Paczka do Rosji - tania wysyłka paczki do Rosji | AlleKurier.pl

Przesyłka do Rosji - tanie przesyłki do Rosji

min czytania

Tanie przesyłki zagraniczne to znak rozpoznawczy AlleKurier.pl. Nasz serwis pozwoli Ci zamówić kuriera do Rosji w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, niższej nawet o 70% w porównaniu z nadaniem bezpośrednio w firmie kurierskiej. Jeśli więc chcesz, by Twoja paczka do Rosji dotarła szybko, bezpiecznie i nie kosztowała zbyt dużo, zamów wysyłkę do Rosji na naszej stronie. Wysyłamy paczki do Rosji w dobrej cenie i bez zbędnych formalności. Przesyłki do Rosji nadasz u nas szybko i komfortowo, korzystając z prostego w obsłudze formularza online.

Nadaj paczkę do Rosji

Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Wyceń przesyłkę
paczki do Rosji

Przesyłki do Rosji – co nadawca paczki do Rosji powinien wiedzieć?

Paczka do Rosji nadana przez AlleKurier zostanie doręczona do odbiorcy przez profesjonalną firmę kurierską, która swoim doświadczeniem gwarantuje sprawną, bezproblemową i bezpieczną dostawę do rąk adresata. Ze względu na krótszy czas dostawy przesyłki do Rosji nadane u nas są najczęściej transportowane drogą lotniczą, więc możesz liczyć na to, że szybko trafią pod wskazany rosyjski adres.

Warto pamiętać, że paczki do Rosji muszą po drodze do celu przejść przez odprawę celną. Ta może wpłynąć na termin doręczenia i zobowiązuje nadawcę do przygotowania dokumentów potrzebnych do czynności celnych. Jako nasz klient otrzymasz od nas druk upoważnienia do odprawy – podpisz go i dołącz do paczki do Rosji, a kurier zajmie się resztą. Standardowa odprawa celna jest wliczona w cenę nadania paczki. Jeśli zamawiasz kuriera do Rosji jako firma, powinieneś wysłać nam dodatkowo fakturę handlową lub proformę.

Firma wysyłająca paczki do Rosji musi ponadto być zarejestrowana w systemie EROI. Nie musisz jednak spodziewać się żadnych większych trudności, jeśli korzystasz z naszego pośrednictwa. Samo nadanie przesyłki do Rosji w serwisie AlleKurier.pl jest intuicyjne i nieskomplikowane, a na każdym etapie składania zamówienia otrzymujesz od nas wszelkie przydatne podpowiedzi i instrukcje.

Co więcej, paczki do Rosji nadasz u nas online, więc komfort i oszczędność czasu masz zagwarantowane. Sprawdź też, czy Twoja paczka nie zawiera artykułów niedozwolonych do transportu i przewozu międzynarodowego.

Ile kosztuje paczka do Rosji?

Cena przesyłki do Rosji uzależniona jest w głównej mierze od wymiarów paczki i jej wagi. Różne firmy przewozowe mogą mieć również inne opłaty za wysyłkę do Rosji. U nas możesz jednak liczyć na najatrakcyjniejsze ceny, a tania paczka do Rosji wysyłana przez AlleKurier.pl może kosztować nawet 70% mniej niż bezpośrednio na stronie przewoźnika. Ceny za nadanie paczki do Rosji zaczynają się u nas od około 190 złotych. Koszt swojej przesyłki do Rosji uwzględniający jej ciężar i wymiary możesz błyskawicznie sprawdzić, zanim jeszcze ją nadasz w wyceniarce na głównej stronie naszego serwisu.

Zwykle wyświetli Ci się kilka opcji i to Ty zdecydujesz, która odpowiada Ci najbardziej. Nie musisz już marnować czasu na porównywanie ofert firm kurierskich. U nas nadasz tanie i bezpieczne paczki zagraniczne w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Paczki do Rosji – w jakim czasie są dostarczane?

Transport przesyłki do Rosji trwa około 2 do 5 dni roboczych. Podawany przy zamówieniu kuriera czas doręczenia paczki nie uwzględnia czasu odprawy celnej. Pamiętaj, by dobrze zaplanować moment nadania paczki do Rosji, aby jej odbiorca otrzymał ją w oczekiwanym przez Ciebie terminie. Aby przedłużające się formalności celne nie pokrzyżowały Twoich planów, zadbaj o precyzję podczas opisywania zawartości nadawanej przesyłki w formularzu zamówienia kuriera.

Potrzebujesz wysłać paczkę nie tylko do Rosji? AlleKurier Ci w tym pomoże! Dzięki nam możesz wysłać przesyłki do wielu państw na całym świecie! Poniżej znajdziesz najpopularniejsze kierunki!

Jak wysłać paczkę do Rosji?

Nadanie paczki do Rosji zacznij od zmierzenia i zważenia swojej przesyłki, a następnie wypełnij zebranymi danymi pola wyceniarki na stronie. Jako kraj doręczenia wybierz Rosję, a następnie dokonaj wyboru najlepszych dla Ciebie warunków dostawy. Następnie wypełnij wyświetlony formularz zamówienia kuriera, wpisując w poszczególne pola dokładne dane. Pamiętaj, by zweryfikować ich poprawność przed złożeniem zamówienia! Zadbaj o prawidłowe zapakowanie i zabezpieczenie przesyłki do Rosji i nie zapomnij o dołączeniu dokumentów niezbędnych do odprawy.

Koniecznie podpisz upoważnienie do czynności celnych, nim umieścisz je w kopercie na paczce. Po opłaceniu zlecenia przekaż paczkę kurierowi w miejscu, które wskazałeś w formularzu lub dostarcz ją do punktu odbioru, który wyznaczyłeś.

FAQ – przesyłki do Rosji

  • Jaka jest cena paczki do Rosji?

Cena kuriera do Rosji zależy od tego, jak duża i ciężka jest paczka oraz gdzie nadajesz swoją przesyłkę. W serwisie AlleKurier możesz porównać ceny i wygodnie nadać tanie przesyłki kurierskie bez wychodzenia z domu. Nasze stawki za paczkę do Rosji zaczynają się od około 190 PLN.

  • Jaki jest czas dostawy przesyłki do Rosji?

Najczęściej paczka do Rosji nadana za naszym pośrednictwem powędruje do swojego celu na pokładzie samolotu. Dzięki temu możesz liczyć na atrakcyjny czas dostawy paczki do Rosji. Szacowany termin doręczenia w tym przypadku wynosi około 2 do 5 dni roboczych.

  • Jak wysłać tanią paczkę do Rosji?

Wejdź na stronę i uzupełnij krótki formularz zamówienia kuriera, którego cena i oferta najbardziej Ci odpowiada. Pamiętaj, że z nami możesz nadać paczki zagraniczne online, bez wychodzenia z domu lub firmy. W tym celu wybierz w formularzu opcję odbioru przesyłki przez kuriera z dogodnego dla Ciebie miejsca.

  • Jakie dokumenty dołączyć do odprawy paczki do Rosji?

Potrzebne będzie podpisane upoważnienie do odprawy, a firmy są zobowiązane przekazać nam również fakturę handlową lub proformę, gdy wysyłają próbki towaru lub go zwracają. Sprzedawcą na fakturze dołączanej do paczki musi być firma zlecająca transport przesyłki do Rosji.

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami