Paczka do Rumunii

Dzięki profesjonalnym kurierom paczki do Rumunii trafiają z Polski bardzo sprawnie, a ich nadanie nie jest ani skomplikowane, ani szczególnie drogie. Jeśli więc interesuje Cię bezpieczna i tania przesyłka kurierska do Rumunii, doskonale trafiłeś. AlleKurier.pl pozwoli Ci wygodnie nadać paczkę do Rumunii w niespotykanie atrakcyjnej cenie. Ponieważ nadane za naszym pośrednictwem przesyłki za granicę, w tym również paczki do Rumunii doręczane są przez najbardziej doświadczone i sprawdzone firmy przewozowe z kraju i ze świata, możesz też mieć pewność, że wysyłka do Rumunii będzie szybka, bezproblemowa i skuteczna. Dowiedz się, jak nadać kuriera do Rumunii i nie przepłacać.

Zamów kuriera po odbiór paczki do Rumunii na tej stronie: https://allekurier.pl/nadaj lub poniżej.

Przesyłka do Rumunii – ważne informacje

Rumunia stale się rozwija, a jej wejście do Unii Europejskiej spowodowało rozkwit kontaktów z lokalną ludnością zamieszkującą malownicze tereny Karpat i okolic oraz przybyszami, którzy w Rumunii osiedlają się z wielu różnych powodów. Chociaż Polonia w Rumunii nie jest szczególnie liczna, okazuje się, że Polaków wiążą z naddunajskim krajem liczne relacje, czego dowodzi choćby spora liczba przesyłek wędrujących każdego dnia z Polski do Rumunii.

Dzięki temu firmy kurierskie operujące na trasie Polska – Rumunia przewożą paczki do Rumunii po dobrze sobie znanych trasach i szlakach, a więc sprawnie i bez komplikacji. Odległość między Polską a Morzem Czarnym nie jest być może ogromna, ale dobrze jest mieć świadomość, że przesyłka kurierska do Rumunii będzie potrzebowała nieco więcej czasu, by dotrzeć do odbiorcy, niż to bywa w przypadku paczek krajowych. Wysyłka do Rumunii od strony nadawcy nie wiele różni się od nadania paczki zagranicznej do innego kraju unijnego. Trzeba przede wszystkim pamiętać o poprawności danych zawartych w zamówieniu, precyzyjnym określeniu wymiarów paczki i jej wagi oraz właściwym spakowaniu przesyłki, które zabezpieczy jej zawartość i jednocześnie nie narazi nadawcy na niepotrzebne koszty.

Szczególnie w serwisie AlleKurier.pl nadanie przesyłki do Rumunii to wyjątkowo prosta i wygodna sprawa. Tanie paczki do Rumunii możesz wysyłać u nas online, bez umowy i zbędnych formalności, bez kolejek i bez wychodzenia z domu!

Jak długo wędruje paczka do Rumunii?

Czas doręczenia paczki do Rumunii zależny jest m.in. od sposobu, w jaki będzie ona transportowana do odbiorcy. Tradycyjna przesyłka kurierska transportowana drogą lądową potrzebuje zwykle od 2 do 5 dni roboczych, by dotrzeć do celu. Pamiętaj jednak, że jest to szacowany czas doręczenia i może się zdarzyć, że paczka do Rumunii dotrze nieco później. Warto więc zadbać o nadanie przesyłki kurierskiej odpowiednio wcześnie.

Jeśli zależy Ci na tym, by Twoja przesyłka do Rumunii została doręczona najszybciej jak to możliwe, możesz zdecydować się w serwisie AlleKurier na kuriera do Rumunii, który korzysta z drogi lotniczej, np. UPS.

Ile kosztuje przesyłka do Rumunii?

Cena wysyłki do Rumunii zależy od wielkości i wagi paczki, a także miejsca, w którym nadasz swoją przesyłkę. W naszym serwisie możesz nadać paczki do Rumunii nawet 70% taniej niż bezpośrednio przez stronę konkretnego przewoźnika. Nie musisz też na własną rękę poszukiwać najtańszego rozwiązania, korzystając z naszej wyceniarki w mig porównasz oferty firm kurierskich oferujących wysyłkę do Rumunii i będziesz mógł wybrać opcję idealną dla siebie. Możesz więc zaoszczędzić czas i pieniądze.

Nasze ceny za paczkę do Rumunii zaczynają się już kilkudziesięciu złotych - koszt swojej paczki możesz błyskawicznie sprawdzić, zanim jeszcze ją nadasz! Wystarczy podać jej wymiary i wagę w okienku wyceniarki na głównej stronie serwisu, a jako kraj dostawy wybrać Rumunię.

Jak wysłać paczkę do Rumunii?

Najwygodniejsza i najmniej kłopotliwa jest wysyłka do Rumunii zamówiona w naszym serwisie. Nie musisz nawet fatygować się do punktu nadań, a bo przesyłkę, jeśli chcesz, odbierze od Ciebie kurier pod wskazanym przez Ciebie adresem – z pracy, z domu czy uczelni. Paczka do Rumunii może być ponadto nadana przez AlleKurier.pl z dowolnego miejsca, w którym masz dostęp do Internetu, a służy do tego specjalny, prosty w obsłudze formularz online. Nadanie paczki do Rumunii rozpocznij od jej zważenia i zmierzenia. Zebrane dane – dokładne wymiary przesyłki (długość, szerokość, wysokość paczki) oraz jej ciężar wprowadź w puste pola na stronie, a jako kraj doręczenia wskaż Rumunię.

Następnie wybierz z listy ofertę, która najbardziej Ci pasuje z powodu ceny lub innych warunków dostawy i uzupełnij wyświetlony na stronie formularz nadania. Aby Twoja paczka do Rumunii została doręczona szybko i bez komplikacji, zadbaj o to, by w formularzu znalazły się prawdziwe i dokładnie sprawdzone dane. Sprawdź koniecznie poprawność danych teleadresowych nadawcy i odbiorcy, a także upewnij się, że nadawana przez Ciebie przesyłka kurierska do Rumunii nie zawiera przedmiotów zabronionych do przewozu. Lista artykułów objętych zakazem jest dla Ciebie dostępna w podpowiedziach umieszczonych w formularzu.

Pamiętaj, by prawidłowo zapakować przesyłkę, a jeśli nadajesz coś cennego, skorzystać z ubezpieczenia paczki. Na koniec opłać usługę, wydrukuj i naklej na paczkę międzynarodowy list przewozowy, który dostaniesz od nas w mailu i przekaż paczkę kurierowi lub zanieś ją do wybranego punktu odbioru.

FAQ – paczki do Rumunii

Jak wysłać paczkę do Rumunii?

Ile trwa wysyłka do Rumunii?

Ile kosztuje paczka do Rumunii?

Czego nie może zawierać przesyłka do Rumunii?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto