Paczka do Nigerii

Nadaj tanio swoją paczkę do Nigerii. Polskę i Nigerię dzieli Morze Śródziemne. Wyprawa z jednego do drugiego państwa może sprawić wiele trudności. Jednak my znamy sposób jak dostarczyć paczkę. AlleKurier pomoże Ci w doręczeniu wysyłki do Nigerii. Dzięki tej firmie kurierskiej twoja przesyłka przez całą drogę będzie bezpieczna. Nie zamartwiaj się już transportem i wybierz AlleKuriera!

Tanią paczkę masz na wyciągnięcie ręki

Wysyłki pomiędzy dalekimi odległościami wiążą się z wysoką ceną. Nie ma w tym nic dziwnego. Aby dostarczyć paczki do Nigerii, wykonywane są tysiące kilometrów. Zatem jak uniknąć wielkich kosztów? Dzięki naszym usługom zaoszczędzisz sporo pieniędzy. Możesz zyskać aż 70% rabatu. AlleKurier jest związany współpracą z innymi firmami kurierskimi, dzięki którym otrzymujemy wielką pomoc. Oferujemy nie tylko niskie ceny. Przede wszystkim proponujemy wyborowe usługi.

Jak wygląda wysyłka paczek do Nigerii?

Nasze usługi pozwalają na wysłanie paczki na kilka sposobów. Zatem wybierzmy odpowiednie rozwiązanie dla nas. Najlepszym rodzajem transportu będzie skorzystanie z firmy kurierskiej. W porównaniu do poczty, kurierzy mają codzienny kontakt z doręczaniem przesyłek. Także różni się czas całego procesu związanego z wysyłką. Serwis ten wykonywany przez pocztę wydłuża termin dostarczenia. Wiedząc jak duża odległość dzieli nas od Nigerii, na prywatnych przewoźników nie możemy liczyć. Po pierwsze nie jest to zbyt bezpieczny sposób. Kwota, którą możemy usłyszeć od tak zwanych “przewoźników” przerasta najśmielsze oczekiwania. Przesyłki zagraniczne ekspresowe, czyli lotnicze pozwolą nam na doręczenie przesyłki do Nigerii w niedługim czasie. A jest to często coś na czym nam bardzo zależy. Jest to jedyna opcja, która jest błyskawiczna, a zarazem bezpieczna.

Wysyłki zagraniczne - jak nadać paczkę do Nigerii?

Najważniejsze jest prawidłowe przygotowanie przesyłki. Jeśli tego nie zrobimy, nawet nasza firma nie będzie w stanie doręczyć paczki. W pierwszej kolejności musimy uzupełnić informacje dotyczące wymiarów, wagi oraz kraj, jakim jest Nigeria. Następnie uzupełniamy formularz, który dotyczy wszystkich naszych danych. Pamiętajmy także o wprowadzeniu poprawnego adresu. Szczególnie kiedy nadajemy je aż za Morze Śródziemne. Dane które umieścimy napiszmy starannie i czytelnie. Komplet informacji zamieszczanych na paczkę powinniśmy pisać w naszym języku oraz urzędowym Nigerii, jakim jest język angielski.

Czas doręczenia przesyłki zależny jest od miejsca, do którego chcemy, aby dotarła. Czas trwania całego procesu wydłuża się, gdy miejsce docelowe nie jest w Unii Europejskiej. Przez położenie Nigerii możemy oczekiwać czasu dostarczenia od 3 do 7 dni roboczych. Pamiętajmy jednak, aby nie wysyłać jest Afryka paczki na ostatnią chwilę. Weźmy pod uwagę komplikacje, które mogą wystąpić. Wysyłajmy przesyłki z zapasem czasowym!

Poznaj Nigerię!

Nigeria znajduje się w Afryce Zachodniej. Leży nad Zatoką Gwinejską. Stolicą jest Abuja. Nigeria jest najbardziej zaludnionym państwem na kontynencie afrykańskim. Liczba ludności wynosi ponad 206 milionów. Powierzchnia tego państwa mierzy aż 924 kilometrów kwadratowych. Oznacza to, że mieści ono prawie trzy razy powierzchnię Polski! Waluta, która jest używana w Nigerii to Naira.

Czy Nigeria podlega odprawie celnej?

Odprawa celna dotyczy wyłącznie tych przesyłek, które nadawane są poza Unię Europejską. Oznacza to, że Nigeria niestety podlega odprawie celnej. Jednak nie musimy się tym stresować. Dzięki firmie AlleKurier koszt odprawy jest już wliczony w cenę całościową. Przez co nie musimy wydawać już dodatkowych pieniędzy.

Wybierając firmę kurierską AlleKurier będziemy zadowoleni z oferowanych usług. Wiesz już jak nadawać oraz z czym wiąże się wysyłka paczek do Nigerii.

Paczka do Nigerii - FAQ

Czego nie można wysyłać kurierem do Nigerii?

Jak zapakować przesyłkę do Nigerii?

Ile kosztuje wysyłka paczki do Nigerii?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto