Paczka do Reunionu

Jednym z tropikalnych kierunków, jakie obierają nasi kurierzy jest Reunion. Dostarczymy bezpiecznie paletę, paczkę lub list prosto do odbiorcy na tej egzotycznej wyspie. Jako broker kurierski prezentujemy oferty znanych przewoźników międzynarodowych w znacznie bardziej korzystnych cenach. Możesz wysłać paczkę na Reunion nawet 70% taniej w porównaniu z tradycyjnymi metodami wysyłki, takimi jak poczta. Skorzystaj z naszej wyceniarki, aby się przekonać tak tanio może być dostarczona twoja przesyłka!

Wytyczne pakowania przesyłek

Przygotuj odpowiednio twoją paczkę na Reunion tak, aby bez jakichkolwiek przeszkód mogła trafić w ręce odbiorcy. Wyposaż się w kartonowe pudełko, taśmę klejącą i wypełniacze do paczek. To wystarczy! Pudełko powinno być w kształcie prostopadłościanu. Nie mogą odstawać od niego żadne ostre fragmenty. Wypełniacze do paczek takie jak np. folia bąbelkowa zabezpieczą twoje produkty przed uszkodzeniem w transporcie. Dzięki taśmie klejącej zadbasz o to, aby karton nie otworzył się w drodze. Po opłaceniu zamówienia wyślemy ci elektronicznie list przewozowy. Wydrukuj go i naklej w widocznym miejscu. Kartonu nie owijaj folią stretch ani nie dołączaj do niego innych pakunków. Tak zapakowana przesyłka jest gotowa, aby przekazać ją kurierowi.

Sposób nadania paczki na Reunion

Swoją przesyłkę możesz nadać w jednym z naszych punktów nadawczych o dogodnej dla ciebie porze. Nie masz czasu, aby do nas wpaść? W takim razie zamów kuriera, który odbierze paczkę z twojego domu o ustalonej przez ciebie porze. Wystarczy, że odpowiednio przygotowaną paczkę zmierzysz i zważysz, a dane te wpiszesz do naszej wyceniarki. Zaprezentujemy wtedy najlepsze, indywidualnie dostosowane oferty. Wybierz tę, która najbardziej ci odpowiada. Pod spodem zobaczysz formularz nadawczy. Wypełnij go zgodnie z podpowiedziami obok okienek. Opłać zamówienie i we własnym zakresie wydrukuj list przewozowy. Naklej go na pudełko i przekaż kurierowi. To wszystko! Teraz twoja paczka już pędzi do odbiorcy.

Zadbaj o to, aby dane wpisane do formularza nadawczego były poprawne. Sprawdź je dwa razy, zanim przekażesz paczkę kurierowi. Unikniesz dzięki temu niepotrzebnych opóźnień i dodatkowych opłat.

Poznaj Reunion!

Reunion to wyspa pochodzenia wulkanicznego położona na Morzu Indyjskim. Znajduje się około 700 kilometrów od Madagaskaru. Panuje tam klimat równikowy. Stanowi najdalej wysuniętą część archipelagu Maskarenów. Powierzchnia wyspy mierzy 2511 kilometrów kwadratowych, a liczba ludności wynosi około 865 tysięcy. Reunion stanowi departament zamorski Francji, dlatego językiem urzędowym jest francuski. Stolica znajduje się w Saint-Denis, a obowiązującą walutą jest euro. Reunion słynie z uprawy trzciny cukrowej oraz turystyki.

Ekspresowe doręczenie paczki na Reunion

Dzięki temu, że twoja paczka na Reunion poleci samolotem, dotrze do odbiorcy naprawde szybko. Dodatkowo jest to bardzo bezpieczna forma transportu. Szacowany czas doręczenia wynosi od 3 do 5 dni roboczych. Pamiętaj, że może on ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od AlleKurier. Natomiast sposób zapakowania przez ciebie przesyłki i prawidłowe uzupełnienie dokumentów ma wpływ na czas dostawy! Zastosowanie się do naszych wyżej wspomnianych wskazówek dotyczących pakowania przesyłek, umożliwia zakwalifikowanie paczki jako standardowej. Podlega ona wtedy sortowaniu automatycznemu w magazynie kurierskim. Procedura ta przebiega bardzo szybko w porównaniu do sortowania ręcznego przesyłek niestandardowych. Dlatego stosowanie się do wszystkich norm i wytycznych tak bardzo usprawnia proces transportu przesyłek przez przewoźnika.

Produkty zakazane w przesyłce na Reunion

Prawo zakazuje wysyłania niektórych produktów w paczkach międzynarodowych. Czasami konieczna jest specjalna licencja uprawniająca do wysyłki danej grupy towarów. Oprócz tego, dla zachowania bezpieczeństwa transportu i pracowników, również firmy kurierskie ustanawiają swoje listy produktów zakazanych. Taką listę sprawdzisz w regulaminie wybranego przez ciebie przewoźnika. Do przedmiotów bezwzględnie zakazanych do wysyłki należą wszelkie rodzaje broni i amunicji(także repliki), zagrażające zdrowiu i życiu środki chemiczne i substancje psychoaktywne, w tym narkotyki i alkohol. Zapoznaj się z pełną listą produktów zakazanych na naszej stronie. Będziesz mieć wtedy pewność. że twoja paczka spełnia wymogi bezpieczeństwa.

Paczka do Reunionu - FAQ

Gdzie nadać paczkę na Reunion?

Ile idzie paczka na Reunion?

Ile kosztuje paczka na Reunion?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto