Paczka do Holandii

Szukasz taniej i szybkiej opcji, by wysłać paczkę do Holandii? Allekurier to właściwy adres! Proponujemy atrakcyjne cenowo paczki i listy do przeróżnych zakątków na całym świecie, w tym także do Holandii, a także przesyłki krajowe. Jako broker kurierski, czyli pośrednik, mamy wynegocjowane doskonałe stawki - niższe niż na stronach konkretnego przewoźnika. Paczkę do Holandii można nadać bez wychodzenia z domu - wystarczy wykonać kilka prostych kroków i zamówić kuriera po odbiór przesyłki lub listu. 

Zamów kuriera po odbiór paczki do Holandii już dziś za pomocą naszej strony Zamów kuriera lub skorzystaj z poniższej wyceniarki:

Rodzaj przesyłki

Paczka do Holandii dla klienta indywidualnego

Paczka do Holandii jest chętnie wybieraną usługą przez klientów indywidualnych. Powód tego stanu rzeczy to między innymi fakt, że według statystyk z 2021 roku w Holandii zameldowanych jest 200 tysięcy Polaków. Holandia to popularny kierunek, by zacząć tam nowe życie, ale także na wakacje lub urlop. Paczka do Holandii umożliwia wysłanie bliskim prezentu z lub bez okazji. Oferujemy atrakcyjne cenowo przesyłki oraz listy - maksymalna waga paczki nie może przekraczać 31 kilogramów, a listu 0,5 kilograma. 

Paczka do Holandii dla klienta biznesowego 

Nie tylko klienci indywidualnie korzystają z naszych usług - również klienci biznesowi. Wiele polskich przedsiębiorców otwiera się na zagraniczne rynki, proponując wysyłkę ze swoich sklepów internetowych także poza granicę Polski. Każdy, kto wysyła regularnie przesyłki międzynarodowe - paczki do Holandii lub do innego państwa - powinien skontaktować się z nami. Przygotujemy indywidualny cennik. 

List do Holandii

Umowa o pracę lub najmu mieszkania? Zaległa faktura? Poza paczkami, naszym klientom oferujemy także możliwość nadania listu do Holandii. Szacunkowy czas doręczenia to 1-2 do 2-4 dni roboczych. List do Holandii powinien być zapakowany w kopertę, a maksymalna jego waga nie przekraczać 0,5 kilograma.

Paczki do Holandii krok po kroku 

Jak nadaje się paczki do Holandii za pomocą naszej strony? Jest to banalnie proste - wystarczy postępować zgodnie z poniższą instrukcją: 

 • Wejdź na podstronę Zamów kuriera
 • Wpisz dokładne wymiary i wagę paczki
 • Kliknij przycisk “Wyceń przesyłkę” 
 • Wybierz usługę jeśli chcesz nadać pojedynczą przesyłkę
 • Uzupełnij formularz i wyślij zlecenie
 • Opłać kuriera
 • Czekaj aż przyjedzie po odbiór paczki

Ile idą paczki do Holandii i od czego to zależy?

Jak szybko paczki do Holandii dotrą do adresatów? Różne są szacowane czasy, podawane przez przewoźników. Najczęściej pojawia się informacja, że przesyłka dotrze w 2-4 lub 3-4 dni robocze. istnieje też opcja Express - najdroższa - szacowany czas jej doręczenia to 1-2 dni robocze. 

Istnieje wiele czynników, które wpływają na czas doręczenia paczek do Holandii. Początkowy okres pandemii COVID-19 jest idealnym na to przykładem, podobnie jak gorący przedświąteczny czas, kiedy wysyłane są tysiące paczek we wszystkich popularnych kierunkach krajowych i zagranicznych.

Pamiętaj, że czas doręczenia, podawany przez przewoźników, jest tylko orientacyjny. Jeśli wysyłasz coś ważnego, to zaplanuj wysyłkę na tyle wcześniej, by mieć pewność, że na pewno dotrze na czas. 

Paczka do Holandii i jej cena

Popularne w internecie zapytanie to “paczka do Holandii cena”. Nic w tym dziwnego - wiele osób kieruje się przede wszystkim tym kryterium, szukając usługodawcy, który bezpiecznie dostarczy pakunek do adresata. 

Paczka do Holandii i jej cena zależą od czynników, takich jak:

 • waga
 • wymiary 
 • pakowanie (standardowe lub niestandardowe)
 • szybkość doręczenia (wysyłki ekspresowe są droższe niż standardowe)
 • inne, dodatkowo płatne opcje, takie jak przekierowanie przesyłki lub anulowanie przesyłki

Tani kurier do Holandii? Tylko z AlleKurier!

Kurier do Holandii - jakiego wybrać przewoźnika?

Różni przewoźnicy oferują usługę “kurier do Holandii”. Obecnie na naszej stronie w kierunku Holandii można nadać paczkę lub list za pomocą: 

 • DPD 
 • GLS 
 • UPS
 • AlleKurier Europa

Którego kuriera do Holandii wybrać? Wiele zależy od tego, jakim kryterium się kierujemy. Dla jednej osoby najważniejsza jest szybkość doręczenia, a dla drugiej najniższa cena. Decyzja zależy zatem od indywidualnych potrzeb każdego zamawiającego.

Paczki do Holandii krok po kroku

Wysyłka paczki do Holandii? Najlepiej z Allekurier!

Dlaczego najlepiej zdecydować się na wysyłkę paczki do Holandii? Zalet tego rozwiązania jest mnóstwo. Pierwsza to atrakcyjna cena - jako broker kurierski mamy wynegocjowane niskie stawki z wszystkimi wiodącymi firmami kurierskimi, nawet do 70% niższe niż na stronie konkretnego przewoźnika. Kolejny mocny powód, by na wysyłkę paczki do Holandii zdecydować się za pomocą naszej strony, to wygoda. Cały proces nadawania paczki i zamawiania kuriera odbywa się w domowym zaciszu. Inna, niewątpliwa zaleta to szeroka oferta, obejmująca różnych przewoźników. Nie trzeba tracić czasu na samodzielne szukanie najszybszej lub najtańszej opcji wysyłki paczki do Holandii - na stronie Allekurier wszystko znajduje się w jednym miejscu, wystarczy jeden rzut oka, by zobaczyć szacowane czasy doręczenia oraz ceny za daną paczkę. 

Co może zawierać przesyłka do Holandii?

W przesyłce do Holandii może się znaleźć zróżnicowana zawartość, jak książki, czasopisma, niewielkie gadżety do komputera lub mieszkania, zestawy prezentowe, listy, faktury, umowy. Przesyłka do Holandii, by nie została zatrzymana przez służby celne, musi spełniać kryteria formalne. Istnieje lista zakazanych produktów, których nie można nadawać za pomocą firm kurierskich - piszemy o tym więcej w akapicie poniżej. 

Czego nie mogą zawierać przesyłki do Holandii?

Nadawane przez osoby prywatne lub firmy przesyłki do Holandii nie mogą zawierać m.in.:

 • silników i akumulatorów
 • papierosów i e-papierosy 
 • roślin
 • gotówki, papierów wartościowych, wyrobów jubilerskich
 • dzieł sztuki, antyków
 • materiałów niebezpiecznych typu ADR 
 • żywności
 • suplementów diety 
 • broni
 • produktów pochodzenia zwierzęcego
 • perfum na bazie alkoholu

Podczas nadawania przesyłki do Holandii najlepiej sprawdzić w naszym formularzu dokładną listę, jakich przedmiotów nie wolno nadawać.

Bezpieczna wysyłka paczek do Holandii, czyli jaka?

Wysyłka paczek do Holandii, by była bezpieczna, powinna zostać starannie zaplanowana i przygotowana. Każdy, kto planuje wysyłkę do Holandii - czy to klient indywidualny czy biznesowy - powinien przygotować sztywne pudełko kartonowe o kształcie regularnego prostopadłościanu, dopasowane wielkością do zawartości paczki. Jeśli w pudełku jest wolna przestrzeń, zalecamy wypełnić ją papierem lub folią. Pudełko najlepiej zakleić mocną taśmą klejącą, a zawartość paczki na wszelki wypadek owinąć w folię bąbelkową, zwykłą lub reklamówkę, by nie przemokła.

Paczka do Holandii dla klienta indywidualnego i biznesowego

Jak zamówić kuriera Polska Holandia?

Kuriera Polska Holandia najlepiej zamówić na stronie brokera kurierskiego, jak AlleKurier. Po wpisaniu wymiarów i wagi paczki kolejnym krokiem jest uzupełnienie formularza. Jeden z punktów to konieczność wybrania jednej z dwóch poniższych możliwości: 

 • Zamawiam kuriera po odbiór przesyłki
 • Dostarczę przesyłkę do punktu przewoźnika

Nie każdy ma czas, by samodzielnie dostarczyć paczkę do punktu przewoźnika lub mieszka z dala od takiego miejsca, dlatego idealna opcja to pierwsze rozwiązanie. Kurier Holandia przyjedzie po przesyłkę pod adres nadawcy we wskazanym w formularzu dniu. 

Uwaga: termin przyjazdu kuriera jest orientacyjny i może ulec zmianie.

Przesyłki kurierskie do Holandii - FAQ

Ile idą przesyłki kurierskie do Holandii?

Ile kosztuje paczka do Holandii?

Jaki kurier doręcza przesyłki do Holandii?

Jak zapakować paczkę do Holandii?

Jak zapakować list do Holandii?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto