Nowa wersja serwisu

Właśnie uruchomiliśmy nową wersję naszego serwisu do nadawania przesyłek kurierskich wraz z nowym panelem klienta i chcielibyśmy Cię zaprosić do skorzystania z niej.

Bez obaw, obecna wersja serwisu allekurier.pl działa bez zmian, a oba serwisy działają niezależnie od siebie.
Jeśli chcesz sprawdzić, jak działa nowa wersja naszego serwisu wejdź na nowy.allekurier.pl.

Twoje dane do konta użytkownika są takie same jak do serwisu allekurier.pl.

Sukcesywnie przenosimy wszystkie funkcjonalności dostępne w obecnej wersji serwisu allekurier.pl, jednak na ten moment kilka z nich nie jest dostępnych:

  • obsługa pobrań
  • obsługa przesyłek zagranicznych 
  • obsługa palet
  • możliwość składania reklamacji do przesyłek przez panel klienta
  • saldo finansowe nie zostało przeniesione do nowej wersji serwisu (pozostaje w obecnej wersji serwisu allekurier.pl)

W nowy.allekurier.pl nie będzie także historii przesyłek, czy  Twoich kontaktów z książki adresowej.

Pamiętaj, że korzystając z serwisu nowy.allekurier.pl Twoje konto w serwisie allekurier.pl cały czas pozostaje aktywne, tak jak do tej pory. Tu nie zmienia się nic.

Nowa wersja serwisu AlleKurier.pl to nie tylko zmieniona szata graficzna. 
Wygodnie nadasz tu paczki krajowe i znajdziesz wiele usprawnień, które pomogą Ci nadawać przesyłki szybciej, wygodniej i bardziej elastycznie.

Poniżej przedstawiamy krótki opis wybranych funkcjonalności.

1. Wygodna mapa punktów kurierskich
Tę funkcjonalność z pewnością docenią klienci, którzy korzystają z punktów kurierskich. Przejrzysta mapa, łatwość wyszukiwania adresów, szybka zmiana przewoźnika usprawnią wybór odpowiedniego punktu.

2. Ustalenie godziny odbioru kuriera niezależnie od zamówienia przesyłki
Dzięki tej funkcji, składając zamówienie nie musisz od razu decydować, kiedy chcesz, aby kurier odebrał Twoją przesyłkę. Możesz pominąć ten krok, a termin odbioru przesyłki przez kuriera ustalić potem w panelu klienta. To wygodne rozwiązanie, kiedy nadając paczkę nie wiesz jeszcze, kiedy chcesz ją wysłać.

3. Inny adres odbioru przesyłki przez kuriera, niż adres nadawcy
Ta funkcjonalność umożliwia zmianę adresu, z którego kurier odbierze przesyłkę. Dane nadawcy etykiecie będą zgodne z Twoją dyspozycją, jednak kurier może odebrać przesyłkę z innego miejsca. Takiej modyfikacji możesz dokonać w stronie podsumowania i płatności, podczas wybierania terminu podjazdu kuriera.

4. Szybkie porównanie cen dla wszystkich dostępnych form nadania i doręczenia. Różne kryteria decydują o wyborze oferty danego przewoźnika. Dzięki szybkiemu podglądowi aktualnych cen wszystkich przewoźników wg formy nadania i doręczenia przesyłki, szybko porównasz oferty przewoźnika i wybierzesz tę, która jest dla Ciebie najkorzystniejsza.

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto