Paczka na Antyle Holenderskie

Antyle Holenderskie już nie istnieją, a w ich miejsce powstał zbiór kilku wysp - na każdą z nich możesz wysłać paczkę z pomocą AlleKuriera! Sprawdź, jaka firma kurierska zrobi to najtaniej, najszybciej i najbezpieczniej! Wystarczy porównać oferty na naszej stronie. W kilku prostych krokach dowiesz się, jak wygląda wysyłka przesyłek kurierskich na jedną z kilku wysp!

Jak wysłać paczkę na Antyle Holenderskie?

Wszystko zaczyna się na głównej stronie AlleKurier: https://allekurier.pl/ lub bezpośrednio pod linkiem https://allekurier.pl/nadaj. Po wejściu na stronę widzimy prostą wyszukiwarkę najtańszych przesyłek kurierskich. Wystarczy podać wymiary paczki oraz jej wagę, a następnie określ kraj dostarczenia. W tym przypadku będzie to jedna z wysp Antyli Holenderskich. Jakie są do wyboru?

Paczka na Bonaire

Wyspa na Morzu Karaibskim, która wchodzi w grupę o nazwie ABC. Jej stolicą jest Kralendijk. Obowiązuje tutaj waluta dolar amerykański. Wyspę tę zamieszkuje około 20 tysięcy mieszkańców. Do któregoś z nich bez problemu wyślesz paczkę razem z AlleKurier!

Paczka na Curacao

Nazwa tej wyspy niektórym może na myśl przywodzić znany syrop do napojów. Jak widać nie jest to tylko pyszny dodatek, ale też terytorium zależne Holandii! Co więcej, Curacao nazywane jest małym Amsterdamem. Stolicą tego kraju jest Willemstad, a obowiązującą walutą Gulden Antyli Holenderskich. Curacao zamieszkuje ponad 150 tysięcy osób. 

Paczka na St. Maarten

Ta wyspa jest podzielona pomiędzy Holandię i Francję. Ma ona powierzchnię prawie 96 km2, a do 2010 roku była autonomicznym terytorium. Stanowi część Ameryki Północnej, a według ostatnich statystyk z 2009 roku zamieszkiwało ją prawie 80 tysięcy osób.

Paczka na St. Eustatius

Stolicą St. Eustatius jest Oranjestad. To malutka wyspa, która liczy jedynie 21 km2. Liczba ludności nie przekracza tu 4 tysięcy osób. Jednocześnie mają tutaj swoją narodową drużynę piłkarską! Jeśli chodzi o walutę, to mieszkańcy posługują się dolarem amerykańskim. 

Paczka na Saba

Na wyspie tej znajduje się wulkan! Nazywa się Mount Scenery i ma 888 m wysokości. Stolicą Saba jest The Bottom, a walutą dolar amerykański.

Odprawa celna na Antyle Holenderskie

Na każdą z wysp obowiązkowa jest odprawa celna. W serwisie AlleKurier jest ona wliczona w cenę! Po Twojej stronie leży tylko dokładne wypełnienie formularza nadawczego, aby wszystko się zgadzało. Stosuj się do wytycznych podanych przy każdym formularzu, a nic Ci nie umknie! Dzięki dokładnie wypełnionym informacjom masz gwarancję, że odprawa przebiegnie szybko i sprawnie. Pamiętaj także o dobrym zapakowaniu przesyłki, aby została nadana jako standardowa!

Na jaką wyspę Małych Antyli wyślesz paczkę?

Małe Antyle przeszły wiele zawirowań. Były tu różne terytoria, które przekształcały się i zmieniały, aż w końcu mamy ostatecznie kilka krajów, które stanowią osobne terytoria. Do każdego z nich nadaje i wysyła paczki AlleKurier. Wystarczy tylko wybrać odpowiednią rubrykę w wyceniarcę, a reszta pójdzie jeszcze łatwiej! Jeśli potrzebujesz pomocy przy nadaniu swojej paczki - nie krępuj się! Możesz do nas napisać lub zadzwonić, a chętnie udzielimy Ci porad, jak nadać paczkę.  

Paczka na Antyle Holenderskie - FAQ

Ile idzie paczka na Antyle Holenderskie?

Ile kosztuje paczka na Antyle Holenderskie?

Co można wysłać kurierem na Antyle Holenderskie?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto