Paczka na Guam

Guam to niewielka wyspa na Pacyfiku, jego powierzchnia jest niewiele większa od Warszawy. Ale nie przeszkadza nam to w tym, by dostarczyć tam twoją paczkę! Zdecyduj się na skorzystanie usług AlleKurier i ciesz się sprawną przesyłką nawet na tak odległy zakątek świata! Kliknij w link https://allekurier.pl/nadaj i sprawdź jak prosta i intuicyjna jest nasza wyszukiwarka oraz sprawdź nasze oferty.

Szybka i tania przesyłka na Guam? Tylko z nami!

Kraków i Guam dzieli ponad 11 tysięcy kilometrów, ale nie znaczy to, że tam nie dotrzemy. Z firmą AlleKurier masz pewność, że twoja przesyłka, będzie w dobrych rękach. Przebędziemy długą drogę i dokonamy wszelkich starań, żebyś był zadowolony z naszych usług! Z AlleKurier możesz liczyć na doświadczonych kurierów, którym żadna wyprawa nie jest straszna. Jeśli szukasz odpowiedzi, w jaki sposób wysłać paczkę na Guam, wystarczy, że skorzystasz z intuicyjnej wyceniarki lub sprawdzisz nasz cennik. W parę chwil znajdziesz wszystkie informację na temat ceny i dokumentów. Bez problemu nadasz i wyślesz swoją przesyłkę.

Procedury celne dotyczące paczek na Guam

Pamiętaj, że każda przesyłka wysyłana poza granice Unii Europejskiej musi przejść odprawę celną. Dlatego też podczas wypełniania formularzu nadawczego, po wybraniu jednego z dostępnych kurierów, musisz dopełnić pewnych formalności. Ale nie martw się, wszystko jest przejrzyście opisane. Dodatkowo koszt standardowej odprawy celnej masz już wliczony w cenę paczki zagranicznej, więc nie musisz się martwić o wysokie dodatkowe koszty. Podczas wypełniania formularza, zwróć uwagę na dwa istotne elementy. Chodzi o opis przedmiotu wysyłki oraz fakturę do zgłoszenia celnego. Dokładne uzupełnienie tych rubryk pozwoli na jak najszybsze zrealizowanie całego procesu.

Pamiętaj aby w pierwszej części formularza opisać bardzo dokładnie wysyłany przedmiot. Wpisz kod celny jeśli go znasz. Następnie musisz podać nazwę wysyłanej rzeczy - po polsku i angielsku. Potem musisz określić ilość przedmiotów, ich wagę, wartość i walutę, w jakiej podajesz wartość.

Pamiętaj o poprawnym uzupełnieniu dokumentacji i zapakowaniu swojej przesyłki. Znacznie skróci to proces wysyłki, a twoja paczka dojdzie na Guam znacznie szybciej!

Poznaj Guam!

Guam to niewielka, lecz malownicza wyspa w Mikronezji położona na północnym Pacyfiku, między Hawajami a Filipinami. Stolicą państwa jest Hagåtña, a używaną walutą jest dolar amerykański. Wyspę otaczają piękne rafy koralowe, więc jeśli Twoja paczka jest fanem nurkowania, to zdecydowanie będzie miała co podziwiać. Guam posiada wiele piaszczystych plaż. Jest to kraj godny odwiedzenia, ale również wysłania paczki. To, że wyspę zamieszkuje 167 358 mieszkańców (prawie 5 razy mniej niż Kraków!) nie znaczy to, że nie znajdzie się tam nikt, do kogo nie mógłbyś wysłać przesyłki kurierskiej!

Wyślij przesyłkę na Guam z nami!

Oferta AlleKurier daje wybór sprawdzonych przewoźników, którzy pomogą Ci wysłać paczki z ubezpieczeniem i odprawą celną w cenie. Jeśli nie przepadasz za czekaniem na przybycie kuriera do Twojego domu, możesz przynieść gotową paczkę do naszego punktu. Pamiętaj tylko o odpowiednim zapakowaniu swoich przedmiotów, tak, aby przesyłka została zakwalifikowana jako standardowa. Zmniejsza to jej cenę i przyśpiesza proces sortowania.

Nie zapominaj, że z AlleKurier możesz wysłać paczki nie tylko na Guam! W naszej ofercie znajdziesz przesyłki do ponad 150 krajów z całego świata. Nadawaj paczki gdzie chcesz i kiedy tego potrzebujesz - tanio, szybko i bezpiecznie!

Paczka na Guam - FAQ

Ile zapłacę za wysłanie paczki na Guam?

Czego nie mogę wysłać na Guam?

Jaki jest czas wysyłki paczek na Guam?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto