Paczka na Wyspy Marshalla

Wyspy Marshalla to państwo wyspiarskie na Oceanie Spokojnym. Mimo, że jest to największy ocean, przewoźnicy z AlleKurier niczego się nie boją i dostarczą tam twoją paczkę! Wystarczy parę kliknięć na stronie https://allekurier.pl/nadaj a zobaczysz jak w łatwy sposób obsługuje się naszą wyszukiwarkę. Nie zapomnij też sprawdzić naszych ofert. Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego!

Szybka i tania przesyłka na Wyspy Marshalla? Robi się!

Z firmą AlleKurier masz pewność, że twoja przesyłka, będzie w dobrych rękach i paczka na pewno nie utonie w oceanie. Przebędziemy długą drogę i dokonamy wszelkich starań, żebyś był zadowolony z naszych usług! Z AlleKurier możesz liczyć na wielu doświadczonych kurierów, którym żadna wyprawa nie jest straszna. Jeśli szukasz w jaki sposób wysłać paczkę na Wyspy Marshalla, wystarczy, że skorzystasz 

z intuicyjnej wyceniarki lub sprawdzisz cennik umieszczony na naszej stronie. W mgnieniu oka znajdziesz wszystkie informacje na temat ceny i dokumentów i bez problemu nadasz i wyślesz swoją przesyłkę. 

Jak najtaniej przesłać paczkę?

Jeśli chcesz mieć pewność, że twoja paczka zostanie szybko dostarczona, pamiętaj o poprawnym uzupełnieniu dokumentacji. Jest to kluczowy krok. Nie zapomnij też o dokładnym przygotowaniu przesyłki. Dzięki temu, że twoja rzecz będzie odpowiednio zapakowana, a w dokumentach nie będzie brakowało informacji, paczka sprawnie przejdzie kontrolę celną i szybko dotrze do odbiorcy. Co za tym idzie, nie poniesiesz dodatkowych kosztów. Dokładnie przeczytaj też regulamin danego przewoźnika, tak by uniknąć wszelkich niedociągnięć. By mieć pewność, że wysyłka będzie szybka i tania dostosuj się do norm w wysyłce międzynarodowej. 

Procedury celne - na co uważać?

Każda przesyłka wysyłana poza Unię Europejską musi przejść odprawę celną. Dlatego też, tak ważne jest aby podczas wypełniania formularzu nadawczego, dopełnić pewnych formalności. Ale nie przejmuj się, formularz jest przejrzyście opisany, tak byś mógł go wypełnić bez większego problemu. Pamiętaj, że koszt standardowej odprawy celnej masz już wliczony w cenę paczki zagranicznej, więc nie musisz się martwić o wysokie dodatkowe koszty. Zwróć uwagę na dwa ważne elementy, gdy będziesz uzupełniać dokument. Opis przedmiotu wysyłki oraz faktura do zgłoszenia celnego są bardzo istotne. Jeśli dokładnie i poprawnie uzupełnisz te pola, to będziesz mieć pewność, że proces będzie zrealizowany możliwie jak najszybciej. 

W pierwszej części formularza opisz dokładnie wysyłaną rzecz. Wpisz jej kod celny jeśli go znasz. Następnie podaj nazwę przesyłanego przedmiotu- po polsku i angielsku. Na koniec określ ilość przedmiotów, ich wagę, wartość i walutę, w jakiej podajesz wartość.

 Pamiętaj o tym, by twoja paczka, była zapakowana w sztywne pudełko z równymi bokami. W innym przypadku zostanie zakwalifikowana do przesyłki niestandardowej, co podniesie koszt procedury.

Poznaj Wyspy Marshalla!

Wyspy Marshalla zamieszkuje ponad 50 tysięcy ludzi. Stolica kraju znajduje się w Majuro, a używaną walutą jest dolar amerykański. Wyspy Marshalla mają do zaoferowania malownicze plaże. Za to miłośnicy nurkowania mogą podziwiać zatopione w wyniku prób atomowych wraki z II Wojny Światowej. Jeśli chcesz wysłać tam paczkę, pozwól że ci pomożemy!

Zaufaj nam!

AlleKurier przygotował dla ciebie szeroką ofertę sprawdzonych przewoźników, którzy pomogą Ci wysłać paczki z ubezpieczeniem i odprawą celną w cenie. Jeśli nie przepadasz za czekaniem na przybycie kuriera do twojego domu, możesz przynieść gotową paczkę do naszego punktu. Pamiętaj tylko żeby poprawnie zapakować swoją przesyłkę tak, aby została zakwalifikowana jako standardowa i bezproblemowo przeszła kontrolę celną. Zmniejszy to jej cenę i na pewno przyśpieszy proces sortowania.

Nie zapominaj, że z AlleKurier możesz wysłać paczki na Wyspy Marshalla, ale też do wiele różnych miejsc! Oferujemy przesyłki do ponad 150 krajów z całego świata. Sprawdź naszą ofertę. Nadawaj paczki gdzie chcesz i kiedy tego potrzebujesz - tanio, sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie!

Paczka na Wyspy Marshalla - FAQ

Na co uważać wysyłając paczkę?

Jaki jest czas wysyłki paczek na Wyspy Marshalla?

Ile zapłacę za wysłanie paczki na Wyspy Marshalla?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto