Paczka na Malediwy

Chcesz spędzić raj na ziemi? Wybierz wakacje na Malediwach. Wczasy na złocistej plaży pod palmami jest marzeniem każdego. Ale czy marzeniem każdego jest bezpieczne i szybkie wysłanie paczki na drugi koniec świata? Odpowiadamy za was. Oczywiście, że tak! Dzięki usługom firmy AlleKurier, dostarczysz swoją przesyłkę w trybie ekspresowym.

Tania paczka na Malediwy

Podczas wysyłki paczek w tak dalekie miejsca jak Malediwy wymagamy, aby nasza przesyłka była bezpieczna. Dzięki kurierom AlleKurier nie musisz się już dłużej o to martwić. Pracują oni bardzo ciężko, aby paczki przez nich dostarczane były u odbiorcy w takim samym stanie, w jakim zostały nadane. Poza bezpieczeństwem naszą kolejną obawą są koszty wysyłki. Wybierając firmę AlleKurier sporo zaoszczędzisz. Mamy ceny o 70% mniejsze od prywatnych przewoźników, dlatego warto wybrać sprawdzoną oraz bezpieczną firmę, taką jaką jest AlleKurier.

Jak nadać przesyłkę na Malediwy?

Aby uniknąć zmartwień dotyczących wysłania i doręczenia naszej paczki, musimy pamiętać, żeby zrobić to prawidłowo. Dzięki firmie AlleKurier możemy zrobić to z domu przez internet. Zatem jak nadać online paczkę na Malediwy? Pierwszym krokiem będzie skorzystanie z wyceniarki na stronie internetowej AlleKurier. Wpisujemy w nią wymiary i wagę paczki oraz kraj, do którego ma trafić przesyłka, czyli w tym wypadku Malediwy. Kiedy uzupełnimy wszystkie informacje dotyczące parametrów paczki, zabieramy się za formularz. Wypełniamy w nim nasze dane osobowe i odbiorcy. Gdy na przesyłce piszemy kraj, musimy napisać go w jego języku urzędowym. Na Malediwach językiem tym jest język malediwski. Po zamieszczeniu wszystkich potrzebnych informacji zamawiamy kuriera.

Chcąc uniknąć dodatkowych kosztów wysyłki musimy przestrzegać zasad dotyczących wysyłki paczek. Podczas korzystania z usług AlleKurier Eksport, jak i w większości firm jest ustalona maksymalna waga paczki. W naszej firmie wynosi ona 30 kilogramów. Ważnym aspektem jest prawidłowe przygotowanie paczki i jej zaadresowanie. Bez tego może pojawić się problem w doręczeniu paczki do miejsca docelowego.

Czas doręczenia paczki na Malediwy

Nasza firma AlleKurier dostarcza paczki w przeróżne zakamarki ziemi. Decydując się na wysyłkę paczki na Malediwy musimy spodziewać się troszkę dłuższego czasu oczekiwania na doręczenie przesyłki. Odległość z Polski na Malediwy wynosi prawie 7,5 tysiąca kilometrów. Z racji tego, że Malediwy są państwem wyspiarskim, nie ma innej możliwości na dostarczenie paczki, jak poprzez drogę lotniczą. Skutkiem tych wszystkich czynników czas doręczenia paczki będzie wynosił od trzech do pięciu dni roboczych.

Poznaj Malediwy!

Malediwy to archipelag, które leży na Oceanie Indyjskim. Malediwy znajdują się na kontynencie Azji, w jego południowej części. Stolicą jest Malé i jest to osobna jednostka administracyjna. Powierzchnia tego kraju wynosi blisko 298 tysięcy kilometrów kwadratowych. Zamieszkały jest przez ponad 540 tysięcy mieszkańców. Na Malediwach występują dwie waluty i są nimi Dolar amerykański oraz Rupia malediwska. Jeden złoty w przeliczeniu na malediwską walutę to 3,27 Rupii malediwskiej.

Malediwy a odprawa celna

Wysyłka paczek międzynarodowych wiąże się z odprawą celną. Są nią objęte państwa, które nie znajdują się w Unii Europejskiej. Przez położenie w azjatyckiej części świata Malediwy są objęte odprawą celną. W przepisy tej odprawy wchodzą zabronione produkty, jakie nie mogą znaleźć się w nadawanych przez nas paczkach. Tak jak w większości krajach są to towary zagrażające życiu bądź są kojarzone z handlem. Między innymi są to materiały łatwopalne, wybrane lekarstwa oraz wyroby tytoniowe.

Jeśli będziemy przestrzegać narzuconych nam z góry przepisów, unikniemy dodatkowych opłat. Odprawa celna w większości przypadkach łączy się ze specjalnymi opłatami. Jednak korzystając z usług AlleKurier, opłaty te są wliczone w koszta całościowe. Dzięki temu nie będziemy musieli dopłacać dużej sumy. Aby dowiedzieć się więcej o konkretnych wymaganiach na Malediwach możesz sprawdzić w regulaminie oraz na stronie Departamentu Ceł.

Paczka na Malediwy - FAQ

Czy muszę ubezpieczyć paczkę na Malediwy?

Jak wysłać paczkę na Malediwy?

Jak zapakować paczkę na Malediwy?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto