Paczka na Palau

Korzystając z usług brokera kurierskiego AlleKurier masz pewność, że twoja przesyłka bezpiecznie dotrze nawet na tropikalne wyspy. Zapoznaj się z szeroką ofertą znanych, międzynarodowych przewoźników w korzystnych cenach. Wystarczy, że zmierzysz i zważysz swoją paczkę, uzupełnisz te dane w naszej wycinarce, a my indywidualnie dobierzemy propozycje ofert do twoich potrzeb.

Tania przesyłka do Palau

Po uzupełnieniu danych takich jak waga, wymiary oraz kraj wysyłki wyświetlą ci się najlepsze oferty naszych przewoźników. Cena zależy od wielkości oraz rodzaju przesyłki. Masz możliwość nadać paczkę, list lub paletę. Przydatną informacją jest również to, że w łatwy sposób możesz uniknąć naliczania dodatkowych opłat. Dzięki temu twoja paczka do Palau dotrze bardzo tanio! Wystarczy, że będziesz postępować według naszych wskazówek. Przede wszystkim poprawnie spakuj paczkę. Szczegóły, jak to zrobić dostępne są na naszej stronie. Dokonując pomiarów pudełka, zadbaj o to, aby były bardzo dokładne. Nasi kurierzy na pewno je sprawdzą. Podanie nieprawidłowych danych spowoduje naliczenie dodatkowej opłaty, a wysyłka paczki zostanie wstrzymana do momentu jej uregulowania. Weź także pod uwagę, że może zostać naliczona opłata celna po odprawie na granicy. Poinformuj wcześniej o konieczności jej uiszczenia odbiorcę przesyłki. Jeżeli odmówi on dokonania płatności przesyłka zostanie zwrócona do nadawcy, a on obciążony kosztami ponownego jej transportu i cła. Zastosowanie się do tych prostych zasad pozwoli ci wysłać paczkę do Palau naprawdę tanio.

Paczka do Palau szybko i sprawnie

Swoją przesyłkę możesz nadać w bardzo łatwy sposób. Zrobisz to przez Internet, poprzez wypełnienie prostego formularza. Wyświetli się on pod wybraną przez ciebie ofertą. Postępuj zgodnie z opisami każdego okienka. Dane wpisuj precyzyjnie i zgodnie z prawdą. Będzie to miało wpływ na szybkość sortowania twojej paczki w magazynie kurierskim oraz przejście odprawy celnej na granicy. Sprawne wykonanie tych procedur gwarantuje szybkie dostarczenie przesyłki do odbiorcy. Dodatkowo możesz zapoznać się z regulaminem wybranej przez ciebie firmy kurierskiej. Będziesz miał wtedy 100% pewności, że spełniłeś wszystkie wymagania w wytyczne, aby twoja paczka pokonała drogę do Palau najszybciej jak to możliwe.

Mimo, że Palau znajduje się prawie na drugim końcu świata, z nami twoja paczka może dotrzeć nawet po 3-5 dniach roboczych. Pamiętaj jednak, że czas ten może ulec wydłużeniu z przyczyn od nas niezależnych.

Poznaj Palau!

Palau, inaczej Republika Palau to państwo wyspiarskie stowarzyszone ze Stanami Zjednoczonymi. Znajduje się na Oceanie Spokojnym w pobliżu Oceanii i Mikronezji i obejmuje ponad 250 wysp. Otoczone jest pięknymi rafami koralowymi. Na wyspach obowiązują aż trzy języki urzędowe: angielski, japoński i palau. Stolicą jest Ngerulmud. Całkowita powierzchnia wysp wynosi 508 kilometrów kwadratowych. Kraj zamieszkuje ponad 21 tysięcy osób. Obowiązującą walutę stanowi dolar amerykański.

Odprawa celna paczki do Palau

Paczka do Palau tak, jak inne przesyłki międzynarodowe poza Unię Europejską podlegają odprawie celnej przeprowadzanej przez Urząd Celny danego kraju na granicy. Z tego powodu AlleKurier nie ma wpływu na wysokość cła ani na czas trwania odprawy. Z informacjami, ile wyniesie opłata celna zwykle możesz zapoznać się na oficjalnej stronie Urzędu Celnego. Jednak ty sam masz wpływ na przejście procedur z powodzeniem. Zapakuj paczkę zgodnie z wytycznymi na naszej stronie, tak aby nie wzbudzała niepotrzebnych podejrzeń w trakcie odprawy. Formularz wypełnij bardzo dokładnie i nie stosuj ogólnych określeń. Opisz szczegółowo zawartość przesyłki, ilość produktów, ich wartość wyrażoną w konkretnej walucie oraz podaj ich nazwy w języku polskim i angielskim. Przydatną informacją będzie umieszczenie kodów celnych przedmiotów, jeśli je znasz. Sprawdź też listę produktów zakazanych do wysyłki i zastosuj się do niej. Tak przygotowana i opisana paczka sprawnie przejdzie procedurę celną.

Czego nie wysyłać w paczce do Palau?

Ze względu na bezpieczeństwo i bezproblemowy transport istnieje lista produktów zakazanych do wysyłki w paczkach międzynarodowych. Na niektóre z wymienionych rzeczy można uzyskać specjalną licencję zezwalającą na przewóz. Do przedmiotów zakazanych należą m.in. wyroby jubilerskie, dzieła sztuki, leki, żywność - również kawy, herbaty i słodycze. Bezwzględnie zakazane są produkty stanowiące zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi w tym broń i jej repliki, amunicja, narkotyki, alkohol i inne substancje psychoaktywne. Pełna lista znajduje się na naszej stronie. Warto również dla pewności sprawdzić listę rzeczy zakazanych do wysyłki w regulaminie wybranego przez ciebie przewoźnika.

Paczka do Palau - FAQ

Ile kosztuje paczka do Palau?

Ile idzie paczka do Palau?

Jak spakować paczkę do Palau?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto