Paczka na Jamajkę

Jamajka to słoneczna wyspa położona na Morzu Karaibskim. Jest to częsty cel podróży wielu turystów, którzy chcą poopalać się na jednej z plaż. Chcesz wysłać paczkę na Jamajkę i nie wiesz jak się za to zabrać? AlleKurier przychodzi z pomocą! Wystarczy pare kliknięć na stronie https://allekurier.pl/nadaj a zobaczysz jak w łatwy sposób obsługuje się naszą wyszukiwarkę. Nie zapomnij też sprawdzić czekających na ciebie ofert. Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego!

Szybka i tania paczka na Jamajkę? Nic trudnego!

Polskę i Jamajkę dzieli spory dystans. Dlatego tak ważne jest, by zapewnić twojej paczce bezpieczną i bezproblemową wysyłkę. Z firmą AlleKurier masz pewność, że twoja przesyłka, będzie w dobrych rękach i paczka na pewno nie utonie w oceanie. Przebędziemy długą drogę i dokonamy wszelkich starań, żebyś był zadowolony z naszych usług! Z AlleKurier możesz liczyć na wielu doświadczonych kurierów, którym żadna wyprawa nie jest straszna. Nawet tak daleka jak na Jamajkę! Jeśli szukasz w jaki sposób wysłać paczkę, wystarczy, że skorzystasz z naszej intuicyjnej wyceniarki lub sprawdzisz cennik umieszczony na stronie. W mgnieniu oka znajdziesz wszystkie informacje na temat ceny i dokumentów i bez problemu nadasz i wyślesz swoją przesyłkę.

Poznaj Jamajkę!

Jamajka to wyspiarskie państwo, znajdujące się w Ameryce Północnej. Wyspę zamieszkuje prawie 3 miliony ludzi. Używaną przez mieszkańców walutą jest Dolar jamajski, a stolicą kraju jest Kingston. Klimat Jamajki jest tropikalny. Cały rok panuje tu wilgotna pogoda a na termometrze możemy zauważyć wysokie temperatury. Czy wiedziałeś, że ten kraj jest 28 razy mniejszy od Polski? Ale nie martw się, nasi kurierzy dotrą tam bez problemu!

Procedury celne na Jamajce - co musisz wiedzieć?

Każda paczka, która jest wysyłana poza granice Unii Europejskiej musi przejść odprawę celną. Tyczy się to też przesyłek na Jamajkę. Dlatego uzupełnienie odpowiednich dokumentów jest kluczowe do tego, by paczka bezproblemowo przeszła odprawę. W formularzu nadawczym, który wypełnisz zaraz po wybraniu jednego z dostępnych kurierów, musisz dopełnić pewnych formalności. Formularz jest przejrzyście napisany, więc bez problemu będziesz w stanie go wypełnić.

Przy wypełnianiu formularza, zwróć uwagę na dwa istotne aspekty. Chodzi o opis przedmiotu wysyłki oraz fakturę do zgłoszenia celnego. Jeśli dokładnie uzupełnisz te informacje, możesz mieć pewność, że twoja przesyłka dotrze na miejsce możliwie jak najszybciej. 

Co więcej w pierwszej części formularza opisz przedmiot najdokładniej, jak się da. Tak by podczas odprawy celnej twoja wysyłka nie zostawiała żadnych złudzeń. Jeśli znasz kod celny wysyłanego przedmiotu-podaj go. W dalszej części musisz napisać nazwę wysyłanego przedmiotu - po polsku i angielsku. Następnie określasz ilość przedmiotów, ich wagę, wartość i walutę, w jakiej podajesz wartość.

Tania paczka na Jamajkę krok po kroku

Jeśli chcesz mieć pewność, że twoja paczka zostanie sprawnie dostarczona, pamiętaj o poprawnym uzupełnieniu dokumentacji. Zdecydowanie ułatwi to cały proces. Nie zapomnij też o dokładnym przygotowaniu przesyłki. Dzięki temu, że twoja rzecz będzie poprawnie zapakowana, a w dokumentach nie będzie żadnych braków, paczka szybko przejdzie kontrolę celną a następnie dotrze do odbiorcy. Co za tym idzie, nie poniesiesz dodatkowych kosztów. Zapakuj paczkę w kartonowe sztywne pudełko, tak by kwalifikowała się ona do przesyłki standardowej. Dokładnie przeczytaj też regulamin danego przewoźnika, by uniknąć wszelkich niedociągnięć. Aby mieć pewność, że wysyłka będzie szybka i tania dostosuj się do norm w wysyłce międzynarodowej i pamiętaj o przestrzeganiu zasad!

Jeśli planujesz wysłać paczkę na Jamajkę najtaniej, to koniecznie sprawdź ofertę Allekurier. Oferujemy nie tylko najkorzystniejsze cenowo opcje, ale też bezpieczną i przede wszystkim szybką wysyłkę!

Wyślij paczkę razem z nami!

AlleKurier oferuje ci wybór sprawdzonych przewoźników, którzy pomogą Ci wysłać paczki z odpowiednim ubezpieczeniem z odprawą celną w cenie. Jeśli preferujesz samodzielne wysłanie paczki i nie chcesz czekać w domu, aż kurier po nią przyjedzie, przynieś ją do naszego punktu. Pamiętaj aby odpowiednio zapakować swoje przedmioty, tak, by przesyłka została zakwalifikowana jako standardowa. Zmniejsza to jej cenę i przyśpiesza proces sortowania.

Nie zapominaj, że z AlleKurier możesz wysłać paczki nie tylko na Jamajkę! Oferujemy ci przesyłki do ponad 150 krajów z całego świata. Nadawaj paczki gdzie chcesz i kiedy tego potrzebujesz - tanio, szybko i bezpiecznie!

Paczka na Jamajkę - FAQ

Ile zapłacę za wysłanie paczki na Jamajkę?

Jaki jest czas wysyłki paczek na Jamajkę

Czego nie mogę wysłać na Jamajkę?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto