Paczka w Ruchu - paczki w ruchu już od 7,76 zł!

Paczka w Ruchu, co to? To jedna z najciekawszych usług na rynku przesyłek w Polsce. Dzięki gęstej sieci kiosków Ruchu na terenie naszego kraju nadawanie i odbieranie przesyłek staje się dziecinnie proste i szeroko dostępne. Paczkę w Ruchu może nadać każdy, wystarczy tylko urządzenie takie jak komputer czy smartfon z dostępem do internetu. Swoją przesyłkę możemy nadać i odebrać w jednym z ponad 4000 punktów na terenie całej Polski. Rozlokowane są one zarówno w małych miejscowościach jak i w dużych i największych miastach.

Paczka w Ruchu - jak to działa?

Niewątpliwie największa zaletą wysyłania paczek w kioskach Ruchu są proste zasady ich nadawania. Cały proces zamawiania przebiega online na stronie internetowej. Dodatkowo nadajac taka paczkę za pośrednictwem serwisu AlleKurier.pl możemy sporo zaoszczędzić na takiej wysyłce.

Wystarczy wypełnić krótki formularz i wybrać interesujące nas placówki do nadania i odbioru przesyłki kurierskiej. Cały proces nie trwa dłużej niż 2-3 minuty. Na koniec opłacamy zlecenie szybkim przelewem i gotowe!

Można zanieść paczkę do najbliższego kiosku Ruchu. Sporym udogodnieniem jest możliwość zaplanowania sobie miejsca nadania paczki. Możemy to zrobić idąc rano do pracy, wracając wieczorem do domu, czy podczas zakupów w mieście. Nadaj paczkę w kiosku Ruchu juz za 7,76 zł! Zapoznaj sie z dokładnym cennikiem paczki w Ruchu.

W razie niepowodzenia zawsze można złożyć reklamację paczki w ruchu. Wszystkie niezbędne informacje o tym, jak tego dokonać można znaleźć na stronie przewoźnika. Możliwe jest także śledzenie paczki w ruchu

Przedsiębiorstwo Ruch - Kioski Ruchu

Przedsiębiorstwo Ruch zostało założone w 1918 roku przez dwóch polskich księgarzy jako Polskie Towarzystwo Księgarń Kolejowych RUCH Spółka z o.o. W okresie PRL spółka została upaństwowiona pod nazwą Państwowe Przedsiębiorstwo Kolportażu “Ruch” i stała się monopolistą na rynku kolportażu prasy. Ruch w owym czasie zajmował się również handlem detalicznym i działalnością poligraficzną. Po roku 1989 przedsiębiorstwo zostało sprywatyzowane tracąc rolę monopolisty na rynku. Obecnie Ruch S.A zajmuje się głównie dystrybucją prasy, drobnych produktów oraz prenumeratą.

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto