Paczka na Sri Lankę

Sri Lanka kojarzona jest z kryzysów gospodarczo-politycznych. Jednak w tym pięknym państwie znajdują z klimatyczne pozostałości po starożytnej cywilizacji. Możemy tu odpoczywać na cudownych złotych plażach. Sri Lanka jest nie tylko państwem, który chcemy zwiedzać. W razie potrzeby wysłania paczki do tego wspaniałego kraju spieszymy z pomocą. Firma AlleKurier fenomenalnie radzi sobie z dostarczaniem przesyłek w dalekie miejsca na świecie. Dowiedz się już teraz jak korzystać z naszych usług.

Jak tanio wysłać paczkę na Sri Lankę?

O czym myślimy podczas planowania wysyłki na Sri Lankę? Cena i bezpieczeństwo. Musimy liczyć się z tym, że koszt doręczenia paczki do danego państwa nie będzie niski. Dystans pomiędzy Polską a Sri Lanką wynosi około 8 tysięcy kilometrów. W związku z tym nie możemy oczekiwać tanich cen. Jednak firma AlleKurier ma dla klientów specjalną ofertę. Dzięki skorzystaniu z naszych usług można zaoszczędzić aż 70% kwoty, którą proponują prywatni przewoźnicy. Za pomocą transportu drogą lotniczą nasza paczka zostanie szybko dostarczona na Sri Lankę, a zarazem tanio. Nasi kurierzy dokładają również ogromnych starań, aby nadane przesyłki bezpiecznie trafiły do odbiorcy. Dzięki nam możesz być pewny, że twoja paczka zostanie doręczona w takim stanie w jakim ją wysłałeś.

Jak nadać paczkę na Sri Lankę?

W nadaniu paczki na Sri Lankę pomoże nam strona internetowa firmy AlleKurier. Dzięki znajdującej się na niej wyceniarce sprawnie uzupełnimy informacje dotyczące naszej przesyłki. Musimy zawrzeć kraj, do którego paczka ma być dostarczona, czyli w tym przypadku na Sri Lankę. Kolejno wpisujemy wagę oraz rozmiar i zabieramy się za wypełnianie formularza. Wszystkie dane osobowe oraz pozostałe informacje muszą być wpisane prawidłowo. Pozwoli to na doręczenie paczki bez zbędnych problemów.

Podczas korzystania z usług AlleKurier Eksport maksymalna waga paczki może wynosić 30 kilogramów. Koszt wysyłki będzie różny w zależności od wagi naszej przesyłki i ubezpieczenia. Pamiętajmy jednak, aby w paczce znajdowały się tylko dozwolone przedmioty oraz musi być ona odpowiednio zapakowana. Dzięki temu unikniemy przymusu płatności ponadplanowych opłat.

Czy Sri Lanka podlega odprawie celnej?

Wysyłka paczek za granice Polski wiąże się z przestrzeganiem międzynarodowych przepisów celnych. Określają one jakie przedmioty mogą zostać umieszczone w paczkach, a jakie nie. Przede wszystkim na Sri Lankę w przesyłkach nie mogą być zawarte pieniądze, dzieła sztuki oraz materiały łatwopalne. Aby poznać dokładną listę rzeczy zakazanych przyjrzyjmy się regulaminowi wysyłki paczek na Sri Lankę. Duży wpływ na przepisy celne ma jakość wykonania paczki przez nadawcę. Jeśli jest źle przygotowana możemy zostać obciążeni dodatkowymi opłatami.

Poznaj Sri Lankę!

Sri Lanka to państwo, które jest położone w Azji Południowej na wyspie Cejlon. Stolicami są Kolombo oraz Sri Dźajawardanapura Kotte. Kraj ten zwany jest “Łzą Indii”. Powierzchnia Sri Lanki wynosi blisko 65 tysięcy kilometrów kwadratowych. Państwo to jest wielkości czterech powierzchni Polski. Ludność zamieszkująca tamtejsze tereny wynosi prawie 22 miliony. Waluta, którą posługują się obywatele Sri Lanki to Rupia lankijska.

Wysyłka paczki na Sri Lankę

Firma AlleKurier dostarcza przesyłki na kilka sposobów. Jeśli wysyłamy paczkę na terenie Polski najprostszą drogą jest droga lądowa. Nie ma przeciwwskazań, aby doręczyć paczkę samochodem. Jednak kiedy chcemy nadać paczkę na Sri Lankę, ta droga będzie utrudniona. Szybszą opcją będzie droga lotnicza. Dzięki niej paczka zostanie otrzymana przez odbiorcę do pięciu dni roboczych. Aby wysyłka paczki się powiodła musimy zadbać o wszystkie rzeczy, które są niezbędne. Wypełnienie wszystkich dokumentów, uzupełnienie formularza dotyczącego przesyłki oraz prawidłowe zaadresowanie. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Właśnie tam uzyskamy najpotrzebniejsze informacje i odpowiedzi na nasze pytania.

Paczka na Sri Lankę - FAQ

Ile idzie paczka na Sri Lankę?

Czy ubezpieczenie przesyłki na Sri Lankę jest konieczne?

Jak zapakować paczkę na Sri Lankę?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto