Paczka na Wyspy Dziewicze USA

Paczki do Ameryki Środkowej nigdy nie były tak tanie. Dzięki korzystaniu z usług brokera kurierskiego AlleKurier masz możliwość porównania ofert znanych przewoźników międzynarodowych. Możesz znaleźć okazje nawet 70% tańsze niż tradycyjne metody wysyłki. Do tego masz gwarancję, że wysyłka kurierem to najbardziej bezpieczna opcja. Wyślij list, paczkę, a nawet paletę na Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych razem z nami. Już teraz skorzystaj z naszej wyceniarki.

Tania paczka na Wyspy Dziewicze USA

Zapewniamy najtańszą na rynku wysyłkę paczek nawet na drugi koniec świata! Jednak, aby przesyłka mogła być aż tak tania warto unikać dodatkowych kosztów i niechcianych opłat. Na naszej stronie przedstawiamy ci sposoby, jak tego uniknąć! Przede wszystkim prawidłowo zapakuj paczkę. Przesyłka standardowa jest bardzo szybko sortowana oraz nie generuje dodatkowych opłat. Oprócz tego podaj wymiary przesyłki jak najbardziej precyzyjnie. Nasi kurierzy zmierzą i zważą paczkę jeszcze raz w sortowni. Jeżeli wymiary podane przez ciebie nie będą się zgadzać zostanie żądana dopłata, a wysyłka wstrzymana do momentu uregulowania nadpłaty. Przygotuj się także na to, że może zostać naliczona opłata celna podczas odprawy na granicy. Tę opłatę powinien jednak uiścić odbiorca przesyłki. Jeżeli odmówi on zapłaty, paczka zostanie zwrócona do Polski. Wtedy koszt ponownego transportu i cła ponosi nadawca.

Szybka i sprawna wysyłka!

Z nami wyślesz paczkę na Wyspy Dziewicze USA nawet bez wychodzenia z domu. Skorzystaj z naszej prostej i intuicyjnej wyceniarki, a następnie wybierz najlepszą dla ciebie ofertę. Uzupełnij krótki formularz nadawczy, opłać zamówienie, a my wyślemy ci list przewozowy. Wydrukuj go, naklej na paczce oraz przekaż ją kurierowi z twojego domu w wybranym terminie. Jeżeli wolisz możesz także wybrać się do jednego z naszych punktów nadawczych i tam wysłać swoją paczkę. Gotowe! Teraz już wszystko w naszych rękach. Z AlleKurier odbiorca otrzyma paczkę w ekspresowym tempie.

 Zadbaj, aby formularz nadawczy został wypełniony precyzyjnie i zgodnie z prawdą. Umożliwi to uniknięcie niepotrzebnych nieporozumień, dodatkowych opłat i przyspieszy proces sortowania i odprawy przesyłki.

Bezpieczny transport paczki na Wyspy Dziewicze USA

Nadanie paczki przesyłką kurierską to najbezpieczniejsza możliwa forma dostarczenia twoich rzeczy do odbiorcy. Do tego z AlleKurier paczka poleci samolotem! Dzięki temu odbiorca będzie mógł cieszyć się dostawą już po około 3-5 dniach roboczych. Warto jednak wiedzieć, że przesyłki międzynarodowe poza Unię Europejską podlegają odprawie celnej. Może ona spowodować wydłużenie czasu doręczenia paczki, a także wygenerować dodatkową opłatę w postaci cła. AlleKurier nie ma wpływu na czas odprawy ani wysokość opłat celnych. Jeżeli zależy ci na czasie warto wysłać paczkę odpowiednio wcześniej, aby być przygotowanym na ewentualne opóźniania w doręczeniu spowodowane procedurami celnymi.

Poznaj Wyspy Dziewicze USA!

Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych znajdują się w Ameryce Środkowej w basenie Morza Karaibskiego. Obejmują trzy duże wyspy wulkaniczne (Saint Croix, Saint John, Saint Thomas) i kilkadziesiąt małych wysp koralowych. Stolicą całego terytorium jest największy port morski Charlotte Amalie na wyspie Saint Thomas. Całkowita powierzchnia wysp wynosi 346 kilometrów kwadratowych, a zamieszkuje ją prawie 110 tysięcy ludzi. Obowiązującą walutą jest dolar amerykański, a język urzędowy to angielski. Wyspy słyną z turystyki, handlu i produkcji rumu.

Paczka na St. Thomas

St. Thomas to wyspa, która jest dystryktem Wysp Dziewiczych Stanów Zjednoczonych, leżąca na Morzu Karaibskim. Ma 80,9 kilometrów kwadratowych. Liczba ludności St. Thomas wynosi około 30 tysięcy. Jest więc do kogo wysyłać przesyłki kurierskie! Walutą obowiązującą na St. Thomas jest Dolar amerykański.

Paczka na St. Croix

St. Croix to wyspa należąca do Wysp Dziewiczych Stanów Zjednoczonych, leżąca nad Morzem Karaibskim. Ma 218 kilometrów kwadratowych. Liczba ludności St. Croix wynosi około 50 tysięcy. Jest więc do kogo wysyłać przesyłki kurierskie! Na St. Croix używa się jako waluty Dolara amerykańskiego.

Paczka na St. John

St. John to wyspa należąca do Wysp Dziewiczych Stanów Zjednoczonych, leżąca na Morzu Karaibskim. Ma 50,8 kilometrów kwadratowych. Liczba ludności na St. John wynosi około 4 tysięcy. Co ciekawe, na wyspie nie znajduje się port lotniczy, dlatego wszelki transport przebiega drogą morską. Na St. John jako waluty używa się Dolara amerykańskiego.

Tego nie wysyłaj na Wyspy Dziewicze USA

Jak w przypadku wszystkich przesyłek międzynarodowych istnieje lista produktów zakazanych, których nie możesz wysłać także na Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych. Należą do nich przede wszystkim wszelkie produkty zagrażające zdrowiu i życiu ludzi. Dlatego nie umieszczaj w swojej paczce broni i amunicji(ani ich replik!), toksycznych i potencjalnie niebezpiecznych substancji chemicznych, substancji psychoaktywnych, w tym narkotyków i alkoholu oraz leków i papierosów. Nie powinieneś także wysyłać wyrobów jubilerskich, dzieł sztuki i żywności. Dotyczy to także kaw, herbat i słodyczy. Zapoznaj się również z pełną listą produktów zakazanych w przesyłkach międzynarodowych na naszej stronie i sprawdź regulamin wybranego przez ciebie przewoźnika.

Paczka na Wyspy Dziewicze USA - FAQ

Jak nadać paczkę na Wyspy Dziewicze USA?

Ile idzie paczka na Wyspy Dziewicze USA?

Co wysłać na Wyspy Dziewicze USA?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto