Paczka na Brytyjskie Wyspy Dziewicze

Mogłoby się wydawać, że przesyłka na Brytyjskie Wyspy Dziewicze, które znajdują się w Ameryce Środkowej na Morzu Karaibskim jest niemożliwa. Z rozwiązaniem przychodzi AlleKurier. Broker usług kurierskich z którym wysyłka w różne zakątki świata staje się jak najbardziej realna. To Ty wybierasz kuriera, którego oferta najbardziej Ci odpowiada. Natomiast my zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem Twojej paczki!

Tanie przesyłki do Brytyjskich Wysp Dziewiczych

Czy przesyłka do Brytyjskich Wysp Dziewiczych może być tania? Jest to bardzo duża odległość i mogłoby się wydawać, że będzie nas to kosztować majątek. Jednak dzięki platformie AlleKurier  będziemy mogli wybrać najtańszą dla nas opcję! Jak to zrobić? Nic prostszego! Wystarczy skorzystać z intuicyjnej wyceniarki znajdującej się na naszej stronie. Po podaniu gabarytów Twojej paczki i miejsca doręczenia będziesz mógł zobaczyć zaproponowane przez nas oferty. To Ty zdecydujesz, która jest dla Ciebie najlepsza. Następnie w kilka minut nadasz i wyślesz paczkę do Brytyjskich Wysp Dziewiczych.

Odprawa celna - Brytyjskie Wyspy Dziewicze

Każda paczka poza granice Unii Europejskiej musi przejść odprawę celną. Przesyłki na Brytyjskie Wyspy Dziewicze również. Stąd też w formularzu nadawczym, który wypełniasz po wybraniu jednego z dostępnych kurierów, musisz dopełnić pewnych formalności. 

Jeśli chodzi o procedury celne, to w formularzu są dwa istotne elementy. Mowa tutaj o opisie przedmiotu wysyłki oraz fakturze do zgłoszenia celnego. 

W pierwszej części formularza opisz przedmiot najdokładniej, jak się da. Najlepiej jest podać kod celny. W dalszej części musisz podać nazwę wysyłanego przedmiotu - po polsku i angielsku. Następnie określasz ilość przedmiotów, ich wagę, wartość i walutę, w jakiej podajesz wartość. 

Przesyłka na Brytyjskie Wyspy Dziewicze podlega odprawie celnej. Dlatego nie można wysyłać między innymi: substancji i materiałów niebezpiecznych, broni, materiałów wojskowych, alkoholi, wyrobów tytoniowych oraz żywności o krótkim terminie przydatności.

Bezpieczne dostarczenie paczki na Brytyjskie Wyspy Dziewicze

Wysyłając paczkę na dużą odległość obawiamy się, że podczas tak długiej drogi nasza paczka ulegnie zniszczeniu. Jak do tego nie dopuścić? Wystarczy dobrze zabezpieczyć nasze przedmioty. Musimy je unieruchomić, aby w trakcie podróży nic się z nimi nie stało. W tym celu powinniśmy je umieścić w kartonie wypełnionym folią bąbelkową, poduszkami powietrznymi lub gazetami. Następnie taki karton owinąć stretchem lub taśmą klejącą. W widocznym miejscu nakleić etykietę nadawczą. Tym sposobem nasza paczka na Brytyjskie Wyspy Dziewicze powinna dotrzeć bez żadnych uszkodzeń. 

Jednak jak wiemy zdarzają się sytuacje losowe i w trakcie transportu nasza przesyłka może ostatecznie nie dotrzeć do miejsca docelowego lub zostać uszkodzona. Dlatego, aby temu zapobiec możemy wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Co prawda w kwocie paczki kurierskiej mamy wliczone podstawowe ubezpieczenie. Jednak, gdy wysyłamy jakieś wartościowe przedmioty warto skorzystać z tej dodatkowej opcji. To rozwiązanie zdecydowanie pomoże zabezpieczyć paczkę na Brytyjskie Wyspy Dziewicze!

Poznaj Brytyjskie Wyspy Dziewicze!

Brytyjskie Wyspy Dziewicze - brytyjskie terytorium zamorskie w Ameryce Środkowej, w basenie Morza Karaibskiego, obejmujące 36 wysp i wysepek w północnej części archipelagu Wysp Dziewiczych. Powierzchnia wysp to około 153 kilometrów kwadratowych. Liczba ludności wynosi około 30 tysięcy. Na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych płaci się dolarami amerykańskimi, a stolicą tego kraju jest Road Town. Ten kraj to bardzo popularny raj podatkowy. Jest tu zarejestrowanych ponad pół miliona firm, a ilości te szybko rosną.  

Doręczenie paczki na Brytyjskie Wyspy Dziewicze

Paczka na Brytyjskie Wyspy Dziewicze idzie drogą lotniczą. Taka przesyłka ekspresowa pozwala na jak najszybsze dostarczenie paczki. W ofercie AlleKurier jest możliwość wyboru sprawdzonych przewoźników, którzy oferują wysłanie paczki z ubezpieczeniem i odprawą celną w cenie. Wysyłając paczkę na Brytyjskie Wyspy Dziewicze za pośrednictwem AlleKurier masz pewność, że doręczymy ją bezpiecznie do dowolnego miejsca na wyspie. Co więcej, aby zaspokoić twoją ciekawość możesz śledzić swoją przesyłkę na naszej platformie!   

Paczka na Brytyjskie Wyspy Dziewicze - FAQ

Ile idzie paczka na Brytyjskie Wyspy Dziewicze?

Ile kosztuje paczka na Brytyjskie Wyspy Dziewicze?

W jaki sposób zostanie dostarczona paczka na Brytyjskie Wyspy Dziewicze?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto