Paczka do RPA


Wysyłka do RPA kurierem to najwygodniejsza i najszybsza aktualnie opcja wysłania przesyłki do tego południowoafrykańskiego kraju. Paczka do RPA nadana kurierem za pośrednictwem strony AlleKurier.pl będzie doręczona przez profesjonalną i doświadczoną firmę kurierską, dlatego ani o sprawny przebieg dostawy, ani o czynności związane z odprawą celną przesyłki nie musisz się martwić. Dodatkowo u nas nadasz paczkę do RPA w wyjątkowo korzystnej cenie, nawet 70% taniej niż bezpośrednio na stronie firmy kurierskiej. Przesyłki kurierskie zagraniczne i krajowe nadaje się u nas online i bez zbędnych formalności. Wystarczy dostęp do Internetu i tani kurier do RPA może być u Ciebie po paczkę, którą przygotowałeś. Dowiedz się, jak wysłać przesyłkę do RPA bez straty czasu i pieniędzy.

Zamów kuriera po odbiór paczki do RPA na tej stronie: https://allekurier.pl/nadaj lub poniżej.

Paczka do RPA – to warto wiedzieć!

Republika Południowej Afryki to kraj, do którego polskie i zagraniczne firmy kurierskie dostarczają całkiem sporo paczek z Polski. Wielu z nas ma na w RPA bliskich, znajomych i partnerów biznesowych, a to często staje się powodem ożywionej komunikacji i wymiany towarów. Paczka do RPA ze względu na odległość, jaką musi przebyć, wędruje na południe Afryki zwykle transportem lotniczym, bo ten oferuje nadawcy najkorzystniejszy czas dostawy przesyłki do RPA.

Jeśli zamierzasz zamówić kuriera do RPA, pamiętaj, by do terminu doręczenia paczki doliczyć czas potrzebny na odprawę celną i zadbaj o to, by w formularzu zamówienia kuriera do RPA precyzyjnie nazwać i opisać wysyłane przedmioty. Nie zapomnij też o dołączeniu wymaganych do odprawy dokumentów (podpowiemy Ci, jak je przygotować podczas składania zamówienia). Dzięki temu wysyłka do RPA pójdzie sprawniej, a odprawa nie wydłuży się niepotrzebnie.

Pamiętaj, że paczka do RPA wysyłana kurierem nie może zawierać przedmiotów niedozwolonych do przewozu i transportu międzynarodowego, np. leków, pieniędzy czy broni. Jeśli nie masz zbyt wiele czasu albo nie możesz wyjść na dłużej z domu, wiedz, że w serwisie AlleKurier nadanie przesyłki do RPA nie wymaga wędrówki do oddziału firmy kurierskiej.

Paczkę możesz wygodnie i szybko nadać i opłacić online, a na Twoje życzenie zawarte w formularzu nadania paczki do RPA kurier zjawi się po przesyłkę we wskazanym przez Ciebie miejscu i terminie.

Ile trwa wysyłka do RPA kurierem?

Wysyłka do RPA nie zajmuje aktualnie zbyt dużo czasu, tym bardziej że część drogi paczka do RPA nadana w naszym serwisie pokona samolotem. Szacowany termin doręczenia przesyłki do RPA to około 3-5 dni roboczych. Planując nadanie swojej paczki, weź pod uwagę również fakt, że odprawa celna wpłynie na termin doręczenia przesyłki do odbiorcy i nadaj swoją przesyłkę do Republiki Południowej Afryki odpowiednio wcześnie.

Wysyłka paczki niekoniecznie do RPA? Z Allekurier możesz nadawać paczki gdzie tylko chcesz!

Ile kosztuje paczka do RPA?

Cena paczki do RPA uzależniona jest nie tylko od miejsca, w którym ją nadasz – u nas możesz liczyć na specjalne, wyjątkowo niskie ceny – ale w największym stopniu na jej wysokość mają wymiary i waga paczki oraz to, czy Twoja paczka do RPA jest przesyłką standardową, czy też nie. Dla Twojej wygody uruchomiliśmy na naszej stronie intuicyjną i błyskawicznie działającą wyceniarkę, w której szybko i łatwo poznasz koszt nadania swojej paczki do RPA i porównasz oferty różnych firm kurierskich.

Wysyłka do RPA – jak nadać?

Najwygodniej nadasz tanie paczki do RPA, składając zamówienie w naszym serwisie. Nadanie przesyłki do RPA wymaga wypełnienia krótkiego i prostego w obsłudze formularza online na stronie. Będą potrzebne Ci dane dotyczące paczki – jej wymiary i waga. Gdy je uzupełnisz w okienku, jako kraj doręczenia wybierz RPA, a następnie z dostępnych opcji dostawy paczki do RPA wybierz tę, która odpowiada Ci najbardziej.

Gdy już się zdecydujesz, uzupełnij wszystkie pola formularza nadania, który wyświetli się na Twoim komputerze. Pamiętaj o sprawdzeniu wszystkich danych odbiorcy i nadawcy oraz o precyzyjnym opisaniu zawartości paczki, nim wyślesz zamówienie. Sprawdź też koniecznie, czy Twoja paczka do RPA nie zawiera artykułów zabronionych do przewozu i transportu międzynarodowego.

Wysyłka do RPA zostanie uruchomiona po opłaceniu złożonego zamówienia – otrzymasz od nas w mailu dokumenty do odprawy i międzynarodowy list przewozowy. Podpisz nadesłany przez nas druk pełnomocnictwa do odprawy celnej i umieść go w kopercie naklejonej na zapakowanej i zabezpieczonej przesyłce. Pamiętaj, że firmy muszą dołączyć dodatkowe dokumenty niezbędne do odprawy celnej, m.in. fakturę handlową bądź proformę czy kartę odprawy celnej.

Przesyłkę zanieść do wskazanego w formularzu punktu lub poczekaj, aż zjawi się po nią kurier, jeśli zdecydowałeś się zaznaczyć w zamówieniu opcję: „zamawiam kuriera po odbiór przesyłki”.

Paczka do RPA - FAQ

Jak wysłać paczkę do RPA?

Bezpieczne i tanie paczki można wygodnie nadać online za pośrednictwem serwisu AlleKurier.pl. Służy do tego prosty w obsłudze formularz zamówienia kuriera. Po jego wypełnieniu i opłaceniu zlecenia powinieneś umieścić na paczce wysłany przez nas międzynarodowy list przewozowy i druk upoważnienia do odprawy celnej. Przesyłkę do RPA możesz zanieść do wybranego w zamówieniu punktu odbioru lub przekazać kurierowi, który się po nią zjawi w określonym przez Ciebie miejscu.

Jaka jest cena paczki do RPA?

Paczka do RPA wyceniana jest głównie na podstawie jej wagi i wymiarów. Na AlleKurier.pl możesz porównać ceny za kuriera do RPA i wygodnie wysyłać tanie przesyłki kurierskie do RPA bez wychodzenia z domu.

Jaki jest czas dostawy przesyłki do RPA?

Szacowany czas dostawy paczki do RPA to od 3 do 5 dni roboczych. Nie uwzględnia on czasu odprawy celnej.

Jak przygotować paczki do RPA do odprawy celnej?

Dokładnie opisz zawartość przesyłki do RPA w zamówieniu kuriera oraz podpisz i naklej na paczkę druk upoważnienia do czynności celnych. Firmy są zobowiązane ponadto do przedłożenia faktury handlowej lub proformy.
info

Serwis Allekurier.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.