Paczka na wyspę Saba - Antyle Holenderskie

Zamierzasz nadać paczkę na wyspę Saba i Antyle Holenderskie? AlleKurier może ją dostarczyć! Minimalny czas dostarczenia przesyłki na to liczące niespełna tysiąc km² terytorium, to zaledwie trzy dni. Zmiany w terminie mogą być spowodowane odprawą celną.

Ile kosztuje paczka na Antyle Holenderskie?

Wysyłając przesyłkę z Polski na Antyle Holenderskie musimy przygotować się na wysokie koszta. Odległość pomiędzy tymi dwoma punktami wynosi około 9 tysięcy kilometrów. Jest to długi dystans, przez co nie możemy oczekiwać niskich cen przy nadawaniu paczek. Jednak firma AlleKurier zapewni nam aż 70% tańsze ceny, niż zaproponują nam prywatni przewoźnicy. Razem z niskimi kosztami przesyłki, kurierzy naszej firmy gwarantują bezpieczeństwo. W doręczenie paczek wkładają jak najwięcej starań, aby dotarły one w takim stanie w jakim zostały nadane.

Jak nadać paczkę na Antyle Holenderskie?

Decydując się na wysłanie paczki na Antyle Holenderskie, musisz pamiętać, aby dokładnie wykonać wszystkie kroki potrzebne do nadania przesyłki. Początkowo może wydawać się to trudne. Jednak dzięki AlleKurierowi jest to ułatwione i możemy nadać paczkę z domu! Wystarczy tylko wejść na stronę internetową naszej firmy. Właśnie tam znajduje się wszystko to co jest nam potrzebne. Początkowo musimy wprowadzić do wyceniarki informacje dotyczące paczki, czyli rozmiar, waga i kraj. Wysyłając paczkę na Antyle Holenderskie za pomocą AlleKurier Eksport, maksymalna waga przesyłki wynosi 30 kilogramów. Następnie uzupełniamy formularz na temat naszych danych. Zwracajmy uwagę, czy wszystko zostało wpisane prawidłowo. Na koniec zamawiamy kuriera i czekamy aż odbierze naszą nadaną przesyłkę.

Jak zapakować paczkę na Antyle Holenderskie?

Aby uniknąć dodatkowych kosztów i niepotrzebnych problemów, musimy wiedzieć jak poprawnie zapakować paczkę. Zatem jak prawidłowo wykonać pakowanie naszych paczek?

Chcąc zapakować naszą przesyłkę, musimy przygotować kartonowe opakowanie w kształcie prostopadłościanu. Pamiętajmy, że z paczki nie mogą wystawać jakiekolwiek elementy, a w szczególności ostre. Aby zapakowana przesyłka była solidniejsza, oklejmy ją dookoła przezroczystą taśmą. Unikajmy folii stretch, jest ona zabroniona. Zawartość powinna być stabilna, nie powinna się przemieszczać. Jeśli mamy ten problem użyjmy wypełniaczy. Dzięki temu ułatwimy pracę kurierom, ale równocześnie zabezpieczymy przedmioty zawarte w paczce.

Podczas wysyłania paczki na Antyle Holenderskie stosujmy się do przepisów. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnych kar i kosztów. Nie pakujmy do naszych przesyłek towarów, które są zabronione. Na Antyle Holenderskie nie możemy wysłać przede wszystkim materiałów łatwopalnych, pieniędzy, dzieł sztuki, broni, alkoholu oraz wyrobów tytoniowych.

Poznaj Antyle Holenderskie!

Antyle Holenderskie leżą w Ameryce Środkowej. Antyle obejmują pięć wysp, które znajdują się na Morzu Karaibskim. Są to Curaçao, Bonaire, Saba, Sint Eustatius oraz Sint Maarten. Łączna powierzchnia tych wysp wynosi równe 800 kilometrów kwadratowych. Wsypy te zamieszkuje około 224 tysiące mieszkańców. Stolicą Antyli Holenderskich jest Willemstad. Waluta, która jest używana to Gulden Antyli Holenderskich. Jeden taki Gulden jest warty 2,58 złoty. Wybierając się do Ameryki jest konieczna wiza. Co ciekawe, zamierzając spędzić wakacje na Antylach, nie będzie ona nam potrzebna.

Ubezpieczenie paczki na Antyle Holenderskie

Nasza firma AlleKurier zapewnia bezpieczeństwo nadanej przez ciebie paczce. Jednak pomimo ciężkiej pracy naszych kurierów, nie zawsze jest możliwość uchronienia przesyłek przed przypadkowymi uszkodzeniami. Aby mieć większą pewność podczas wysyłki paczki, zaopatrzmy się w ubezpieczenie. Kiedy nasza paczka ulegnie zniszczeniu nawet w najmniejszym stopniu, AlleKurier przyzna rekompensatę podczas wykupionego przez nas ubezpieczenia przesyłki. Pomimo wysokiej jakości usług kurierów AlleKurier i wiadomych wyższych kosztów, zachęcamy do ubezpieczenia nadanej przez nas paczki.

Paczka na Antyle Holenderskie - FAQ

W jakim czasie moja paczka dotrze na Antyle Holenderskie?

Jak wysłać paczkę na Antyle Holenderskie?

Jakim językiem pisać nazwę kraju na paczce?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto