Paczka na Bermudy

Wydaje ci się, że wysłanie paczki w tropiki graniczy z cudem? A jeśli jest możliwe to na pewno trudne i drogie? Nic bardziej mylnego! Korzystając z usług brokera kurierskiego AlleKurier możesz w prosty sposób znaleźć najtańsze oferty wysyłki twojej paczki na Bermudy! Sam wybierasz opcję najbardziej korzystną dla twojego portfela, a nasi kurierzy szybko i bezpiecznie dostarczą twoją przesyłkę do odbiorcy. Wysyłamy listy, paczki, a także palety.

Przesyłka na Bermudy bardzo tanio!

Co zrobić, aby zapłacić za swoją paczkę jak najmniej? Przede wszystkim uniknąć dodatkowych kosztów! Dlatego zapakuj produkty zgodnie z naszymi wytycznymi. Wtedy przewoźnik zakwalifikuje przesyłkę jako standardową, a ty unikniesz opłaty za dodatkową obsługę ręcznego sortowania przesyłki niestandardowej! Oprócz tego dokładnie wpisz dane w formularzu wysyłkowym. Znajduje się on pod wybraną przez ciebie ofertą danego przewoźnika. Przy każdym okienku jest podpowiedź, jak je uzupełnić. Wpisane przez ciebie informacje zostaną zweryfikowane w sortowni paczek. Dlatego lepiej uniknąć zamieszania i sprawdzić poprawność danych przed przekazaniem paczki kurierowi.

Warto wiedzieć, że paczka na Bahamy podlega odprawie celnej. W związku z tym mogą zostać naliczone opłaty za cło. AlleKurier nie ma wpływu na ich wysokość.

Paczka na Bermudy w ekspresowym tempie

Twoja paczka na Bermudy będzie lecieć przez prawie cały Ocean Spokojny. Zajmie jej to od 3 do 5 dni roboczych. Jest to jednak czas szacunkowy i może ulec wydłużeniu. Jak temu zapobiec? Zapakuj poprawnie swoją przesyłkę oraz dokładnie dopełnij wszelkich formalności. Sprawdź także na naszej stronie listę produktów, które nie mogą być wysyłane w przesyłkach międzynarodowych. Dzięki temu zapobiegniesz zawróceniu paczki. Pamiętaj, że paczka będzie podlegała odprawie celnej. Poinformuj odbiorcę, że konieczne może być uiszczenie opłaty za cło. AlleKurier nie ma wpływu na jej wysokość. Jeżeli odbiorca odmówi zapłacenia za cło, paczka zostanie zwrócona do Polski, a nadawca obciążony dodatkowymi kosztami.

Poznaj Bermudy!

Bermudy to archipelag wysp leżący w północno-zachodniej części Oceanu Atlantyckiego oddalony około 1000 kilometrów od wybrzeża Ameryki Północnej. Należy do terytoriów zamorskich Wielkiej Brytanii, a jego powierzchnia wynosi ponad 50 kilometrów kwadratowych. Bermudy zamieszkuje około 65 tysięcy ludzi. Stolica znajduje się w Hamilton, a językiem urzędowym jest angielski. Na miejscu zapłacimy dolarami bermudzkimi, ale także amerykańskimi. Na Bermudach panuje klimat subtropikalny, a same wyspy zbudowane są z wapieni koralowych. W związku z tym otaczają je piękne rafy przyciągające masę turystów.

Przygotuj poprawnie paczkę na Bermudy

Aby twoja paczka bez problemu przeszła sortowanie automatyczne w sortowni kurierskiej oraz odprawę celną na granicy musi być odpowiednio przygotowana. Przedstawiamy sposób na to, jak najlepiej spakować twoją przesyłkę! Zaopatrz się w kartonowe pudełko w kształcie regularnego prostopadłościanu. Dopilnuj, aby nie posiadało ostrych fragmentów. Zawartość kartonu nie może swobodnie się poruszać. Zabezpiecz produkty standardowymi wypełniaczami lub np. papierem. Zamknij pudełko i oklej taśmą tak, aby nie otworzyło się w transporcie. W widocznym miejscu naklej wydrukowany przez siebie list przewozowy. Nie owijaj pudełka folią stretch ani nie dołączaj do niego innych przesyłek. Dodatkowo sprawdź regulamin wybranego przewoźnika. Będziesz mieć pewność, że wysyłka twojej paczki przejdzie bez zakłóceń.

Nadanie paczki na Bermudy

To bardzo proste! Najpierw wyceń swoją przesyłkę, wybierz najlepszą dla ciebie ofertę i przygotuj paczkę według podanych przez nas wytycznych. Gdy wydrukujesz i nakleisz list przewozowy w widocznym miejscu możesz zanieść swoją paczkę do jednego z naszych punktów nadawczych o wygodnej dla ciebie porze. Jeżeli jednak jesteś tak zabiegany, że nie jest ci po drodze do naszego punktu, kurier przyjedzie do ciebie! Wtedy wystarczy, że przekażesz mu przesyłkę o wyznaczonej porze. I gotowe! Teraz zostaje już tylko czekać aż odbiorca otrzyma twoją przesyłkę w ekspresowym tempie.

Paczka na Bermudy - FAQ

Ile zapłacę za paczkę na Bermudy?

Czy zapłacę cło za paczkę na Bermudy?

Jak wysłać paczkę na Bermudy?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto