Zamów Kuriera i nadaj paczkę od 6,39 zł
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Zamów kuriera i nadaj paczkę!

Zamów kuriera po odbiór przesyłki lub nadaj paczkę w punkcie. Wyceń przesyłkę w formularzu podając wagę i wymiary paczki oraz kraj jej doręczenia. Wybierz najlepszą ofertę, podaj niezbędne dane, a następnie opłać zamówienie i naklej list przewozowy na paczkę. Kurier przyjedzie po paczkę w wyznaczonym terminie.

Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Informacja

W związku z aktualną sytuacją, wstrzymana została możliwość wysyłania przesyłek do i z Ukrainy, Białorusi i Rosji do odwołania.

Ze względu na dużą liczbę przesyłek, w przypadku przesyłek międzynarodowych termin doręczenia może ulec wydłużeniu.

Zamów kuriera online do 70% taniej

Zamów kuriera po odbiór swojej przesyłki, korzystając z intuicyjnej i prostej w obsłudze wyceniarki dostępnej w AlleKurier. Już po wpisaniu pierwszych informacji o swojej przesyłce, dowiesz się ile będzie ona kosztować i jakim kurierem będziesz móc ją wysłać! Ciesz się z możliwości wyboru najbardziej popularnych i cenionych firm kurierskich, które znajdziesz w jednym miejscu!

Zamów kuriera w AlleKurier, bo... to się opłaca! Nadaj swoją paczkę nawet 70% taniej! Korzystając z naszej platformy możesz zapłacić mniej niż w przypadku wysłania przesyłki bezpośrednio na stronie przewoźników. Możesz wyświetlić dostępną ofertę na przesyłkę i wybrać tę najkorzystniejszą dla Twojego portfela.

Nadaj paczkę - dokąd zechcesz

Z AlleKurier nadaj paczkę dokąd tylko tego potrzebujesz. Niezależnie od tego czy chcesz nadać przesyłki zagraniczne czy krajowe, w wyceniarce znajdziesz wszystkie opcje wysyłki. Wystarczy rozwinąć pasek z krajem doręczenia i zaznaczyć państwo, do którego ma trafić paczka przez Ciebie nadana. Nadaj paczkę kurierem do ponad 100 państw całego świata!

Nadaj przesyłkę w najwygodniejszy dla Ciebie sposób. W AlleKurier, dzięki bardzo dobrze funkcjonującej stronie możesz z łatwością zamówić kuriera na swoim laptopie lub komórce. Nasza strona dostosowana jest do użytkowników online, dzięki czemu proces zamówienia kuriera trwa naprawdę krótko i poradzi sobie z nim każdy.

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami