Kurier GLS - przesyłki kurierem GLS do 70% taniej!

Kurier GLS, a konkretnie General Logistics Systems to przedsiębiorstwo logistyczne z siedzibą, która obecnie znajduje się w Holandii w Amsterdamie. Historia sukcesu tej firmy kurierskiej zapoczątkowana była przejęciem niemieckiej firmy logistycznej Paket-Logistik GmBH. Sytuacja ta miała miejsce w styczniu 1999 roku i miała na celu stworzenie pierwszego centralnie zarządzanego przedsiębiorstwa, które miało świadczyć usługi kurierskie w całej Europie. Już w pierwszym roku swojej działalności firma kurierska GLS stała się jednym z największych przewoźników w Niemczech. W tym samym roku doszło również do kilku innych istotnych ruchów na rynku europejskich usług kurierskich takich jak przejęcie Węgierskiej firmy General Parcel Hungary oraz grupy spółek DER KURIER. Po bardzo obfitym w sukcesy roku nowa firma przyjęła nazwę General Logistics Systems B.V. i obrała za siedzibę właśnie Amsterdam.

Kurier GLS obejmuje zasięgiem całą Europę

Przez kolejne lata firma kurierska GLS zdobywała coraz to nowsze europejskie rynki, świadcząc na każdym z nich usługi należące do jednych z najlepszych pod względem jakości i ceny. W swojej strategii zarząd GLS skupił się nie tylko na krajach starej Unii Europejskiej ale także na nowych dynamicznie rozwijających się krajach Europy środkowo-wschodniej oraz południowo-wschodniej. W ostatnim czasie swoja ekspansje przedsiębiorstwo skierowało również na Bałkany. W chwili obecnej kurier GLS obsługuje 42 kraje, w których znajduje się 41 centralnych sortowni. 220 tysięcy klientów zrealizowało w roku 2015 około 431 milionów przesyłek co przyniosło obrót Grupy GLS na poziomie 2,2 miliarda euro.

Na terenie kluczowego obszaru działania firmy GLS czyli Europy znajduje się ponad 700 filii oraz porusza się około 20 tysięcy pojazdów rozwożących przesyłki kurierskie. Za cały sukces i sprawne funkcjonowanie kuriera GLS odpowiada ponad 14 tysięcy wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Kurier GLS do 70% taniej za pośrednictwem serwisu AlleKurier

Jeśli do tej pory korzystałeś z firmy kurierskiej GLS lub chciałbyś skorzystać z ich oferty po raz pierwszy to świetnie trafiłeś. AlleKurier to pośrednik kurierski, który oferuje przesyłki kurierskie krajowe i zagraniczne największych i najlepszych przewoźników nawet do 70% taniej. Skorzystaj z naszej prostej w obsłudze wyceniarki i nadaj swoja paczkę w najniższej cenie! Sprawdź ile możesz zaoszczędzić!

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto