Paczka na wyspy Bahama

Chcesz wysłać paczkę w tropiki? Świetnie trafiłeś! Skorzystaj z usług brokera kurierskiego AlleKurier. Z nami masz gwarancję tego, że twoja przesyłka bezpiecznie i szybko trafi do odbiorcy. Sam wybierz najbardziej korzystną dla ciebie ofertę i wyślij z nami swoją paczkę na Bahamy!

Paczka na Bahamy szybko i sprawnie

Zależy ci na czasie? Z nami twoja paczka na Wyspy Bahama dotrze już w około 3 do 5 dni roboczych. A do tego masz pewność, że poleci samolotem! Pamiętaj jednak, że podany czas dostawy może się wydłużyć ze względu na odprawę celną. Dlatego zadbaj o prawidłowe opakowanie przesyłki i precyzyjne wypełnienie dokumentów, aby maksymalnie przyspieszyć drogę twojej paczki do odbiorcy. Zapoznaj się także z regulaminem wybranego przez ciebie przewoźnika. Dzięki temu będziesz pewny, że przesyłka spełnia wszystkie wymogi i normy oraz zostanie dostarczona szybko i sprawnie na Wyspy Bahama!

Paczka na Bahamy, tak jak wszystkie przesyłki międzynarodowe poza Unię Europejską podlega odprawie celnej. Przygotuj swoją przesyłkę zgodnie z wytycznymi na naszej stronie, aby czas odprawy był jak najkrótszy!

Tania paczka na Bahamy

Każda przesyłka jest wyjątkowa, dlatego wycenimy ją indywidualnie! Skorzystaj z naszej intuicyjnej i łatwej w obsłudze wyceniarki, aby dowiedzieć się, ile kosztuje twoja paczka na Bahamy. Z brokerem kurierskim AlleKurier masz możliwość wyboru najtańszej oferty wysyłki wśród znanych międzynarodowych przewoźników. Powiemy ci także jak uniknąć jakichkolwiek dodatkowych kosztów związanych z przesyłką na Wyspy Bahama. Przede wszystkim zadbaj o dokładne wypełnienie wymaganych dokumentów. Po wyborze najbardziej korzystnej dla ciebie oferty zostaniesz poproszony o wprowadzenie danych do formularza. Pozwoli on wygenerować list przewozowy, fakturę pro forma oraz pełnomocnictwo konieczne do odprawy celnej. Precyzyjne i zgodne z prawdą uzupełnienie wyżej wymienionych formalności zapewni ci szybką i przede wszystkim tanią wysyłkę.

Poznaj Bahamy!

Bahamy stanowią państwo wyspiarskie położone na Oceanie Atlantyckim, o powierzchni około 14 tysięcy kilometrów kwadratowych. Zostały odkryte przez Krzysztofa Kolumba w 1492 roku. Spośród 700 wysp, tylko 26 jest zamieszkałych przez niecałe 400 tysięcy osób. Stolicą jest Nassau, a językiem urzędowym angielski. Obowiązująca waluta to dolar bahamski. Na Wyspach Bahama panuje klimat tropikalny i często nawiedzają je burze i huragany. Jednak nawet to nie jest straszne naszym kurierem! Z AlleKurier wysyłka twojej paczki zakończy się sukcesem.

Procedury związane z odprawą celną

Przesyłka na Bahamy podlega odprawie celnej, tak jak inne przesyłki międzynarodowe. Dlatego tak ważny jest dokładny opis zawartości twojej paczki. Podaj polską i angielską nazwę wysyłanych produktów, kod celny (jeżeli go znasz), określ ilość przedmiotów, ich wagę oraz wartość wraz z walutą, w której podajesz tę wartość. Dane, które podasz na pewno będą bardzo dokładnie sprawdzane, dlatego zadbaj o ich poprawność. W ten sposób zdecydowanie ułatwisz i przyspieszysz proces odprawy. Sprawdź także listę produktów, których nie możesz umieścić w przesyłkach międzynarodowych. Znajdziesz ją na naszej stronie, jednak sprawdź również wykaz takich przedmiotów w regulaminie przewoźnika. Dzięki zastosowaniu się do wszystkich wytycznych znacznie przyspieszysz przejście twojej przesyłki przez odprawę. Oprócz tego, unikniesz zwrócenia paczki do nadawcy i obciążenia dodatkowymi kosztami.

Jak odpowiednio spakować przesyłkę na Bahamy

Zadbaj, aby wysyłane produkty były umieszczone w kartonowym pudełku o kształcie prostopadłościanu. Nie mogą od niego odstawać ostre elementy. Dodaj folię bąbelkową lub inne wypełniacze, tak aby przedmioty nie poruszały się swobodnie w opakowaniu. Ciężar paczki powinien być równomiernie rozmieszczony, dlatego nie przyklejaj do pudełka innych kartonów. Nie owijaj go także folią stretch od zewnątrz. Zamknięty karton mocno zabezpiecz taśmą klejącą, tak aby nie otworzył się w trakcie transportu. W widocznym miejscu umieść list przewozowy. Dzięki zastosowaniu do tych wytycznych twoja paczka zostanie określona jako standardowa. Będzie wtedy sortowana automatycznie w sortowniach kurierskich, co znacznie przyspiesza proces wysyłki oraz zapobiega generowaniu dodatkowych kosztów.

Paczka na Bahamy - FAQ

Ile kosztuje paczka na Bahamy?

Jak długo idzie paczka na Bahamy?

Czy zapłacę cło za paczkę na Bahamy?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto