Paczka do Rumunii


Dzięki profesjonalnym kurierom paczki do Rumunii trafiają z Polski bardzo sprawnie, a ich nadanie nie jest ani skomplikowane, ani szczególnie drogie. Jeśli więc interesuje Cię bezpieczna i tania przesyłka kurierska do Rumunii, doskonale trafiłeś. AlleKurier.pl pozwoli Ci wygodnie nadać paczkę do Rumunii w niespotykanie atrakcyjnej cenie. Ponieważ nadane za naszym pośrednictwem przesyłki za granicę, w tym również paczki do Rumunii doręczane są przez najbardziej doświadczone i sprawdzone firmy przewozowe z kraju i ze świata, możesz też mieć pewność, że wysyłka do Rumunii będzie szybka, bezproblemowa i skuteczna. Dowiedz się, jak nadać kuriera do Rumunii i nie przepłacać.

Zamów kuriera po odbiór paczki do Rumunii na tej stronie: https://allekurier.pl/nadaj lub poniżej.

Przesyłka do Rumunii – ważne informacje

Rumunia stale się rozwija, a jej wejście do Unii Europejskiej spowodowało rozkwit kontaktów z lokalną ludnością zamieszkującą malownicze tereny Karpat i okolic oraz przybyszami, którzy w Rumunii osiedlają się z wielu różnych powodów. Chociaż Polonia w Rumunii nie jest szczególnie liczna, okazuje się, że Polaków wiążą z naddunajskim krajem liczne relacje, czego dowodzi choćby spora liczba przesyłek wędrujących każdego dnia z Polski do Rumunii.

Dzięki temu firmy kurierskie operujące na trasie Polska – Rumunia przewożą paczki do Rumunii po dobrze sobie znanych trasach i szlakach, a więc sprawnie i bez komplikacji. Odległość między Polską a Morzem Czarnym nie jest być może ogromna, ale dobrze jest mieć świadomość, że przesyłka kurierska do Rumunii będzie potrzebowała nieco więcej czasu, by dotrzeć do odbiorcy, niż to bywa w przypadku paczek krajowych. Wysyłka do Rumunii od strony nadawcy nie wiele różni się od nadania paczki zagranicznej do innego kraju unijnego. Trzeba przede wszystkim pamiętać o poprawności danych zawartych w zamówieniu, precyzyjnym określeniu wymiarów paczki i jej wagi oraz właściwym spakowaniu przesyłki, które zabezpieczy jej zawartość i jednocześnie nie narazi nadawcy na niepotrzebne koszty.

Szczególnie w serwisie AlleKurier.pl nadanie przesyłki do Rumunii to wyjątkowo prosta i wygodna sprawa. Tanie paczki do Rumunii możesz wysyłać u nas online, bez umowy i zbędnych formalności, bez kolejek i bez wychodzenia z domu!

Jak długo wędruje paczka do Rumunii?

Czas doręczenia paczki do Rumunii zależny jest m.in. od sposobu, w jaki będzie ona transportowana do odbiorcy. Tradycyjna przesyłka kurierska transportowana drogą lądową potrzebuje zwykle od 2 do 5 dni roboczych, by dotrzeć do celu. Pamiętaj jednak, że jest to szacowany czas doręczenia i może się zdarzyć, że paczka do Rumunii dotrze nieco później. Warto więc zadbać o nadanie przesyłki kurierskiej odpowiednio wcześnie.

Jeśli zależy Ci na tym, by Twoja przesyłka do Rumunii została doręczona najszybciej jak to możliwe, możesz zdecydować się w serwisie AlleKurier na kuriera do Rumunii, który korzysta z drogi lotniczej, np. UPS.

Ile kosztuje przesyłka do Rumunii?

Cena wysyłki do Rumunii zależy od wielkości i wagi paczki, a także miejsca, w którym nadasz swoją przesyłkę. W naszym serwisie możesz nadać paczki do Rumunii nawet 70% taniej niż bezpośrednio przez stronę konkretnego przewoźnika. Nie musisz też na własną rękę poszukiwać najtańszego rozwiązania, korzystając z naszej wyceniarki w mig porównasz oferty firm kurierskich oferujących wysyłkę do Rumunii i będziesz mógł wybrać opcję idealną dla siebie. Możesz więc zaoszczędzić czas i pieniądze.

Nasze ceny za paczkę do Rumunii zaczynają się już kilkudziesięciu złotych - koszt swojej paczki możesz błyskawicznie sprawdzić, zanim jeszcze ją nadasz! Wystarczy podać jej wymiary i wagę w okienku wyceniarki na głównej stronie serwisu, a jako kraj dostawy wybrać Rumunię.

Jak wysłać paczkę do Rumunii?

Najwygodniejsza i najmniej kłopotliwa jest wysyłka do Rumunii zamówiona w naszym serwisie. Nie musisz nawet fatygować się do punktu nadań, a bo przesyłkę, jeśli chcesz, odbierze od Ciebie kurier pod wskazanym przez Ciebie adresem – z pracy, z domu czy uczelni. Paczka do Rumunii może być ponadto nadana przez AlleKurier.pl z dowolnego miejsca, w którym masz dostęp do Internetu, a służy do tego specjalny, prosty w obsłudze formularz online. Nadanie paczki do Rumunii rozpocznij od jej zważenia i zmierzenia. Zebrane dane – dokładne wymiary przesyłki (długość, szerokość, wysokość paczki) oraz jej ciężar wprowadź w puste pola na stronie, a jako kraj doręczenia wskaż Rumunię.

Następnie wybierz z listy ofertę, która najbardziej Ci pasuje z powodu ceny lub innych warunków dostawy i uzupełnij wyświetlony na stronie formularz nadania. Aby Twoja paczka do Rumunii została doręczona szybko i bez komplikacji, zadbaj o to, by w formularzu znalazły się prawdziwe i dokładnie sprawdzone dane. Sprawdź koniecznie poprawność danych teleadresowych nadawcy i odbiorcy, a także upewnij się, że nadawana przez Ciebie przesyłka kurierska do Rumunii nie zawiera przedmiotów zabronionych do przewozu. Lista artykułów objętych zakazem jest dla Ciebie dostępna w podpowiedziach umieszczonych w formularzu.

Pamiętaj, by prawidłowo zapakować przesyłkę, a jeśli nadajesz coś cennego, skorzystać z ubezpieczenia paczki. Na koniec opłać usługę, wydrukuj i naklej na paczkę międzynarodowy list przewozowy, który dostaniesz od nas w mailu i przekaż paczkę kurierowi lub zanieś ją do wybranego punktu odbioru.

FAQ – paczki do Rumunii

Jak wysłać paczkę do Rumunii?

Tanie i bezpieczne paczki do Rumunii nadasz w serwisie AlleKurier.pl online. W tym celu wybierz z proponowanych przez nas ofert najatrakcyjniejszą opcję i wypełnij krótki formularz zamówienia na naszej stronie. Po opłaceniu zamówienia umieść na paczce list przewozowy i przekaż ją kurierowi w umówionym miejscu, np. w swoim domu.

Ile trwa wysyłka do Rumunii?

Szacowany czas doręczenia paczki do Rumunii wynosi około 2 do 5 dni roboczych.

Ile kosztuje paczka do Rumunii?

Przesyłka kurierska do Rumunii nadana w serwisie AlleKurier jest tańsza niż bezpośrednio u przewoźników.

Czego nie może zawierać przesyłka do Rumunii?

Paczka do Rumunii nie może zawierać artykułów zabronionych do transportu, m.in. alkoholu, leków, broni, gotówki, substancji niebezpiecznych, cieczy czy antyków. Upewnij się, że w Twojej paczce nie znajdują się rzeczy, które zawiera lista przedmiotów wyłączonych z przewozu i transportu międzynarodowego.
info

Serwis Allekurier.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.