Paczka na Maltę

Twoja paczka na Maltę do rodziny, znajomych lub partnerów biznesowych jest już prawie gotowa do wysyłki, ale jeszcze nie wiesz, jak i gdzie wygodnie ją nadać? A może interesują Cię tanie przesyłki kurierskie na Maltę, ale chcesz mieć pewność, że z ich dostarczeniem nie będzie żadnych problemów? Mamy dla Ciebie doskonałe wieści – na AlleKurier.pl szybko i bez zbędnych formalności nadasz tanie paczki na Maltę, które doręczane są sprawnie i tam, gdzie trzeba. Sprawdź, jak zamówić kuriera na Maltę, by nie przepłacać, oszczędzić czas i uniknąć kompletnie niepotrzebnego stresu. My podpowiadamy, a Ty korzystasz z tego, co najlepsze!

Zamów kuriera po odbiór paczki na Maltę na tej stronie: https://allekurier.pl/nadaj lub poniżej.

Paczki na Maltę – co warto wiedzieć w przypadku przesyłki na Maltę?

Malta to malownicza i intrygująca wyspa, atrakcyjna nie tylko dla turystów. Malownicze krajobrazy, ciekawa kultura i … szeroki wybór cenionych szkół językowych oraz najpopularniejszych szkółek sportów wodnych. Maltę z tych i wielu innych powodów szczególnie upodobali sobie Polacy i z jej mieszkańcami oraz przybyłymi tam na krócej osobami chętnie utrzymują liczne kontakty. Nie może dziwić więc, że paczki z Polski na Maltę każdego dnia wędrują różnymi drogami w całkiem sporych ilościach. Jeśli zamierzasz nadać paczkę na Maltę, wiedz, że jej wysłanie tylko nieznacznie różni się od zamówienia kuriera w celu dostarczenia paczki krajowej, ale musisz jednak przygotować się na pewne dodatkowe czynności.

Największą różnicą jest odprawa celna, która wymaga dołączenia do paczki dodatkowych dokumentów – faktury proforma do zgłoszenia w urzędzie celnym i pełnomocnictwa do czynności celnych. Nie martw się jednak. Wystarczy, że rzetelnie wypełnisz formularz nadania przesyłki na naszej stronie, a potem podpiszesz wysłane przez nas dokumenty i dołączysz je do paczki, a my zajmiemy się resztą. Warto również wiedzieć, że paczka na Maltę potrzebuje nieco więcej czasu, by dotrzeć do rąk odbiorcy. Zaplanuj więc wysyłkę odpowiednio wcześnie.

Kurier na Maltę musi ponadto przebyć długą drogę, dlatego koszt przesyłki będzie wyższy niż koszt nadania paczki krajowej. Możesz jednak błyskawicznie dowiedzieć się, jaka jest cena nadania przesyłki na Maltę, wypełniając kilka pól w naszej wyceniarce i przekonać się jeszcze zanim nadasz przesyłkę, że tanie i bezpieczne paczki na Maltę naprawdę istnieją!

Tania przesyłka na Maltę – jak ją nadać?

Zacznij od dokładnego ustalenia wymiarów paczki i jej wagi, a następnie zebrane dane wprowadź do okienka na naszej stronie. Jako kraj doręczenia wybierz Maltę, a następnie porównaj dostępne możliwości dostawy. Zauważ, że przesyłka lotnicza ma szansę dotrzeć do odbiorcy szybciej, ale za to bywa nieco droższa. Paczki na Maltę nadane w naszym serwisie dostarczają znane, renomowane i profesjonalne firmy kurierskie – GLS i UPS – możesz więc być spokojny, bo trafią one w naprawdę dobre ręce.

Z dostępnych opcji wybierz najlepszą dla siebie i skrupulatnie wypełnij wyświetlony wówczas formularz nadania. Pamiętaj o sprawdzeniu wszystkich danych (zwłaszcza adresowych), nim zatwierdzisz zlecenie. Upewnij się też, czy Twoja paczka nie zawiera przedmiotów niedozwolonych oraz postaraj się jak najdokładniej wypełnić informacje o zawartości przesyłki na Maltę. To ułatwi przebieg odprawy celnej, dzięki czemu Twoja przesyłka na Maltę zostanie sprawnie dostarczona. Po opłaceniu usługi podpisz nadesłane przez nas dokumenty do odprawy celnej i umieść je na paczce, a potem przekaż ją kurierowi lub dostarcz do wybranego punktu nadań.

Pamiętaj, że u nas możesz nadać paczki zagraniczne nawet bez wychodzenia z domu. W tym celu zaznacz w formularzu opcję odbioru przesyłki przez kuriera z domu lub innego dogodnego dla Ciebie miejsca.

Ile kosztuje wysyłka na Maltę?

Cena paczki na Maltę zależy przede wszystkim od jej wagi i wielkości, ale też od tego, czy zdecydujesz się na standardową drogę transportu, czy lotniczą. Koszt paczki na Maltę sprawdzisz u nas, nim wyślesz paczkę, więc możesz dokonać najlepszego wyboru. Ceny za przesyłki kurierskie na Maltę nadawane w naszym serwisie zaczynają się od około 200 złotych i zawierają już opłatę za czynności celne.

W jakim czasie przesyłka dotrze na Maltę?

Przesyłka zagraniczna praktycznie zawsze transportowana jest dłużej niż paczka krajowa. W przypadku Malty istotna jest zarówno odległość, jak i czas potrzebny na przejście przesyłki przez odprawę. Dzięki dużemu doświadczeniu firm kurierskich, które doręczają paczki nadane u nas, możesz liczyć na to, że przesyłka na Maltę trafi tak szybko, jak to tylko możliwe. Szacowany czas doręczenia paczki na Maltę to 2-4 dni robocze. Na termin doręczenia mogą mieć jednak wpływ różne czynniki, np. wydłużony czas odprawy, dlatego zawsze dobrze jest zaplanować przy nadaniu pewien zapas.

FAQ – paczka na Maltę

Jak wysłać paczkę na Maltę?

Ile trwa transport paczki na Maltę?

Ile kosztuje przesyłka na Maltę?

Czego nie można umieścić w przesyłce na Maltę?

Jak przygotować paczki na Maltę do odprawy celnej?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto