Paczka do Namibii

Namibia należy do państw chętnie odwiedzanych przez europejskich podróżników pragnących dostarczyć sobie wrażeń niespotykanych na Starym Kontynencie. Coraz popularniejsze stają się wycieczki objazdowe po Afryce zachodniej obejmujące atrakcyjne kurorty, rozległe pustynie, kaniony oraz dzikie safari. Dzięki ofercie brokera kurierskiego AlleKurier wyślesz list, paczkę, a nawet całą paletę do twoich bliskich podróżników. Nasi kurierzy bezpiecznie dostarczą przesyłkę pokonując dla ciebie te dzikie tereny. Już teraz sprawdź dostępne oferty wysyłki paczki do Namibii na naszej stronie.

Jak wysłać paczkę do Namibii?

Nic prostszego! Zrobisz to dokładnie tak samo jakbyś wysyłał przesyłkę krajową. Nie musisz nawet wychodzić z domu. Nasi kurierzy przyjadą po paczkę do ciebie w wyznaczonym terminie. Jeżeli wolisz inaczej, to możesz także zanieść ją do naszego punktu nadawczego blisko twojego miejsca zamieszkania. Wystarczy, że dokonasz pomiarów twojej przesyłki i uzupełnisz dane w naszej wyceniarce. Następnie wybierz jedną z najkorzystniejszych ofert na rynku i uzupełnij formularz nadawczy. Czytaj podpowiedzi, jeżeli nie wiesz jak uzupełniać poszczególne okienka. Sprawdź jeszcze raz poprawność wpisanych danych i opłać zamówienie. Wyślemy ci list nadawczy, który powinieneś wydrukować we własnym zakresie. Naklej go na twojej paczce w widocznym miejscu oraz przekaż kurierowi. I to wszystko!

 Upewnij się, że twoje pomiary przesyłki są dokładne i zgodne z prawdą. Jeśli okaże się, że rzeczywiste wymiary są większe niż podane przez ciebie zostaną naliczone dodatkowe opłaty!

Najtańsza paczka do Namibii

Zastanawiasz się, jak wysłać paczkę do Afryki jak najtaniej? Jako firma brokerska posiadamy umowy ze znanymi międzynarodowymi przewoźnikami wraz z bardziej atrakcyjnymi cenami. Oferujemy nawet 70% tańszą wysyłkę twojej paczki do Namibii! Korzystając z naszej wyceniarki możesz w prosty sposób sprawdzić wszystkie koszty. Mamy też dla ciebie sposób na uniknięcie dodatkowych niechcianych opłat. Przede wszystkim dokładnie zapoznaj się ze wszystkimi wytycznymi dotyczącymi wysyłki na naszej stronie. Dodatkowo sprawdź też regulamin wybranego przez ciebie przewoźnika. Dostosowanie się do wszystkich norm i wymagań gwarantuje sprawną i tanią wysyłkę do Namibii.

Szybka i bezpieczna dostawa

Tak jak w przypadku większości przesyłek międzynarodowych oferujemy wysyłkę twojej paczki samolotem. Jest to najbezpieczniejsza i najszybsza możliwa opcja. Unikniesz wielu dni czekania aż paczka dopłynie statkiem lub  dojedzie transportem śródlądowym. Drogą powietrzną dostarczymy przesyłkę już w około 3 do 5 dni roboczych. Warto jednak mieć na uwadze, że czas ten może się wydłużyć. Dlatego zaplanuj wysyłkę odpowiednio wcześniej jeśli zależy ci na czasie. Zrób wszystko by ograniczyć opóźnienia w dostawie do minimum. Zapakuj produkty zgodnie z wymaganiami przedstawionymi na naszej stronie i precyzyjnie uzupełnij formularz nadawczy. Sprawdź dwa razy, czy wszystkie dane są poprawne. Zapoznaj się także z listą produktów zabronionych w przesyłkach międzynarodowych, aby uniknąć zatrzymania twojej paczki na granicy.

Poznaj Namibię!

Namibia znana inaczej jako Republika Namibii położona jest w południowo-zachodniej części Afryki nad Oceanem Atlantyckim. Graniczy z Angolą, Botswaną, RPA oraz Zambią. Jej powierzchnia zajmuje ponad 820 tysięcy kilometrów kwadratowych, a zamieszkuje ją około 2,5 miliona ludzi. Na miejscu obowiązuje język angielski, a płacić możemy dolarami namibijskimi. Stolicą jest Windhuk. Państwo to posiada dobrze rozwiniętą sieć dróg, dzięki czemu słynie z wycieczek objazdowych w celu zbliżenia się do dzikiej natury klimatu zwrotnikowego. Znajduje się tam też drugi największy na świecie kanion Fish River.

Procedury celne

Paczka do Namibii, tak jak wszystkie przesyłki zagraniczne poza Unię Europejską podlegają odprawie celnej. Aby proces ten przebiegł sprawnie i bez przedłużania czasu dostawy uzupełnij dobrze list przewozowy, fakturę pro forma oraz deklarację pełnomocnictwa. Wszystkie te dokumenty wygenerujemy za ciebie na podstawie danych, które wpiszesz do formularza nadawczego. Dlatego tak ważne jest, abyś jak najdokładniej opisał zawartość przesyłki. Umieść polską oraz angielską nazwę produktów. Przydatną informacją będzie kod celny przedmiotów, jeżeli oczywiście go znasz. Podaj, ile rzeczy wysyłasz oraz ich wartość w określonej walucie. Tak opisana i poprawnie spakowana paczka przejdzie odprawę celną bardzo szybko!

Paczka do Namibii - FAQ

W jaki sposób zostanie dostarczona paczka do Namibii?

Co można wysłać kurierem do Namibii?

Czy mogę śledzić przesyłkę do Namibii?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto