomocą usług firmy AlleKurier odległość ta nie stanowi przeszkód. Twoja paczka może dotrzeć na miejsce nawet w 3 dni a odbiór zamówisz nie wychodząc z domu! Przewidywany czas dostawy nie uwzględnia odpraw celnych.

Paczka na Palau

Palau to państwo wyspiarskie na Oceanie Spokojnym znajdujące się 11 tysięcy km od Polski. AlleKurier dociera także tam! Paczki odbierane są z całej Polski i dostarczane na miejsce nawet w 3 dni. Zamówienia i opłaty dokonasz bez wychodzenia z domu przez Internet. Odprawy celne mogą wydłużyć czas doręczenia.

Paczka do Panamy

Panamę i Polskę dzieli aż 10000 km! Odległość ta nie stanowi jednak przeszkód, jeśli korzystasz z usług firmy AlleKurier! Nie wychodząc z domu wybierzesz najodpowiedniejszą ofertę dostawy oraz dokonasz opłat. ! Paczki odbierane są z całej Polski i dostarczane na miejsce nawet w 3 dni. Odprawy celne mogą wydłużyć czas doręczenia.

Paczka do Papui Nowej Gwinei

Wyślij paczkę do Papui Nowej Gwinei z AlleKurier! Przesyłka z może dotrzeć na miejsce nawet w 3 dni! Możliwość odbioru z całej Polski. Przewidywany czas doręczenia nie uwzględnia czasu ewentualnych odpraw celnych.

Paczka do Polinezji Francuskiej (Tahiti)

Chcesz wysłać paczkę na wyspę Tahiti należącą do Polinezji Francuskiej? Nic prostszego! Z pomocą usług firmy AlleKurier wyślesz swoją paczkę w podróż liczącą 16000 km bez wychodzenia z domu! Przesyłka może dotrzeć na miejsce nawet w 3 dni! Możliwość odbioru z całej Polski. Przewidywany czas doręczenia nie uwzględnia czasu ewentualnych odpraw celnych.

Paczka do Ponape

Wyślij paczkę do Ponape, największego z czterech stanów wchodzących w skład Sfederowanych Stanów Mikronezji razem z AlleKurier! Przesyłka może dotrzeć z Polski na miejsce nawet w 3 dni! Możliwość odbioru z całej Polski. Przewidywany czas doręczenia nie uwzględnia czasu ewentualnych odpraw celnych.

Paczka na Mariany Północne

Przesyłka na Mariany Północne może dotrzeć z Polski na miejsce nawet w 3 dni! Możliwość odbioru z całej Polski. Przewidywany czas doręczenia nie uwzględnia czasu ewentualnych odpraw celnych.

Paczka do Puerto Rico

Twoja paczka powinna poczuć latynoskie rytmy? Wyślij ją do Puerto Rico razem z AlleKurier! Twoja przesyłka powinna dotrzeć już w 3-5 dni roboczych. Zapewniamy odbiór od nadawcy, odprawę oraz bezpieczny transfer do celu!

Paczka do RPA

Chcesz wysłać swoją przesyłkę na odpoczynek? Ciekawym wyborem będzie Pałac Zaginionego Miasta, który jest największym na świecie ośrodkiem hotelowym położonym w RPA. AlleKurier zapewni Twojej paczce bezpieczny transfer prosto do Afryki i to w ciągu 3-5 dni roboczych! Co więcej sami przyjedziemy po Twoją paczkę, zadbamy o jej odprawę oraz nadanie.

Paczka do Reunionu

Reunion posiada dwa wulkany stanowiące miejsce ekstremalnych wycieczek dla tych najodważniejszych. AlleKurier nie boi się wyzwań i gwarantuje szybką dostawę przesyłek właśnie w to miejsce. Paczka trafi do swojego odbiorcy 3-5 dni roboczych. Do Twoich obowiązków należy jedynie wydrukowanie i naklejenie listu przewozowego. Resztę pozostaw nam!

Paczka na Rotę

Aż 11022 kilometrów dzieli Rotę od Polski. Taka odległość nie stanowi problemu dla AlleKurier! Postaramy się doręczyć Twoją paczkę już w 3-5 dni roboczych. Zapewniamy odbiór przesyłki z domu na terytorium całej Polski, odprawę celną oraz transfer.

Paczka do Rwandy

Rwanda to kraj 12 razy mniejszy od Polski. AlleKurier dociera także tu! Szacowane doręczenie twojej przesyłki to 3-5 dni roboczych. Zapewniamy odbiór, odprawę celną oraz nadanie. Z nami Twoja paczka bezpiecznie dotrze na miejsce.

Paczka na Sabę

Czy wiesz, że ta mała wysepka należy do Holandii? Jeśli chcesz właśnie tu nadać swoją paczkę, skorzystaj z usług AlleKurier! Zawsze szybko i bezpiecznie! Zapewniamy ekspresowe dostawy dzięki czemu Twoja paczka trafi do rąk odbiorcy już w 3-5 dni roboczych. Formalności zostaw nam!

Paczka na Saipan

Północ wyspy stanowią zapierające dech w piersiach rafy koralowe. Jeśli chcesz zapewnić swojej paczce niezapomniane widoki, wyślij ją tu razem z AlleKurier! Gwarantujemy odbiór przesyłki z całej Polski, odprawę celną oraz transfer. Tylko 3-5 dni roboczych może dzielić Twoją paczkę od teleportacji w to piękne miejsce.

Paczka na Wyspy Salomona

900 wysp wchodzących w skład Wysp Salomona to nie problem dla AlleKurier. Ze swoja przesyłką dotrzesz na każdą z nich! Daj nam maksymalnie 5 dni na bezpieczne doręczenie Twojej paczki. Odbierzemy ją z każdego zakątka Polski, przetransportujemy na magazyn a następnie zajmiemy się odprawą celną i dostarczeniem! Wspomniana odprawa może mieć wpływ na czas dotarcia przesyłki do odbiorcy.

Paczka do Salwadoru

Najmniejszy i najgęściej zaludniony kraj Ameryki Środkowej? Tak to Salwador! Działamy i tu! Wyślij z AlleKurier swoją paczkę, która dotrze do odbiorcy w ciągu 3-5 dni roboczych. Pamiętaj, że konieczna odprawa celna może wpłynąć na czas doręczenia.

Paczka do Samoa Zachodniego

Samoa Zachodnie składa się aż z 9 wysp wulkanicznych. Nam jednak nie straszny gorący klimat! Dostarczymy Twoją paczkę nawet tu! AlleKurier gwarantuje odbiór z całej Polski, transport do magazynu, konieczną odprawę celną oraz nadanie przesyłki. Jeśli odprawa pójdzie płynnie Twoja paczka dotrze już w 3-5 dni roboczych!

Paczka do Senegalu

Dla miłośników rajdów terenowych stolica tego kraju kojarzy się przede wszystkim ze słynnym rajdem Dakar. Mimo, że sam Dakar uważany jest za najtrudniejszy na świecie, wysłanie tam paczki z AlleKurier jest rzeczą banalnie prostą! Odbierzemy od Was przesyłkę i nadamy bezpośrednio do Senegalu! Wszelkie formalności zostawcie nam. Przewidywany czas dostawy to 3-5 dni roboczych.

Paczka na Seszele

Wiedziałeś, ze stolica Seszeli jest najmniejszą stolicą świata? AlleKurier dociera i w takie zakątki! Z nami bez problemu nadasz swoją paczkę a my dostarczymy ją w 3-5 dni roboczych. Odprawa celna? O nic się nie musisz martwić, bo sami o to zadbamy!

Paczka do Sierra Leone

Od sawanny po lasy deszczowe tak właśnie działa AlleKurier! Zróżnicowane środowisko nie stanowi dla nas przeszkód! Już dzis nadaj z nami swoją paczkę do Sierra Leone a my dostarczymy ją w 3-5 dni roboczych! Czas ten może się różnić z uwagi na konieczność odprawy celnej.

Paczka na Sri Lankę

Uwielbiamy zapach herbaty, dlatego AlleKurier z przyjemnością dostarczy Twoją paczkę do Sri Lanki, gdzie istnieje aż 1600 fabryk herbaty! Twoją przesyłkę odbierzemy z każdego miejsca w Polsce i doręczymy od 3-5 dni roboczych do odbiorcy. Konieczność odprawy może wpłynąć na czas dostarczenia.

Paczka do St. Barthelemy

St. Barthelemy to miejsce wypoczynku wielu celebrytów. Jeśli to również docelowe miejsce nadania Twojej przesyłki z chęcią się tym zajmiemy! Z AlleKurier twoja przesyłka dotrze już w 3-5 dni roboczych. Kwestię odprawy zostaw nam!

Paczka na St. Croix

Skoro Kolumb dotarł do tej wyspy dla AlleKurier nie będzie to również problem! Wyślemy Twoją paczkę na St .Croix! Zapewniamy bezpośredni odbiór z domu, odprawę celną i transport. Twoja przesyłka powinna pojawić się na Wyspach Dziewiczych od 3-5 dni roboczych.

Paczka na St. Eustatius

Ta niewielka wysepka należąca do Holandii może stać się celem podróży Twojej paczki z AlleKurier. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Dopilnujemy wszelkich formalności związanych z transferem oraz odprawą. Twoja przesyłka może dotrzeć na miejsce w 3-5 dni roboczych.

Paczka na St. John

To miejsce jest zamglone średnio 124 dni w roku. AlleKurier dostarczy Twoją przesyłkę do St. John nawet podczas gęstej mgły! Odbierzemy przesyłkę z Twojego domu i zapewnimy jej odprawę i bezpieczny transport do celu. Przewidywany czas dostawy to 3-5 dni roboczych.

Paczka do St. Kitts

Najmniejszy kraj na Karaibach? St. Kitts mimo swej wielkości nie umknęło naszej uwadze. Z AlleKurier szybko i bezpiecznie dostarczysz tu swoją przesyłkę. Zajmiemy się odbiorem, odprawą i nadaniem! 3-5 dni roboczych na doręczenie? Z nami to możliwe!

Paczka na St. Lucia

Wiesz, że to jedyny kraj na świecie z przejezdnym aktywnym wulkanem? Brzmi strasznie? My się nie boimy! AlleKurier dostarczy Twoją przesyłkę nawet tam! Postaramy się o szybką realizację od 3-5 dni roboczych!

Paczka na St. Maarten

Chcesz dać swojej paczce odpocząć? AlleKurier zapewni jej podróż na Karaiby! Wystarczy, że spakujesz swoją przesyłkę, a my zadbamy o jej transfer i dokumenty. Z nami bezpiecznie dotrze do St. Maarten od 3-5 dni roboczych!

Paczka do St. Martin

Wyślij swoją paczkę do St. Martin razem z AlleKurier! Nasze przesyłki docierają nawet w tak oddalone rejony! Zadbamy o komfortową podróż Twojej paczki. Z nami dotrze ona do celu od 3-5 dni roboczych. Zapewniamy odbiór z domu, odprawę celną oraz nadanie!

Paczka na St. Thomas

Chcesz, aby Twoja paczka miała okazję sprawdzić jak wygląda lazur morza? Wyślij ją z AlleKurier do St. Thomas! Wystarczy, że dasz nam 3-5 dni roboczych na dostarczenie przesyłki do celu. Transfer i odprawa to nasza działka! Tobie pozostaje tylko czekać na wiadomość od uradowanego odbiorcy.

Paczka do St. Vincent i Grenadyny

8241 kilometrów - dokładnie taka odległość dzieli ten kraj od Polski. Bez obaw AlleKurier dotrze tu z Twoją przesyłką w ciągu 3-5 dni roboczych! Zapewniamy odbiór paczki z całej Polski, odprawę oraz nadanie. Odprawa może mieć wpływ na czas doręczenia.

Paczka do Swazilandu

Twoja przesyłka chce zobaczyć Hlane National Park w Swazilandzie? Z AlleKurier jest to możliwe! Paczki odbierane są z całej Polski i dostarczane na miejsce nawet w 3 dni. Odprawy celne mogą wydłużyć czas wysyłki.

Paczka do Surinamu

Po przeliczeniu na mieszkańców uznaje się, że w tym kraju używa się najwięcej fajerwerków na świecie! Chcesz zapewnić swojej przesyłce wystrzałową podróż? Z AlleKurier to możliwe! Twoja paczka powinna dotrzeć na miejsce w ciągu 3-5 dni roboczych. Wszelkie formalności zostaw nam!

Paczka do Tanzanii

Chcesz, żeby Twoja paczka została wysłana w okolice Kilimandżaro? AlleKurier pozwala Ci z łatwością dostarczyć przesyłkę nawet do Tanzanii! Paczki odbierane są z całej Polski i dostarczane na miejsce nawet w 3 dni. Odprawy celne mogą wydłużyć czas wysyłki.

Paczka do Timoru Wschodniego

Czy wiesz, że z Polski do Timoru Wschodniego jest aż 11882 km w linii prostej? AlleKurier dostarcza przesyłki aż tam! Paczki odbierane są na terenie całej Polski i dostarczane na miejsce nawet w 3 dni! Odprawa celna może wpłynąć na czas dostarczenia przesyłki i nie jest wliczona w szacowany czas dostawy.

Paczka na Tinian

Na wyspie Tinian wchodzącej w skład Marianów Północnych zamieszkuje 4900 osób. Z firmą AlleKurier nie ma nic prostszego, niż wysłać którejś z nich paczkę! Paczki odbierane są z całej Polski i dostarczane na miejsce nawet w 3 dni. Odprawy celne mogą wydłużyć czas wysyłki.

Paczka do Togo

Jeśli chcesz, żeby Twoja przesyłka zobaczyła obszar Koutammakou w Togo wpisany na listę UNESCO z firmą AlleKurier jest to jak najbardziej możliwe. Paczki odbierane są z całej Polski i dostarczane na miejsce nawet w 3 dni. Odprawy celne mogą wydłużyć czas wysyłki.

Paczka do Tonga

Czy wiesz, że do Tonga jest aż 16 529 km od Polski? AlleKurier dostarcza paczki nawet tam! Paczki odbierane są z całej Polski i dostarczane na miejsce nawet w 3 dni. Odprawy celne mogą wydłużyć czas wysyłki.

Paczka na Tortole

Na wyspie Tortola wchodzącej w skład Brytyjskich Wysp Dziewiczych zamieszkuje prawie 25 tys. osób. Z firmą AlleKurier nie ma nic prostszego, niż wysłać którejś z nich paczkę! Paczki odbierane są z całej Polski i dostarczane na miejsce nawet w 3 dni. Odprawy celne mogą wydłużyć czas wysyłki.

Paczka do Truku

Czy wiesz, że atol Truk był podczas II wojny światowej ważną bazą japońskiej marynarki wojennej? Chcesz wysłać tam paczkę? Allekurier chętnie Ci w tym pomoże! Paczki odbierane są z całej Polski i dostarczane na miejsce nawet w 3 dni. Odprawy celne mogą wydłużyć czas wysyłki.

Paczka do Trynidad i Tobago

Trynidad i Tobago jest krajem 60 razy mniejszym niż Polska. AlleKurier dociera także tam! Do wyboru są dwie opcje przesyłek ekspresowych, które przy dobrych wiatrach mogą dotrzeć na miejsce nawet w 3 dni. Odprawy celne mogą wydłużyć czas wysyłki.

Paczka do Turkmenistanu

Turkmenistan to jedno z najbardziej zamkniętych państw na świecie dla podróżnych. Jednak AlleKurier dociera nawet tam! Wybrać można dwie opcje przesyłek ekspresowych, które mogą pokonać ponad 3000 km dzielących Polskę i Turkmenistan nawet w 3 dni. W szacowany czas dostarczenia przesyłki nie jest wliczona odprawa celna.

Paczka na Turks i Caicos

Łącznie te dwie wyspy mają razem 430 tys. metrów kwadratowych. Chcesz nadać tam paczkę? Daj to zrobić AlleKurier! Wybierz, czy wolisz wysłać swoją paczkę za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier lub UPS Express Saver. Na miejsce powinna dotrzeć w ciągu od 3 do 5 dni roboczych! Czas doręczenia może ulec zmianie ze względu na odprawy celne.

Paczka na Tuvalu

Czy wiedziałeś, że żadna z wysp Tuvalu nie przekracza wysokości 5 m n.p.m? Wyślij swoją paczkę za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier lub UPS Express Saver. Twoja paczka może być na miejscu już tylko w ciągu 3 dni roboczych! Przewidywany czas doręczenia nie uwzględnia czasu ewentualnych odpraw celnych.

Paczka do Ugandy

Wiedziałeś, że odległość z Warszawy do Kampali wynosi 5881 km? Pomimo tej odległości, dla AlleKurier to nie problem! Wyślij swoją przesyłkę już dziś - za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier czy UPS Express Saver. Twoja paczka będzie na miejscu nawet w ciągu 3 dni roboczych! Czas doręczenia może ulec zmianie ze względu na odprawy celne.

Paczka do Union Island

Chcesz wysłać paczkę do Union Island (ST. Vincent i Grenadyny)? Z AlleKurier nie ma nic prostszego! Wyślij swoją paczkę za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier lub UPS Express Saver. Twoja paczka może być na miejscu już tylko w ciągu 3 dni roboczych! Przewidywany czas doręczenia nie uwzględnia czasu ewentualnych odpraw celnych.

Paczka na Vanuatu

Vanuatu czyli Republika Vanuatu położona jest na 83 wyspach. Czy chcesz, aby twoja paczka dotarła na jedną z nich? Z AlleKurier nie ma nic prostszego! Wybierz, czy wolisz wysłać swoją paczkę za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier lub UPS Express Saver. Na miejsce powinna dotrzeć w ciągu od 3 do 5 dni roboczych! Czas doręczenia może ulec zmianie ze względu na odprawy celne.

Paczka na Virgin Gorda

Virgin Gorda należy do Brytyjskich Wysp Dziewiczych, a jej powierzchnia wynosi 21 km2. Tak się składa, że AlleKurier tutaj też sięga! Możesz zrobić to za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier lub UPS Express Saver. Czas dostarczenia wynosi już tylko od 3 dni roboczych! Przewidywany czas doręczenia nie uwzględnia czasu ewentualnych odpraw celnych.

Paczka na Wallis i Futuna

Wyspy Wallis i Futuna zamieszkiwane są przez 11 558 osób! Czy chcesz którejś z nich wysłać paczkę? Zdecyduj, czy wolisz zrobić to za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier czy UPS Express Saver. Twoja paczka może być na miejscu już tylko w ciągu od 3 dni roboczych! Przewidywany czas doręczenia nie uwzględnia czasu ewentualnych odpraw celnych.

Paczka do Wenezueli

Wyślij paczkę do Wenezueli z AlleKurier! Kiedyś jedno z najbogatszych państw na świecie, dzisiaj ma ogromne problemy z inflacją. Nie przeszkadza to jednak w dostarczeniu paczki przez AlleKurier! Szacowany czas doręczenia wynosi od 3 do 5 dni. Nie wlicza się w czas dostawy czasu na ewentualne odprawy celne.

Paczka do Wybrzeża Kości Słoniowej

Przesyłki zagraniczne do Wybrzeża Kości Słoniowej z AlleKurier. Jeśli twoim znajomym jest Iworyjczyk, czyli obywatel tego pięknego kraju, masz możliwość wysłania mi prezentu! Szacowany czas doręczenia wynosi od 3 do 5 dni. Nie wlicza się w czas dostawy czasu na ewentualne odprawy celne. Wybierz opcję nadania i wyślij paczkę z AlleKurier.

Paczka na Wyspy Dziewicze USA

Czy wiedziałeś, że Wyspy Dziewicze odkrył Krzysztof Kolumb? Twoja paczka może odbyć tam podróż z AlleKurier. Szacowany czas doręczenia wynosi od 3 do 5 dni. Nie wlicza się w czas dostawy czasu na ewentualne odprawy celne. Wybierz opcję nadania i wyślij paczkę z AlleKurier.

Paczki na Wyspy Zielonego Przylądka

Przesyłki zagraniczne na Wyspy Zielonego Przylądka z AlleKurier. Czy wiedziałeś, że obowiązujący tam język urzędowy to Portugalski? Wybierz opcję nadania i wyślij paczkę z AlleKurier. Szacowany czas doręczenia wynosi od 3 do 5 dni. Nie wlicza się w czas dostawy czasu na ewentualne odprawy celne.

Paczka na Yap

Czy wiedziałeś, że Yap to jeden z czterech stanów federalnych Mikronezji? AlleKurier dostarczy przesyłkę nawet na ten malutki wyspiarski region. Szacowany czas doręczenia wynosi od 3 do 5 dni. Nie wlicza się w czas dostawy czasu na ewentualne odprawy celne. Wybierz opcję nadania i wyślij paczkę z AlleKurier.

Paczka do Zambii

Wyślij przesyłkę do Zambii z AlleKurier! Zambia, której stara nazwa to Rodezja Północna, nie stanowi problemu dla AlleKurier. Wybierz opcję nadania i wyślij paczkę z AlleKurier. Szacowany czas doręczenia wynosi od 3 do 5 dni. Nie wlicza się w czas dostawy czasu na ewentualne odprawy celne.

Paczka do Zimbabwe

Przesyłki zagraniczne do Zimbabwe z AlleKurier! Nasza firma dostarczy twoją paczkę nawet do oddalonego o niespełna 8 tysięcy kilometrów Zimbabwe. Szacowany czas doręczenia wynosi od 3 do 5 dni. Nie wlicza się w czas dostawy czasu na ewentualne odprawy celne. Wybierz opcję nadania i wyślij paczkę z AlleKurier.

Przesyłki zagraniczne - FAQ

Jak nadać paczkę zagraniczną?

Ile kosztuje przesyłka za granicę?

Jak szybko paczka za granicę zostanie doręczona do adresata?

Jakim kurierem wysłać paczkę za granicę?

Jak śledzić wysłaną przesyłkę zagraniczną?

;
Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto