Paczka do Rosji

Tanie przesyłki zagraniczne to znak rozpoznawczy AlleKurier.pl. Nasz serwis pozwoli Ci zamówić kuriera do Rosji w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, niższej nawet o 70% w porównaniu z nadaniem bezpośrednio w firmie kurierskiej. Jeśli więc chcesz, by Twoja paczka do Rosji dotarła szybko, bezpiecznie i nie kosztowała zbyt dużo, zamów wysyłkę do Rosji na naszej stronie. Wysyłamy paczki do Rosji w dobrej cenie i bez zbędnych formalności. Przesyłki do Rosji nadasz u nas szybko i komfortowo, korzystając z prostego w obsłudze formularza online.

UWAGA: W związku z aktualną sytuacją, wstrzymana została możliwość wysyłania przesyłek do i z Ukrainy, Białorusi i Rosji do odwołania.

Przesyłki do Rosji – co nadawca paczki do Rosji powinien wiedzieć?

Paczka do Rosji nadana przez AlleKurier zostanie doręczona do odbiorcy przez profesjonalną firmę kurierską, która swoim doświadczeniem gwarantuje sprawną, bezproblemową i bezpieczną dostawę do rąk adresata. Ze względu na krótszy czas dostawy przesyłki do Rosji nadane u nas są najczęściej transportowane drogą lotniczą, więc możesz liczyć na to, że szybko trafią pod wskazany rosyjski adres.

Warto pamiętać, że paczki do Rosji muszą po drodze do celu przejść przez odprawę celną. Ta może wpłynąć na termin doręczenia i zobowiązuje nadawcę do przygotowania dokumentów potrzebnych do czynności celnych. Jako nasz klient otrzymasz od nas druk upoważnienia do odprawy – podpisz go i dołącz do paczki do Rosji, a kurier zajmie się resztą. Standardowa odprawa celna jest wliczona w cenę nadania paczki. Jeśli zamawiasz kuriera do Rosji jako firma, powinieneś wysłać nam dodatkowo fakturę handlową lub proformę.

Firma wysyłająca paczki do Rosji musi ponadto być zarejestrowana w systemie EROI. Nie musisz jednak spodziewać się żadnych większych trudności, jeśli korzystasz z naszego pośrednictwa. Samo nadanie przesyłki do Rosji w serwisie AlleKurier.pl jest intuicyjne i nieskomplikowane, a na każdym etapie składania zamówienia otrzymujesz od nas wszelkie przydatne podpowiedzi i instrukcje.

Co więcej, paczki do Rosji nadasz u nas online, więc komfort i oszczędność czasu masz zagwarantowane.

Sprawdź też, czy Twoja paczka nie zawiera artykułów niedozwolonych do transportu i przewozu międzynarodowego.

Ile kosztuje paczka do Rosji?

Cena przesyłki do Rosji uzależniona jest w głównej mierze od wymiarów paczki i jej wagi. Różne firmy przewozowe mogą mieć również inne opłaty za wysyłkę do Rosji. U nas możesz jednak liczyć na najatrakcyjniejsze ceny, a tania paczka do Rosji wysyłana przez AlleKurier.pl może kosztować nawet 70% mniej niż bezpośrednio na stronie przewoźnika. Ceny za nadanie paczki do Rosji zaczynają się u nas od około 190 złotych. Koszt swojej przesyłki do Rosji uwzględniający jej ciężar i wymiary możesz błyskawicznie sprawdzić, zanim jeszcze ją nadasz w wyceniarce na głównej stronie naszego serwisu.

Zwykle wyświetli Ci się kilka opcji i to Ty zdecydujesz, która odpowiada Ci najbardziej. Nie musisz już marnować czasu na porównywanie ofert firm kurierskich. U nas nadasz tanie i bezpieczne paczki zagraniczne w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Paczki do Rosji – w jakim czasie są dostarczane?

Transport przesyłki do Rosji trwa około 2 do 5 dni roboczych. Podawany przy zamówieniu kuriera czas doręczenia paczki nie uwzględnia czasu odprawy celnej. Pamiętaj, by dobrze zaplanować moment nadania paczki do Rosji, aby jej odbiorca otrzymał ją w oczekiwanym przez Ciebie terminie. Aby przedłużające się formalności celne nie pokrzyżowały Twoich planów, zadbaj o precyzję podczas opisywania zawartości nadawanej przesyłki w formularzu zamówienia kuriera.

Potrzebujesz wysłać paczkę nie tylko do Rosji? AlleKurier Ci w tym pomoże!

Dzięki nam możesz wysłać przesyłki do ponad 100 państw na całym świecie!

Jak wysłać paczkę do Rosji?

Nadanie paczki do Rosji zacznij od zmierzenia i zważenia swojej przesyłki, a następnie wypełnij zebranymi danymi pola wyceniarki na stronie. Jako kraj doręczenia wybierz Rosję, a następnie dokonaj wyboru najlepszych dla Ciebie warunków dostawy. Następnie wypełnij wyświetlony formularz zamówienia kuriera, wpisując w poszczególne pola dokładne dane. Pamiętaj, by zweryfikować ich poprawność przed złożeniem zamówienia! Zadbaj o prawidłowe zapakowanie i zabezpieczenie przesyłki do Rosji i nie zapomnij o dołączeniu dokumentów niezbędnych do odprawy.

Koniecznie podpisz upoważnienie do czynności celnych, nim umieścisz je w kopercie na paczce. Po opłaceniu zlecenia przekaż paczkę kurierowi w miejscu, które wskazałeś w formularzu lub dostarcz ją do punktu odbioru, który wyznaczyłeś.

Paczki do Rosji - FAQ

Jaka jest cena paczki do Rosji?

Jaki jest czas dostawy przesyłki do Rosji?

Jak wysłać tanią paczkę do Rosji?

Jakie dokumenty dołączyć do odprawy paczki do Rosji?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto