Kurier Kraków - tanie usługi kurierskie

Chcesz wysłać paczkę kurierem z Krakowa ale nie wiesz od czego zacząć? Spokojnie! AlleKurier przybywa z pomocą. Sprawdź krok po kroku, jak nadać swoją paczkę i cieszyć się szybką dostawą nawet w jeden dzień roboczy!

Kurier Kraków - jak nadać paczkę?

Poszukując odpowiedniej oferty firmy kurierskiej z pewnością powinno zwrócić się uwagę na cenę wysyłki. Ale nie tylko! Liczy się również znana i bezpieczna marka, która z łatwością będzie potrafiła dostarczyć twoją paczkę do odbiorcy. Taką platformą jest AlleKurier, który w swojej załodze ma kurierów, którzy poradzą sobie z każdym zadaniem kurierskim. 

Aby nadać przesyłkę skorzystaj z wyceniarki znajdującej się na naszej stronie. Podaj wagę i wymiary swojej paczki a następnie przejdź do wybrania odpowiedniego dla ciebie brokera usług kurierskich. W kolejnym kroku wypełnij dokładnie formularz i przejdź do płatności. Następnie wydrukuj i umieść dokumenty w odpowiedni sposób na swojej paczce. To wszystko! Teraz czekasz aż kurier zapuka do twoich drzwi lub sam zanosisz swoją paczkę do wybranego punktu nadawczego w Krakowie.

Firmy kurierskie w Krakowie

Kraków to bez wątpienia znane miasto w Polsce, które cieszy się wielką popularnością wśród Polaków i nie tylko. Również popularne tu usługi kurierskie oferują w tej miejscowości, takie firmy jak:

Zdecyduj sam, która oferta jest dla Ciebie najatrakcyjniejsza, porównując je na stronie AlleKurier.

Sposoby nadania paczki w Krakowie

Aby jak najbardziej ułatwić i przyspieszyć proces wysyłki, firmy kurierskie oferują usługi door to door. Polega to na odbiorze paczki z dowolnego wyznaczonego miejsca przez nadawcę! Z biura, od sąsiadki, z własnego domu! Co to oznacza? Że czynność wysyłki kurierem z Krakowa, możesz wykonać nawet bez wychodzenia z domu.

Oczywiście istnieje ryzyko nieobecności podczas wizyty kuriera. Dlatego dla tych, którzy się tego obawiają doskonałym rozwiązaniem są punkty nadawcze i paczkoPunkty! Znajdziesz je bez problemu na stronie, już po wyborze konkretnego przewoźnika.

Na stronie AlleKurier możesz skorzystać z oferty wysyłki paczki z Krakowa taniej nawet o 70% niż bezpośrednio na stronach przewoźników.

Poznaj Kraków!

Kraków to miasto położone na południu Polski, nad Wisłą. Zajmuje 327 kilometrów kwadratowych, a liczba ludności tej miejscowości wynosi ponad 765 tysięcy! Dzięki czemu miasto to zajmuje drugie miejsce w Polsce pod względem zaludnienia i powierzchni, tuż za Warszawą. Kraków słynie z wielu miejsc i zabytków. Jednak za największe atrakcje można uznać: Sukiennice, Zamek Królewski na Wawelu, kościół Mariacki, Barbakan i wieżę ratuszową. Są to punkty, które powinna zobaczyć każda osoba odwiedzająca Kraków.

kurier kraków

Kurier Kraków - tania i szybka wysyłka

Przy pakowaniu swojej przesyłki pamiętaj, że najlepiej jest zapakować ją w sposób standardowy. Polega to na zapakowaniu przedmiotów w sztywne pudełko, które ma kształt regularnego prostopadłościanu. Jest to najtańsza opcja wysyłki. Ale nie tylko! Dzięki takiemu pakowaniu przyspiesza się proces pracy w sortowniach kurierskich, więc skraca się również czas dostawy.

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto