Paczka do Kenii

Wysyłanie paczki do Kenii możliwe nawet w kilka minut, wszystko dzięki porównywarce cen kurierów AlleKurier! Z nami wyślesz paczkę do Kenii, którą dostarczymy w momencie. Dzięki intuicyjnemu formularzu nadawczemu na naszej stronie nie musisz martwić masą papierkowej roboty. Paczka ruszy w kilka kliknięć. Wystarczy skorzystać z tego linku https://allekurier.pl/nadaj.

Jak nadać przesyłkę do Kenii?

Procedura nadania przesyłki jest bardzo prosta. Wszystko zaczyna się od wejścia na stronę brokera kurierskiego AlleKurier. Możemy skorzystać z wyceniarki na samej górze, za pomocą której możemy zobaczyć wszystkie dostępne opcje wysyłki do Kenii. Zwykle do takich egzotycznych krajów oferuje AlleKurier Przesyłka Ekspresowa albo UPS Express Saver. Wszystkie opcje są bezpieczne, pewne i szybkie. Kraj może być oddalony od Polski o tysiące kilometrów, a paczka dotrze tam nawet w mniej niż tydzień. Dlatego warto wybrać jedną z tych opcji, mają na uwadze również świetne ceny u brokera kurierskiego.

Jakie są procedury celne dotyczące wysyłek do Kenii?

Wysyłki poza Unię Europejską muszą przejść odprawę celną. Paczki do Kenii również. Dlatego w formularzu nadawczym, który wypełniasz po wybraniu jednego z dostępnych kurierów, musisz dokonać pewnych formalności. Żadna osoba nie zgubi się w gąszczu okienek do wypełniania bo wszystko jest dokładnie opisane. Każdy da radę nadać swoją przesyłkę. 

Są dwa istotne elementy dotyczące procedur celnych. Pierwsze to opis przedmiotu wysyłki, a drugim jest faktura do zgłoszenia celnego. Poprawne i dokładne uzupełnienie tych informacji pozwoli na maksymalne przyspieszenie całej odprawy.

Należy opisać przedmiot najdokładniej, jak się da. Jeśli posiadasz kod celny (HS), to najlepiej go podać. Dalej dajesz nazwę przedmiotu - po polsku i angielsku (jeśli wiesz jak brzmi) i  określasz ilość przedmiotów, ich wagę  wartość i walutę, w jakiej podajesz wartość.

Jak wygląda odprawa celna do Kenii?

Kiedy wybraliśmy jednego z kurierów który ma dostarczyć naszą przesyłkę do Kenii, to przechodzimy do wypełniania formularza. Jakie informację są nam potrzebne? Najpierw podajemy dane zleceniodawcy. Trzeba określić tu, czy jesteśmy osobą prywatną czy wysyłamy jako firma? Następnie przechodzimy do danych nadawcy i odbiorcy.

Żeby przyspieszyć dalsze nadania paczek przez firmę AlleKurier, mogą być zapisane dane kontaktowe dla automatycznego uzupełniania formularza

Podczas wypełniania formularza trzeba podać wszystkie niezbędne do wysyłki dane oraz określić zawartość paczki. Przy każdym okienku do wypełnienia są jasno opisane wytyczne. Zapoznaj się z nimi! Dzięki temu nie będziesz miał problemów z wypełnieniem i przesyłka kurierska zostanie szybko dostarczona. 

Najtańszy sposób wysyłki do Kenii

Dzięki naszej porównywarce cen kurierów możesz znaleźć najlepsze oferty na wysyłki do Kenii. Aby cena była najtańsza jak się da, to trzeba pamiętać o kilku kwestiach. Należy podać poprawną wagę i wymiary przesyłki.Źle określanie tych danych może spowodować wzrośnięcie kosztu wysyłki! Tak samo i z danymi do odprawy celnej. Jeśli w trakcie odprawy celnej okaże się że są oni niepoprawne, to też nam może przynieść dodatkowe koszty, a jeszcze gorzej wstrzymanie naszej przesyłki. Nie zapomnij również prawidłowo zapakować swojej paczki. Ceny w naszej wyceniarce podane jako wysyłka standardowa czyli zwykła paczka w kartonie bez dodatkowych oznaczeń, owinięcia folią i innych możliwych elementów

Informacje o Kenii

Kenia to państwo we wschodniej Afryce nad Oceanem Indyjskim.Zajmuje 47 miejsce w świecie pod względem powierzchni i i 29 pod względem liczby ludności. Stolica Kenii to

Nairobi. W Kenii używają się dwóch języków suahili i angielski. Walutą jest szyling kenijski (KES).

Do Kenii w kilku dni!

Polskę i Kenię dzieli prawie 9000 km. Jednak dzięki AlleKurier paczki docierają tam bardzo szybko. Istnieje możliwość zamówienia kuriera żeby on dostarczył paczkę pod wybrany adres lub poprosić o zostawieniu w punkcie nadawczym. Do Kenii można wysyłać nie tylko parczki, a również list. Zapoznaj się z listą dopuszczalnych przedmiotów do wysyłki do Kenii i unikniesz problemów celnych.

Paczka do Kenii - FAQ

Ile idzie paczka do Kenii?

Ile kosztuje paczka do Kenii?

Co można wysłać kurierem do Kenii?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto