Paczka do Beninu

Wyślij paczkę do Beninu z AlleKurier! Do kraju, który jest kolebką voodoo, przesyłka może zostać ekspresowo wysłana za pośrednictwem UPS Express Saver lub AlleKurier. I to w nawet w trzy dni, bez wychodzenia z domu. Wystarczy wydrukować i nakleić na paczkę list przewozowy.

Szybka i tanio do Beninu? Tylko z nami!

Benin leży około 5 tysięcy kilometrów od Polski, ale dla naszych kurierów to pestka. Z firmą AlleKurier masz pewność, że twoja przesyłka, będzie w dobrych rękach. Przebędziemy długą drogę w afrykańskim słońcu i dopniemy wszystko na ostatni guzik tak by paczka dotarła na miejsce bezpiecznie i sprawnie. Jeśli jesteś zainteresowany i szukasz w jaki sposób wysłać paczkę do Beninu to nic prostszego! Skorzystaj z intuicyjnej wyceniarki lub sprawdź cennik na naszej stronie. W parę chwil znajdziesz wszystkie informację na temat ceny i dokumentów a następnie nadasz i wyślesz swoją paczkę.

Co zrobić, aby paczka była najtańsza?

Jeśli chcesz mieć pewność, że twoja przesyłka przejdzie szybką odprawę i zostanie dostarczona na czas, to zwróć uwagę na dwie ważne rzeczy. Pamiętaj o poprawnym uzupełnieniu wszelkiej dokumentacji oraz dokładnym przygotowaniu paczki przed wysyłką. Wskazówka: jeśli zapakujesz paczkę w sztywny karton o regularnych kształtach, to usługa za wysyłkę będzie najtańsza. Taki zabieg sprawi, że paczka zostanie zakwalifikowana jako standardowa. Obawiasz się niechcianych opłat? Poświęć trochę czasu aby prawidłowo dobrać opakowanie, podać odpowiednie wymiary i uzupełnić informacje o paczce. Zapoznaj się dokładnie z regulaminem danego przewoźnika. Szybka i tania wysyłka zależy przede wszystkim od dostosowania się do norm w wysyłce międzynarodowej. 

Jeśli chcesz wysłać paczkę do Beninu, to AlleKurier przygotował ofertę specjalnie dla ciebie. Oferujemy nie tylko najkorzystniejsze cenowo opcje, ale też bezpieczną i sprawną wysyłkę!

Procedury celne dotyczące paczek

Jeśli wysyłasz przesyłkę poza Unię Europejską to musi przejść ona odprawę celną. Dlatego też, tak ważne jest aby podczas wypełniania formularzu nadawczego, dopełnić pewnych formalności. Ale nie przejmuj się, jest on przejrzyście opisany, tak byś się nie pogubił. Pamiętaj, że koszt standardowej odprawy celnej masz już wliczony w cenę paczki zagranicznej, więc nie musisz się martwić o wysokie dodatkowe koszty. Zwróć uwagę na dwa ważne elementy, gdy będziesz uzupełniać ten dokument. Opis przedmiotu wysyłki oraz faktura do zgłoszenia celnego są bardzo istotne. Jeśli z dokładnością i poprawnie uzupełnisz te pola, to możesz mieć pewność, że wysyłka będzie zrealizowana możliwie jak najszybciej. 

W pierwszej części formularza opisz dokładnie wysyłaną rzecz, tak by celnicy nie mieli wątpliwości z czym mają do czynienia. Wpisz również jej kod celny jeśli go znasz. Następnie podaj nazwę przesyłanego przedmiotu- po polsku i angielsku. Na koniec określ ilość przedmiotów, ich wagę, wartość oraz walutę, w jakiej podajesz wartość.

Poznaj Benin!

Benin to państwo w Afryce nad Zatoką Gwinejską. Mieszka tam 11 milionów ludzi, więc jest do kogo wysłać paczkę! Stolicą jest Porto Novo a używaną walutą jest frank. W Beninie mieści się parę parków narodowych takich jak Pendjari czy W du Niger. W tych rezerwatach dzikich zwierząt można spotkać takie zwierzęta jak lamparty, antylopy, słonie czy hieny, co stanowi dużą atrakcję turystyczną. Ale na szczęście nasi kurierzy nie boją się lampartów i dostarczą twoją przesyłkę szybko i sprawnie.&

Zaufaj nam!

AlleKurier oferuje ci szeroką ofertę sprawdzonych przewoźników, którzy pomogą Ci wysłać paczki z ubezpieczeniem i odprawą celną w cenie. Jeśli nie przepadasz za czekaniem na przybycie kuriera do twojego domu, możesz przynieść gotową paczkę do naszego punktu. Pamiętaj tylko żeby poprawnie zapakować swoją przesyłkę tak, aby została zakwalifikowana jako standardowa. Na pewno sprawi to że jej cena nie będzie wygórowana i na pewno przyśpieszy to proces sortowania.

Nie zapominaj, że z AlleKurier możesz wysłać paczki do Beninu, ale też do wielu różnych miejsc, nie tylko w Afryce! Oferujemy przesyłki do ponad 150 krajów z całego świata. Nadawaj paczki gdzie chcesz i kiedy tego potrzebujesz - tanio, sprawnie i z gwarancją bezpieczeństwa!

Paczka do Beninu - FAQ

Na co uważać wysyłając paczkę?

Jaki jest czas wysyłki paczek do Beninu?

Ile zapłacę za wysłanie paczki?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto