Paczka na Tuvalu

Czy wiedziałeś, że żadna z wysp Tuvalu nie przekracza wysokości 5 m n.p.m? Wyślij swoją paczkę za pomocą przesyłki ekspresowej AlleKurier lub UPS Express Saver. Twoja paczka może być na miejscu już tylko w ciągu 3 dni roboczych! Przewidywany czas doręczenia nie uwzględnia czasu ewentualnych odpraw celnych.

Tania wysyłka paczki na Tuvalu

Polskę od Tuvalu dzieli w linii prostej aż 11 517 km. Jest to spora odległość do pokonania, dlatego wysyłając tam paczkę trzeba zwrócić uwagę na dobór odpowiedniej platformy - najlepiej takiej, która zapewni nie tylko niską cenę, ale również bezpieczeństwo dostawy. Na AlleKurier można skorzystać z usług sprawdzonych firm kurierskich, które z pewnością poradzą sobie z dostawą paczki na Tuvalu. Już dziś, użyj wyceniarki znajdującej się na stronie i w szybki sposób nadaj swoją przesyłkę do kraju znajdującego się w Oceanii.

Odprawa celna paczki na Tuvalu

Paczki na Tuvalu nie ominie odprawa celna. Tak jak każdej paczki opuszczającej granice Unii Europejskiej. Stąd też biorą się dodatkowe formalności, które należy wypełnić podczas nadawania paczki. Na spokojnie! Na stronie AlleKurier podana jest dokładna instrukcja, dzięki której każdy poradzi sobie z tym zadaniem.

Po wybraniu odpowiedniej firmy kurierskiej pojawia się okienko wraz z formularzami. Pierwszy z nich dotyczy zgłoszenia do Urzędu Celnego. W nim należy podać dane nadawcy i odbiorcy. Kolejny formularz dotyczy zawartości nadawanej przesyłki kurierskiej. Tutaj wpisuje się nazwę wysyłanego przedmiotu po polsku oraz angielsku, wagę w kilogramach, ilość oraz wartość wraz z odpowiednią walutą. Jeśli znasz kod celny (HS), to również go podaj.

Dokładne uzupełnienie formularzy wpływa na długość czasu odprawy celnej. Pamiętaj więc, aby zadbać o właściwe i rzetelne uzupełnienie dokumentów, dzięki czemu w szybki i tani sposób dostarczysz przesyłkę!

Odprawa celna dotyczy każdej paczki wysyłanej poza granice Unii Europejskiej. Przesyłki na Tuvalu również. Jest to obowiązkowe i nie da się pominąć tych procedur.

Paczka na Tuvalu - najtańsza wysyłka

Dbając o właściwe uzupełnienie formularzy oraz odpowiednie przygotowanie paczki można mieć pewność szybkiej wysyłki. Powiązane jest to również z ceną przesyłki, która wtedy jest najtańsza! Zadbaj o odpowiednie opakowanie paczki oraz o podanie właściwych informacji o niej, np. jej wagi. Podanie złych danych może wpłynąć na zwiększenie się kosztów, a tego chcemy uniknąć! Pamiętaj również o sprawdzeniu regulaminu firm kurierskich oraz zapoznaniu się z ich normami.

Poznaj Tuvalu!

Tuvalu to państwo leżące na Oceanie Spokojnym, które tworzy archipelag Wysp Lagunowych. Ma 26 kilometrów kwadratowych. Liczba ludności Tuvalu wynosi około 11 tysięcy. Jako waluty na tym obszarze używa się Dolara australijskiego, a stolicą tego kraju jest miasto leżące na wyspie Fongafale - Vaiaku. Tuvalu jest państwem, w którym panuje monarchia konstytucyjna. Głową tego terytorium jest Królowa Elżbieta II.

Sprawna wysyłka na Tuvalu

Tuvalu znajduje się w Oceanii, dlatego też dostarczenie tam paczki wiąże się z lotem samolotem. Na stronie AlleKurier możesz wybrać niezawodne firmy kurierskie, takie jak: UPS EXPRESS SAVER i przesyłka ekspresowa AlleKurier, które na pewno poradzą sobie z tym zadaniem. Sprawdź możliwości wykupienia przesyłki wraz z standardowym kosztem odprawy celnej oraz ubezpieczeniem. Dzięki temu będziesz mógł liczyć na zwrócenie kosztów w razie ewentualnych strat podczas transportu paczki na Tuvalu. Pamiętaj również, że najtańszym sposobem pakowania paczki jest zapakowanie jej w sposób standardowy, czyli w kształt regularnego prostopadłościanu.

Paczka na Tuvalu - FAQ

Ile czasu trwa dostawa paczki na Tuvalu?

Ile kosztuje paczka na Tuvalu?

Czego nie można wysyłać w paczce na Tuvalu?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto