Paczka do Rwandy

Rwanda to państwo w środkowo-wschodniej Afryce. Czy wiedziałeś, że jej powierzchnia jest 12 razy mniejszy od powierzchni Polski? AlleKurierowi nie stoi to na drodze by dostarczyć tam twoją przesyłkę! Wystarczy pare minut spędzonych przed komputerem lub na smartfonie na stronie https://allekurier.pl/nadaj a zobaczysz jak w łatwy sposób obsługuje się naszą wyszukiwarkę. Nie zapomnij też sprawdzić naszych ofert. 

Szybka i tania przesyłka? Tylko z nami!

Rwanda leży w Afryce i niestety jest to dość daleko od naszego kraju. Ale nie martw się! Nasi kurierzy przemierzą każdy dystans by dostarczyć twoją przesyłkę! Dopną wszystko na ostatni guzik tak, by paczka dotarła na miejsce bezpiecznie i sprawnie. Jeśli jesteś zainteresowany i szukasz w jaki sposób wysłać paczkę na do Rwandy - nic prostszego! Skorzystaj z naszej intuicyjnej wyceniarki lub sprawdź cennik na stronie. W parę chwil znajdziesz wszystkie informacje na temat ceny i dokumentów a następnie nadasz i wyślesz swoją paczkę. 

Przesyłka do Rwandy - jak najtaniej ją wysłać?

Jeśli chcesz mieć pewność, że twoja paczka zostanie szybko dostarczona, pamiętaj o poprawnym uzupełnieniu dokumentacji. Dodatkowo nie zapomnij też o dokładnym przygotowaniu przesyłki. Dzięki temu, że twoja rzecz będzie poprawnie zapakowana, a w dokumentach nie będzie braków, paczka szybko przejdzie kontrolę celną i sprawnie dotrze do odbiorcy. Co za tym idzie, nie poniesiesz dodatkowych kosztów. Zapakuj paczkę w kartonowe sztywne pudełko, tak by kwalifikowała się ona do przesyłki standardowej. Dokładnie przeczytaj też regulamin danego przewoźnika, by uniknąć wszelkich niedociągnięć. By mieć pewność, że wysyłka będzie szybka i tania dostosuj się do norm w wysyłce międzynarodowej i pamiętaj o przestrzeganiu zasad!

Jeśli planujesz wysłać paczkę do Rwandy najtaniej, to koniecznie sprawdź ofertę Allekurier. Mamy nie tylko najkorzystniejsze cenowo oferty, ale też bezpieczną i przede wszystkim szybką wysyłkę!

Procedury celne - na co uważać?

Zapewne wiesz, że każda przesyłka wysyłana poza granice Unii Europejskiej musi przejść odprawę celną. Dlatego też tak ważne jest, abyś podczas wypełniania formularzu nadawczego, dopełnił wszystkich formalności. Ale bez obaw, formularz jest przejrzysty i nie powinien sprawić ci problemu. Pamiętaj o tym, że koszt standardowej odprawy celnej masz już wliczony w cenę paczki zagranicznej, więc nie musisz się martwić o wysokie dodatkowe koszty. Podczas wypełniania formularza, zwróć uwagę na dwa istotne aspekty. Jest to opis wysyłanego przedmiotu oraz faktura do zgłoszenia celnego. Pamiętaj aby w pierwszej części formularza opisać bardzo dokładnie przedmiot naszej wysyłki. Tak by celnicy nie mieli wątpliwości co do zawartości przesyłki. Dobrze też wpisać kod celny jeśli jest ci znany. Następnie musisz podać nazwę wysyłanej rzeczy- po polsku i angielsku. Na końcu określ ilość przedmiotów, ich wagę, wartość i walutę, w jakiej podajesz wartość. Dokładne uzupełnienie tych rubryk sprawi, że proces wysyłki znacznie się usprawni. 

Poznaj Rwandę!

Rwanda to państwo położone w Afryce środkowo-wschodniej. Zamieszkuje je prawie 13 milionów ludzi a walutą obowiązującą na jest frank rwandyjski. Stolicą tego kraju jest natomiast miasto Kigali. Rwanda jest czwartym najmniejszym krajem na kontynencie afrykańskim. Nie oznacza to, że nasi kurierzy tam nie trafią! Dotrzemy z twoją paczką nawet do tak małego punktu na mapie świata!

Wyślij paczkę razem z nami!

AlleKurier oferuje ci wybór sprawdzonych przewoźników, którzy pomogą Ci wysłać paczki z odpowiednim ubezpieczeniem a odprawą celną znajdziesz w cenie. Jeśli preferujesz samodzielne wysłanie paczki i nie chcesz czekać w domu, aż kurier po nią przyjedzie, przynieś ją do naszego punktu. Pamiętaj tylko o aby odpowiednio zapakować swoje przedmioty, tak, aby przesyłka została zakwalifikowana jako standardowa. Zmniejsza to jej cenę i przyśpiesza proces sortowania.

Nie zapominaj, że z AlleKurier możesz wysłać paczki nie tylko do Rwandy! Oferujemy ci przesyłki do ponad 150 krajów z całego świata. Nadawaj paczki gdzie chcesz i kiedy tego potrzebujesz - tanio, szybko i bezpiecznie!

Paczka do Rwandy - FAQ

Jak zapakować paczkę do Rwandy?

Jaki jest czas wysyłki paczki do Rwandy?

Czego nie mogę wysłać w paczce?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto