Przesyłka do Holandii - wysyłka do Holandii od 43,32 zł


Planujesz wysyłkę paczki do Holandii? W AlleKurier przyjmujemy do przewozu przesyłki międzynarodowe zarówno od osób indywidualnych, jak i od firm. Nasze usługi dostępne są dla Ciebie według prostych i przejrzystych zasad! Aby nadać paczkę do Holandii wystarczy wypełnić formularz zamówienia kuriera, wydrukować list przewozowy, nakleić go i przekazać przesyłkę kurierowi. Kurier zjawi się po odbiór przesyłki w wyznaczonym terminie. Szacowany czas doręczenia z Polski do Holandii to około 3 - 4 dni robocze. Co warto wiedzieć o wysyłce do tego kraju?

Paczki do Holandii – skąd ich popularność?

Odkąd Polska weszła do UE wyraźnie wzrosła ilość Polaków znajdujących się poza granicami swojej ojczyzny. Taka sytuacja dotyczy między innymi Holandii, w której – według statystyk – mieszka ok. 60 tys. osób polskiego pochodzenia. Łatwo można więc stwierdzić, że codziennie z Polski do Holandii wysyłanych jest wiele listów i paczek, z czego zdecydowana większość trafia tam za pośrednictwem firm kurierskich – są one bowiem nie tylko tańsze niż tradycyjna poczta, ale też dużo szybsze, bezpieczniejsze i pewniejsze. Co więcej, samo zamawianie kuriera jest proste, wygodne i odbywa się w 100% online!

nadaj paczkę do Holandii

Jak można zamówić kuriera, by nadać paczki do Holandii?

Najprostszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług brokera kurierskiego AlleKurier. Swoją paczkę możesz wysłać w kilka chwil, dzięki prostemu w obsłudze formularzowi. Dlaczego broker będzie lepszym rozwiązaniem? Przede wszystkim dlatego, że AlleKurier w swojej ofercie posiada najlepszych przewoźników (Fedex, UPS, DPD, DHL, GLS), dostępnych w jednym miejscu. Nie musisz porównywać ceny za przesyłkę w każdej firmie kurierskiej z osobna.

U nas znajdziesz te informacje od razu po wycenieniu paczki. Pojawi Ci się informacja, którzy przewoźnicy dla wpisanych parametrów, będą w stanie dokonać wysyłki Twojej paczki! Czy wycena paczki coś kosztuje? Oczywiście, że nie! Zamów kuriera już dzisiaj i przekonaj się o tym!

Tani kurier do Holandii - czym wysłać paczkę?

Kiedy przez stronę AlleKurier wybierzesz już przewoźnika (np. będzie to kurier GLS), musisz przejść do dalszej realizacji wysyłki. Na tym etapie będziemy Cię prosić o uzupełnienie wszystkich niezbędnych danych, które umożliwią bezproblemowe doręczenie paczki z Polski do Holandii. Zanim to jednak zrobisz, sprawdź czy wcześniej podałeś nam dane podstawowe takie jak: waga paczki, jej wymiary oraz kraj doręczenia, czyli Holandii. Jeśli już masz to za sobą, możesz wpisać w formularzu imię i nazwisko nadawcy, odbiorcy, adresy oraz numer telefonu do osoby, która będzie odbierać paczkę od kuriera.

W tym miejscu ustalasz również w jaki dzień i o której godzinie powinien zjawić się kurier po odbiór paczki gotowej do transportu. A sam transport i doręczenie paczki powinien zająć od około 3-4 dni do 7 dni roboczych. A jaki kurier dostarcza paczki na trasie Polska HolandiaPrzesyłki do Holandii zrealizujesz kurierem DPD, UPS, GLS oraz AlleKurier Europa. Sprawdź koniecznie jak należy wysyłać paczki z Polski do różnych krajów. Odpowiedzi możesz znaleźć w poradnikach! Wysyłka jest bardzo sprawna!

paczki do Holandii

Kurier do Holandii - jak sprawdzić gdzie jest paczka?

Po opłaceniu należnych kosztów za przesyłkę otrzymasz specjalny, międzynarodowy list przewozowy, który jest niezbędny do tego, by przesyłka została dostarczona pod właściwy adres. Ważne jest, by przed oddaniem paczki w ręce kuriera upewnić się, czy wszystkie dane umieszczone na liście są poprawne. Później wystarczy już tylko czekać na przyjazd kuriera po odbiór przesyłki.

Pamiętaj, że swoją paczkę możesz na bieżąco śledzić na stronie przewoźnika! Pomoże Ci w tym status przesyłek. Dzięki temu łatwo sprawdzisz, czy przesyłka dotarła już do odbiorcy, a jeśli nie, to na jakim znajduje się ona etapie. Gdy paczka dociera do Holandii, wówczas jest przekazywana do partnerskiej firmy kurierskiej obsługującej ten kraj i to ona jest odpowiedzialna za dalszy transport, magazynowanie, sortowanie i dostarczanie przesyłek z Polski do Holandii.

Przesyłki do Holandii – ile kosztuje i idzie przesyłka?

Czas realizacji oraz koszt przesyłek kurierskich do Holandii to kwestie złożone, które uzależnione są od wielu czynników. Jeśli chodzi o cenę usługi, to największe znaczenie ma to, jaki ciężar oraz jakie wymiary posiada przesyłka. Ceny nadania paczki do Holandii znajdziesz na stronie AlleKurier.pl! Zapoznaj się z naszym cennikiem, zanim wyślesz kurierem przesyłkę z Polski, a wtedy na pewno nic Cię nie zaskoczy.

Wyróżniamy także przesyłki kurierskie ponadgabarytowe, zwane także niesortowanymi, czyli takie, których właściwości nie mieszczą się w ramach przesyłki standardowej. W takich przypadkach może zostać naliczona dodatkowa opłata. Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu o przesyłkach niestandardowych, z którego dowiesz się, jakie paczki uznawane są w poszczególnych firmach kurierskich za wykraczające ponad przyjętą normę.

Przesyłki Holandia - co wpływa na koszt paczki?

Ile kosztuje paczka do HolandiiCeny za przesyłki z Polski do Holandii zależą także od tego, co jest wysyłane – list, który jest opcją tańszą, czy też paczka (decyduje o tym waga przesyłki).

W przypadku przesyłek docierających do Holandii w sposób standardowy, czyli drogą lądową, czas na realizację wynosi zwykle do 7 dni roboczych. Istotne jest także to, do jakiego miasta w Holandii kierowana jest przesyłka. Co prawda nie ma to wpływu na ceny, jednak przesyłki wysyłane do dużych miast – takich jak Amsterdam, Rotterdam, Haga, Utrecht, Eindhoven są szybciej obsługiwane, gdyż są to główne punkty poszczególnych rewirów firm kurierskich.

Jeszcze jednym czynnikiem wpływającym na cenę nadania paczki na trasie Polska Holandia, jest ubezpieczenie przesyłki. Jego wysokość jest uzależniona od tego, czy nadawca zdecyduje się ubezpieczyć dodatkowo swoją paczkę oraz od tego, jaka wartość przesyłki do transportu zostanie zadeklarowana.

Paczka do Holandii – czego nie wolno umieszczać w paczce?

Holandia jest jednym z krajów członkowskich Unii Europejskiej, a to oznacza, że przewóz paczek z Polski do tego kraju jest ułatwiony – np. nie muszą one przechodzić przez urząd celny. Nie oznacza to jednak, że wolno umieszczać w paczce wszystko, co chcemy.

Istnieją przepisy unijne, które regulują listę przedmiotów zakazanych. Na liście tej znajduje się broń, różnego rodzaju niebezpieczne substancje – wybuchowe, łatwopalne, żrące, chemiczne – a także narkotyki. Mimo że z wyrobami tytoniowymi, alkoholem oraz żywymi zwierzętami można pod ściśle określonymi regułami przekroczyć granice państw Unii Europejskiej, to firmy kurierskie w swoim wewnętrznym regulaminie zabraniają przewożenia w paczkach takich rzeczy.

Ponadto wśród przedmiotów zakazanych przez firmy przewozowe zwykle znajduje się żywność, produkty z krótkim terminem ważności, martwe zwierzęta, futro naturalne, wyroby z kości słoniowej, leki, spakowane bagaże, a także przedmioty o wyjątkowej wartości materialnej, czyli np. dzieła sztuki czy cenna biżuteria.

A w czym jeszcze pomoże Ci AlleKurier? Holandia to nie jedyny kraj, do którego można wysyłać paczki! Możliwość transportu przesyłek do wielu państw na całym świecie, to na pewno nasz duży atut! Do jakiego kraju interesuje Cię wysyłka? Zobacz najpopularniejsze kierunki!

info

Serwis Allekurier.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.