Paczka na Komory

Przesyłki zagraniczne do Komoros z AlleKurier! Nasza firma dociera nawet do tego malutkiego państwa. Szacowany czas doręczenia wynosi od 3 do 5 dni. Nie wlicza się w czas dostawy czasu na ewentualne odprawy celne. Wybierz opcję nadania i wyślij paczkę z AlleKurier.

Paczka na Komory

Nadanie paczki na Komory zajmie ci kilka krótkich chwil. Skorzystaj z porównywarki cen kurierów Allekurier! Wybierz kuriera, a twoja paczka dotrze na Komory w mgnieniu oka. Masa papierkowej roboty nie będzie już dla ciebie zmartwieniem - wszystkie formalności wypełnisz, korzystając z intuicyjnego formularza dostępnego na naszej stronie.  Kilka kliknięć i twoja paczka wyruszy w drogę! 

Skorzystaj z prostej i intuicyjnej wyceniarki, która pomoże ci wybrać najlepszą formę przesyłki https://allekurier.pl/nadaj.

Jak wysłać paczkę na Komory?

Cały proces nadania przesyłki nie jest skomplikowany. Zacznij od wejścia na stronę brokera kurierskiego AlleKurier i skorzystaj z wycieniarki! Za jej pomocą w najszybszy sposób zobaczysz dostępne opcje wysyłki na Komory. Wysyłkę na Komory oferuje AlleKurier Przesyłka Ekspresowa lub UPS Express Saver. Każda z tych opcji jest gwarancją bezpieczeństwa i szybkości! Mimo że Komory to kraj, który jest oddalony o tysiące kilometrów od Polski, to twoja paczka dotrze tam nawet w mniej niż 7 dni!  Wysyłając paczkę z Allekurier masz pewność, że twoja paczka dotrze do celu!

Procedury celne dotyczące paczek na Komory

Każda paczka wysyłana poza granice Unii Europejskiej musi przejść odprawę celną. W przypadku wysyłki przesyłek na Komory jest tak samo. Dlatego też w formularzu nadawczym, który wypełniasz po wybraniu jednego z dostępnych kurierów, musisz dopełnić pewnych formalności. Wszystko jest dokładnie opisane, dlatego bez problemu wypełnisz wszystkie potrzebne informacje. Dzięki pomocy Allekurier każdy bez problemu jest w stanie nadać swoją przesyłkę!

Jeśli chodzi o procedury celne, to w formularzu musisz zwrócić uwagę na dwa bardzo istotne elementy. Pierwszy z nich to opis przedmiotu wysyłki, a drugi to faktura zgłoszenia celnego. Poprawne i dokładne uzupełnienie tych informacji sprawi, że cały proces odprawy znacznie przyspieszy!

W pierwszej części formularza bardzo dokładnie opisz przedmiot. Następnie podaj kod celny (HS), jeśli tylko go znasz. W dalszej części musisz podać nazwę wysyłanego przedmiotu - po polsku i angielsku (jeśli wiesz, jak brzmi). Następnie określasz ilość przedmiotów, ich wagę, wartość i walutę, w jakiej podajesz wartość. 

Odprawa celna paczek na Komory

Po wybraniu i zdecydowaniu się na konkretnego przewoźnika, przed nami proces wypełnienia formularza. Co powinien zawierać taki formularz? Na początku podajemy dane zleceniodawcy. Musimy określić tu, czy jesteśmy osobą prywatną, czy wysyłamy jako firma. Następnie przechodzimy do danych nadawcy i odbiorcy.

Jeśli wysyłałeś już coś za pośrednictwem platformy AlleKurier, to świetnie się składa! Dane teleadresowe będą zapisane w koncie klienta! Pozwala to na automatyczne uzupełnienie formularza, czyli jeszcze szybsze nadanie paczki na Komory lub do innych krajów.

Bardzo istotnym elementem przy wypełnianiu formularza jest określenie, co nasza przesyłka zawiera.  Ważne jest, żeby poprawnie uzupełnić wszystkie dane, ponieważ wtedy odprawa pójdzie szybko i bardzo sprawnie. Nie musisz się martwić wypełnianiem formularza - zespół AlleKurier zadbał, aby wszystko było jak najjaśniej opisane. Dzięki temu bez problemu w odpowiedni sposób wypełnisz wszelkie dane, a twoja paczka dotrze na Komory bez najmniejszych problemów. 

Koszt przesyłki na Komory - czy da się to zrobić taniej?

Nasza porównywarka cen kurierów, w szybki sposób umożliwi ci znalezienie najlepszej oferty wysyłki paczki na Komory. Jednak, aby cena była najniższa jak to możliwe, trzeba pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Po pierwsze należy podać prawidłowe wymiary i wagi przesyłki. Jeśli w trakcie odprawy okaże się, że są one źle określone, cena paczki wzrośnie! Kolejną istotną kwestią jest zadbanie o to, żeby wszystkie dane w formularzu odprawy celnej były podane prawidłowo. Błędne ich podanie może skutkować większymi kosztami i wydłużeniem czasu dostawy. Oprócz tego bardzo ważne jest, aby przesyłkę odpowiednio zapakować. Podane w wyceniarce AlleKurier ceny dotyczą paczek standardowych. Co to oznacza? Przesyłkę o regularnych kształtach w kartonie - bez dodatkowych oznaczeń, owinięcia folią strecz czy łączonych ze sobą elementów.

Poznaj Komory!

Komory to oficjalnie Związek Komorów jest to państwo wyspiarskie znajduje się w północnej części Kanału Mozambickiego. Ma ponad 2 tysiące kilometrów kwadratowych i zamieszkuje je około 850 tysięcy osób. Odległość między Polską a Komorami wynosi 7518 kilometrów. Obowiązującą walutą na Komorach jest Frank Komorów, a stolicą tego kraju jest miasto Moroni.

Na Komory w kilka dni!

Mimo że Polskę i Komory dzieli prawie 8000 km, to Przesyłka Ekspresowa AlleKurier i UPS EXPRESS SAVER dostarczą przesyłkę do 5 dni! Czas ten jednak może się wydłużyć ze względu na ewentualne odprawy celne. Zamów kuriera po odbiór przesyłki pod wybrany adres albo dostarcz paczkę do punktu nadawczego. Sprawdź, co twoja paczka może zawierać! Nie wszystkie przedmioty są dopuszczone do wysyłki na Komory. Uniknij problemów celnych i sprawdź regulamin danego przewoźnika. 

Paczka na Komory - FAQ

Ile idzie paczka na Komory?

Ile kosztuje paczka na Komory?

Co można wysłać kurierem na Komory?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto